Pero Piše

Pohvale, pripombe in pritožbe - ocena

MeaCulpa - Pet 13 Maj, 2005 15:56
Naslov sporočila: ocena
Danes sem opazila, da vsak nick vsebuje tudi oceno.

Me zaniam na podlagi česa se ta ocena izračuna/dodeljuje?

Je vezana na simpatičnost in priviligiranost nickov ( članov) ali gre za zaslužke in pomoč pri oblikovanju foruma. Obstaja morda kak kriterij za to in kje si ga lahko preberem?

lp
lucka - Pet 13 Maj, 2005 16:17
Naslov sporočila:
Evola draga moja, mogoče ti ne bi škodovalo če bi se malo sprehodila čez forum in pogledala če kje že obstaja kakšna podobna tema.

Ocena
MeaCulpa - Pet 13 Maj, 2005 16:24
Naslov sporočila:
O, hvala ga.Moderatorka. Nisem niti pomislila, da obstaja ta tema, v bistvu niti ne vem, kje bi jo iskala. Saj sčasoma se bom navadila.

Se opravičujem in grem veselo pisat ocene.

Še enkrat hvala in prosim sprejmite opravičilo za podvojen prispevek. Konec koncev ga lahko tudi zbrišete.
lucka - Pet 13 Maj, 2005 16:29
Naslov sporočila:
In sedaj boš od vsakega ki ga imaš namen ocenit najprej prebrala vse poste, da boš lahko podala najbolj primerno oceno. Ali bo to ocena glede na kakšne zamere
MeaCulpa - Pet 13 Maj, 2005 16:32
Naslov sporočila:
Blissman Napisal/a:
JA to ti da posameznik oceno, katero misli da na podlagi tega, kakšno je tvoje obnašanje na forumu, da si jo zaslužiš.


Zakaj pa bi morala brati? Sej to menda nima veze z oceno? Ali ima ?

Sicer pa berem tudi za nazaj, vsaj tistega, ki se mi zdi zanimiv. fredi:
Poklièunga - Sob 14 Maj, 2005 00:07
Naslov sporočila:
Jah jz sm dal sam ene 3 ocene,pa še to same 1,ker so nekateri mel kr 10,pa sm enostavno mogu mal znižat.
EnigmA - Sob 14 Maj, 2005 07:12
Naslov sporočila:
no, hvala čunga lunga Razz
Poklièunga - Sob 14 Maj, 2005 13:41
Naslov sporočila:
Ah ne EnigmA...tebi nisem dal ocene,ker nisi imela 10.
lucka - Sob 14 Maj, 2005 14:11
Naslov sporočila:
Mislim da že kar lep čas nihče od nas nima nobene 10tke, ker je nekdo imel prav užitek nam dajat najnižje ocene. Bog pomagaj takim, ki so jim taki hobiji v užitek.
Poklièunga - Sob 14 Maj, 2005 15:02
Naslov sporočila:
Ne verjamem v boga in zato mi tudi ne more pomagat...ga pač ni.

Drugač pa to ni hobi,sam realnost.
Nannna - Sob 14 Maj, 2005 21:43
Naslov sporočila:
Komu si pa dal fredi:

Kako je s tem ocenam? A k enkrat enemu daš ocene mu je ne moreš več dat, al lahko spet po nekem pretečenem času daš?
lucka - Sob 14 Maj, 2005 21:57
Naslov sporočila:
Nannna Napisal/a:
Kako je s tem ocenam? A k enkrat enemu daš ocene mu je ne moreš več dat, al lahko spet po nekem pretečenem času daš?


Enkrat in nikoli več. Sad
-Naya- - Ned 15 Maj, 2005 09:27
Naslov sporočila:
Opa... lepo se obnašajte do mene, jaz še nisem delila ocen Laughing
Anonymous - Ned 15 Maj, 2005 13:11
Naslov sporočila:
Meni lahko vsi po vrsti potalate enke, mi je čist vseeno. Zaradi ene ocene na forumu ne bom nič boljša niti nič slabša oseba kot sicer.
Napišem, kar mislim in logično, da komu to ni všeč. Vedno stojim za svojimi besedami, pa četudi za koga niso vredne več kot 1. Razlog več, da vztrajam pri svojem.
Sploh pa mi je v življenju bolj pomembno kaj o meni in mojih dejanjih mislijo ljudje, ki so mi blizu in me poznajo.
Bassman - Pon 16 Maj, 2005 08:15
Naslov sporočila:
Se strinjam se Fenio.
Ampak kljub vsemu nekateri mislijo, da če bojo prpopali 1, da so naredili nevemkaj.
V bistvu nič.
Ocene so samo tako za tiste nove in tiste, ki bi se radi spoznali med sabo, da vidijo, kako vidijo njih ostali soforumaši.
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 09:49
Naslov sporočila:
A zdaj mi je pa nekdo iz principa povišal oceno, ko sem tako prosila za enke? Vi pa ste... nasmeh
Bassman - Pon 16 Maj, 2005 10:50
Naslov sporočila:
ja sej to je vedno tako, ko rečeš nekaj folk naredi neki drugega, zat da te zaje....
Rok-11 - Pon 16 Maj, 2005 10:51
Naslov sporočila:
Ne, ni bilo to. Jaz sem ti dal svojo oceno, ker tako mislim - oz. tvoje pisanje tako ocenjujem.
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 15:20
Naslov sporočila:
A tako praviš... Ja kaj naj rečem, gracias, Rok. Pa vsem ostalim tudi hvala, ne glede na izbrano oceno nasmeh
PikiPoki - Pon 16 Maj, 2005 16:12
Naslov sporočila:
a bi lahko tut jst dobila kksno oceno nasmeh
Zlobko - Pon 16 Maj, 2005 16:36
Naslov sporočila:
evo ti jo.....10ka
PikiPoki - Pon 16 Maj, 2005 16:45
Naslov sporočila:
oooooooooo Zlobko kok lepo od tebe... Razz :prjatu
Ko bi bil vsaj moj index poln takih lepih ocen nasmeh
Bassman - Tor 17 Maj, 2005 08:27
Naslov sporočila:
Ja očitno mamo tuki 2 oz. 3 komade, ki vsem štepajo ocene 1.
Takoj ko ugotovim, kdo je to, dobi oseba BAN za stalno!
MeaCulpa - Tor 17 Maj, 2005 17:57
Naslov sporočila:
A ni rečeno da je ocena odraz mnenja o neki osebi? Vsaj tako ste prej zapisali. Potem bi morali oceno 1-7 ukiniti iz lestvice in pustiti samo 8,9 in 10.
Grem hitro talat 10-tke pomežik
lucka - Tor 17 Maj, 2005 18:06
Naslov sporočila:
Ja ocena naj bi bila odraz mnenja o pisanju neke osebe. Ker jaz si samo na podlagi pisanja in kracanja po forumu ne morem ustvariti prave slike osebe s katero kontaktiram takole preko spleta, ampak samo mnenje o njegovem načinu podajanja določenih stvari.
Ker so določeni ljudje na forumu, ki dejansko ustvarijo nek lik in le tega potem furajo. Niso pa to dejansko take osebe v realnem življenju.

Ampak kljub temu nekomu dat 1...
- če kdo misli, da na podlagi pisanja... potem ok. čeprav mislim da skoraj nihče od nas ne podaja svojih mnenj na tako katastrofalen način.
- če pa se to zgodi, tako kot se je že, zaradi nekega občutka maščevanja in hranjenja lastnega ega .... potem pa je to škodovanje tako uporabnikom kot forumu...in potrebne so sankcije.
MeaCulpa - Tor 17 Maj, 2005 18:11
Naslov sporočila:
Mhm ..se strinjam popolnoma s tabo.
Bassman - Sre 18 Maj, 2005 08:05
Naslov sporočila:
Glede na to, da se tuki ocenjuje v bistvu NIK oz. oseba za tem nikom, ki je ne poznamo drugače kot po tem, kar piše, je to potem ocena pač tega nika oz. pisanja.
MeaCulpa - Pet 10 Jun, 2005 16:06
Naslov sporočila:
Glede na to, da tule nikogar še ne poznam in predvidevam, da nihče ne pozna mene - od kod torej moja ocena? Pisanje je lahko tako slabo ocenjeno? Ali samo preprosto slikica?
No ja, sicer se s tem nimam namena obremenjevati, me pa vseeno zanima, velecenjeni soforumaši, kako je z to zadevo v vaših glavah. Je to ego? Strah pred tem, da je nekdo lahko boljši od tebe? No ja, vsekakor vam želim lep vikend - šibam na lepše...........


PS Zakaj pa so na forumu snežinke? Je to zaščitni znak ali samo preprosto neizvirnost podobe? pomežik
lucka - Pet 10 Jun, 2005 18:52
Naslov sporočila:
vragica Napisal/a:
Glede na to, da tule nikogar še ne poznam in predvidevam, da nihče ne pozna mene - od kod torej moja ocena?

Mislim da se tule ne rabimo sprenevedati, ker vsi dobro vemo kdo je kdo a ne da? Ne glede na to s katerim nikom, s katerim meil naslovom in katerim IPjem se ljudje prijavljajo na forum, vedno se ugotovi kdo je kdo.
MeaCulpa - Pet 10 Jun, 2005 20:05
Naslov sporočila:
????
In kaj naj bi to pomenilo?
Bassman - Ned 12 Jun, 2005 15:10
Naslov sporočila:
Da se včasih da ugotoviti, dko ima 2 ali več nikov, oz. kdo se skriva za kakšnim nikom.
Anonymous - Pet 16 Dec, 2005 12:05
Naslov sporočila:
mene pa zanima kdo mi je tolk enk oz. slabih ocen poslav, da se mi je ocena tolk znižala, z vsakim obiskom se mi ocena zniža
Anonymous - Pet 16 Dec, 2005 13:01
Naslov sporočila:
jacqueline Napisal/a:
mene pa zanima kdo mi je tolk enk oz. slabih ocen poslav, da se mi je ocena tolk znižala, z vsakim obiskom se mi ocena zniža


Nisi edina. Očitno se spet nekdo zabava s temi igricami. Brez veze se sekirat. Misli pozitivno, da si je s tem nekdo pač polepšal svoj zdolgočasen dan.
Sem pa opazila, da so bile enke potalane tudi "post mortum", nekaterim uporabnikom, ki jih ni več na forumu. Jej, jej... a vas niso učili, da o mrtvih samo dobro? nasmeh
Bassman - Pet 16 Dec, 2005 13:07
Naslov sporočila:
Sem malo počekiral, pa je nekdo vsem naštepal oceno 1, ampak to je itak brez veze.
Anonymous - Pet 16 Dec, 2005 13:08
Naslov sporočila:
Seveda je brez veze. Sam, a nisi nikoli pomislil, da so mogoče tudi te ocene na splošno brez veze?
Mojsa - Pet 16 Dec, 2005 13:22
Naslov sporočila:
Do zdaj sploh nisem vedla za te ocene. Zdaj sem se pa čist zasekirala. To je hujš ko v šoli :cmiha: Bom mogla mal pazit kaj pišem v bodoče.

Saj ne, men je itak vseen. Že v šoli sem mela enke, pa me niso ganile, pa me tud tu ne bodo.
Anonymous - Pet 16 Dec, 2005 13:36
Naslov sporočila:
gre se za nerealno ocenjevanje
senior - Pet 16 Dec, 2005 13:39
Naslov sporočila:
Mene pa zanima kdaj bodo popravni izpiti, da vem...?
Shajtana - Pet 16 Dec, 2005 14:24
Naslov sporočila:
Mogoce bi res moral ukinit te ocene ce se ze folk izzivlja nad tem.
Bassman - Pet 16 Dec, 2005 14:50
Naslov sporočila:
Evo ta modul je izbrisan in ga sploh ni več.
Torej ničveč ocen!
če bom še kdaj dal ta modul gor, bo tak, da se bo videlo, kdo je koga ocenjeval, pa tist k se bo zaj¤¤¤¤¤¤ bo dobu BAN.
Shajtana - Pet 16 Dec, 2005 15:20
Naslov sporočila:
Hvala Bass........................ roža
Anonymous - Pet 16 Dec, 2005 18:45
Naslov sporočila:
Lepo. Zdej bom mogoče spet zamenjala avatar... nasmeh
Poklièunga - Sob 17 Dec, 2005 02:06
Naslov sporočila:
Ja sj to smo že takrat govoril,da je bedarija,pa bass ni poslušu...ah ja...BEDARIJA!
EnigmA - Sob 17 Dec, 2005 10:19
Naslov sporočila:
In kdo je tiste enke našopal?
Bassman - Sob 17 Dec, 2005 13:36
Naslov sporočila:
Tega ne morem javno povedat!
Anonymous - Sob 17 Dec, 2005 14:14
Naslov sporočila:
nasmeh Jaz zase vem, kdo jih je meni. In se mi zdi, da za nekatere tudi vem zakaj. Jih pa vsekakor ni naštepal samo en (nick). Tako da mi je pri vsem skupaj bolj bedno kot same ocene (te lahko razumem kot hec, ker se mi zdi, da drugega smisla itak ne morejo imet) to, da ima folk več nickov, pa kao več različnih identitet. To je šele brez veze.
Bassman - Tor 20 Dec, 2005 10:17
Naslov sporočila:
Sej en nick je lahko dal samo 1 oceno, tako da je to bilo več nickov.
Ampak zdej se ne morejo več izživljat.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB