Pero Piše

Film/TV/Glasba/Literatura - WITHIN TEMPTATION!!!!!!!!!!!!!

TYGER - čet 24 Feb, 2005 18:57
Naslov sporočila: WITHIN TEMPTATION!!!!!!!!!!!!!
V petek 18.2 so meli v grazu koncert within temptation...SVETOVNO JE BLO!!! širok smeh širok smeh širok smeh širok smeh širok smeh širok smeh širok smeh
-Naya- - čet 24 Feb, 2005 19:48
Naslov sporočila:
Nimam pojma o čem govoriš Embarassed
ankh - Pet 25 Feb, 2005 10:05
Naslov sporočila:
yebeni najstniki.
tajc - Pet 25 Feb, 2005 11:33
Naslov sporočila:
Within temptation so zakooooon!
ankh - Pet 25 Feb, 2005 11:44
Naslov sporočila:
kaj ne morete svojih pubertetniških in adolescentnih izbruhov z vsemi temi kurčevimi klicaji zadržati za privatna sporočila?
sapramish - Pet 25 Feb, 2005 13:33
Naslov sporočila:
me zanima ce je moj kolega sel...vedno me muci z njihovimi cedeji k jih nabija v avtu...
ankh - Pet 25 Feb, 2005 13:42
Naslov sporočila:
kakšna glasba pa je to? spet kakšna bedasta in dolgočasna nu metal skupina?
TYGER - Pet 25 Feb, 2005 17:13
Naslov sporočila:
within temptation so pač dobri!!! Evil or Very Mad
meli so koncert v grazu...blo je svetovno in tega ne morm za sebe držat!!!! sharon mi je roko dala (pevka namreč) in to dvakrat, zaj pa se čudi zakaj sem izbruhnila!! ker mi je blo SVETOVNO!!
Se bi dala še slike gor če nebi ble prevlke...
Poklièunga - Pet 25 Feb, 2005 20:06
Naslov sporočila:
Sam še zdj nisi povedala kako musko špilajo!
Poklièunga - Pet 25 Feb, 2005 20:08
Naslov sporočila:
Image
lucka - Pet 25 Feb, 2005 20:10
Naslov sporočila:
Ojoj kaj pa je to za ena katastrofa?
Poklièunga - Pet 25 Feb, 2005 20:25
Naslov sporočila:
Jah očitno so to within temptation....vsaj te slike mi je vn vrgl,k sm v google vpisu to. hmmmmm....
lucka - Pet 25 Feb, 2005 20:30
Naslov sporočila:
Grem jst to mal na kazzo in emule prečekirat, da vidim čemu je to podobno.

No ja no, sej niti ni tolk slaba muzka al pa sm jst mela srečo pri izboru na muli nasmeh

Primerek njihove muzke najdete med datotekami.
ankh - Pet 25 Feb, 2005 21:55
Naslov sporočila:
tyger, a pevka te je prijela za roko? na tvojem mestu si nikoli več ne bi umil roke.

sicer pa sem si poslušal nekaj komadov. o pízda. keltski black metal + klasika. like all the fucking kelly family was plugged in. za kozlat. dajte mi lavor!
lucka - Pet 25 Feb, 2005 23:46
Naslov sporočila:
No Ankh ne moreš bit tolk zoprn. Tyger to pri njenih 13 letih pač veliko pomeni. To ji trenutno polepša njene pubertetniške dneve in to je treba poskušat razumet in upoštevat.
Ko bo pa taka stara bajta kot smo mi, pa verjamem, da ji bodo bolj pomembne kake druge stvari kot pa stisk roke pevke, ki je na to pozabila že v naslednji sekundi.
Ampak ostal ji bo lep spomin na njeno zgodnjo mladost. To pa je tudi nekaj.
TYGER - Sob 26 Feb, 2005 12:11
Naslov sporočila:
within temptation so rock bol taki hard al pa metal rock...
zdaj pa še naj samo nekdo reče da sem ''pubertetniško'' izbruhnila....sebe poglejte!!! Evil or Very Mad
TYGER - Sob 26 Feb, 2005 12:17
Naslov sporočila:
naj vas ta tema nič ne moti...tudi jaz lahko odprem temo o tem kar mi je všeč...vi pa ne rabite sem gor hodit ne?? vam pač ni všeč in se ne rabite tu sem vsiljevat in dajat nekih nasvetov češ: mala si še, pubertetnica boš že prerasla!! pač vam pomeni, da kaj pa vem dobite punco službo meni pa to da grem na koncert na katerega v sanjah nisem pomislila!! ljudem ne privoščite niti malo zadovolstva...takoj beh...halo...nevzgojno...
ijite nekam... Rolling Eyes
kaj pa vas briga...brigalo bo tiste ki so bli in tistim ki so oni fajn...za to pa je ta tema...
ankh - Sob 26 Feb, 2005 13:10
Naslov sporočila:
prepričan sem, da boš v prihodnosti svoj glasbeni okus poboljšala tam vse do konca pubertete in adolescence. takrat ne boš več s polno mero čustvene labilnosti hodila kupovati nosilcev glasbe.

sicer pa so within temptation mnogo boljši kot pa game over ali bepop in podobne glasbene katastrofe. kar tako nadaljuj, mogoče boš kdaj prišla do popolnejših glasbenih izvajalcev.

kje pa si bila to v gradcu? v orpheumu?
Bassman - Ned 27 Feb, 2005 14:22
Naslov sporočila:
Vsekakor lahko odpreš temo kjerkoli in kakršnokoli, če pa te kdo napada in te žali, pa samo peritisni moder kartonček ob objavi in zadevo prijavi moderatorjem, pa bodo ukrepali.
Vsekakor imajo ljudje različne okuse kar se tiče glasbe in če ti je to všeč, zakaj pa ne, vsakemu svoje.
TYGER - Ned 27 Feb, 2005 14:27
Naslov sporočila:
Ja v orpheumu sem bla ja...reku si da bom z leto prišla do popolnejših glasbenikov...kaj so za tebe popolni glasbeniki?? za mene so within temptation popolni...popoln je tud Marko Soršak, bobnar pri granni...kaj pa je za tebe popoln glasbenik
ankh - Ned 27 Feb, 2005 14:39
Naslov sporočila:
skoraj popolni glasbeniki so denimo studijski glasbeniki, šolani glasbeniki. ni važno kakšni zgledajo, ampak kako igrajo. briljirajo v klasični, jazz, rock in metal glasbi. svojega znanja praviloma ne prodajajo v visokih nakladah, saj se ne prilagajajo ljudem, ki narekujejo kaj se posluša. pop glasba je namreč sranje, ki ubija glasbo in promovira pozerstvo, t.j. manekenstvo.

ker si bolj rokerica, naj za začetek navedem nekaj izvrstnih sodobnih kitaristov in jazz/rock/metal komponistov:
- pat metheny
- bill frisell
- john scofield
- frank zappa
- jimi hendrix
- joe satriani
- steve vai
- yngwie malmsteen
- john petrucci
- chuck schuldiner
lucka - Ned 27 Feb, 2005 15:00
Naslov sporočila:
No od Satrianija mam pa še jst CD Razz
ankh - Ned 27 Feb, 2005 17:08
Naslov sporočila:
pri njem me moti samo to, da je postal preveč komercialen.
Poklièunga - Ned 27 Feb, 2005 18:33
Naslov sporočila:
Men je pa tok smešno,ko se folk pritožuje,da je nekdo postal komercialen,da se je prodal,pa ne vem kaj še vse.

Treba je živet,treba je zaslužit,če lahko dobro zaslužimo še toliko bolje. In če se tile glasbeniki nebi komercializiral,potem itaq sploh noben od nas nebi prišel do njihove glasbe,ker bi jo oni itaq špilal samo zase in za svoje užitke in veselje in nebi izdajal CDjov pa tko.

VSAK ki ima koncerte,ki snema CDje,ki se jih potem lahko kupi,ki snema reklame....je skomercializiran.
ankh - Ned 27 Feb, 2005 20:07
Naslov sporočila:
poklièunga, referiral sem o tem, da začneš delati glasbo po okusu svojih poslušalcev, ki ti jih vsiljujejo cepci, ki vodijo glasbeno industrijo.

zakaj misliš, da je nastal nu metal? mtv ga je izumil in ni nič drugega kot slaba kopija seattla in maškarada.
lucka - Ned 27 Feb, 2005 20:10
Naslov sporočila:
Temu bi se lahko reklo : prodaja duše.
ankh - Ned 27 Feb, 2005 20:17
Naslov sporočila:
tako je. najboljši primer je metallica po svojem četrtem albumu.
TYGER - Pon 28 Feb, 2005 17:15
Naslov sporočila:
veš kaj!! samo reči da within temptation niso šolani!! iji na koncert si poglejat kak špilajo!!!! ti še pol takega ne spraviš skup...kaj si profi da veš kaj so popolni glasbeniki...vsak ma svoje popolne glasbenike...ni ti treba bit na tej temi...iji na teme svojih popolnih glasbenikov...ker samo kvariš vzdušje te teme in moje veselje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TYGER - Pon 28 Feb, 2005 17:50
Naslov sporočila:
no eto tu je nekaj slik
TYGER - Pon 28 Feb, 2005 17:51
Naslov sporočila:
tu je bobnar...ne mi pravit da nimajo pojma o muziki, ker je ful dobro špilal
TYGER - Pon 28 Feb, 2005 17:52
Naslov sporočila:
no še ena... širok smeh
TYGER - Pon 28 Feb, 2005 17:54
Naslov sporočila:
no malo si poglejte...res je blo kul
lucka - Pon 28 Feb, 2005 18:10
Naslov sporočila:
Saj lepo da si se potrudla dat gor fotke, ampak a nimaš ničesar boljše kvalitete. In vpit na uporabnike z tolkimi klicaji ti tudi ni treba, ker mislim da en klicaj čisto zaleže.
TYGER - Pon 28 Feb, 2005 18:15
Naslov sporočila:
klikni gor ne??
ne morm pomagat...razkurli ste me Sad
Poklièunga - Pon 28 Feb, 2005 21:26
Naslov sporočila:
TYGER -> šolani glasbeniki so tisti,ki so naredili glasbeno šolo. To v končni fazi ni povezano s tem kako glasbo oni špilajo.
Razni garažni bendi in ne vem kaj še vse so VEčINOMA nešolani muzikantje,samo vseeno lahko zelo dobro glasbo ustvarjajo,pa vseen NISO šolani glasbeniki.
CHEETAH - Tor 01 Mar, 2005 15:03
Naslov sporočila:
Kaj te veš da niso šolani. Kaj če so....Se jaz tut nea vem ne al so al niso šolani. Ampak verjetno so ne, če so na sceni pa če znajo igrat ne Laughing
TYGER - Sre 02 Mar, 2005 18:48
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
TYGER -> šolani glasbeniki so tisti,ki so naredili glasbeno šolo. To v končni fazi ni povezano s tem kako glasbo oni špilajo.
Razni garažni bendi in ne vem kaj še vse so VEčINOMA nešolani muzikantje,samo vseeno lahko zelo dobro glasbo ustvarjajo,pa vseen NISO šolani glasbeniki.


kaj pa veš če so hodli v glasbeno šolo...si jih vprašal mogoče?? Neutral Confused
x3me - Pet 07 Sep, 2007 14:11
Naslov sporočila:
Šolani al pa nešolani to ploh nima veze, kdor zna ta zna in v temu primeru so Within Temptation carji, ker majo eno izmed najboljše produkcije v evropi, da ne govorimo o tehničnem znanju, ki ga pri večino evropskih skupinah kronično primankuje. oèala
Bassman - Pet 07 Sep, 2007 14:21
Naslov sporočila:
no prlimi kak spot gor, da slišmo to!
Terminatorka - Pet 07 Sep, 2007 17:19
Naslov sporočila:
O, WT - moj priljubljen bend. Sem tudi že kak spot prilimala na ta forum, sam ni bilo posvečeno bassu, pač pa kot se za moj ego spodobi - meni sami nasmeh
Zlobko - Pet 07 Sep, 2007 20:00
Naslov sporočila:
WT.....no ja okusi so različni, men osebno tisti visoki piskajoči vokal blazno najeda tko da...jih v moji zbirki definitivno ne bo nikoli.
Terminatorka - Sob 08 Sep, 2007 13:35
Naslov sporočila:
Ja Sharon ima res hud naraven, nešolan, sopran. Se strinjam, da ni za vsako uho. V kakšnem komadu bi jo tudi jaz raje slišala peti pol oktave nižje. nasmeh
Je pa res, da so meni zanimivi prav zaradi njenega vokala in razmeroma dobre produkcije, ki pa je vseeno zelo komercialna. To je treba priznati. Druga zadeva pa je, da veliko pozornosti posvečajo tudi "kostumografiji", saj je pevka modna oblikovalka in je bila, preden se je posvetila samo bendu v katerem je z njenim tipčkom vse od njegove ustanovitve, zaposlena v modni industriji.
No, med podobnimi bendi so mi bili vseeno Nightwish ljubši od WT, čeprav morda bolj z bivšo kot pa sedanjo pevko. Ampak jaz sem človek, ki posluša najrazličnejšo musko, tako da se v moji zbirki najde tudi kaj, kar mi pravzaprav ni všeč, menim pa, da je prav, da poznam. Imam pač bolj analitičen pristop do tega. nasmeh
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB