Pero Piše

Bla Bla Bla - Ircanje

lucka - Sre 20 Sep, 2006 10:57
Naslov sporočila: Ircanje
Sem se ravno spomnila IRCa.
A še kdo to sploh uporablja ali je to vse že bolj v izumrtju. Madoniš jst nisem tja nesla kljuna ene 2 leti sigurno. Zdej so vsi moji virtualni prijatelji na MSNju, pa na onem My spacu. Baje če tega nimaš nisi In . Vsaj tako je naša bivša Killerka rekla.
Oh ja :doh:
Bassman - Sre 20 Sep, 2006 13:48
Naslov sporočila:
ma ne vem, sicer IRC tuki laufa neki časa je bil popularen zdej se mi pa zdi, da nikjer več ni zadeva popularna.
Tud zanimanje za forume je upadlo, ker je zdej že miljon forumov vsepovsod.
Na myspace je pa taka zmešnjava da bogpomagi, pa full stvari ne dela.
SwanHeart - Pon 23 Okt, 2006 21:29
Naslov sporočila:
Ma irc se laufa, sam ljudje se menjajo. jaz sem bla zdej zadnje case ene parkrat gor, ampak... ziv dolgcas. ocitno sem ga prerasla in smi ne da bit vec gor... in prav je tako. Upam da bo se enako kmal zgodilo tudi s forumarjenjem.
Mojsa - Pon 23 Okt, 2006 21:48
Naslov sporočila:
Joj irc. jaz sem zadnjič šla gor po menda tud treh letih in sem si v pol ure nabrala tolko msn stikov in telefonskih, da pol sploh en teden nisem vedla kdo je kdo. Kar je ostalo od tistega mojega ircanja takrat je ena dva night standa pa en fant kateri mi sedaj zelo dost pomeni. Ampak ne grem več gor, kr je ostalo tudi nekaj psihičev, ki jih zdaj kenslam. Jaz preveč hitro dam telefonsko pa je bolj varno da ne hodim gor hehe
Bassman - Tor 24 Okt, 2006 01:22
Naslov sporočila:
še laufa, sej tud na tem forumu sta 2 irca.
En je lokalen, drug je pa pravi IRC.
Antigona - Tor 24 Okt, 2006 09:12
Naslov sporočila:
Men je irc biu kr zlo lep cajt prov super. Žal pol sm skos okrog skakala, pa nisem bila več v stiku, pol mi je pa ratal brezveze, ker nisem glih na hitr se več poštekala. No to se mi zdi res tko ful ful hecna scena, če jo na gosto furaš. Po drugi strani pa ti vzeme preveč tvojga lajfa.
Shajtana - Tor 24 Okt, 2006 09:23
Naslov sporočila:
Jaz grem pogledat zadej case vcasih, k mam pac zdj net doma a ne...ampak vecinoma grem pogledat folk k vztraja gor ze ene 10 et in k jih tud v zivo poznam in tko naprej..al pa uletim glih tok na hitr gor da se s skksnim kolegom zmenim za pjaco. Vcas mi je irc boljsi kt msn..ker ti ni treba dajat mejlov pa pac k si gor chatas k te ni te ni..ker na msnju jaz vseen ful vec visim pa se mi ne da s folkom ukvarjat.
malaqt - Tor 24 Okt, 2006 15:29
Naslov sporočila:
js pa grem vsake tolko casa IRC "inventar" pozdraut širok smeh
pograsam pa smajleke Rolling Eyes

izkupicek? zard IRC-a sem sla leta 1998 v investicijo in sm kupla skener (da smo vidl kdo je kdo), tam sem dobila toti nick, enega zelooooo dobrega prjatla (pustimo podrobnosti), s tipom, s kterim sva se 7 let spraulala na pijaco, sem potem zacela hodit...

lustn je blo, ja :plosk gor so bli normalni" ljudje: nekaj pop-ovcev, RTV-jevcev, tu in tam kaki student racunalnistva aja pa Siol-ovci...
je blo pa zanimiv videt, kak so klikali, ce si se z zenskim nickom prijavu Laughing v sekundi si mel 15 klikov-majkemi Razz
Bassman - Sre 25 Okt, 2006 23:44
Naslov sporočila:
ja ircanje se mi zdi, da je mal zamrlo
Antigona - čet 26 Okt, 2006 07:33
Naslov sporočila:
Zadnja leta sm jaz ircala samo s svojimi prjatelji in tudi sem bila na takem kanalu... Tm smo se dobil kot stara klapa, ki se je zdej malo razkropila po svetu in se zato ne slišmo in ne vidmo več. Uno ircanje k greš na kanal slovenija in pol tm hvataš idiote oz se delaš norce iz njih al pa uno ircanje k si tko iščeš partnerja se men itak niti ni dogajal prav dolgo...pač tolk da sem vidla kaj to sploh je.
Bassman - čet 26 Okt, 2006 14:57
Naslov sporočila:
Men zadnje čase ircanje tud ni, da bi si neki extra zaželel!
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB