Pero Piše

Bla Bla Bla - Nesreče

Bassman - Pon 12 Jan, 2009 10:42
Naslov sporočila: Nesreče
Zadnje čase so se na smučiščih zgodile 3 hude nesreče.
Ali mislite, da je to zaradi slabe varnosti smučišč, ali zatradi prenatrpanosti, ali zaradi brezvestnosti ljudi.

Sam sem prepričan, da je to zaradi brezvestnosti ljudi, katere ne briga nič drugega okoli njih kot oni sami. Opažam, da je tudi na cesti tako, nihče se ne ozira na drugega, vsi gledajo samo na svojo rit. Zato pa je vedno več nesreč, preprivanja in slabe volje.
PikiJapok - Pon 12 Jan, 2009 10:55
Naslov sporočila:
Jap... Gužva je nastala! Teh nekaj nesreč je zgolj kolateralna škoda. Najhujše šele pride.
donna - Pon 12 Jan, 2009 13:02
Naslov sporočila:
Men je to full grozno, pa smai mladi ljudje, mislim, da je to ena sama šlamparija


Glede cest, ej js bi jih poslala v Tunizijo, da vidiš kako tam vozijo, vsi izsiljujejo pa se nobeden ne jezi, avti so vsi rukjeni, pa se nobeden ne jezi, sem videla polno takih avtov k ga imam js (Francoz pač)- ma če bi js s svojim tja prišla- najlepši bi bil
Arbi - Tor 13 Jan, 2009 15:02
Naslov sporočila:
Ni potrebno v Tunizijo. Že v Italiji je štala. Ampak se jezijo! Strašno se jezijo, če gre kaj narobe. Vse poteka po individualnih pravilih. Torej kapricah in vsak hoče svoje. Italija ni za ljudi s slabimi živci,hihi.

LP,Arbi
Bassman - Sre 14 Jan, 2009 14:49
Naslov sporočila:
Italjani so itak ena raja brez reda in kulture.
Arbi - Sre 14 Jan, 2009 18:55
Naslov sporočila:
donna @ Pon Jan 12, 2009 12:02 pm Napisal/a:
Men je to full grozno, pa smai mladi ljudje, mislim, da je to ena sama šlamparija


Res je šlampasto, če si kupiš smuči in pancarje in greš smučat na najhujšo ledeno strmino brez vsake kondicije. Najmanj kar se ljudem zgodi je, da potem dva tedna jamrajo kako jih vse mišice bolijo. Največ pa je, da poginejo ali pa, da postanejo tetraplegiki. Saj ne vem katero je hujše? Kaj pravite? Jaz bi raje tetraplegičnost. Rad živim v vsaki obliki.

LP,Arbi
Terminatorka - čet 15 Jan, 2009 00:12
Naslov sporočila:
Bassman @ Sre 14 Jan, 2009 13:49 Napisal/a:
Italjani so itak ena raja brez reda in kulture.

No, ne posplošuj, prosim.

Hmm brezvestnost ljudi... Kaj pa naj pričakujemo od šestletnega otroka? Da bo imel izpit iz varstva pri delu? Tudi otrok je človek. človek, ki morda pogosteje kot odrasli dela napake, ne razume še povsem vsega kaj je prav kaj narobe.
In kaj naj pričakujemo od človeka, ki je v službi pod vplivom alkohola? Je brezvesten na delovnem mestu? Najbrž ni brezvesten ( če to razdelamo v brez vesti), le njegove motorične sposobnosti so malce omejene.
Je pa iz vsega tega jasno, da obstaja na smučiščih en velik nered.Tako med zaposlenimi kot med gosti, pa tudi sicer po mojem mnenju smučišča niso urejena tako kot bi morala biti. Začenši pri zaposlenih, kjer bi moralo biti mal več discipline, do same boljše urejenosti smučišč, kjer ni le prevelika gneča, ampak se na istem smučišču znajdejo ljudje z zelo različnim smučarskim predznanjem. Meni moj skoz govori da že ful let ne more normalno smučat, ker mora skoz pazit, da ne bo kje podrl kakšnega, ki se šele uči smučati in se ne zna obnašat na smučišču. In da bi ziher ubil koga, če bi se zaletel vanj ko bi "normalno" smučal.
tako da meni je smučanje postalo prava muka. Najljubše mi je ko pijem čaj in se sončim. Se pa spomnim pred leti, ko sem bila še v osnovni šoli in smo s smučarskim klubom ob vikendih hodili smučat brez spremstva staršev, je bilo pa to vse malce drugače. Zdaj se pa vsi vsepovprek nekaj preseravajo, brezglavo kot ovce.
Pa še to: kakšen tečaj smučanja ne bi škodil niti kakšnemu odraslemu. če pa nekdo ne zna smučat, pa naj se zadržuje tam kjer so nesmučarji.

Kar pa zadeva ceste pa je Egipt do zdaj moja najhujša izkušnja. Še na prehodu za pešče ne moreš peš prečkrat ceste. Te enostavno nihče ne šmirgla. Avtov pa je nekajkrat več kot pešcev saj je bencin praktično skoraj zastonj.če prehitevaš, zavijaš itd. pa moraš samo skoz trobit, vse ostlao ne pali. Tako da psloh ni čudno, če se kdaj kak avtobus kam prekucne, glede an to da se med seboj nenehno prehitevajo ali ap tekmujejo kdo bo prvi prišel do Kaira in podobno. Ma kr neki.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB