Pero Piše

Obvestila - Valentinovo

Bassman - Sre 14 Feb, 2007 09:06
Naslov sporočila: Valentinovo
Za Valentinovo vam želim vsem skupaj veliko ljubezni in veliko sexa.
srce srce vrtnica piha srce zaljbljene oke srca utripata srca dva srca vrtnica srce utripa pošilja ljubezen srce full zaljubljen rožica

Image
Mojsa - Sre 14 Feb, 2007 14:34
Naslov sporočila:
Jaz pa pošiljam en velik cmok za vse forumovce, še posebej Pokličungi, pa hmmmm ja si želim da bi se manj kregali hehehehe
Shajtana - Sre 14 Feb, 2007 16:11
Naslov sporočila:
Vsem skupaj veselo Valentinovo..pa kaksnega poljubcka nasmeh
chukerchek - Sre 14 Feb, 2007 16:45
Naslov sporočila:
Veliko ljubezni in perverznega sexa Laughing
Bassman - Pon 19 Feb, 2007 16:06
Naslov sporočila:
No tole je eno res lepo darilo za valentina!

Image
lucka - Pon 19 Feb, 2007 16:08
Naslov sporočila:
Samo ne vem kako bi kaj tebi pasale tebe hlačke, če ne bi žensko minilo do česarkoli, če bi te zagledala v taki opravi.
Bassman - Pon 19 Feb, 2007 16:40
Naslov sporočila:
lucka @ Pon 19 Feb, 2007 3:08 pm Napisal/a:
Samo ne vem kako bi kaj tebi pasale tebe hlačke, če ne bi žensko minilo do česarkoli, če bi te zagledala v taki opravi.


Ponavad to ženske prnesejo oblečeno skupaj v paketu s samo seboj!
Terminatorka - Pon 19 Feb, 2007 17:14
Naslov sporočila:
Kje pa imajo take navade?
Mojsa - Pon 19 Feb, 2007 17:22
Naslov sporočila:
Bruss preveč filme gleda pa je zgubil realen pogled na svet heheh nasmeh
Bassman - Pon 19 Feb, 2007 17:56
Naslov sporočila:
Dejansko tega še nikoli nisem videl v nobenem filmu.
Oz. vsaj v tistih k sem jih jaz gledal tega ni bilo.
Je pa to naredila ena moja bivša za valentinovo in se je takole oblekla, v takele podobne zadeve!
Terminatorka - Pon 19 Feb, 2007 19:22
Naslov sporočila:
A tako je to. Ker drugače pa tam od koder jaz prihajam, je pa taka navada, da to fant prinese punci za Valentinovo, pa potem to skupaj sprobata itd.
Ker če ne spoštujeta te tradicije, potem to bolj spominja na eno drugo navado, ki jo imajo eni tretji, ko ponavadi ženska kaj takega prinese na sebi, s sabo pa potem domov odnese 3 bankovce za 20 evrov. Res zanimivo, kakšne vse navade imamo Slovenci. Bo Bogataj lahko še eno knjigo o Valentinovih hlačkah napisal. Ker obstajajo pa tudi taki v Sloveniji, ki imajo navado, da se za Valentinovo v razne čudne gate oblačijo moški. Si moreš to mislit! Evo, take na primer:

Sam kaj jaz vem. Menda je to bolj navada pri unih ta toplih, čeprav lahko da se motim. Mogoče bi bilo dobro vprašat Bogataja. Pri nas v glavnem, te navade ne poznamo in verjamem, da bo tako ostalo.
Mojsa - Pon 19 Feb, 2007 20:04
Naslov sporočila:
hehehehe tega bi se pa jaz vstrašla. No mene tud take spodnjice bolj odbijajo kot kaj druga, tako da upam da ne dobim kakega takega darila. Jaz sem za valentinovo raj hitro skočla v postlo pa gate dol pa je...
sapramish - Pon 19 Feb, 2007 23:06
Naslov sporočila:
js bi umrla od smeha, ce bi se moj v cem takem prikazal umira od smeha
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB