Pero Piše

Ljubezen in odnosi - ljubezensko pismo

Bassman - Pon 05 Sep, 2005 10:28
Naslov sporočila: ljubezensko pismo
Ali ste kdaj napisali ali dobili Ljubezensko pismo?
Anonymous - Pon 05 Sep, 2005 10:34
Naslov sporočila:
JA (2x) in?? nasmeh
Bassman - Pon 05 Sep, 2005 10:49
Naslov sporočila:
Fenia Napisal/a:
JA (2x) in?? nasmeh


nepopoln odgovor!
Anonymous - Pon 05 Sep, 2005 10:50
Naslov sporočila:
Nepopolno zastavljeno vprašanje.
Bassman - Pon 05 Sep, 2005 11:39
Naslov sporočila:
Fenia Napisal/a:
Nepopolno zastavljeno vprašanje.


vprašanje je bilo lepo zastavljeno.
Ali si napisala ali si dobila.
Iz tvojega odgovora se ne da sklepati ali eno ali drugo.
Anonymous - Pon 05 Sep, 2005 12:31
Naslov sporočila:
vidiš, kako hitro nastanejo težave, ko začnejo v 'rebusih' govorit še ženske. Zdaj si pa misli, kako težko je nam razumet moške. nasmeh

Torej, Ja (2x) pomeni en Ja za to, da sem ga dobila in en JA za to, da sem ga napisala. A bo zdaj ok? Al moram še vsebino povzet?
sapramish - Pon 05 Sep, 2005 12:58
Naslov sporočila:
napisala in dobila ja širok smeh sam ze zlo dolgo ne Confused
PikiPoki - Pon 05 Sep, 2005 13:42
Naslov sporočila:
kaj je point te teme????

no da odgovorim: dobila, napislala - oboje veckrat
lucka - Pon 05 Sep, 2005 13:42
Naslov sporočila:
Sedaj v času interneta še samo meili krožijo naokoli. Res je da je to najhitrejša povezava in da na dan lahko dobiš kar nekaj pisemcev, ampak ni pa isto kot tisto, ko se je pripeljal poštar in si oddirjal do nabiralnika da ja ne bi kdo drug prej pobral pošte ven in videl pošte namenjene tebi.
In ko si odpru kastelc, je srce utripalo ko zmešano in komaj si čakal da si prišel nekam na samo kjer te ni nihče motil in praktično vsrkaval besede tega pisemca. Seveda ga je bilo treba potem še parkrat prebrat.....
Sedaj v dobi meilov pa...ja no sej je....ampak ni več isto.... čEprav je pa lepo videt ko odpreš meil box in je noter POŠTA nasmeh In si misliš.... čAKA ME POŠTA...meil mam, meil mam širok smeh
Anonymous - Pon 05 Sep, 2005 16:37
Naslov sporočila:
Oja sem pisala ljubezenska pisma, dobila sicer sam enga Sad

To je ena lepših stvari, ki se danes ne uporablja več zaradi interneta pa mobijev pa ni prav, ker sms ali mail slej ko prej zbrišeš, pismo pa ostane lahklo zelo lep spomin.
lucka - Pon 05 Sep, 2005 16:56
Naslov sporočila:
Em Jagodka sej se pa da meil tud sprintat, sicer ni "hand write" ampak je¤¤¤ ga.... boljše kt pa nič
Z smsom pa res ne moreš kej dost uporabnega naredit ja.
Hm jst mam en sms že 5 let na sim kartici. Pa ne zaradi neke nostalgije ampak ker ima pač tako presneto lepo vsebino. Še vedno se mi ob prebiranju razlezejo ustnice v nasmeh.
Je pa le ena dobra stran teh meilov in smsov, če nočeš jih ne more nihče najdit in prebrat Razz
Anonymous - Pon 05 Sep, 2005 17:38
Naslov sporočila:
Ja lucka, zdaj ko imaš sharpa lahko priklopiš na računalnik pa sprintaš. sam če ga boš pozabila vklopit, ti tudi bluetooth ne bo nič pomagal
Aja, pa dej mal počisti te petletne arhive, pa naredi plac za novo romantiko.
Bassman - Tor 06 Sep, 2005 08:46
Naslov sporočila:
Point te teme je, če se to še sploh počne in če to počnete tudi vi!
PikiPoki - Tor 06 Sep, 2005 11:05
Naslov sporočila:
hvala!

obcasno se napisem kksno ljubezensko sporocilce (ni glih pismo) in ga "podtaknem" fantu. No take stvari tut dobim potem obcasno. Se vedno je zabavno in na listk lahko izrazis svoje misli in obcutke mal drugac kot v zivo iz ust, tako da te lahko kdaj kr mal preseneti nasmeh
Anonymous - Tor 06 Sep, 2005 11:09
Naslov sporočila:
Aaaa, to je point! nasmeh Sem mislila da je bilo bolj nostalgično-zgodovinsko zastavljena, pa vidim da je fora v sedanjosti.

Najbrž se to počne še danes, ker se mi zdi, da so ljudje vsemu tehnološkemu napredku nekako ohranili potrebo po tem, da svoja čustva 'izlijejo an papir'. Najbrž pa se to sedaj bolj pogosto dogaja prek e-mailov, mularija pa si namesto skrivnih ljubezenskih sporočilc, ki bi jih našli v šolskih torbah, pošilja anonimne sms-e. Kaj pa vem, ta napredek je po eni strani romantiki dal drugo dimenzijo, po drugi strani pa jo je ubil. Vsekakor pa mislim, da dandanes po navadni pošti potuje 90% manj porisanih pisemc, okrašenih s srčki, rožicami itd. Poznam pa nekaj primerov (žensk in moških), ki so s takim klasičnim pismom, napisanim na lep pisemski papir (včasih celo odišavljen), z nalivnim peresom (!) partnerju pripravili simpatično presenečenje. In meni se zdi, da je bilo vsem, ki so kaj takega dobili, to zelo všeč. Morda pa tudi zato, ker ima to danes nekoliko drugačen pomen, deluje bolj izvirno oz. daje vtis, da se je nekdo zares potrudil.
Tako da... klasična ljubezenska pisma? Zakaj pa ne, še posebej za tiste 'posebne' priložnosti in res 'posebne' ljudi.

Aja, pozabila napisat, če to še počnem. Ja jaz se v bistvu držim pravila, da si pa vsak tega glih en zasluži, pa da morajo bit tudi okoliščine primerne za to. Tako da kakšnega 'pravega' ljubezenskega pisma nisem že dolgo napisala. Ko pa je bil nazadnje nekdo deležen takšne moje 'pozornosti', odišavljene s parfumom mi je kmalu dal vedet, da se mu to zdi bolj primerno za neek petnajstletnice. Tako da... mogoče pa še kdaj pridejo drugi cajti.

Glede raznih skrivnih sporočilc, ki pa jih jaz ne bi enačila z ljubezenskimi pismi (ta mislim da morajo biti zelo iskrena, pa da nekako v njih res izliješ svojo dušo, občutke), pa mi je bilo recimo zelo všeč, ko mi je pred leti fant v eno knjigo, ki sem jo morala predelat za izpit tam nekje na sredi napisal eno posebno sporočilce pa celo srčke narisal pa mi zaželel da bi se pridno uspela prebit do konca knjige. Tega ne bom nikoli pozabila, ker je bil res en zaj... izpit nasmeh
lucka - Tor 06 Sep, 2005 13:02
Naslov sporočila:
Ja ja ja ja ja jst to še zmeraj uživam počet ja.
čE že ne pisemca pa pošljem kakšno tako lepo kartico, seveda prej dano v pisemsko ovojnico da vsebine pač ne morejo prebrat vsi a ne Razz
PA če je to tisti osebi všeč ali pa ne. No sej ponavadi je lepo, ker je res da tega dejansko nihče več ne pričakuje in je potem presenečenje toliko večje.
Poklièunga - Sre 07 Sep, 2005 15:51
Naslov sporočila:
dobil in poslal...............................................
Bassman - Sre 07 Sep, 2005 16:00
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
dobil in poslal...............................................


kaj?
dobil si ljubezensko pismo in si ga poslal naprej?

A si ga vsaj prebral vmes?
Poklièunga - Ned 11 Sep, 2005 15:25
Naslov sporočila:
No sj...o tem je že Fenia pisala (al kera že) na začetku teme. Bass...če postaviš temo,jo vsaj postavi tako,da bo komu kj jasno...če mislš resno s to tvojo temo in ne kot zaj¤¤¤¤¤¤.

če bi rad od nekoga zvedel,ali je že kdaj napisal pismo,komu ga je napisal,kok strani je bilo dolgo,ter če je mogoče kdaj že dobil pismo,od koga je le to bilo....potem ne morš napisat to,kar si ti napisu.
lucka - Ned 11 Sep, 2005 16:06
Naslov sporočila:
Mogoče nam pa pušča ustvarjalno širino, da nismo preveč ukalupljeni in lahko napišemo od te tema kar hočemo
volkulja - Tor 22 Nov, 2005 22:51
Naslov sporočila:
Do sedaj sem imela 2 tipa. Njima sem napisala ljubezensko pismo, nazaj sem dobila le eno pismo.
Anonymous - Tor 22 Nov, 2005 23:23
Naslov sporočila:
no js pa res nism dobila, ne poslala nikoli ljubezenskega pisma, sem pa včasih na veliko puščala lepa sporočilca kje v fantovi sobi, ampak sem pol nehala, ker nobenga haska ni bilo, tk ali tk ni bilo od njega nikol kakšnega haska..........
Anonymous - Tor 22 Nov, 2005 23:48
Naslov sporočila:
Mislim da sem prava ljubezenska pisma do sedaj pisala le enemu človeku; pač bila sem v "tistih" letih, bili so "tisti" časi in bil je "tam" daleč. Bilo je lepo. Včasih se še sama čudim, koliko umetniškega navdiha lahko človeku nudi čustvo kot je ljubezen. Vse tiste besede, pa risbice, okrašene kuverte, potratno špricanje s parfumom... pa priložene slikice v kuverto, drobna darilca - taka da niso na carini komplicirali in podobno. In on mi je recimo nazaj poslal pismo s priloženim žvečilnim gumijem, na katerem je bila napisana cela pesem, ali pa mi na notni papir prepisal kakšne note pesmi, ki ga spominja name, med note pa napisal pismo. In podobne bedarije...
Potem je bilo tega konec. Odrastla sem, se zresnila, tudi na ljubezen gledala drugače kot prej.
Vse dokler se ni veliko pozneje v mojem življenju za kratek trenutek pojavil človek, pri katerem mi je šlo spet mal "na otročje"; parfumčki, srčki, pesmice... Pa očitno ni bil pravi oziroma nisva govorila enakega jezika ljubezni. In mi je na zelo slikovit način povedal, da na tem svetu ni več ženske, v katero se bo zaljubil, se zanjo tepel, ji pisal pesmice, snemal cdje, jo na njeno in ne skupno željo vozil na bled na krem šnite, kot je vse to počel še pred pol desetletja... Pa sem za hip pomislila, škoda da ga nisem spoznala pred "pol desetletja"... No, danes obžalujem, da sem sploh ga kdaj. Pa kdo je sploh hotel it na bled, anyway!

Moj dragi mi ne piše ljubezenskih pisem, se je pa zato znal "tepsti" zame. Snema mi cdje, piše neumne pesmi brez repa in glave, bolj zaradi sarkazma kot izliva čustev, češ poglej tudi jaz ti pišem pesmi (recimo"Ti si tak lepa kot eno morje, vsa v modrem"). Všeč mu je, če sem otročja, če ga porišem s srčki, če mu pošljem kakšno otročje sporočilce, če kje najde kak listek s kakšnim romantičnim sporočilcem... pa čeprav sam tega ne počne, ker je prevelik realist, da bi sredi belega dne plaval med in nad oblaki. Mi je pa na teniško žogico narisal srček (no ja bil je bolj kot ena hruška) in napisal I love U. Pa še to bolj zaradi športne motivacije kot kaj drugega. Pa čeprav sva si na nek način različna, ne potrebujeva prevajalca, da bi nam vse te drobnbe stvari znal prevesti v "jezik ljubezni".
Včasih ljubezensko pismo služi svojemu namenu, toda včasih so dejanja ljubezni tista, ki so pomembnejša od besed. Manipulirati z besedami je lahko. Najboljši mojstri pisane besede pa ponavadi tudi najboljše lažejo...
Poklièunga - Sre 23 Nov, 2005 00:07
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
Pa kdo je sploh hotel it na bled, anyway!

Sem prepričan,da Sapramiš.



KillerCat Napisal/a:
Všeč mu je, če sem otročja

Mogoče je pa prikriti pedofil? :doh:



KillerCat Napisal/a:
Mi je pa na teniško žogico narisal srček (no ja bil je bolj kot ena hruška) in napisal I love U. Pa še to bolj zaradi športne motivacije kot kaj drugega.

Mogoče ti je pa na prikrit način hotu s tem povedat,da še njega takole z loparjem spanki kot tolčeš po tisti žogici na tenisu? Uh,še dobr,da ti ni na žogico za bejzbol.



No ja,drugač se pa strinjam s tem,da ko si zaljubljen ti razne rime in podobne zadeve veliko lažje letijo iz ust ali prstov (kakorkoli že). Jz sm tud eni bivši deklci kdaj tkole za lahkonoč spesnu kako rimo na brzinco,pa je bla vedno čist navdušena pa tko. Full dobr v bistvu,ko vidiš tisto reakcijo.

Samo,to niso pisma,tko da je vse to v bistvu off topic.
Anonymous - Sre 23 Nov, 2005 00:14
Naslov sporočila:
Citat:
KillerCat Napisal/a: › Izberi ›‹ Razširi
Všeč mu je, če sem otročja

Mogoče je pa prikriti pedofil? Doh


Point je bil v tem, da zna to tolerirat, brez da me na grd ančin nadere, kakšna da sem. Ita je ful žensk otročjih, pa itak gre to vsem tipom na živce.

BTW, lepo da si se tokrat potrudil vse prebrat. Mogoče boš spet kdaj dobil kakšnega lupčka za to. nasmeh
Shajtana - Sre 23 Nov, 2005 13:01
Naslov sporočila:
KillerCat kok lepo :crying1: smrk, smrk...
Res je da taka dejanja ful stejejo.
Anonymous - Sre 23 Nov, 2005 13:48
Naslov sporočila:
Sej mogoče je bilo res mal offtopic kot je napisal Pokličunga, sam gre za mojo predstavo in to, kaj si o teh tako opevanih ljubezenskih pismih mislim. Nekako v smislu ljubezenska pisma včeraj danes, jutri. nasmeh
Zakaj pa sem pisala o dejanjih...
Ker vsem ljudem na tem svetu ni dano, da bi imeli nek silen talent za pisanje. Eni ljudje so bolj filozofi, drugi praktiki itd. Ne gre pa posploševat, da recimo fant, ki je, kaj pa vem čist en tehnični tip, nevešč pisanja in lepotičenja z besedami, ne ljubi svoje ženske enako močno kot en poet. Pa ženskevčasih azslepljeen z neko romantiko tega ne opazijo oziroma ne znajo takemu loveku pogledat v dušo. Pogosto pa tudi brezglavo padajo samo lepe besede, ki, ko pride resnica na dan, pogosto izgubijo svoj smisel. Nočem bit nek pesimist, ampak po mojem tudi to lahko en pogled na ljubezenska pisma.

No, sam en primer za v premislek... Obstjajo ljudje, vešči pisanja, ki so na služenju vojaškega roka kar precej zaslužili s pisanjem ljubezenskih pisem, ki so jih njihovi kolegi pošiljali svojim puncam oziroma večim od njih... Pa ne, to ni vic.
Shajtana - Sre 23 Nov, 2005 14:45
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
No, sam en primer za v premislek... Obstjajo ljudje, vešči pisanja, ki so na služenju vojaškega roka kar precej zaslužili s pisanjem ljubezenskih pisem, ki so jih njihovi kolegi pošiljali svojim puncam oziroma večim od njih... Pa ne, to ni vic.


Ja poznam enga tazga.

Drgac pa jaz se cisto strinjam...pa se do necesa sem prisla, da nikol niso dovolj samo besede..kaj ti pomaga ce ti nekdo obljublja in prisega da bo ob tebi v tezkih trenutkih pa ga potem ni..100x raje imam tistega ki je tiho in se potem dejansko samo pojavi tam ko ga najbolj potrebujes.
lucka - Sre 23 Nov, 2005 15:06
Naslov sporočila:
MA ja sej besede jelepo čut, še lepše prebrat, ker jih lahko potem hraniš, ker ljudje smo med drugim tudi akustična bitja in pač moramo besede ljubezni tudi čut in in včasih celo videt , da nam črke na papirju zaplešejo svoj ljubezenski ples pred očmi.
Včasih je pa zadost samo objem , brez vseh odvečnih besed in ostale navlake. Samo 2 osebi da se čutita in vonjata. Tega pa nobeno ljubezensko pisemce ne mora dat.
čeprav sedaj ta love pisma itak zamenjujejo SMSi in MMSi in kar spomnite se kolikokrat še preberete kak sms od vam ljube osebice.
Tako da na nek način love pisma še vedno ostajajo, le da v bolj telegrafski in veliko veliko hitrejši ter žal veliko manj romantični obliki.
Ampak še vedno boljše kot pa nič :rdec:
Anonymous - Ned 27 Nov, 2005 22:41
Naslov sporočila:
Moram povedat, da sem šla zadnjič malo brskat po omarah v mamini rojstni hiši in našla pisma in kartice, ko sta si jih dopisovala moja starša, ko je bil oči v vojski. In priznam, da sem zraven potočila marsikatero solzo, ker je bilo tako lepo napisano. Res nisem vedela, da je moj očka tak pesniški talent in romantik. In potem sem se začela spraševat, kam izgine potem ta način izražanja, ta predanost dveh ljudi, ki se ljubita.....v bistvu kar žalostno.
EnigmA - Pon 28 Nov, 2005 11:12
Naslov sporočila:
Sem jih dobivala in tudi sama pisala. Nekaj časa sem celo služila s tem, da sem za druge pisala ljubezenjska pisma. Huh, sem bila bogata za nekaj časa smeh
Kasneje sem pa začela svoja čustva izlivat skozi pesmi, ker so se mi klasična love letters zdela že preveč klišejevska in sem se morala spomniti nekaj novega. To je tudi palilo, morda še celo bolj :loveit:
Danes pa....ja, ni več tega poleg vseh teh multimedijev, ampak kdo pravi, da nima enakega efekta. :flowerman:
Anonymous - Pon 28 Nov, 2005 14:59
Naslov sporočila:
EnigmA Napisal/a:

Danes pa....ja, ni več tega poleg vseh teh multimedijev, ampak kdo pravi, da nima enakega efekta. :flowerman:


Ima, ima.
Ima pa tudi eno prednost. če hočeš uničit novodobna ljubezenska pisma, sam tipko delete pritisneš, pa ej stvar opravljena. Brez vse nepotrebne patetike s trganjem in zažiganjem papirja. nasmeh
lucka - Pon 28 Nov, 2005 15:30
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
. Brez vse nepotrebne patetike s trganjem in zažiganjem papirja. nasmeh


PA še nič se ne more vžgat...samo potem tudi ni možnosti da bi spoznal kakega sexi firemana Razz Edino kar se ti lahko naredi je to, da se ti sesuje comp Laughing
Anonymous - Pon 28 Nov, 2005 15:42
Naslov sporočila:
lucka Napisal/a:
KillerCat Napisal/a:
. Brez vse nepotrebne patetike s trganjem in zažiganjem papirja. nasmeh


PA še nič se ne more vžgat...samo potem tudi ni možnosti da bi spoznal kakega sexi firemana Razz Edino kar se ti lahko naredi je to, da se ti sesuje comp Laughing


Lahko pa potem spoznaš kakega sexi računalničarja. Kaj pa to? fredi:

Menda ja ne boš rekla, da so sami asocialni očalniki in naočniki med njimi. Sploh pa taki fantki obvladajo desetprstno tipkanje v nulo in ti lahko takoj zafialjo mailbox z 'ljubezenskimi pismi'. nasmeh
lucka - Pon 28 Nov, 2005 15:45
Naslov sporočila:
Aha ha ha ha ... ej dej ne me spravljat v smeh no .... O bog :smeh :smeh
Anonymous - Pon 28 Nov, 2005 15:48
Naslov sporočila:
Ok, z gasilcem maš lahko vsak dan "pena party", sam tudi mr. quick finger ima svoje številne romantične prednosti. nasmeh
Shajtana - Pon 28 Nov, 2005 15:54
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
lucka Napisal/a:
KillerCat Napisal/a:
. Brez vse nepotrebne patetike s trganjem in zažiganjem papirja. nasmeh


PA še nič se ne more vžgat...samo potem tudi ni možnosti da bi spoznal kakega sexi firemana Razz Edino kar se ti lahko naredi je to, da se ti sesuje comp Laughing


Lahko pa potem spoznaš kakega sexi računalničarja. Kaj pa to? fredi:

Menda ja ne boš rekla, da so sami asocialni očalniki in naočniki med njimi. Sploh pa taki fantki obvladajo desetprstno tipkanje v nulo in ti lahko takoj zafialjo mailbox z 'ljubezenskimi pismi'. nasmeh


Uh ja mi smo mel v firmi enga k je bil prekleto sexy..mislm nazalost je bil samo zacasno tle..hehe pol je pa moral pr men neki pod mizo lest..ja to je bil razgled in pol fredi:
Anonymous - Pon 28 Nov, 2005 15:58
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:


Uh ja mi smo mel v firmi enga k je bil prekleto sexy..mislm nazalost je bil samo zacasno tle..hehe pol je pa moral pr men neki pod mizo lest..ja to je bil razgled in pol fredi:


A zate al zanj? Mislim, če si recimo imela oblečeno kakšno kratko krilce...
Shajtana - Pon 28 Nov, 2005 16:00
Naslov sporočila:
Ne cak mal..on se je plazu pod mizo jaz se pa stala zraven..pa kiklc ne nosim..sploh ne za v sluzbo..tko da je bil razgled zame. smeh
Poklièunga - Sre 30 Nov, 2005 00:57
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
[Lahko pa potem spoznaš kakega sexi računalničarja. Kaj pa to? fredi:

Menda ja ne boš rekla, da so sami asocialni očalniki in naočniki med njimi.


Ja itaq,sam poglej mene. Sicer nism glih ibr računalničar,sam tipkam pa dost hitr.

KillerCat Napisal/a:
mr. quick finger ima svoje številne romantične prednosti. nasmeh


A temu se zdj romantika reče? Hmmm... se prav,ko bom naslednič hotu kaki mal fingering izvajat pa ne bo hotla jo lahko obtožim da je popolnoma neromantična? ;o)
senior - Pon 05 Dec, 2005 00:09
Naslov sporočila:
klikni na sliko za povečavo !

Image
Poklièunga - Pon 05 Dec, 2005 20:40
Naslov sporočila:
Jup...prva z bolečino v prstih in še kje drugje...danes vsaj te krize ni več. Danes je pa samo še mentalna oz. čustvena bolečina. Oh,kok smo bogi!
Terminatorka - čet 22 Nov, 2007 12:09
Naslov sporočila:
Glede na to, da imamo vsi takšne in drugačne izkušnje z ljubezenskimi pismi, me nekaj zanima. Se vam je kdaj zgodilo, da ste vsebino določenega pisma, ki ste ga napisali neki osebi, poslali še kateri drugi? Se, sploh danes, ko se večina teh pisem pošilja v elektronski obliki, poslužujete copy-paste opcije?
Oziroma, ste kdaj imeli občutek, da ste sami dobili takšno pismo? Ne nujno ljubezensko, ampak recimo da v primeru osebe, do katere ste čutili določeno privlačnost.

Zanimivo se mi zdi namreč, da tudi med največjimi mojstri pisanja obstajajo osebe, ki so pravzaprav vsem svojim ženskam pošiljale podobna pisma oz. kot pravijo psihoanalitiki čustveno prazna, brez kakšnega posebnega odnosa do posamezne ženske. Menda naj bi šlo v takšnih primerih pogosto tudi za obsesivno kompulzivne oz. zavrte osebnosti, ki med drugim skozi pisanje odlašajo s srečanji v živo. Seveda to ne moreš sodit po enem pismu, ampak šele ko vidiš več pisem istega avtorja.

No, jaz sem recimo povsem naključno enkrat ugotovila, da sem od določene osebe dobila skoraj na las podobno pismo kot vsaj še dve drugi ženski. In priznam, da se mi je mal zamal zdelo, še posebej ker mi je ta oseba enkrat očitala nekaj tipkarskih napak v mojem mejlu. Nikakor tega ne interpretiram kot da gre za neko moteno osebo, je bilo pa več kot očitno, da želi na tak, očitno že preverjeni način, doseči nek učinek.
Drugače pa jaz iste vsebine pisem ne pošiljam več osebam. če že, pa zgolj kot citat iz pisma temu pa temu.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB