Pero Piše

Članki - Pravi partner je dobitek na loteriji

Bassman - čet 14 Feb, 2008 10:27
Naslov sporočila: Pravi partner je dobitek na loteriji
Ste torej terapevt za medsebojne odnose?

"Ne, nisem terapevt in nikoli ne bom. Raje sem človek, svetovalec, prijatelj, trener in na koncu moški. Že od nekdaj sem bil obseden z vprašanjema, kaj je tisto, kar povzroča razlike v kvaliteti življenja posameznika, in kaj je tisto, kar loči uspešne ljudi od manj uspešnih. Gnala me je radovednost, iskal sem odgovore, želel sem boljše življenje. Učim se, berem, da bom lahko počel, karkoli bom želel. Želim si svobode, da delam, kar si želim, in to na svoj način. Želim slediti tistemu, kar čutim. Moja strast je izkušnja življenja. In pri tem se moram zabavati. Nikoli ne bom sprejel ali se strinjal z nečim, česar ne bom raziskal, seciral in razumel. Biti mi mora všeč! Naučil sem se, da obstajajo izbire in odgovornosti. Delam, da dobim darila, ki mi pripadajo, in so samo moja. če želim zmagati, moram plačati ceno. Ni druge poti. Tistega, kar mi je namenjeno, ne more imeti nihče drug, kar mi ni namenjeno, pa jaz ne morem dobiti. Na svetu smo zato, da ustvarimo nekaj čudovitega! Verjamem, da bo vsak izmed nas vzcvetel. Vprašanje je samo, v kakšno rožo. Upam, da v lepo in dišečo. Ljudem želim sporočiti, da vsak lahko postane genij ali pa vsaj odličen na določenem področju. Za to je treba investirati čas, energijo in denar. Začetne faze učenja so nekoliko neudobne, a tega ne smemo uporabiti kot izgovor, da se ne moremo naučiti česa novega. Učimo se in živimo življenje!"



nadaljevanje članka
Terminatorka - Ned 17 Feb, 2008 23:27
Naslov sporočila:
Ah... super oèala
rose22 - Pon 10 Mar, 2008 20:57
Naslov sporočila:
Bom samo odgovorila na naslov,ker se mi ne da brat.Ptravi partner ni kot dobitek na loteriji.Prav tako je zmotno,da je lahko tisti pravi samo eden.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB