Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Poljubček zanj /zanjo

lucka - Tor 15 Nov, 2005 19:30
Naslov sporočila: Poljubček zanj /zanjo
Ljudje ne znamo cenit časa, niti življenja! Ne znamo izkoristiti trenutkov, da bi bili srečni! Življenje nam je bilo podarjeno, da ga izživimo in ne zato, da ga smatramo samoumevnim! Kaj nam kdo pomeni, se ponavadi zavemo PREPOZNO!

Karkoli se dogaja, vedno lahko izberemo ljubezen. Vedno imamo možnost ljubiti, to je naša največja svoboda.
Ljubezen je bogastvo našega življenja, vse želje in hrepenenja, upanje za smisel mnaših trenutkov, vladar naših občutkov, čudež sredi krute resničnosti, sončni žarek sredi teme...

Globoko verjemite v to, kar si želite, kajti v življenju je izgubljeno samo tisto, čemur se odrečemo…

In da ne ljubimo izgubljeno in ne izgubimo ljubljeno, dajmo v tej temi poslat/prilepit poljubček za tisto osebo,ki si je po vaše to zaslužila. Da tudi na tak način nekomu polepšamo dan.
Mogoče pa bo kdo od tistih tudi to prebral.

Polepšajte nekomu dan...prheftajte mu bačija :loveit:
sapramish - Tor 15 Nov, 2005 23:55
Naslov sporočila:
lubi moj objemèek:
EnigmA - Sre 16 Nov, 2005 08:51
Naslov sporočila:
Moji mami pa ateju tud :loveit: Ter mojemu prijatelju oz. ki je to postal v zadnjem letu :flowerman: :loveit:
Shajtana - Sre 16 Nov, 2005 09:42
Naslov sporočila:
Aja jaz sem mislila, da osebi s foruma..ampak ok...trenutno si moja mami zasluz enga velzga lupcka... bogi
Bassman - Sre 16 Nov, 2005 10:00
Naslov sporočila:
No jst pošiljam enga lubčka :kjis , osebi, ki mi je stala ob strani v najtežjih trenutkih.
lucka - Sre 16 Nov, 2005 10:26
Naslov sporočila:
NE ne ne ni treba da je oseba s foruma, ker pol mislim da bi podelili presneto malo poljubčkov.
Lupčkanje pa mora bit...o ja :loveit:
Anonymous - Sre 16 Nov, 2005 13:21
Naslov sporočila:
Jaz pa pošiljam dva balona poljubčkov mojemu dragemu, v upanju, da bo danes končno zrihtal ADSL in bom lahko spet visela na netu in pisarla neumnosti.
če bo prebral? Ziher bo, če bom hotela al ne. Mu vedno uspe odkrit vse moje '"online activities" nasmeh

Image
lucka - Pet 18 Nov, 2005 11:09
Naslov sporočila:
Kaj a je že kr konec lupčkanja???? Jst sm pa misnala da se bomo vsak dan lupčkal

Mah ste pa tudi smotani, očitno se ne marate kljunčkat.

Koga čem pa jst polupčkat danes MA bom kr vse.... no čist vse ne...recimo nekaj povejevcev.... enim čist navadne lupčeke na ličeka, nekaterim tajga na nosega, bi se pa najdu tudi kdo za kakšnega globjega Laughing

Ja pa polupčkala bom vse moje MSNjevceImage

Lupckat, lupckat, lupckat :jos:
EnigmA - Pet 18 Nov, 2005 11:39
Naslov sporočila:
Jest pa dam Pokličungi enga tavlkega na čelo smeh
lucka - Pet 18 Nov, 2005 11:48
Naslov sporočila:
uuuppaaaaa upam da maš mejhne joške, če ne bo še bogi revež mel kakšne travme.
Ti pokličk, ti še jst enga velikega prpopam na ličeka, takega fajn žmohtnega, odmevajočega, da se me boš še bolj bal širok smehImage
Shajtana - Pet 18 Nov, 2005 12:22
Naslov sporočila:
Hmmm jaz pa dons svojga lupcka namenjam enmu prjatlu k mi je kr zapel dobro jutro po telefonu...pa se na kavo me bo pelu..a ni to fajn. :kjis
Anonymous - Pet 18 Nov, 2005 13:02
Naslov sporočila:
No, kot bi rekel Pokličk, tudi jaz nočem bit izjema, pa evo mu še enega od mene. čelo, lička je že blo, no moj gre na nosek! nasmeh


Image
Mojsa - Pet 18 Nov, 2005 13:11
Naslov sporočila:
Bassman Napisal/a:
No jst pošiljam enga lubčka :kjis , osebi, ki mi je stala ob strani v najtežjih trenutkih.


Jaz dam pa tebi dva lupčka kr tko, štajerka štajercu... hi
Smooth - Pet 18 Nov, 2005 18:11
Naslov sporočila:
Ja hvala pupe, saj ne bi bilo treba,nasploh pa nimam rad prilizovanja,ce ze potem s kaksno vecerjo, da ima clovek potem vsaj kaj od tega.......salim se. Sicer pa kaj je danes z vami, vse teme o ljubezni....pomlad je mimo in to?
senior - Pet 18 Nov, 2005 18:26
Naslov sporočila:
Tudi jaz mislim, da si vsi tu gor zaslužite enga velkega lupčka, ker ste vsak dan več ali manj aktivni,pa še zanimivi ste...o to pa to...!!
lucka - Pet 18 Nov, 2005 19:16
Naslov sporočila:
Senior a boš na podlagi naših zapiskov začel delat naše osebnostne profile Laughing Bi blo prav zanimivo to videt. Mogoče bi nas lahko pa slikar . Me prav zanima kako nas vidiš, oziroma kako si nas predstavljaš sedaj po tem času od kar si z nami in kar si do sedaj zvedel o nas fredi:

Drugače pa jst še vedno pravim...lupčkanje mora bit, vedno in povsod ... zdele bi dala enega velikega bačija tistemu, ki bi mi nože nabrusil
Poklièunga - Pet 18 Nov, 2005 22:12
Naslov sporočila:
EnigmA Napisal/a:
Jest pa dam Pokličungi enga tavlkega na čelo smeh


Kaj,eeeeeeeee,kje....kako...emmmmmm...ajaaaaaaa...
Pa sj to sm jz. :flex:

Wwwwwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Evo...kok let sm mogu čakat na to...DAMN.
Better late than never!
Anonymous - Sob 19 Nov, 2005 01:44
Naslov sporočila:
Citat:
Ti Pokličk zdele me je pa kr mal prizadel .... Samo Enigmin poljubček vidiš, kaj pa od vseh ostalih?? Kako žleht Wacko

Tisti je bil prvi, pa najbolj strasten Od tam naprej ziher ni več dojemal kaj se dogaja nasmeh
sapramish - Sob 19 Nov, 2005 20:02
Naslov sporočila:
js pa klele spet posiljam enga velzga mojmu sladkemu lubiju :lll :smok :closed
Shajtana - Pon 21 Nov, 2005 11:39
Naslov sporočila:
Jaz pa posiljam lupcka vsaki izmed mojih "punck" MwwwwA smeh
lucka - Pon 21 Nov, 2005 11:46
Naslov sporočila:
Hm jst se pa danes ne morem odločit komu ga čem pritisnat...takega velikega...žmohtnega.... cmokajočega... a ga čem kr vsem ki me poznajo Razz
NE ne to bo preveč folka .... ga bom kr meni ljubim osebicam :loveit:

objemèek
Anonymous - Pon 21 Nov, 2005 18:13
Naslov sporočila:
no men ga pa en sodelavec vsako jutro pošlje (po zraku), mogoč malce otročje, ampak lepo in tako se začne najin delovni dan, pa najprej me vpraša, kako sem spala
sicer nimava nič kaj osebnega, ampak mi vedno reče, da se počuti, kot da sem njegova sestrca, ki je ni nikoli imel

sicer js menim, da je poljub nekaj lepega in nikakor ne obsojam tiste kulture, ki se poljublajo na lica, ko se srečajo
Anonymous - Pon 21 Nov, 2005 22:40
Naslov sporočila:
Evo tale je pa za vse tiste pridne punčke in fantke na forumu, ki imajo tolk potrpljenja, da se jim da brat moje blodnje od prve črke pa do zadnje pike. nasmeh Image
lucka - Tor 22 Nov, 2005 00:10
Naslov sporočila:
Tale je pa samo za Seniorja, ki se je nesebično odločil, da bo razveseljeval naša srca in prinašal smeh na našo stran.

Image
Shajtana - Tor 22 Nov, 2005 09:38
Naslov sporočila:
Moj lupcek gre pa dons prjatlu k mi ni reku: I told you so..pr moji neumnosti..pa se mirno je preneseu da sm ga zbudila in mu unicla nedeljske plane
lucka - Tor 22 Nov, 2005 12:01
Naslov sporočila:
No no no ... jst sem se pa odločla da dons enega takega majhnega nežnega pritisnem našemu Bassu. :kjis
Zakaj? Firbci fredi:
Poklièunga - Tor 22 Nov, 2005 15:56
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
Evo tale je pa za vse tiste pridne punčke in fantke na forumu, ki imajo tolk potrpljenja, da se jim da brat moje blodnje od prve črke pa do zadnje pike. nasmeh


Se pravi ni zame. :crying1:

lucka Napisal/a:
No no no ... jst sem se pa odločla da dons enega takega majhnega nežnega pritisnem našemu Bassu. :kjis
Zakaj? Firbci fredi:


Sam me res firbc matra,kaj je takega naredil,da si danes zasluži to. Joj no...zdj pa nimam miru,k me tok matra...jezn sm zdj nate lucka,ker si mi zjebala dan,k ne vem zakaj. guns:
Anonymous - Tor 22 Nov, 2005 23:54
Naslov sporočila:
Citat:
KillerCat Napisal/a: › Izberi ›‹ Razširi
Evo tale je pa za vse tiste pridne punčke in fantke na forumu, ki imajo tolk potrpljenja, da se jim da brat moje blodnje od prve črke pa do zadnje pike. Smile

Se pravi ni zame. Crying1


Eh, srček,ti si že bil deležen moje pozornosti. Mora še kdo drug prit na vrsto. nasmeh
Anonymous - Sre 23 Nov, 2005 00:36
Naslov sporočila:
Moj poljub si zasluži mladenič, ki me je v kratkem času, ki je trajal večno, naučil živeti, se imeti rad, se zabavati, razmišljati čez postavljene meje in mi postal kot brat, ki ga nikoli nisem imela :kjis
Shajtana - Sre 23 Nov, 2005 11:54
Naslov sporočila:
Moj poljubcek pa danes za nekoga, ki mi je vceri izpolnil dve zelji..ceprov sploh ni vedel zanje. poljubèek
Anonymous - Ned 27 Nov, 2005 22:44
Naslov sporočila:
Danes je moj poljubček za nekoga, ki mi te dni daje najlepše, kar si lahko želim. poljubèek:
Poklièunga - Pon 28 Nov, 2005 01:25
Naslov sporočila:
Je jagoda na novo zalublena al kaj? Ja fajn ti gre Jagodka.
lucka - Pon 28 Nov, 2005 01:29
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
Je jagoda na novo zalublena al kaj? Ja fajn ti gre Jagodka.


Poklič hiter karte vrži pa boš koj mel odgovor Razz
Anonymous - Pon 28 Nov, 2005 02:07
Naslov sporočila:
Evo, tale virtualni poljubček pa je prosim lepo SAMO za Pokličunga. To pa zato, ker se je potrudil in celo prebral en moj post V CELOTI.
Aja, pa tudi zato, da bo bolj sladko pančkal. Sam. Muaaah!


Image
Shajtana - Pon 28 Nov, 2005 10:18
Naslov sporočila:
Jaz pa dons prov ne bom nobenga lupckala..hocm da drugi mene pomežik
lucka - Pon 28 Nov, 2005 11:48
Naslov sporočila:
No ja no, ker že čakaš eno uro pa pol da bi te kdo polupčkal..te bom pa jst... da boš malo boljše volje ker sneži :kjis
Shajtana - Pon 28 Nov, 2005 12:25
Naslov sporočila:
Iiiiiiiiii hvala :rdec:
Poklièunga - Sre 30 Nov, 2005 01:04
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
Evo, tale virtualni poljubček pa je prosim lepo SAMO za Pokličunga. To pa zato, ker se je potrudil in celo prebral en moj post V CELOTI.
Aja, pa tudi zato, da bo bolj sladko pančkal. Sam. Muaaah!


Klikni tukaj za Sliko


I LIKE!
Pa še prave ustnce si izbrala -> Christina Aguilera! Aaahhhhhhh... :loveit:
Anonymous - Sre 30 Nov, 2005 12:22
Naslov sporočila:
no jst sem pa dans dala poljubček, tak prav poseben, mojemu fantu k ma rojstni dan
Bassman - Sre 30 Nov, 2005 14:23
Naslov sporočila:
No pa še enga posebnega smuèija, za vse bejbike, ki se tuki neki jezijo čez mene. :kjis
lucka - Sre 30 Nov, 2005 15:21
Naslov sporočila:
Ah Basko a pol pa misliš da se bo naša jeza kar čudežno razkadila in ne bomo več jezne nate. Se bo pa treba potrudit s kakšnim malo bolj konkretnim poljubčkom se mi zdi
Shajtana - Sre 30 Nov, 2005 15:26
Naslov sporočila:
Hm dons pa lupckam prjatlco k mi je ful lep mejl poslala...sicer je samo zgodbica..ampak je lep. nasmeh
IronJacX - Sre 30 Nov, 2005 15:52
Naslov sporočila:
Ja upam, da bom dans lahko stisnil svoji deklici en sladek poljubček, ko pridema skup, ji ga že nism od nedelje :loveit:
Bassman - čet 01 Dec, 2005 11:00
Naslov sporočila:
lucka Napisal/a:
Ah Basko a pol pa misliš da se bo naša jeza kar čudežno razkadila in ne bomo več jezne nate. Se bo pa treba potrudit s kakšnim malo bolj konkretnim poljubčkom se mi zdi


S čim pa?
A mogoče misliš na poljubček na obojne ustnice?
pomežik
Anonymous - čet 01 Dec, 2005 12:14
Naslov sporočila:
poljubček sprejmemo, ampak ne vem, če si se odkupil
Bassman - čet 01 Dec, 2005 12:15
Naslov sporočila:
jacqueline Napisal/a:
poljubček sprejmemo, ampak ne vem, če si se odkupil

očitno bom moral to ponavljati dokler se ne odkupim.
lucka - čet 01 Dec, 2005 15:06
Naslov sporočila:
No jst pa dons en mejčkan polubčkam našega Šefa, ker se je tako lepo potrudil z vsemi temi članki o HIVu in AIDSu. objemèek
Bassman - čet 01 Dec, 2005 15:25
Naslov sporočila:
lucka Napisal/a:
No jst pa dons en mejčkan polubčkam našega Šefa, ker se je tako lepo potrudil z vsemi temi članki o HIVu in AIDSu. objemèek


Trudim se za vas ženske, da vas osvestim, glede varnega sexa, čeprav nekatere še vedno ne pazijo pri sexu in segrejo nezaščiten sex.
Shajtana - čet 01 Dec, 2005 15:26
Naslov sporočila:
Bassman Napisal/a:
lucka Napisal/a:
No jst pa dons en mejčkan polubčkam našega Šefa, ker se je tako lepo potrudil z vsemi temi članki o HIVu in AIDSu. objemèek


Trudim se za vas ženske, da vas osvestim, glede varnega sexa, čeprav nekatere še vedno ne pazijo pri sexu in segrejo nezaščiten sex.


Caki mal jaz mislm da se trudis za zenske in za moske...da osvestis oboje da se ne bodo sli nezascitenega sexa. :no:
lucka - čet 01 Dec, 2005 15:27
Naslov sporočila:
Aha to se pravi da si to naredil samo iz razloga da nas osvestiš? Hmmm zdej sm pa v dilemi ali naj lupčk ostane ali ne
No sicer pa sej mora pa tebe tudi kdo mal poslinit, zdej ko se je začel decembrski čas Razz
Bassman - čet 01 Dec, 2005 15:28
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:
Bassman Napisal/a:
lucka Napisal/a:
No jst pa dons en mejčkan polubčkam našega Šefa, ker se je tako lepo potrudil z vsemi temi članki o HIVu in AIDSu. objemèek


Trudim se za vas ženske, da vas osvestim, glede varnega sexa, čeprav nekatere še vedno ne pazijo pri sexu in segrejo nezaščiten sex.


Caki mal jaz mislm da se trudis za zenske in za moske...da osvestis oboje da se ne bodo sli nezascitenega sexa. :no:


ma ja to itak, ampak ker so tuki v večini deklice, pa ker sem moški, se trudim za vas, a ne.
Shajtana - čet 01 Dec, 2005 15:29
Naslov sporočila:
Ajaaaa..ja to je pa res lepo od tebe. smeh
sapramish - čet 01 Dec, 2005 20:55
Naslov sporočila:
kokr sm prejle slisala pr dnevniku je pr nas menda 86% okuzenih moskega spola... tko d moski bolj rabjo ozavescenost o tem pomežik
Bassman - Pet 02 Dec, 2005 10:02
Naslov sporočila:
sapramish Napisal/a:
kokr sm prejle slisala pr dnevniku je pr nas menda 86% okuzenih moskega spola... tko d moski bolj rabjo ozavescenost o tem pomežik


ja nekateri ga pač namakajo kamorkoli, sam da je mokro in toplo.
Anonymous - Pet 02 Dec, 2005 11:35
Naslov sporočila:
tut v svetu je veliko več moških okuženih, kot žensk, tk da.....
ženske smo obveščene dovolj
Shajtana - Pet 02 Dec, 2005 11:43
Naslov sporočila:
Back to topic please

Koga boste dons polupckal k je tak mrzel dan?
Jaz prjatlco k je glih tok usekana k jaz pa se pol se posebi dobr razumeva smeh
Anonymous - Pet 02 Dec, 2005 11:57
Naslov sporočila:
js pa dans pošiljam lubija moji teti, ki leži v bolnici, noseča je, pa je dobila vnetje ledvic, upam na čimprejšnje okrevanje, da ne bo kakšnih zapletov
IronJacX - Pet 02 Dec, 2005 15:48
Naslov sporočila:
Js bom pa kr dans svojo deklico spet polupčkal, na obojne ustnice seveda fredi: :loveit:
lucka - Pet 02 Dec, 2005 16:00
Naslov sporočila:
En velik velik velik poljubček širokosrčnemu medvedeku, ki me je danes zelo presenetil in polepšal moj dan :utripa :love11
Poklièunga - Pet 02 Dec, 2005 22:49
Naslov sporočila:
Sweetnes is my name. Shugar Sweetnes and i'm geting dizzy.
Shajtana - Pon 05 Dec, 2005 09:27
Naslov sporočila:
Jaz bom pa dons polupckala neznano osebo k je dons kavo skuhala v sluzbi, da ko sem jaz prisla je ze vse disalo smeh
Shajtana - Tor 13 Dec, 2005 08:58
Naslov sporočila:
Dons pa posiljam poljubcek prjatlci k so ji v avto vlomil pa radio ukradl in je zdj cist besna in slabe volje... bogi
Anonymous - Tor 13 Dec, 2005 12:37
Naslov sporočila:
Evo, enga, na lička seveda, za Ankha, ker je po dolgem času spet prisurfal sem.
Image
sapramish - Tor 13 Dec, 2005 17:41
Naslov sporočila:
js bi pa polupckala mojga ocjia k je res zlat širok smeh
Anonymous - Tor 13 Dec, 2005 23:55
Naslov sporočila:
jst bi pa polubčkala tisto osebo, ki mi vzbuja nemir...
IronJacX - Sre 14 Dec, 2005 00:19
Naslov sporočila:
Js bi pa zdaj polupčkal svojo deklico, over and over again :loveit:
Anonymous - Sre 14 Dec, 2005 19:30
Naslov sporočila:
Evo spet en moj special direkt na gobčke tistih dragih soforumašev, ki mi (pa očitno ne le meni nasmeh )s takim veseljem že par dni talajo enke tukaj na forumu. Kak se vam da, no. I love you, too!
Image
Shajtana - čet 15 Dec, 2005 11:49
Naslov sporočila:
Jaz pa dons kr mal vec poljubckov posiljam...in to enim prijetnim osebam k smo se mel vcer prov lustn..pa k so me tok prehvalil da mi je prov ego zrasu..hehe :usteca
accord - Tor 27 Dec, 2005 20:03
Naslov sporočila:
vsem enga lupčka smeh veseli december
Bassman - Tor 27 Dec, 2005 21:58
Naslov sporočila:
Enga posebnega smučija za vse, ki so se spom nile name med temile prazniki.
objemèek
Anonymous - Tor 27 Dec, 2005 22:22
Naslov sporočila:
Evo še moji lupčki, za vse ki se radi lupčkate med prazniki. Sam vas opozarjam, da vsi letijo sam na lička, pa še to sam do 5. januarja, potem pa konc. nasmeh Image
Anonymous - Tor 27 Dec, 2005 22:56
Naslov sporočila:
jst pa pošiljam lupčka osebi, ki sem jo po zelo dolgem času videla
Anonymous - Tor 27 Dec, 2005 23:23
Naslov sporočila:
no jst nimam nič prot puncam, ki se lupčkajo, lupčka zanje
sapramish - Sre 28 Dec, 2005 00:07
Naslov sporočila:
sam lupckal bi se... js tud rabm enga lupcka dons. moze? :rdec:
Anonymous - Sre 28 Dec, 2005 00:09
Naslov sporočila:
Ja miška, ti jaz odstopim svoje emsto v sendviču s Pokličkom.Jaz se itak ne smem it takih igric. nasmeh
Pa dobro ga prelupčkajte.
Poklièunga - Sre 28 Dec, 2005 19:47
Naslov sporočila:
Kaj spet jz kriv? Pa sj nism nč naredu,da me tako kaznujete!
Anonymous - Sre 28 Dec, 2005 22:27
Naslov sporočila:
Hehe, tipi ste čudni. če vas nobena ne pogleda, jokate in stokate kako ste bogi sami, če na vas navalijo ženske, al pa magari ena sama in vas hoče polupčkat pa vam spet ni prav nasmeh
sapramish - Sre 28 Dec, 2005 22:49
Naslov sporočila:
js pa enga cmoka killerki k je bla prjazna z mano :rdec:
hvala :flowerman:
Anonymous - Sre 28 Dec, 2005 23:27
Naslov sporočila:
Ja moraš povedat,da je šlo az eno "strokovno" zadevo, da ne bo kdo mislil, da sva se lupčkali. nasmeh
sapramish - čet 29 Dec, 2005 01:30
Naslov sporočila:
ja no slo je za eno strokovno zadevo, kjer sm js kot nevestna studentka, rabla pomoc širok smeh
hvala bejbi Laughing
accord - čet 29 Dec, 2005 01:57
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
Hehe, tipi ste čudni. če vas nobena ne pogleda, jokate in stokate kako ste bogi sami, če na vas navalijo ženske, al pa magari ena sama in vas hoče polupčkat pa vam spet ni prav nasmeh
men je zazadnje vedno prav smeh
Anonymous - Tor 03 Jan, 2006 16:36
Naslov sporočila:
Enga lupčka pošiljam Bassu, ker mi je preko telefona pomagal naložit antivirus program, ker je jagoda spet neki narobe šarla po kompu :rdec: :kjis
lucka - Tor 03 Jan, 2006 22:50
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
upam, da se ne bodo spet hotli vsi vsepovprek lupčkat

Zato pa jst Killerko že dans mal polupčkam da ne bo jutri prevelik šok širok smeh
Killi objemèek objemèek objemèek objemèek objemèek
Shajtana - Pet 06 Jan, 2006 13:52
Naslov sporočila:
Hmmm jaz pa ne vem koga bi polupckala..prjatlco k me je v sluzbo pelala
Anonymous - Pet 06 Jan, 2006 14:08
Naslov sporočila:
Evo še en KISS z moje strani, za VSE vas!
Aja, jaz sem zaključila sezono prazničnega lupčkanja. nasmeh

Image
Anonymous - Pet 06 Jan, 2006 17:46
Naslov sporočila:
jst pa pošiljam lubija privlačnemu mehaniku, ki me je nardil optiko
lucka - Sob 07 Jan, 2006 15:47
Naslov sporočila:
Tale kiss je pa danes za Killi čeprav je njena sezona lupčkanja mimo. Samo moja ni širok smeh
Pa še za enega sončka, ki mi je polepšal dan po gsmu in našel čas da me pokliče čeprav je na "razprodajah".
Image
sieagel - Ned 08 Jan, 2006 13:09
Naslov sporočila:
Moram še jaz pocmokat in polubčkat sapro rožice dam :kss :kjis :kjis :kjis :kjis :kjis :kjis :kjis :kjis :kjis :love5 k je moja najboljša prijateljica smeh
Anonymous - Ned 08 Jan, 2006 13:22
Naslov sporočila:
Ja saprici sem tudi jaz dolžna enga lupčka. Mi je eno velko uslugo naredila pred par dnevi. Hvala še enkrat. :loveit:
sapramish - Ned 08 Jan, 2006 14:44
Naslov sporočila:
ma bom se zardevat zacela k me tok lupckate :rdec:
Anonymous - Ned 08 Jan, 2006 16:06
Naslov sporočila:
jst pa nikol ne dobim kakega lupčeka
Poklièunga - Ned 08 Jan, 2006 16:07
Naslov sporočila:
Ma jz pa Nč NE DAM nobenmu,sm preveč škrt!
sapramish - Ned 08 Jan, 2006 16:12
Naslov sporočila:
evo lupcka zaklinci d ne bo pripomb objemèek
Anonymous - Ned 08 Jan, 2006 16:19
Naslov sporočila:
he he he nazaj in hvala
Mojzes - Ned 08 Jan, 2006 17:51
Naslov sporočila:
maa bote dobili še žulj na ustih :doh:
Shajtana - Pon 09 Jan, 2006 09:42
Naslov sporočila:
Jaz pa dons nism v stanju za lupcke posiljat..bi bl jaz en objem rabila...
sapramish - Pon 09 Jan, 2006 11:37
Naslov sporočila:
enga objmcka pa lupcka shajti, k sm lih v moodu pomežik objemèek
accord - Ned 15 Jan, 2006 23:47
Naslov sporočila:
vsem enga velkiga lubčka smeh hehe
Mojzes - Tor 17 Jan, 2006 22:28
Naslov sporočila:
no ja, jaz nisem ravno toliko radodaren s takimi potezami, lahko pa le izbrancem kaj podobnega podarim; sem skopuh", kaj :flex:
senior - Tor 17 Jan, 2006 22:42
Naslov sporočila:
Kar malo dame med sabo, kako lepo dekliško je to. Ja, rabijo pač nežnost, fantje...! Akcija !
sapramish - Tor 17 Jan, 2006 23:25
Naslov sporočila:
enga velzga lupcka sieaglu objemèek: objemèek objemèek :kss :kss
Poklièunga - Pet 20 Jan, 2006 23:42
Naslov sporočila:
jacqueline Napisal/a:
jst pa nikol ne dobim kakega lupčeka


:crying1:

Jz pa poližem žaklinci nipple,da ne bo bogica,k nikol nč ne dobi.
Shajtana - Pon 23 Jan, 2006 10:54
Naslov sporočila:
Jaz pa posiljam lupcka..ze nazaj prjatlci k me je "resila" v cetrtek. smeh
Bassman - Pon 23 Jan, 2006 11:03
Naslov sporočila:
Lubčka za vse lubice!
poljubèek
Poklièunga - Pon 23 Jan, 2006 22:31
Naslov sporočila:
Bassman Napisal/a:
Lubčka za vse lubice!
poljubèek


Se pravi,ne daš nobenga lupčka? Laughing
lucka - Pon 06 Mar, 2006 22:38
Naslov sporočila:
Porkadija komaj sem našla tole temo. Sem že mislila da je zginila :shock:

Enega lupčka nekomu, ki ga je zagrabil heksenšus.bogi
PikiPoki - Tor 07 Mar, 2006 01:14
Naslov sporočila:
lupcka bratrancoma...sicer nista moja sam sta vseen k moja...lupcke lupcke...
Shajtana - Tor 07 Mar, 2006 09:10
Naslov sporočila:
Jaz pa lupcka dvema prjatloma k sta mi vcer pomagala...
Blisk - Tor 07 Mar, 2006 09:30
Naslov sporočila:
Poljubček, za vse simpatične piške!
timatic - Tor 07 Mar, 2006 10:20
Naslov sporočila:
en poljubček za lee
Mojzes - Tor 07 Mar, 2006 14:05
Naslov sporočila:
Jaz pa bom tut danes nekomu poslal, samo to vem samo jaz komu, no vsaj zapišem zdaj.
Anonymous - Sre 08 Mar, 2006 12:34
Naslov sporočila:
jst pa pošiljam poljubček njemu
sieagel - Sre 08 Mar, 2006 12:50
Naslov sporočila:
Poljubčeek in rožice za vse forumistke za tako lep praznik kot je 8. marec :smok :smok roža roža roža :roza :roza
Anonymous - Sre 15 Mar, 2006 19:38
Naslov sporočila:
lupčka pošiljam damjanu, ker mi je dans tolk pomagu
timatic - Sre 15 Mar, 2006 21:11
Naslov sporočila:
enga za lee...da čimprej preboli prehlad...
Anonymous - Sre 15 Mar, 2006 21:59
Naslov sporočila:
jst pa sapri pošiljam lupčeka, da bo boljš volje
sieagel - Sre 15 Mar, 2006 22:27
Naslov sporočila:
Zadnje čase rabi sapra koš poljubčkov vsak dan!!!
timatic - čet 16 Mar, 2006 07:30
Naslov sporočila:
še enga zdravilnega...pomežik
Mojzes - Pet 17 Mar, 2006 02:41
Naslov sporočila:
enga navidenzo potujočega
Shajtana - Tor 21 Mar, 2006 09:09
Naslov sporočila:
Jaz pa dons poljubcek kr moji mami posiljam :loveit:
timatic - Tor 21 Mar, 2006 10:17
Naslov sporočila:
na tak lep dan pošiljam vsakemu enega...
Anonymous - Tor 21 Mar, 2006 11:13
Naslov sporočila:
js pa pošiljam poljub njemu k mi je v nedeljo polepšal dan
Zlobko - Tor 21 Mar, 2006 12:47
Naslov sporočila:
hvala hvala vsem, še posebej pa tebi žaklinca širok smeh :evil
Anonymous - Tor 21 Mar, 2006 12:54
Naslov sporočila:
Zlobko Napisal/a:
hvala hvala vsem, še posebej pa tebi žaklinca širok smeh :evil


:doh: bogi
širok smeh širok smeh širok smeh
timatic - Sre 22 Mar, 2006 00:55
Naslov sporočila:
enga zame...

sam danes sem malo sebičen...
Shajtana - Sre 22 Mar, 2006 10:44
Naslov sporočila:
Za vse prjazne fante enga nasmeh
Poklièunga - Sre 22 Mar, 2006 23:45
Naslov sporočila:
jacqueline Napisal/a:
js pa pošiljam poljub njemu k mi je v nedeljo polepšal dan


Ja kaj ti je pa naredil takega,da ga je to doletelo?

Shajtana Napisal/a:
Za vse prjazne fante enga nasmeh


wiiiiiiii...lupčka sm dobu....wiiiiiii...
Anonymous - čet 23 Mar, 2006 12:58
Naslov sporočila:
jah, polepšal mi je že tako lep dan
EnigmA - čet 23 Mar, 2006 13:18
Naslov sporočila:
Jaz danes tud vse poljubčkam...kr se mi že meša od vsega...wiiiiiiiiiiiiiii :kss
timatic - čet 23 Mar, 2006 16:21
Naslov sporočila:
za tisto, ko me pikala...
Poklièunga - Pet 24 Mar, 2006 01:46
Naslov sporočila:
timatic Napisal/a:
za tisto, ko me pikala...


Kaj pa ti komarje kušuješ?
Jz to sam speštam na steno pa je,ne pa da bi kušval!
sieagel - Pet 24 Mar, 2006 20:20
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:
Za vse prjazne fante enga nasmeh


Hvala šajti smeh

A jaz pa sem danes bil tolk priden, da vračam šajti naši :kjis

pol pa še žakli enga :kjis ker je že doooolg nisem

in seveda sapre ne smem spustit :kjis
Shajtana - Pet 24 Mar, 2006 21:35
Naslov sporočila:
Iiii kok je fajn k te kdo polupcka :loveit:
lucka - Pet 24 Mar, 2006 22:16
Naslov sporočila:
Poljubček nekomu, ki mi je danes med drugim ... posesal računalnik :rdec:
Image
senior - Sob 25 Mar, 2006 10:43
Naslov sporočila:
...kaj med drugim...?
lucka - Sob 25 Mar, 2006 11:59
Naslov sporočila:
senior Napisal/a:
...kaj med drugim...?

Spodoben deklič pač ne pove vsega pomežik Ampak prehitro je minilo , jst bi še širok smeh
Shajtana - Sob 25 Mar, 2006 22:17
Naslov sporočila:
Jaz pa dons posiljam poljubcka dvema prjatloma k sta se vec al manj odpovedala prostmu dnevu zarad mene
Thunderlight - Pon 27 Mar, 2006 10:35
Naslov sporočila:
Poljub za vse krasne deklice!
lucka - Pon 27 Mar, 2006 19:13
Naslov sporočila:
Enga velikega poljubčka, kaj enega cel kup , da bo čist slinast Garfiju, ki je danes s svojo dobroto rešil eno seminarsko in s tem posledično tudi prijavo na izpit.
FALA LEPA :loveit:

Image
Shajtana - Tor 28 Mar, 2006 21:39
Naslov sporočila:
Jaz pa ne bom nobenga lupckala da se koga ne nalezem smeh
Poklièunga - Tor 28 Mar, 2006 21:49
Naslov sporočila:
Jz dam pa enga lupčka Žaklinci,ker je rekla,da bi bla na men,čeprov sem tak ded,da čez vikend pohajkujem po dostilnah in se ga napijem ko klada...
Bassman - Sre 29 Mar, 2006 09:05
Naslov sporočila:
jst pa dam enga eno vroči črnolaski, k mi je včeri posodila mobitel.
Shajtana - Pet 31 Mar, 2006 08:59
Naslov sporočila:
Hmmm komu pa dons..sm dobre volje pa kr vsem s foruma enga :kjis
sieagel - Pet 31 Mar, 2006 11:22
Naslov sporočila:
šajti?? iiiiiiiiiiiii
lubčeka sem dobo
smeh


ahm danes pa od mene dobijo vse tiste lubčke k so tooolk zaspane smeh
timatic - Pet 31 Mar, 2006 15:33
Naslov sporočila:
jaz pa enga tisti ki me je pomagala nekaj storit...
hvala...
sieagel - Pet 31 Mar, 2006 19:55
Naslov sporočila:
Danes si ena zaluži še 10 lubčko, ker mi je zelo zelo zelo polepšala dan. smeh

S ta je sam zate mmmmmmmmmwwwwwwwwaaaaaaaaaaa
Poklièunga - Pet 31 Mar, 2006 20:42
Naslov sporočila:
Jz pa enga eni moji prjatlci,k jo mam rad!
Shajtana - Pon 03 Apr, 2006 08:47
Naslov sporočila:
Prjatlu od prjatla..zarad luck smeh
LORIS - Tor 18 Apr, 2006 20:21
Naslov sporočila:
Evo, za Nataško, ki tako lepo poje posluša muzikoa :blazen
Bassman - Tor 18 Apr, 2006 21:10
Naslov sporočila:
LORIS Napisal/a:
Evo, za Nataško, ki tako lepo poje posluša muzikoa :blazen

Kdo pa je Nataška?
sieagel - Ned 23 Apr, 2006 23:16
Naslov sporočila:
mmmmmmmm danes pa pripopam koš lubčkov eni prav prijetni prjatlci k mi je in mi bo (upoam vsaj) zelo polepšala dan. mwwwwwwwwwwaaaaaaa


drug koš pa gre vam forumašem mwwwwwaaaaaaaaaa

Pomlad je meče me fejst nad normalo hehe
Shajtana - Pon 24 Apr, 2006 08:11
Naslov sporočila:
Hmm jaz pa enga lupcka moji mami posiljam k me je vcer prijetno presenetla. nasmeh

Drgac pa se enga vsem prjaznim fantom s kerimi sm bla na pikniku v soboto..k so me skoz razvajal. smeh
timatic - Pon 24 Apr, 2006 09:50
Naslov sporočila:
poljubček vsakemu izmed vas...
jagodka85 - Pon 24 Apr, 2006 20:18
Naslov sporočila:
pošiljam cmočka moji ljubezni, ki to nikol ne bo :loveit: :loveit:
Poklièunga - Tor 25 Apr, 2006 00:00
Naslov sporočila:
UHhhh.....bedna ta ljubezen pol! Raj špari za koga,ki to bo!
Shajtana - Tor 25 Apr, 2006 07:56
Naslov sporočila:
Ja mogoce je pa to sam tak poljubcek v slovo.. smeh

Hm jaz ga pa posiljam dons vsem forumasom nasmeh
sieagel - Tor 25 Apr, 2006 20:57
Naslov sporočila:
iiiiiiii spet sem lubčka dobil smeh
lucka - Tor 25 Apr, 2006 22:03
Naslov sporočila:
Poljubčka nekomu ki mi je dal debestično darilo za rojstni dan

Image
sapramish - Tor 25 Apr, 2006 22:09
Naslov sporočila:
lupcka blazu k me prenasa in usmerja
Shajtana - Sre 26 Apr, 2006 07:32
Naslov sporočila:
Trem komam k komirajo na mojem kavcu medtem k sm jaz mogla it delat smeh
auhd_34 - Sre 26 Apr, 2006 17:46
Naslov sporočila:
Jaz bi dal bacy almi iz bara, če bi imel to priložnost.... smeh
Bassman - Pet 28 Apr, 2006 12:47
Naslov sporočila:
Lubčka eni, k je povedala neki zlo pomembnega!
Shajtana - Sre 03 Maj, 2006 08:16
Naslov sporočila:
Enga za druzbo s kero smo nedeljo prezdel na kavcu pa gledal v kamin...enga pa posiljam na forum da vam dan polepsam..smeh
lucka - Sre 03 Maj, 2006 12:13
Naslov sporočila:
Jst pa danes kr use polupčkam ko je pa tak lep topel sončen dan nasmeh objemèek objemèek
Bassman - Pet 05 Maj, 2006 12:40
Naslov sporočila:
Enga lubčka Shajtani, ker je bla tok pridna danes!
Shajtana - Tor 09 Maj, 2006 16:03
Naslov sporočila:
Iiii hvala smeh

Jaz pa dons posiljam lupcka moji mami nasmeh
sapramish - Tor 09 Maj, 2006 16:20
Naslov sporočila:
lupcka moji opicki k sva se mela ful prijetno vceri
auhd_34 - Sre 10 Maj, 2006 17:56
Naslov sporočila:
jaz bi dau pa bacy teji hevir nasmeh
lucka - Pon 29 Maj, 2006 16:53
Naslov sporočila:
Jst pa danes pošiljam poljubčka kr vsem , ko je pa tak lep dan :loveit:
Image
Shajtana - Tor 30 Maj, 2006 08:35
Naslov sporočila:
Včeri ti je bil lep dan? Dobr zate pomežik

Hmmm jaz pa dons pošiljam lupčka nekomu k ga je včer skrbel zame.
Bassman - Sre 26 Jul, 2006 14:49
Naslov sporočila:
Enga sočnega, da se kr cedi, dam maliqt

:drzina
malaqt - Sre 26 Jul, 2006 16:26
Naslov sporočila:
o:rdec: ohohoooooo tole sm pa registrirala!
a ves kuga? js ti jih dam pa 5 :whistle:
timatic - Ned 30 Jul, 2006 15:53
Naslov sporočila:
mojmu cukrčku...
Shajtana - Pon 31 Jul, 2006 08:06
Naslov sporočila:
Dvema prjatlcama s kerima sm bla na morju nasmeh
sieagel - Pon 31 Jul, 2006 15:00
Naslov sporočila:
enga sapri k je prišla iz francije in šajti k ravno iz morja priletela in že v službo letela. groza

mmmmwwwwwwwaaaaaaaa


mmmmwwwwwwwaaaaaaaa
lucka - Tor 05 Sep, 2006 10:51
Naslov sporočila:
Shajti en velik poljubček za njen jutranji cajteng :kjis
Shajtana - Sre 06 Sep, 2006 07:37
Naslov sporočila:
Iiiiiiiii hvala. nasmeh
Jaz pa enga posiljam kolegici....k je kao na izobrazevanju pa ze cel tedn zura.
Anonymous - Sre 06 Sep, 2006 10:42
Naslov sporočila:
lubija za njega
Bassman - čet 07 Sep, 2006 12:36
Naslov sporočila:
jacqueline Napisal/a:
lubija za njega

Za koga????


Jst dam pa enga sočnega mokrega Nayi!
širok smeh
Poklièunga - čet 07 Sep, 2006 14:44
Naslov sporočila:
a jz pa nč ne dobim?
sapramish - čet 07 Sep, 2006 15:45
Naslov sporočila:
evo lupcka poklicku k si se po dolgem cajtu prkazal pomežik
sieagel - čet 07 Sep, 2006 19:46
Naslov sporočila:
en prisrček lubček za vse moje "ljubljančanke", ker zdaj bomo lahk več časa skupaj :coffe1:

:kjis :kjis :kjis
Anonymous - Sob 09 Sep, 2006 13:16
Naslov sporočila:
[quote="Bossman"]
jacqueline Napisal/a:
lubija za njega

Za koga????



bass za njega k ga ravno ne smem omenjat, ker ga ljudje poznajo, tud tu gor včasih pride, ima takšne fajne ustnice

fredi:

njemu objemèek
sieagel - Sre 04 Okt, 2006 09:03
Naslov sporočila:
Vse najbokše senior! En karikiran poljub pa en dober stisk roke na nadaljnih 65 let (pa če jih bo še pol tolk bo čist vredu smehsmehsmeh :piir :piir :rd pijanca
senior - čet 05 Okt, 2006 00:01
Naslov sporočila:
Hvala, Sigi. Zaenkrat je še vse v redu, ampak res vse. Tako naj tudi ostane. Življenje je tako lepo...
Shajtana - čet 05 Okt, 2006 11:06
Naslov sporočila:
Jaz pa dons enmu prjatlu poljubcek posiljam..kok je smesn k ne ve kaj bi reku..ah ja pomežik
Bassman - čet 05 Okt, 2006 17:12
Naslov sporočila:
Poljub eno fletni, ki mi je danes pomahala!
smeh
lucka - Tor 10 Okt, 2006 10:40
Naslov sporočila:
Koga bi pa danes polubčkala.... kr vse:) Se mi tooooooolk lupčka zdele Razz
Poklièunga - Tor 10 Okt, 2006 17:49
Naslov sporočila:
Maji,Petri in Evi dam vsaki po 3 lupčke.
Anonymous - Tor 10 Okt, 2006 18:35
Naslov sporočila:
js dam pa lupča markotu
Shajtana - Sre 11 Okt, 2006 09:22
Naslov sporočila:
Jaz pa ne vem koga bi polupckala...
sapramish - Sre 11 Okt, 2006 12:04
Naslov sporočila:
lupcka striglovi mami k nam je poslala zelenjave za eno vojsko pomežik
sieagel - Sob 14 Okt, 2006 20:15
Naslov sporočila:
hehe sapra hvala smeh je rekla smeh in pošilja lubčka nazaj za kostanje smeh
Shajtana - Ned 15 Okt, 2006 02:34
Naslov sporočila:
Mojim trem balkankam k uzivajo....pa se komu, sam se zdele ne spomnim...aja nekomu k je zdele ene 150 km dalec pa tud uziva...
Bassman - Ned 22 Okt, 2006 19:23
Naslov sporočila:
En Poljubček za Sonček, k je bla dans na kavi z mano pomežik
rožice dam
Poklièunga - Pet 27 Okt, 2006 20:44
Naslov sporočila:
Hočm lupčka!


(mad¤¤¤¤¤¤¤ 15 znakov,zaj¤¤¤¤¤¤ cel sistem)
Shajtana - Sob 28 Okt, 2006 01:30
Naslov sporočila:
Jaz tud!

Ja , ja znaki so je¤¤¤ pomežik
Anonymous - Sob 28 Okt, 2006 14:39
Naslov sporočila:
za pokličunga enga, da ne bo jamral :kjis
enga pa zame, ker imam danes god
SAD - Sob 25 Nov, 2006 20:32
Naslov sporočila:
Mojemu mišku :kjis katerega spet 1 teden ne bom vidla :cmiha:

p.s. prva objava Razz smeh
Anonymous - Sob 25 Nov, 2006 21:34
Naslov sporočila:
enega samo zame, zame, zame
Shajtana - Tor 28 Nov, 2006 13:55
Naslov sporočila:
za mojga dedka.............................................
Bassman - Tor 28 Nov, 2006 14:10
Naslov sporočila:
enga za eno bjondo, ki ma tak res lep nasmeh
sapramish - Tor 28 Nov, 2006 15:31
Naslov sporočila:
enga mojmu lubiju k dela... js pa tud pomežik
SAD - Sre 29 Nov, 2006 14:48
Naslov sporočila:
...njemu, katerega zlo zlooo pogrešam objemèek

...kdaj bo že ta petek??? Sad
sieagel - Sre 29 Nov, 2006 22:03
Naslov sporočila:
nobenga lubcka za rd nisem dobil SadSadSadSad
SAD - Sre 10 Jan, 2007 23:09
Naslov sporočila:
Pa kaj je dej kle??? a se noben ne lupčka al kuko?? Sad

hmm.... žmrka nasmeh
Bassman - Sre 10 Jan, 2007 23:27
Naslov sporočila:
SAD @ Sre 10 Jan, 2007 10:09 pm Napisal/a:
Pa kaj je dej kle??? a se noben ne lupčka al kuko?? Sad

hmm.... žmrka nasmeh


evo da ne boš rekla da se noben nč ne.

Tebi enga sočnega poljubèek
sieagel - čet 11 Jan, 2007 08:45
Naslov sporočila:
hm:) enga luštenga sapri k je prišla iz severa nam na jug mal pogledat

dobrodošla sapra mwa
Antigona - čet 11 Jan, 2007 12:26
Naslov sporočila:
Js pa razmišljam tkole... kako prav že tist rek...KDOR DOMA dr¤¤¤¤, S TEM NIKOMUR NE POVE, DA GA IMA RAD.

Zato je butasto pisat, koga poljubljamo, ampak raje povejmo/poljubimo njo/njega.

Al gre v tej temi mgooče samo zato, da se razkrije, kaj/kdo se nam plete po glavi?
Shajtana - čet 11 Jan, 2007 14:08
Naslov sporočila:
Jaz pa lupcka za prjatlco..k je zalostna...
SAD - čet 11 Jan, 2007 14:56
Naslov sporočila:
Antigona!

Ja kdo se nam plete po glavi ta hip nasmeh kerga bi tkoj kušnu k ga vidš nasmeh

Razz
Mojsa - čet 11 Jan, 2007 23:44
Naslov sporočila:
jaz bi pa takoj kušnila mojega Miheca, sploh zato ker je danes žalosten, pa ker cele dneve razmišljam sam o tem kdaj se bom lahko spet prtisnila na njegova topla lička. Evo to se pa men plete po glavi. :pripoljub lubèka poljubèek
sieagel - Sob 13 Jan, 2007 23:29
Naslov sporočila:
ah men marsikaj in marsikdo tiči in se sprehaja po moji glavi ta hip. smeh
zaenkrat naj še ostane skrivnost
Bassman - Sob 13 Jan, 2007 23:32
Naslov sporočila:
enga sočnega za liso, k je dans neki boga!
poljubèek
Anonymous - Ned 14 Jan, 2007 14:58
Naslov sporočila:
hvala bass, a veš, da sem danes kar bolje

enga nazaj
Bassman - čet 18 Jan, 2007 22:41
Naslov sporočila:
lisa @ Ned 14 Jan, 2007 1:58 pm Napisal/a:
hvala bass, a veš, da sem danes kar bolje

enga nazaj


No kako lepo, zato še enga bolj sočnega nazaj! Mr. Green
Anonymous - čet 18 Jan, 2007 22:47
Naslov sporočila:
bom prekinla ta niz, da ne bo kera ljubosumna

tk pa pošiljam enega ironjacku, ker me vedn tk lepo pozdravi k pride na šiht, pliden (nekateri so brez te vrednote)

pa enga pošiljam še moji frizerki k mi je tk fajno barvo napacala gor, da sem sedaj bolj čedna

pa enga pošiljam kolegici maji, in ji želim, da njen fant čimprej pride iz zapora

pa enga pošiljam mojmu majstru k me tk razvaja in razume

pa, ker sem danes tk radodarna enga pošiljam še seniorju, ker je tk fajni in njegove poste najraj berem, čeprav bi jih lahk bilo več
sieagel - Sob 20 Jan, 2007 16:12
Naslov sporočila:
mmmmmmmmm


danes pa pišiljam preko dhl-a in ostalih hitrih pošt enga slastnega, nežnega in romantičnega eni, ki zaenkrat naj še ostane neznanka smeh
Bassman - Sre 24 Jan, 2007 10:43
Naslov sporočila:
Enga sočnega eni, ki je full fu¤¤¤¤š!
Shajtana - Sre 24 Jan, 2007 10:48
Naslov sporočila:
Jaz pa enga moji mami posiljam...
little pumpkin - Sre 24 Jan, 2007 23:46
Naslov sporočila:
Ma kaj a res pošiljate poljubčke, kak cool!

Js pa pošiljam enga kolegici k me vsak dan full nasmeje!
Mojsa - čet 25 Jan, 2007 01:17
Naslov sporočila:
jaz pa........... hmmm kdo bi si ga danes zaslužil.............eh moji učitelci plesa ker me je full razveselila z eno novico
Anonymous - čet 25 Jan, 2007 11:29
Naslov sporočila:
pošiljam poljubček osebi, ki mi včasih full pomaga pr razmišljanju in mi je tokrat spet
Bassman - Sob 27 Jan, 2007 20:05
Naslov sporočila:
Enga sočnega lubčka, PikiPoki, ki nas je pršla spet obiskat.
poljubèek
Anonymous - Sob 27 Jan, 2007 20:55
Naslov sporočila:
enga lubija tistim 5 tipom dans v savni, sama sem bla med njimi, opa
Bassman - Pet 02 Feb, 2007 23:36
Naslov sporočila:
enga sočnega za eno krasno bejbo k mi je dans pizzo spekla.

poljubèek
Bassman - čet 08 Feb, 2007 23:58
Naslov sporočila:
no dans pa še enga sočnega pikipoki strasten poljub
Shajtana - Pet 09 Feb, 2007 09:14
Naslov sporočila:
Enmu prjatlu k je bil tok prjazn predvcerisnim. nasmeh
little pumpkin - Sob 10 Feb, 2007 22:26
Naslov sporočila:
pošiljam enga lisi
Mojsa - Pon 12 Feb, 2007 22:28
Naslov sporočila:
Enga lupčka Sieaglu, ki je včeraj takoj prletu k meni z prvo pomočjo ko sem se poškodovala na šihtu. Mr. Green
sapramish - Pon 12 Feb, 2007 22:44
Naslov sporočila:
se enga lupcka strigli k se zmer dela Sad
Bassman - Pon 12 Feb, 2007 22:51
Naslov sporočila:
Jst tud enga lisi ker ji je PC crknu!
lucka - Pet 16 Feb, 2007 19:32
Naslov sporočila:
Porkaflik a men pa nobedn ni nobenga lubčeka poslal pa pogrešal me tudi ne!

spank

Bom pa zdej enga poslala zgubljeni in najdeni, ker vem da ne mara da jo lubčkam poka od smeha
Shajtana - Sob 17 Feb, 2007 12:40
Naslov sporočila:
Ja jaz sm te pogresala pa sprasvala kje si. Razz
Terminatorka - Sob 17 Feb, 2007 12:57
Naslov sporočila:
Sam v opozorilo: plissss NE me lupčat, sicer streljam!
sapramish - Ned 18 Feb, 2007 21:53
Naslov sporočila:
lucpka strigli k je krofe prnesu širok smeh tud ce mi je slabo zdej umira od smeha
Bassman - Tor 27 Feb, 2007 20:16
Naslov sporočila:
En poljubček za LadyBird poljubèek
LadyBird - Sre 28 Feb, 2007 11:11
Naslov sporočila:
Teb tud en poljubček Brussman strasten poljub
Bassman - Sre 28 Feb, 2007 13:02
Naslov sporočila:
uuuu hvala, kako lepo, tule pa že dolgo nisem dobu lubčka! roža
LadyBird - Sre 28 Feb, 2007 14:08
Naslov sporočila:
A bi rad še enega? Tu imaš piha srce
Bassman - Sre 28 Feb, 2007 15:16
Naslov sporočila:
LadyBird @ Sre 28 Feb, 2007 1:08 pm Napisal/a:
A bi rad še enega? Tu imaš piha srce



Embarassed uu tale LadyBird mi bo še zlo vščeč ratala Mr. Green
chukerchek - čet 01 Mar, 2007 10:58
Naslov sporočila:
Evo še od mene enga huuuuuuuuuuge lupčka - tazga tapravga... strasten poljub za našga Brussija.. Embarassed

Lep dan
S.
little pumpkin - čet 01 Mar, 2007 20:37
Naslov sporočila:
Da se ne bo utopil!
Jz ga pa pošiljam tistmu k me je dans opazu in mi namenil nekaj lepega
Bassman - čet 01 Mar, 2007 21:24
Naslov sporočila:
chukerchek @ čet 01 Mar, 2007 9:58 am Napisal/a:
Evo še od mene enga huuuuuuuuuuge lupčka - tazga tapravga... strasten poljub za našga Brussija.. Embarassed

Lep dan
S.


uuu cuker, kako lepo od tebe, vračam nazaj pomežik
chukerchek - čet 01 Mar, 2007 21:32
Naslov sporočila:
Brussman @ Thu 01 Mar, 2007 20:24 Napisal/a:
chukerchek @ čet 01 Mar, 2007 9:58 am Napisal/a:
Evo še od mene enga huuuuuuuuuuge lupčka - tazga tapravga... strasten poljub za našga Brussija.. Embarassed

Lep dan
S.


uuu cuker, kako lepo od tebe, vračam nazaj pomežik


Kaj pa u živo pa to? Tem tko cmoklna da tri dni ne boš dihu... Embarassed
Anonymous - Ned 04 Mar, 2007 12:47
Naslov sporočila:
pošiljam enga, hm on tk ve
Mojsa - Ned 04 Mar, 2007 20:28
Naslov sporočila:
Enega za mojega Miha, ker me je peljal na morje na svoj vikend, da sem se spočila od šihta in malo nasončila oèala
LadyBird - Pon 05 Mar, 2007 10:01
Naslov sporočila:
Jaz pošiljem enega za mojega novega - on že ve! poljubèek
lucka - Pon 05 Mar, 2007 10:42
Naslov sporočila:
Saj nič slabega, samo do kdaj bo sedaj tole slinjenje trajalo?
LadyBird - Pon 05 Mar, 2007 10:43
Naslov sporočila:
A ti temu praviš slinjenje? A se tukaj pošiljajo ljubčki al ne?!
Terminatorka - Pon 05 Mar, 2007 10:47
Naslov sporočila:
Pa saj je lepo, če se imajo ljudje radi!

Oziroma kot pravi en komad od Parnega valjka
"Ma pusti nek traje
Sve dok traje, dobro je
Ne obeèavaj ništa, ja ti ne tražim ništa
Lijepo je i to je sve ..."

Kitic, ki sledijo pa ne bi navajala, da ne pokvarim vtisa. nasmeh
LadyBird - Pon 05 Mar, 2007 10:55
Naslov sporočila:
Seveda da je lepo če se imajo ljudje radi!
Še lepše je, če to znajo tud pokazat!
Bassman - Pon 05 Mar, 2007 11:51
Naslov sporočila:
Terminatorka @ Pon 05 Mar, 2007 9:47 am Napisal/a:
Pa saj je lepo, če se imajo ljudje radi!

Oziroma kot pravi en komad od Parnega valjka
"Ma pusti nek traje
Sve dok traje, dobro je
Ne obečavaj ništa, ja ti ne tražim ništa
Lijepo je i to je sve ..."

Kitic, ki sledijo pa ne bi navajala, da ne pokvarim vtisa. nasmeh


Se strinjam s tem, sicer pa je stran namenjena poljubom.



Torej enga sočnega eni krasni miški!
mamin poljub
Shajtana - Pon 05 Mar, 2007 15:16
Naslov sporočila:
Jaz ga bom pa kr moji prjatlci poslala...k je bla v soboto tm zame.
Bassman - Pon 05 Mar, 2007 22:25
Naslov sporočila:
Jst bi pa tule namenil enga lepega lubčka mojim dolgoletnim spremljevalkam na tem forumu, same vejo katere so s tem bi se jim zahvalil za pomoč in podporo!

poljubèek


pa še enga za LB da ne bo ljubosumna
objemèek
LadyBird - Tor 13 Mar, 2007 12:11
Naslov sporočila:
Pošiljam en velik poljubček mojemu dragemu! strasten poljub
Anonymous - Tor 13 Mar, 2007 16:06
Naslov sporočila:
pošiljam ga njemu, ki me je tk začaral
Bassman - Tor 13 Mar, 2007 16:07
Naslov sporočila:
No jst ga dam pa eni simpatični, ki me je očarala! poljubèek
Anonymous - Tor 13 Mar, 2007 16:09
Naslov sporočila:
huje je, če te začara nasmeh
Bassman - Tor 13 Mar, 2007 16:11
Naslov sporočila:
lisa @ Tor 13 Mar, 2007 3:09 pm Napisal/a:
huje je, če te začara nasmeh


tudi se lahko zgodi, ampak zaenkra dvomim v to!
Terminatorka - Tor 13 Mar, 2007 18:29
Naslov sporočila:
Ja, ja, najhujše je, če pošlje urok nadte. nasmeh
Anonymous - Tor 13 Mar, 2007 18:36
Naslov sporočila:
nekaj takega, ja
Bassman - Tor 20 Mar, 2007 10:56
Naslov sporočila:
Poljub eni prijazni punci, ki me je včeraj presenetila s svojo izjavo, zelo cenim iskrenost.
poljubèek
Anonymous - Sre 21 Mar, 2007 12:44
Naslov sporočila:
pošiljam enga njemu

poljubèek
PikiPoki - Pon 26 Mar, 2007 11:56
Naslov sporočila:
polupckam vse ki ste u Ljubljani in okolici nasmeh
Bassman - Pon 26 Mar, 2007 12:16
Naslov sporočila:
a mene tud, a mene tud?
PikiPoki - Pon 26 Mar, 2007 12:41
Naslov sporočila:
seveda da tut tebe...zato pa je dodana se okolica Ljubljane nasmeh
Bassman - Pon 26 Mar, 2007 13:12
Naslov sporočila:
PikiPoki @ Pon 26 Mar, 2007 12:41 pm Napisal/a:
seveda da tut tebe...zato pa je dodana se okolica Ljubljane nasmeh


wiiiiiiiiiiiiiii

pa še enga z tebe smeh
poljubèek
Shajtana - Pon 26 Mar, 2007 13:36
Naslov sporočila:
Prjatlci k je domov prsla.
PikiPoki - Tor 27 Mar, 2007 17:09
Naslov sporočila:
Mojmu profesorju k je v cetrtek zvecer odpovedal predavanja. lupcka

To pomeni da grem jutri lahko domov brez slabe vesti da me ne bo na predavanjih
Very Happy
Anonymous - Tor 27 Mar, 2007 21:49
Naslov sporočila:
pošiljam ga sodelavcu k mi je včeraj ob 6 zjutraj povedal kako sem čedna in mi polepšal dan
Anonymous - Sob 07 Apr, 2007 11:53
Naslov sporočila:
pošiljam ga njemu
Zlobko - Sob 07 Apr, 2007 13:22
Naslov sporočila:
hvala....tudi jaz tebi!
Anonymous - Sob 07 Apr, 2007 14:31
Naslov sporočila:
kaj nisem prekleta?
Bassman - Pon 16 Apr, 2007 12:36
Naslov sporočila:
lubčka eni k mi je prnesla čokolado!
SAD - Pon 16 Apr, 2007 20:31
Naslov sporočila:
enga tasladkega in lušnega mojmu soplesalcu na maturantskem

plesu... strasten poljub res je "zažigal" pomežik poljub
Anonymous - Tor 12 Jun, 2007 20:43
Naslov sporočila:
poljub pošiljam njemu, za njegove lepe besede
Mojzes - Ned 01 Jul, 2007 00:44
Naslov sporočila:
tut jaz ,nekomu, ker mi pač fu¤¤¤¤š dela
Poklièunga - Pon 02 Jul, 2007 15:47
Naslov sporočila:
Hmmmmmm... študiram komi bi polizu faco...

Recimo da eni,ne, raj kr dvema,k sta čist hude in bi ju z veseljem...

Aja sj res,sm skor pozabu!
Mojsi bi nipple polizu,k sm vidu na slikci,zgledajo kr zanimivi ja. Seveda EnigmA je tudi na spisku,če po pravici povem,sam k me ne mara Sad
Mojsa - Pon 02 Jul, 2007 16:31
Naslov sporočila:
hahahahahahahaha Pokličunga saj veš na katera vrata pozvonit, sam k¤¤¤¤¤ ko pa me nikol ni doma nasmeh

jaz pa pošiljam mojemu psu, ker je bil priden cel vikend pa ni nobenga ugriznil!
Shajtana - Tor 03 Jul, 2007 15:40
Naslov sporočila:
Jaz pa prjatlu k mi bo eno velkooo uslugo naredu...

Btw a zdj glede na poklickov post bi mogl s foruma povedat al kako?
Poklièunga - Tor 03 Jul, 2007 16:27
Naslov sporočila:
ja jz sm drugač že od začetka mislu,da je ta tema zastavljena kao za ta forum in ne kr za ene civiliste,ki niso tukaj prijavljeni,ampak sem se očitno motu. Več glav več ve pravjo.
Anonymous - čet 05 Jul, 2007 19:05
Naslov sporočila:
pošiljam ga njemu
Anonymous - Sre 11 Jul, 2007 21:09
Naslov sporočila:
poljub pošiljam mamici k je full dobra z mano
rose22 - Pon 16 Jul, 2007 10:07
Naslov sporočila:
Poljubček meni.K mi ga nben drug ne da Razz
Bassman - Tor 17 Jul, 2007 12:46
Naslov sporočila:
evo dam jst enga roziki poljubèek
rose22 - Tor 17 Jul, 2007 13:32
Naslov sporočila:
Bass ni treba hvala
Bassman - Tor 17 Jul, 2007 13:41
Naslov sporočila:
rose22 @ Tor 17 Jul, 2007 1:32 pm Napisal/a:
Bass ni treba hvala


ja pol pa neč!
Anonymous - Tor 17 Jul, 2007 16:33
Naslov sporočila:
adijo pamet, js bi bila pa full vesela, mislim, da se takšnega poljuba ne sme zavrnit in da je to napaka
rose22 - Tor 17 Jul, 2007 19:42
Naslov sporočila:
lisa @ Tor 17 Jul, 2007 16:33 Napisal/a:
adijo pamet, js bi bila pa full vesela, mislim, da se takšnega poljuba ne sme zavrnit in da je to napaka


Verjetn si ga že sprobala če veš,da je to napaka. Twisted Evil
Jaz sem mela pa razlog zakaj ga nisem sprejela.

Ampak Basko zdej ti ga pa dam če ga sprejmeš Embarassed
Anonymous - Tor 17 Jul, 2007 21:21
Naslov sporočila:
...mislim,,,če ti ga nekdo takole pošlje, sprobala pa ne
Mojzes - Pon 23 Jul, 2007 19:34
Naslov sporočila:
Image
Shajtana - Sre 01 Avg, 2007 09:41
Naslov sporočila:
Jaz pa posiljam en ogromn cmok mojima sobalkankama nasmeh
chukerchek - Sre 01 Avg, 2007 10:07
Naslov sporočila:
Jst pošiljam enga naši Rozki k sm prebrala na poljubu njeno zgodbo... grozn. Vem kako si se počutila in tega ne privoščim nikomur. bogi

Pošiljam pa tut enga big lupčka moji boljši polovici, zato k je držal obljubo!
Bassman - Sre 01 Avg, 2007 10:17
Naslov sporočila:
Sej ta zgodba je tud tuki v njenem Blogu!
chukerchek - Sre 01 Avg, 2007 10:36
Naslov sporočila:
Brussman @ Wed 01 Aug, 2007 10:17 Napisal/a:
Sej ta zgodba je tud tuki v njenem Blogu!


Ja tuki pa res ne berem blogov, bi mogu naštimat tko k je na poljubu da so najnovejši prikazani na prvi strani.

Rozi dej napiš nadaljevanje. Full me zanima kako si sfurala, ali so kakšne posledice ipd. Sej če je preveč osebno pol ne rabiš...

Have a nice day
rose22 - Sre 01 Avg, 2007 10:38
Naslov sporočila:
Bom napisala.Sam kak tak čudn dan morem met da lahk pišem.K ne gre to vedno tko lepo iz mene
Bassman - Sre 01 Avg, 2007 11:18
Naslov sporočila:
chukerchek @ Sre 01 Avg, 2007 10:36 am Napisal/a:
Brussman @ Wed 01 Aug, 2007 10:17 Napisal/a:
Sej ta zgodba je tud tuki v njenem Blogu!


Ja tuki pa res ne berem blogov, bi mogu naštimat tko k je na poljubu da so najnovejši prikazani na prvi strani.

Rozi dej napiš nadaljevanje. Full me zanima kako si sfurala, ali so kakšne posledice ipd. Sej če je preveč osebno pol ne rabiš...

Have a nice day


Sej je na forumu spodaj, kjer je statistika je prvi blog vedno tazadnji.
Oktoberska mavrica - Sre 01 Avg, 2007 18:39
Naslov sporočila:
strasten poljub poljubèek objemèek Poljubček vsem, ki ste mi pomagali in svetovali .... Embarassed
Bassman - Sob 15 Sep, 2007 09:27
Naslov sporočila:
En sladek poljub moji dragi poljubèek
Anonymous - Sob 15 Sep, 2007 15:12
Naslov sporočila:
tvoji dragi, kateri že?

js ga pa pošiljam njemu
mmaycha - Pet 21 Sep, 2007 22:46
Naslov sporočila:
Saj nisem vsega prebrala, pa upam, da se ne rinem, ampak morem dati lupčka vsem tistim, ki jih poznam pomežik. Oni že vedo kdo so.
Bassman - Pon 01 Okt, 2007 12:28
Naslov sporočila:
No jst pa lubčka moji lubici. poljubèek
Anonymous - Tor 02 Okt, 2007 10:07
Naslov sporočila:
bravo....................
chukerchek - Tor 02 Okt, 2007 10:34
Naslov sporočila:
Jst dam pa lupčka sami seb k mi je ratal 2 mesca pred rokom zaključit vse izpite in sm ponosna nase...
Bassman - Sre 03 Okt, 2007 11:04
Naslov sporočila:
Jst dam pa lubčka kr vsem piškam skupi širok smeh
Bassman - Sob 27 Okt, 2007 20:19
Naslov sporočila:
Enga moji lubici polsjub quiki
rose22 - Sob 27 Okt, 2007 20:29
Naslov sporočila:
Basko zdej si pa že mal preveč pocukran
Anonymous - Ned 28 Okt, 2007 12:10
Naslov sporočila:
bi rekla, js ga pa pošiljam njemu
Bassman - Pet 14 Dec, 2007 18:25
Naslov sporočila:
Enga lubčka moji lubici poljubèek
Mojsa - Pet 14 Dec, 2007 18:35
Naslov sporočila:
Jaz dam pa en cmok mojemu lupčku, ker me vsak dan jezi. žmrka
valery23 - Pet 14 Dec, 2007 23:22
Naslov sporočila:
Skupaj v postelji en kiss mojmu norčku,z željo,da se čimprej pozdrav,ker ga že mjčken pogrešam strasten poljub
Bassman - Tor 05 Feb, 2008 15:31
Naslov sporočila:
no jst ga dam pa moji lubici sexata
Anonymous - Tor 05 Feb, 2008 19:00
Naslov sporočila:
jst ga pošiljam ljubljančanu, ki je tako zelo neustavljiv
Bassman - Pon 11 Feb, 2008 15:28
Naslov sporočila:
no tale pa za mojo lubico, ko se full trudi, pa ji včasih ne gre gladko od rok, pa je potem mal nervozna.
I love u piha srce
chukerchek - Pon 11 Feb, 2008 21:13
Naslov sporočila:
Jst pa pošiljam poljubčke mojim trem kosmatinčkov...
Bassman - Tor 12 Feb, 2008 09:10
Naslov sporočila:
Kdo pa so to?
chukerchek - Tor 12 Feb, 2008 11:14
Naslov sporočila:
Bassman @ Tue 12 Feb, 2008 08:10 Napisal/a:
Kdo pa so to?


Lol moje 2 muce (Lily pa Gašper) pa lubi smeh
valery23 - Tor 12 Feb, 2008 12:47
Naslov sporočila:
.. za mojga lubija...
I love you
Bassman - Pet 15 Feb, 2008 15:29
Naslov sporočila:
pa za mojo lubico Skupaj v postelji sexata veèerja zaljubljencev
Terminatorka - Ned 17 Feb, 2008 23:33
Naslov sporočila:
Web Page Name

No, da vam mal vse forumaše mal poljubčkam po dolgem času. Nisem pozabila na vas, sam preveč vsega je zadnje čase. Embarassed
Bassman - Tor 19 Feb, 2008 09:06
Naslov sporočila:
Za mojo rožico!
Image
Shajtana - Tor 19 Feb, 2008 11:41
Naslov sporočila:
Za vse, ki jih še poznam na tem forumu pomežik
Bassman - Pet 22 Feb, 2008 14:19
Naslov sporočila:
Danes je en tak zelo lep dan, pa za mojo najboljšo lubico na svetu, k je mal slabe volje danes.
Image

Image
chukerchek - Sob 23 Feb, 2008 12:00
Naslov sporočila:
Bass glede na to kolk si radodaren zadnje čase bi lahk še men kako rožico poslal za lepši dan btw.- ne maram vrtnic umira od smeha
AirSoft - čet 08 Maj, 2008 21:26
Naslov sporočila:
ma dons je fuul cool dan sam se zaklučuje zato vsem ki sem jih videl ali chetal z njimi enega poljubèek
Bassman - Tor 13 Maj, 2008 09:35
Naslov sporočila:
Enga sočnega za mojo lubico ko se ona nč ne spomne smeh
objemèek
Bassman - Tor 17 Jun, 2008 14:11
Naslov sporočila:
Za Frjoldiko Skupaj v postelji veèerja zaljubljencev strasten poljub rožice dam
valery23 - Sre 27 Avg, 2008 12:41
Naslov sporočila:
ev velik kissss za mojga dragega ob najini obletnici strasten poljub skrit poljub I love you veèerja zaljubljencev
NAJA* - Ned 04 Jan, 2009 14:41
Naslov sporočila:
jst pa posilam cmoka moji simpatiji
PikiJapok - Pon 05 Jan, 2009 16:10
Naslov sporočila:
J's pa sam'ga sebe polupčkam...
(jeb¤¤¤¤... sem take vol'e)
Bassman - Sre 11 Mar, 2009 13:54
Naslov sporočila:
No ker mene nobena ne mara, dam kr sam seb enga poljubèek
donna - Sre 11 Mar, 2009 16:57
Naslov sporočila:
Pa jaz pošiljam vsem moškim za 40 mučenikov enega, ker včeraj nisem imela časa .... sem delala kremšnite za mojga ...
FloraRosa - Sob 06 Mar, 2010 15:53
Naslov sporočila:
Ko sem med brskanjem tu gor zasledila, da bo čez pet dni minilo eno leto, odkar je kdo komu poslal poljubček, sem se odločila da ga nekomu pošljem jaz.

En velik poljubček je namenjen osebi, ki sem jo spoznala ravno tu gor. V nekaj dneh mi je pomagal da sem začela drugač razmišljat in se borit!

Tako da en velik poljubček zate

strasten poljub
Bassman - Pon 08 Mar, 2010 10:27
Naslov sporočila:
No, lepo, da še kdo tu gor koga spozna, glede na to da je bolj mrtvilo!
FloraRosa - Pon 15 Mar, 2010 15:50
Naslov sporočila:
Poljubček nekomu, ki mi je vsak dan bolj všeč!! piha srce
FloraRosa - Sob 27 Mar, 2010 15:54
Naslov sporočila:
Pošiljam en res velikkk kiss nekomu, ki ga kar obožujem, on pa je ravnodušen do mene...
nesreèno zaljubljen
donna - Ned 30 Maj, 2010 19:25
Naslov sporočila:
Ja me ni bilo od 14 septembra.

Vsem pošiljam poljubčka, moja Julija tudi, bo čez 10 dni stara že 1 leto.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB