Pero Piše

Računalništvo, Audio in TV - Plazma TV

Bassman - Tor 10 Jul, 2007 20:07
Naslov sporočila: Plazma TV
Kter TV je boljši PLAZMA TV ali LCD TV in kaj je pomembno?
Mojsa - Tor 10 Jul, 2007 21:12
Naslov sporočila:
najboljši je brez tvja bit. ti vzame pol lajfa pa nič se ne naučiš. Se ti zgodi, vsaj meni, da gledam nekaj po tv in pol so reklame in pol se sploh ne spomnim več kaj sem gledala. zadosten dokaz da sem gledala bedarije. Men je bolše kake dokumentarce ki me zanimajo pogledat na dvdjih al pa res kak dober film ki mi da mislit. vse ostalo je brzeveze.

torej, sory sam niti ne vem kaj je to plazma tv.
garfield - Tor 10 Jul, 2007 22:16
Naslov sporočila:
Kateri je boljši??

Vse je odvisno, kje oz. za kaj ga misliš uporabljati.

Namreč:

LCD: kristali
PLAZMA: plin

LCD: do 52 inčev
PLAZMA: do 65 inčev

Potem je pa še razlika glede na velikost v točkah zaslona, priključkih itn

Edina slaba lastnost, ki se pa lahko zameri Plazmi Tv-ju je pa ta da se dosti greje in če je za njo kakšna bela stena se pripravi, da boš po določenem času imel dodatni okvir na steni Confused. Pa seveda prevažati se je ne sme v horizontali. A ja pa še na koncu, če slika na Plazmi predolgo miruje se lahko slika zapeče na zaslon. Vendar je to pri domači uporabi malo verjetno, ker je ta čas približno 8-10 ur je pa to možno pri kakšnih predtavitvah oz. kakšnih prezentacijah.

V kolikor bi te še kaj zamimalo mi pošlji PM pa ti javim mojo internetno stran na kateri si lahko ogledaš različne modela pa še kakšnen popust lahko dobiš.
Lep pozdrav.
sapramish - Sre 11 Jul, 2007 09:16
Naslov sporočila:
js pa pravim d nic od tega... ker te zadeve zahtevajo HD (high definition) oddaje in vse, pa tud digitalizirane, kar pomeni d bos mel dobro sliko samo na dvdjih ker vecina tv postaj se ne oddaja digitaliziranega signala.... navaden na katodno cev je cist ok, ceprov zasede velik placa pomežik
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB