Pero Piše

Pohvale, pripombe in pritožbe - Pohvala naši punci!

-Naya- - Ned 15 Maj, 2005 10:00
Naslov sporočila: Pohvala naši punci!
Sem bila včeraj pri naši Jagodi, ki kot veste nekateri zna noro dobro frizirat pomežik in mi je spet naredila tako krasno frizurco, da se skoraj ne morem nehat gledat v špeglu Embarassed

Sem peljala še mojo mamico sfrizirat in moram priznat da ima tale naša Jagoda čudežne rokice (blagor se tipu ki uživa pod njimi Twisted Evil Laughing ) kajti moja mamica ima tako razčupane lase, pa tako barvo ji vedno gor dajo da jo vse skupaj postara najmanj za deset let. Zdaj je čisto kot prerojena, izgleda veliko mlajša - pa je bila potrebna samo frizura za tako spremembo... človek ne more verjet!
Sva obe blazno zadovoljni!!!

In seveda jo priporočam vsem!!!

Da ne govorim še o drugih kvalitetah ki jih ima tale naša punca! pomežik Tisti ki jo poznate malo bolje veste kako v super prijateljica je smeh

Na tem mestu, vse pohvale Jagodi pomežik
EnigmA - Ned 15 Maj, 2005 10:52
Naslov sporočila:
Ah Jagoda, a moraš biti v Ljubljani doma? x
lucka - Ned 15 Maj, 2005 11:29
Naslov sporočila:
Ah pol pa res moram premagat moje "frizerske travme" in jo pocukat za rokav
sapramish - Ned 15 Maj, 2005 13:19
Naslov sporočila:
mja, bo treba ocitno firzerko zamenat... moja se bo tko menda na morje odselila pomežik
Poklièunga - Pon 16 Maj, 2005 00:56
Naslov sporočila:
Ja če ji rata men drede narest jo definitivno proglasim za najboljšo frizerko.
Kaj pravš Jagoda,bi šlo?
Shajtana - Pon 16 Maj, 2005 09:49
Naslov sporočila:
Ja Jagoda res obvlada...jaz sm sla k njej na drasticno spremembo in sm bla cist navdusena..no tud vsi k so me vidl so bli navduseni razen moje babice k bi bla najbl srecna ce bi jaz nosila kilometrske kite..ah ja babice pomežik
No sj kmal s5 kej pridem ..za tist cm skrajsat kokr je zrasl pomežik
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 18:43
Naslov sporočila:
Joj hvala hvala :rdec: , sej ste me čist v zadrego spravli....

Vesela sem, da je mami zadovoljna Naya, pa ti tud, pa Shy....ma sej jaz pač naredim kokr znam to je vse...

Pokličk, za derede se pa lahko zmenva sem rabiš tam nekje okrog 100 000 tolarčkov, pa ti umetne naštukam not ni problema pomežik...tud to delam...

No hvala še enkrat, sem počaščena.
Poklièunga - Pon 16 Maj, 2005 23:19
Naslov sporočila:
Nč umetne!

Z mojimi lasmi mi narediš drede,pa si zmagovalka.
Zlobko - Tor 17 Maj, 2005 08:06
Naslov sporočila:
Pokličk, drede ti jest lahko nardim....vse kar je, je to, da ti z nago ritjo u ksiht skočm.
Poklièunga - Tor 17 Maj, 2005 15:01
Naslov sporočila:
A spet bi mi rad z nago ritjo u ksiht skoču al kaj? A ni blo 2X dost?
Anonymous - Tor 17 Maj, 2005 16:29
Naslov sporočila:
Ja sej pol si pa že mel drede Pokličk širok smeh
lucka - Tor 17 Maj, 2005 17:15
Naslov sporočila:
Vidiš Poklič ... Zlobko ti v ksiht skoči ... on bo zadovoljen, ker bo opravu dobro delo, ti boš pa prišparal 100.000 sit. A ni to dobra kompenzacija in pozitivna ekonomija ? Razz
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB