Pero Piše

Pohvale, pripombe in pritožbe - Napake na forumu

Bassman - Sob 04 Sep, 2004 11:53
Naslov sporočila: Napake na forumu
Prosim, da mi tukaj prijavite vse napake, ki bi se pojavile na forumu.
Poklièunga - Sob 04 Sep, 2004 15:42
Naslov sporočila:
Sj vem,da to ni napaka,sam jz bi kdaj kako Dnevno novico komentiru...
Bassman - Ned 05 Sep, 2004 16:21
Naslov sporočila:
Kako to misliš Komentiral???
Godfather - Ned 05 Sep, 2004 16:37
Naslov sporočila:
V sklopu o novicah lahko pišejo samo moderatorji in navzgor, navadni userji pa ne... tko da tud če bi hotu napisat kakšen komentar na novico, le to verjetno ne more...
Bassman - Ned 05 Sep, 2004 17:14
Naslov sporočila:
bom preveril pa porihtal.
Poklièunga - Pon 06 Sep, 2004 12:20
Naslov sporočila:
Godfather Napisal/a:
V sklopu o novicah lahko pišejo samo moderatorji in navzgor, navadni userji pa ne... tko da tud če bi hotu napisat kakšen komentar na novico, le to verjetno ne more...


Tako tako...
Bassman - Pon 06 Sep, 2004 14:08
Naslov sporočila:
ok, zdej bi to moralo delovati!
sapramish - Pon 06 Sep, 2004 20:00
Naslov sporočila:
v zs je opcija hitri odgovor - men je to dons vn vrgl in sm mogla kr na navadn odgovori gumb kliknt. mogoce ga kej moj pc serje, ni pa nujno nasmeh
Bassman - Pon 06 Sep, 2004 22:06
Naslov sporočila:
ne to še žal ne dela, ta hitri odgovor, s tem se že mučim neki časa, da popravm.
sapramish - Tor 07 Sep, 2004 11:45
Naslov sporočila:
v bistvu mam eno prosnjo... bi se dal nastimat da so loh posti krajsi od 20 al 15 znakov? ker vcasih bi rada dodala samo eno besedo nasmeh hvala
Godfather - Tor 07 Sep, 2004 12:50
Naslov sporočila:
sapramish Napisal/a:
v bistvu mam eno prosnjo... bi se dal nastimat da so loh posti krajsi od 20 al 15 znakov? ker vcasih bi rada dodala samo eno besedo nasmeh hvala


se strinjam ja nasmeh tale omejitev je čist brez potrebe...
Bassman - Tor 07 Sep, 2004 14:26
Naslov sporočila:
Godfather Napisal/a:
sapramish Napisal/a:
v bistvu mam eno prosnjo... bi se dal nastimat da so loh posti krajsi od 20 al 15 znakov? ker vcasih bi rada dodala samo eno besedo nasmeh hvala


se strinjam ja nasmeh tale omejitev je čist brez potrebe...


Em tole ne bo šlo, ker ravno zaradi tega sem dal not to omejitev, ker nekateri napišejo v psot samo smajlija, ali pa strinjam se ali pa JA, NE, MOGOčE in podobno.

Debata mora biti konstruktivna, torej če imaš neko mnenje, ga napišeš, v tem primeru je znakov več kot 20.

Kar je manj je v bistvu smetenje in take poste smo prej brisali po pravilih, no sedaj je to avtomatizirano, tko da niti ne moreš poslat krajšega posta.

Lahko pa se pogovorimo o tem, kaj mislijo ostali uporabniki in seveda moderatorji.
NIč ni 100% zabetonirano, ampak o vsem se lahko pogovarjamo kako in kaj!
Anonymous - Tor 07 Sep, 2004 14:57
Naslov sporočila:
Meni se zdi prav, da se mora napisat vsaj normalen stavek, ki pove točno tisto, kar vsak posameznik razmišlja.
Pa tudi fer je do tistih, ki se potrudijo in napišejo celotno misel obširno, da vsak lahko dojame bistvo.
ankh - Tor 07 Sep, 2004 15:08
Naslov sporočila:
admin, pozor, največja napaka na tem forumu je uporabnik ankh.
Bassman - Tor 07 Sep, 2004 15:32
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
admin, pozor, največja napaka na tem forumu je uporabnik ankh.

takega modula, da bi sproti popravljal napako ANKH pa še niso naredili in ga ne mroem vgraditi!
Godfather - Tor 07 Sep, 2004 15:44
Naslov sporočila:
jah, po eni strani se strinjam z napisanim, po drugi pa spet ne... torej če nekdo pred tabo napiše neko mnenje, s katerim se ti strinjaš, je bolš da ti še enrkat napišeš istega kot da bi samo napisat "se strinjam"? sej en rečem, eni res pretiravajo in samo limajo smileye, vendar kaj pa če bi kdo kdaj svoje mnenje dejansko lahko izrazil samo s smileyom... torej more zdej v tem primeru nalepit smileya, pol pa še neki zdraven nabijat, ker more nujno vsaj 20 znakov napisat... no sej, naj bo kukr je, čeprav men osebno se ta omejtiev zdi nepotrebna...
Bassman - Tor 07 Sep, 2004 15:52
Naslov sporočila:
Ja stvar je v tem primeru, da zdej bo folk razmišljal kaj napiše, ker v večini primerov ko ni blo omejtive niso razmišljali, ampak sam da je neki nabil zraven, ponavad kr kakega smajlija.
sapramish - Sre 08 Sep, 2004 09:44
Naslov sporočila:
v bistvu gre konkretno za temo o fetisih... sm hotla napisat samo plesa, pa mi ni pustil oddat mnenja. pa se enkrat prej je blo - se ne spomnim kje... a bi se dal vsaj znizat, na recimo 10 znakov?
Bassman - Sre 08 Sep, 2004 18:01
Naslov sporočila:
Zakaj ti ni pustil napisat mnenja.
Kakšno je bilo sporočilo, zakaj ne gre??
sapramish - Sre 08 Sep, 2004 21:22
Naslov sporočila:
da mora bit sporocilo dolgo najmanj 20 znakov nasmeh
palèica - Sre 08 Sep, 2004 21:35
Naslov sporočila:
Grrrrrrr...ne grem se več ......men je dons napisal da se mi posti ne točkujejo več, ker sem presegla kvoto postov dovoljenih na en dan .....

Admin, zdej pa res že mal pretiravaš!!!!!!!
Godfather - Sob 11 Sep, 2004 18:16
Naslov sporočila:
jaz enostavno ne vidim č,š in ž-jev, vidim samo neke vprašanje...

včeri je še vse normalno delal...
Bassman - Sob 11 Sep, 2004 18:26
Naslov sporočila:
zdej vidiš vse ker sm že popravil
širok smeh
sapramish - Tor 14 Sep, 2004 22:15
Naslov sporočila:
ok pol bom od zdej naprej ce bom mela za napisat manj kot 20 znakov delala pike.tko Razz
ankh - Sre 15 Sep, 2004 09:22
Naslov sporočila:
bravo admin! kar tako naprej. lahko omejuješ napisano med 20 in 3000 znaki, le cenzuriraj ne naših najljubših slovenskih besed kot so fu¤¤¤¤¤, pi¤¤¤¤¤ in k¤¤¤¤¤, pa bo ankh skrbel za popranje tvojega foruma.
Poklièunga - Sre 15 Sep, 2004 13:37
Naslov sporočila:
Jz sm najdu eno napako kle na forumu. Spet ja.

Na levi strani ob postu,kjer je nick in avatar so spodaj trije znakci,kjer opazim eno napako.No ja..kaže,kaj je oseba pod tem nickom po horoskopu. o,ta znakec je očitno napak ja.
Bassman - Sre 15 Sep, 2004 13:40
Naslov sporočila:
ti trije znakci so
prvi znak po navadnem horoskopu
drugi znak spola m/ž
tretji, kitajski horoskop
Poklièunga - Sre 15 Sep, 2004 13:43
Naslov sporočila:
Sej vem...

Kot pravim...očitno je to neka napaka,ker vem,da nisi mislil dati gor horoskopa. ;o)
ankh - Sre 15 Sep, 2004 22:47
Naslov sporočila:
če bi te tri znakce poravnal na levo in ne na center, bi bilo vse skupaj videti še lepše in v bolj enotni obliki. sori ampak ta feget z dizajnersko žilico v meni mi ne da miru.
Godfather - Ned 14 Nov, 2004 01:31
Naslov sporočila:
Pridem na forum, piše 10 novih objav. Kliknem na nove objave, mi napiše da ni novih objav od zadnjega obiska... Neki je očitno narobe...
ankh - Ned 14 Nov, 2004 01:46
Naslov sporočila:
godfather, gotovo si vmes zaprl ie, če pa nisi, pa preveri kako imaš nastavljeno osveževanje strani. piškotki bi sicer morali delovati in te pustiti prijavljenega.


admin, sam pa bi imel eno zelo konstruktivno pripombo.

povej.net forum je eden izmed najbolj razvejanih. te dni sem že od tretjega forumskega človeka (le-ta povej.net zgolj prebira) zapored slišal, da je povej.net pretiroma razvejan in za bralce nepregleden. trditev je logična, saj pisci foruma pretežno prihajamo do postov preko elektronskih sporočil, menijev 'nove objave' in 'zadnje teme' ter preko hitrega dostopa do zadnjih objav na prvi strani.

povprečen bralec pa se foruma loti z menija 'forum'. v tem meniju pa je mnogo preveč tem, med katerimi je večina popolnoma neuporabnih in bi jih lahko nekako implementirali v že obstoječe niti ali jih združili več skupaj.

forum je časopis - biti mora pregleden in z obširnimi članki oziroma poglavji kvantitativno čim bolj enakomeren. povej.net s takim razvejanim sistemom le-to nikakor ni, kar od nadaljnje uporabe oziroma prijave odvrne marsikaterega nadebudnega bralca in morebitnega forumskega pisca.

Bassman - Ned 14 Nov, 2004 17:51
Naslov sporočila:
Ok, potem prosim z konkretnimi predlogi, možnost je taka, kot sem jo dal pri temah, kultne vede in mistika.
Se pravi vse se da v en forum, ki ima podforume, za tiste, ki jih zanima, ostale najbolj uporabne zadeve so na glavnem forumu.

Lahko je tudi v stilu poljub.*
ampak potem se skrola čez teme full, ker je tega za 3 strani!
zato prosim za konkretne predloge.
ankh - Ned 14 Nov, 2004 23:15
Naslov sporočila:
admin, predlagam, da sprintaš nekaj listov strani 'forum' in si bomo na prihajajoči obletnici to na hitro ogledali in imeli nekakšen občni zbor. kaj praviš. svinčnik pa naj prinese vsak sam. združevali bomo niti ali jih brisali. tistih, ki so statistično velike, ne bomo združevali itn. menim, da se da, takole v živo, narediti mnogo več konstruktivnega kot preko osebnih računalnikov, ko še prsta ne moreš stegniti in pokazati kaj je v redu in kaj sodi drugam...
Bassman - Ned 14 Nov, 2004 23:29
Naslov sporočila:
ok, bom prinesel sprintano!
ta čas pa lahko vsak malo razmisli, kako in kaj!
ankh - Ned 14 Nov, 2004 23:31
Naslov sporočila:
super! še najbolj da razpošlješ mail vsem nam stalnim članom v opozorilo, da preštudiramo. daj nam malo domače naloge. da ne bomo samo lenarili. k¤¤¤¤¤ gleda lene forumaše knede.
Bassman - Ned 14 Nov, 2004 23:53
Naslov sporočila:
bom poslal vsem, sam najprej napišite kdo sploh ima namen pridt
ankh - Pon 15 Nov, 2004 00:40
Naslov sporočila:
sam svojo navzočnost ocenjujem z 90%.
Poklièunga - Pon 15 Nov, 2004 13:33
Naslov sporočila:
Ja jz ti iz glave prec vržem 2 teme,ki že neki cajta pravim,da sta enaki.

bla bla bla in pa razno bi lahko združu.

Men zadn tedn ne dela če kliknem na nove objave. Vsakiæč mi sporoči,da nobena tema ne ustreza kriterijem in mi pokaže,da ni nobene nove objave.
Bassman - Pon 15 Nov, 2004 13:36
Naslov sporočila:
ja glede novih objav in tega, je tkole!
pobrišite zgodovino in COOKIJE, pa bo spet delovalo!
Poklièunga - Pon 15 Nov, 2004 14:30
Naslov sporočila:
Ma ni to to...če bi blo to to,pol bi doma zih normalno delal. Sej pravm...mislm,da se je to začel dogajat v četrtek no.

Kliknem nove objave in mi napiše,da nič ne ustreza tem kriterijem in pol se tud tm,na prvi strani pokaže,kokr da jih ni,se pravi št. 0.
No,ZDLE he delal ;o)
Bassman - Pon 15 Nov, 2004 14:34
Naslov sporočila:
TO JE TO!
ker so nekateri imeli isti problem, pa jim zdej dela!
ankh - Pon 15 Nov, 2004 16:24
Naslov sporočila:
poklièunga, preveri parazitsko delovanje na tvojem osebnem raèunalniku. presenečen boš, ko boš ugotovil česa vsega so zmožne te pijavke. priporočam spy bot s&d.
Bassman - Pon 15 Nov, 2004 22:35
Naslov sporočila:
OK, tale napaka, z novimi objavami se pojavlja več uporabnikom, kjer piše 5 novih objav, potem ko prideš pa ni nobenih oranžnih znakcev, kjer naj bi bile nove objave.
V kolikor se vam to dogaja pobrišite zgodovino in cookije v brskalniku.
če se bo še vedno dogajalo, mi sporočite.
Poklièunga - Tor 16 Nov, 2004 09:22
Naslov sporočila:
Jah men se še vedno dogaja. ankh...pregledano z Ad-aware in z spycleaner pogramoma in je vse popucal (skor nč ni blo,k vsaj 1X na tedn to čekiram) pa se problem "Nobena tema ali objava ne ustreza kriterijem iskanja" še vedno dogaja.

Nekak se mi zdi,da odkar si dal padavine na forum se to dogaja.
Bassman - Tor 16 Nov, 2004 09:39
Naslov sporočila:
kot sem rekel, pobriši zgodovino in cookije, pa bo delalo.
Kateri brskalnik pa uporabljaš??
Poklièunga - Tor 16 Nov, 2004 09:58
Naslov sporočila:
Uporabljam brskalnik Internet Explorer 6 (sm mogu na dolgo napisat zaradi 20 znakov)
Bassman - Tor 16 Nov, 2004 10:05
Naslov sporočila:
Pa si pobrisal cookije in zgodovino.
Jagodi to tud ni delalo, pa je pobrisala cookije in zgodovino, pa zdej dela.
Pa priporočam uporabo mozille firefox, IE dela same probleme.
http://www.povej.net/forum/inventory.php
ankh - Tor 16 Nov, 2004 10:25
Naslov sporočila:
poklièunga: ad-aware sucks. meni najde polovico manj kot kombinacija spy bot search & destroy s hijack_this (s slednjim tudi sam ročno pobrišeš neznane vpise v registru).

tudi sam sem imel težave z osveževanjem in nalaganjem nekaterih www strani. popolnoma si izbrazni online in offline content tvojih začasnih medmrežnih datotek.

admin, ie je sicer najboljši brskalnik, dela pa probleme zato, ker je ogromno škodljivih skript napisanih prav za ie. še več: zadeva je vedno ganjana v ozadju winxp.
Bassman - Tor 16 Nov, 2004 10:33
Naslov sporočila:
Ravno zaradi tega NE uproabljam IE, zaradi vseh škodljivih skript.
pa to NI odličen brskalnik ker ima precej lukenj in je zelo počasen, zahteva veliko spomina in veliko prostora na disku v primerjavi z malim in precej zmogljivim firefoxom.
Godfather - Tor 16 Nov, 2004 11:43
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
godfather, gotovo si vmes zaprl ie, če pa nisi, pa preveri kako imaš nastavljeno osveževanje strani. piškotki bi sicer morali delovati in te pustiti prijavljenega.


uporabljam firefox in povsod zadeva dela ok, edin tuki ne...
Nannna - Tor 16 Nov, 2004 11:49
Naslov sporočila:
Dons pridem po parih tednih na forum in piše, da ni nobene nove objave Neutral , a je mogoče kaj narobe s tem stilom, ker pri tistem prejšnjem ni bilo nobenih napak.
Bassman - Tor 16 Nov, 2004 11:51
Naslov sporočila:
OK, prosim, če mi zdej poveste, če vam še vedno javlja isto napako!
zdej sem umaknil javo!
Poklièunga - Tor 16 Nov, 2004 12:20
Naslov sporočila:
Zdj mi zadeva deluje kot je treba. Velik hitej in tekoče,pa še nobenih napak ne opažam....razn hitra sporočila je še vedno potrebno premikat levo in desno,samo to je očitno samo pri meni,tko da...
Bassman - Tor 16 Nov, 2004 12:34
Naslov sporočila:
se pravi zdej IMAŠ nova sporočila???
in ko klikneš forum se ti pojavijo oranžne pikce?
Poklièunga - Tor 16 Nov, 2004 13:37
Naslov sporočila:
ja zdj dela tako,kot sem navajen. Pa tud 10X hitrej je.
Bassman - Tor 16 Nov, 2004 13:41
Naslov sporočila:
ok, zdej bom dal nazaj meni, pa mi povej, če bo delalo ok, ali ne?
rad bi našu napako, ali je sneg ali menu.
Poklièunga - Tor 16 Nov, 2004 14:24
Naslov sporočila:
jaz stavim na sneg,ker je nasplošno počasnej delalo,ko si dal sneg...meni si dal kasnej.
Bassman - Tor 16 Nov, 2004 14:42
Naslov sporočila:
ok, potem zgleda da je sneg, zato bom probal še eno zadevo.
dal bom seng samo na portal in ne na forum, pa mim povejte, če je problem ali ne!
Poklièunga - Tor 16 Nov, 2004 15:27
Naslov sporočila:
no,to sem takoj opazil,da si naredil ja...zdj mi dela tko k treba. Opa....za enkrat še!
Bassman - Tor 16 Nov, 2004 15:34
Naslov sporočila:
ok, bodi pozoren, pa me obvesti če bo kej narobe, očitno snežinke delajo problem in če jih na forumu ni, očitno zadeva dela OK.

za ostale pa prsim, da najprej pobrišete zgodovino in cookije, v kolikor vam ne deluje!

jst sem testiral na 5 računalnikih z IE in mozillo, pa deluje OK.
Anonymous - Tor 16 Nov, 2004 21:15
Naslov sporočila:
Ja men tud zdej kar normalno dela, k mi včeri ni...
Poklièunga - Sre 17 Nov, 2004 09:19
Naslov sporočila:
No,kot vidim si neki uštimu z hitrimi sporočili...

Zdj se mi je pa zgodil sledeče.
Se prajvm in pogledam,pa piše da je 21 novih sporočil,pa kliknem nova sporočila in napiše,da je samo 1 novo sporočilo in sicer v temi 20. novemer...
Bassman - Sre 17 Nov, 2004 09:22
Naslov sporočila:
ja glede hitrih sporočil, nisem nardil nič.
kar se tiče novih objav je pa tko, če piše 21 novih sporočil in potem ti izpiše, da je samo 1 novo, lahko pomeni, da je nekaj novih, ki si jih že videl oz. da jih je več v eni temi.

Očitno so problem snežinke glede novih objav in hitrih obvestil.
ankh - Sre 17 Nov, 2004 09:25
Naslov sporočila:
menim, da se te napake dogajajo zaradi tistih parov oranžnih pik v meniju. vam povem, da so nas vse uročile. zaradi njih ne morem več spati.
Poklièunga - Sre 17 Nov, 2004 09:29
Naslov sporočila:
Ja boss...sej v bistvu jih je blo v tej temi potem ene 5 novih,samo kam je šlo pa ostalih 16?
Bassman - Sre 17 Nov, 2004 09:33
Naslov sporočila:
OK, dejte mi povedat, kaj se bo zgodilo, če dam snežinke na portal, ali se napake pojavijo nazaj???
Godfather - Sre 17 Nov, 2004 10:15
Naslov sporočila:
Sej tud zdej brez niso odpravljene... Še vedno vsakih ko pridem na forum in hočeš pogledat nova sporočila mi napiše da le teh ni... Tko da kot kaže niti ne bom več sem hodu...
Bassman - Sre 17 Nov, 2004 10:19
Naslov sporočila:
no očitno je, da napake povzroča sneg, torej zdej sem ga definitivno odstranu.
Zato prosim, če mi poveste zdej če dela?
ankh - Sre 17 Nov, 2004 10:22
Naslov sporočila:
meni pa lepo dela. poklièunga in godfather, če ljudje ne znate nastaviti svojih brskalnikov, si poiščite strokovno pomoč. ne le na povej.net, tudi na drugih forumih vam bo prikazovanje naprednejših elementov delalo težave. meni zadeva, o kateri debatiramo, deluje na obeh winxp računalniških sistemih, na tretjem, linuxovem simulatorju internet explorerja, pa zadeve še nisem preskusil.
Bassman - Sre 17 Nov, 2004 10:27
Naslov sporočila:
kot sem rekel, pojavljale so se napake, predvsem zaradi cookijev, ko le te pobrišete + zgodovino, zadeva deluje, da do tega pride je zgleda krivo sneženje, ki sem ga odstranil.
Anonymous - Sre 17 Nov, 2004 11:11
Naslov sporočila:
Jah men tole zdej dela, tko, da so očitno res snežinke...

Pa sej nič hudega če ne sneži, sej snegec rabimo samo na smučiščih, tuki mamo pa lahko, kopno, saj meni se tako ne da kidat pomežik))
Poklièunga - Sre 17 Nov, 2004 11:12
Naslov sporočila:
ankh...tako doma,kot tudi na šihtu je na compu java ištalirana (če mogoče ciljaš na to) in na nobenem ni delalo tako kot je treba,ko so bile snežine gor. Ko jih je odstrani,zadeva deluje...brez da sem popucal zgodovino.

Res je tudi,da je na šihtu bl bogi comp in bi lahko mogoče to krivil za slabše delovanje,samo doma pa temu nebi smelo biti tako.
Bassman - Sre 17 Nov, 2004 11:23
Naslov sporočila:
mislim, da ni tok problem v zgodovini, kot v cookiju, ki si zapomni, tvoje zadnje stanje, če si ga pobrisal je delalo
Poklièunga - Sre 17 Nov, 2004 11:58
Naslov sporočila:
NIč nisem brisal! Ne na šihtu ne doma...NIč brisanja ni bilo,razn kar je ad-aware najdu no. Samo ko je ad-aware opravil svoje je bilo še vedno isto,dokler pač nisi snežink skenslu iz foruma. Mah...SNEŽINKE so ble krive!

Kot si loh vidu...povej.com men lepo deluje.
Bassman - Sre 17 Nov, 2004 12:02
Naslov sporočila:
no če povej.com lepo deluje je problem samo v cookijih in NE v snežinkah, kot sem že 45x napisal, bom še 46, pobrišite cookije in zgodovino.
Ker povej.com je identična kopija povej.net
Poklièunga - Sre 17 Nov, 2004 12:18
Naslov sporočila:
Ajaaaaa...ok ok...tega pa nisem gledal,kako delujejo te zadeve. Jz sm mislu,da naj samo pogledam,če sploh dela zadeva. Sem se samo registriru tm na novo in se registriru,več pa nism gledu,tko da to ni to.

Nesporazum je bil tole.
Godfather - Sre 17 Nov, 2004 16:25
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
meni pa lepo dela. poklièunga in godfather, če ljudje ne znate nastaviti svojih brskalnikov, si poiščite strokovno pomoč. ne le na povej.net, tudi na drugih forumih vam bo prikazovanje naprednejših elementov delalo težave.


Niti ne... pregledovanje novih sporočil mi deluje na čisto vseh drugih forumih, le na tem ne... in tud izbris cookiejev in zgodovine ni nič spremenil... tko da jaz se za enkrat poslavljam s foruma, ker nima smisla sodelovat...

Zlp
ankh - Sre 17 Nov, 2004 17:35
Naslov sporočila:
upam, da si boš premislil in ostal z nami, godfather.

v kolikor boš še vedno imel težave, si nastavi obveščanje o odgovorih na tvoj post. tako obveščanje naš forum omogoča preko elektronske pošte.

v upanju, da boš še naprej ostal z nami na 'povej, če si upaš', te spoštljivo pozdravljam

ankh
Bassman - Sre 17 Nov, 2004 21:47
Naslov sporočila:
če se še komu pojavlja to, da piše, da so nove objave, potem pa jih na forumu NI, naj mi prosim to sporoči čimprej, da zadevo popravim.
Godfather - Sre 17 Nov, 2004 22:23
Naslov sporočila:
Torej karkoli si že naredil je deloval in zdej vsaj men dela normalno...
Bassman - Sre 17 Nov, 2004 22:25
Naslov sporočila:
Očitno niso problem snežinke, ali pa tud, pač pa dodatni menu.
Očitno probleme dela java skripta.
Anonymous - čet 18 Nov, 2004 09:28
Naslov sporočila:
meni dela super, tko da nimam pripomb
Bassman - čet 18 Nov, 2004 12:22
Naslov sporočila:
Moram najt v čem je problem, ker java skripta ne bi smela delat probleme, ampak se je tud men pojavla ta napaka, da ni blo novih postov.
Zaenkrat bom pustil tako kot je, potem pa bom dal nazaj snežinke in preveril, ter menu, ampak samo na portal, pa bomo vidl, kako in kaj.
Zgleda da je problem s session.php ker prekine sejo.
Bassman - Tor 23 Nov, 2004 17:03
Naslov sporočila:
Prosim, če spremlajte zadevo in če se bo še pojavljalo še to, da NE BO novih OBJAV, mi takoj sporočite, da spremenim zadevo!
Anonymous - Tor 23 Nov, 2004 21:16
Naslov sporočila:
Meni zadeva deluje, kot pravljica smeh
Bassman - Sre 24 Nov, 2004 12:35
Naslov sporočila:
Prosim, če mi sporočite sedaj, če vam NOVE OBJAVE delujejo, zadeva je sedaj popolnoma drugačna, če ne me prosim takoj obvestite, da določene stvari odstranim.
Godfather - Sre 24 Nov, 2004 15:22
Naslov sporočila:
Za enkrat dela kot je treba nasmeh
-Naya- - Sre 24 Nov, 2004 20:32
Naslov sporočila:
Meni nove objave sedaj delajo, ampak samo pod pogojem da odprem samo eno stran od povej.net. čim odprem še eno mi vse gre na nulo Sad
Ponavadi pa imam odprtih par strani da čim prej pregledam forum...
Bassman - Sre 24 Nov, 2004 21:23
Naslov sporočila:
kaj to pomeni, da imaš odprtih več brskalnikov hkrati in gledaš povej.net z vsemi!
-Naya- - Sre 24 Nov, 2004 21:51
Naslov sporočila:
Ja, to je to... zdaj moram pa še malo pisat da mi ne bo sporočila ven vrglo... no menda bo dovolj... smeh
Bassman - Sre 24 Nov, 2004 22:03
Naslov sporočila:
v tem primeru, se to dogaja vsem, vsaj mislim tako.
palèica - Pon 14 Feb, 2005 16:03
Naslov sporočila:
Sej po moje to sploh ni napaka ......ampak Palčici se po novem številke sučejo v minus...je to po novem nov in izboljšan način nagrajevanja ta boljših piscev in zvestih forumašev ?

Ps....ADMIN se ne rabi obremenjevat zarad tega v prid Palčici, lahko pa se ta KVAZI napaka pojavlja še pri komu, ki mu je nagrajevanje hudo pomembno.


You have -975.7 kinta/e
One kinta/e is worth: 10 šold/e
100 flika/e

You have -850.0 šold/e
One šold/e is worth: 0.1 kinta/e
10 flika/e

You have -857.5 flika/e
One flika/e is worth: 0.01 kinta/e
0.1 šold/e

He he ...mogoče je pa to Kaznovanje po novem ?
Bassman - Pon 14 Feb, 2005 16:04
Naslov sporočila:
zgleda da je prišlo do napake, ker sem danes posodobil na novo verzijo kinte.
Hvala za opozorilo.
če se pri kom še pojavi naj mi sporoči.
palèica - Pon 14 Feb, 2005 16:09
Naslov sporočila:
No, kljub temu se cifre ne ujemajo ..pa četudi so samo z predznakom.
Nannna - Tor 15 Feb, 2005 22:48
Naslov sporočila:
Men je zdele javilo tole napako, ko sm poleg opozorila moderatorjem hotela še nekaj dopisati


Error in posting

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax near ' 0)' at line 1

INSERT INTO phpbb_posts (topic_id, forum_id, poster_id, post_username, post_time, poster_ip, enable_bbcode, enable_html, enable_smilies, enable_sig, post_draft, post_icon) VALUES (3200, 29, 181, '', 1108500410, 'c14d092a', 1, 1, 1, 0, , 0)

Line : 521
File : /html/forum/includes/functions_post.php
Bassman - Sre 16 Feb, 2005 08:44
Naslov sporočila:
Mi lahko bolj natančno poveš, kaj si naredila da ti je tole javilo.
Nannna - Sre 16 Feb, 2005 12:37
Naslov sporočila:
Pri nekem postu me je nekaj motilo in sm kliknila na modri kvadratek, da se opozori moderatorje in potem sm imela možnost, da poleg tistega obvestila še dopišem zravn kaj me moti in ko sm hotla to poslat mi je javilo napako.
Sploh ne vem če ste pol dobili moje obvestilo Confused ker je javilo napako.
Bassman - Sre 16 Feb, 2005 12:43
Naslov sporočila:
ne nismo dobili obvestilo, prosim probaj še 1x, pa če ne gre, mi točno sporoči kje?
Pa prosim probaj še kakšno drugo objavo, ker mogoče je problem samo s to.
pomežik
Nannna - Sre 16 Feb, 2005 13:05
Naslov sporočila:
Drugi post, ista napaka, ko sm hotela moderatorjem še nekaj sporočit

Error in posting

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax near ' 0)' at line 1

INSERT INTO phpbb_posts (topic_id, forum_id, poster_id, post_username, post_time, poster_ip, enable_bbcode, enable_html, enable_smilies, enable_sig, post_draft, post_icon) VALUES (3207, 29, 181, '', 1108551882, 'c14d8520', 1, 1, 1, 0, , 0)

Line : 521
File : /html/forum/includes/functions_post.php
Bassman - Sre 16 Feb, 2005 13:06
Naslov sporočila:
prosim sporoči mi točno kateri post?
Zlobko - Sre 16 Feb, 2005 13:26
Naslov sporočila:
Največji napaki na forumu sta BE in Bassman širok smeh :evil
lucka - Sre 16 Feb, 2005 14:34
Naslov sporočila:
BE Napisal/a:
Največji napaki na forumu sta BE in Bassman širok smeh :evil


Zakaj pa to??? A lahka razložiš ?
Nannna - Sre 16 Feb, 2005 16:16
Naslov sporočila:
Bass napaka še ni odpravljena

si pogledal, kaj bi bilo lahko v tej 521 vrstici narobe?

Error in posting

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax near ' 0)' at line 1

INSERT INTO phpbb_posts (topic_id, forum_id, poster_id, post_username, post_time, poster_ip, enable_bbcode, enable_html, enable_smilies, enable_sig, post_draft, post_icon) VALUES (3215, 29, 181, '', 1108563304, 'c14d8520', 1, 1, 1, 0, , 0)

Line : 521
File : /html/forum/includes/functions_post.php
Bassman - Sre 16 Feb, 2005 16:19
Naslov sporočila:
to pa čudno, ker sedaj sem prejel tvojo prijavo in ko sem testiral je zadeva delovala.
bom še 1x preveril.
EnigmA - Sre 16 Feb, 2005 17:39
Naslov sporočila:
Ok, zej pa pavza. Ravno sem dobila na mail 10 prijav....to zihr ni neki vredu naštimano.
Bassman - Sre 16 Feb, 2005 17:42
Naslov sporočila:
ne to je OK, ker sem jih jst poslal po moje še več kot 10.
Zato se vsem MODERATORJEm opravičujem, to bo dokler ne uštimam MODREGA kartona.
Hvala za razumevanje.
Nannna - Pon 28 Feb, 2005 23:00
Naslov sporočila:
Med pregledovanjem teme živali, se mi je pojavilo, da je bil tekst enega posta čez drugega

Zgledalo je takole
Bassman - Tor 01 Mar, 2005 09:30
Naslov sporočila:
Nannna Napisal/a:
Med pregledovanjem teme živali, se mi je pojavilo, da je bil tekst enega posta čez drugega

Zgledalo je takole


ja to se tud men pojavi kdaj, mi ni jasno v čem je problem, bom poizkušal rešit.
Vendar če klikneš osveževanje strani, se potem zadeva popravi.
senior - Tor 24 Maj, 2005 18:25
Naslov sporočila:
Imam eno vprašanje in sicer, na forumu mi je nenadoma izginil moj avatar. če pa pogledam v moj profil, se ga pa vidi.

Ali mi lahko pomagate, da bo spet viden. Že v naprej se vam zahvaljujem!!!
lucka - Tor 24 Maj, 2005 18:36
Naslov sporočila:
Jst tvoj avatar čist lepo vidim, kako delaš kilometre s palico v roki.

A sumiš da ti ga je kdo wc2

Hmmmm bo treba narest notranjo inšpekcijo boxer:
senior - Tor 24 Maj, 2005 19:40
Naslov sporočila:
Tako, Lučka, jaz sem se zjokal, zdej mi je precej lažje in se požvižgam na možakarja s palico, čeprav ga še vedno ne vidim....tako..!!! :c8l:
lucka - Tor 24 Maj, 2005 19:46
Naslov sporočila:
Sej važno da ga mi vidimo... je pa lepo da si se zjokal, s tem si pokazal da si nežna moška dušica . bogi

Še malo pa bo ta 2 krempeljček (tačka) jumpi. Tistega ti pa ne more nobeden vzet.
senior - Tor 24 Maj, 2005 21:27
Naslov sporočila:
Citat:
Sej važno da ga mi vidimo... je pa lepo da si se zjokal, s tem si pokazal da si nežna moška dušica .


Ja, pa res kar uganeš, sploh se mi zdiš, da kar dobro obvladaš sceno, kar je samo !!
Mislim, da v Sloveniji takih punc vse manj primanjkuje....!!!??
MeaCulpa - Tor 24 Maj, 2005 21:49
Naslov sporočila:
senior Napisal/a:
Mislim, da v Sloveniji takih punc vse manj primanjkuje....!!!??


Vse manj?????? :shock:

Se ti ne zdi tole skrajno zlobno do nje ? :no:
lucka - Tor 24 Maj, 2005 22:05
Naslov sporočila:
Ah ne...se nardi, se je pač zatipkal, važno da vemo kaj je dejansko res mislil. čeprav sem mogla mal pomislit kaj je res mislil Razz
senior - Tor 24 Maj, 2005 22:09
Naslov sporočila:
če bo potrebna dodatna razlaga, sem na voljo...!! Laughing
sapramish - Tor 24 Maj, 2005 22:12
Naslov sporočila:
lucka mislu je d si tok dobra in d take z lucjo isces širok smeh
senior - Tor 24 Maj, 2005 22:21
Naslov sporočila:
Citat:
lucka mislu je d si tok dobra in d take z lucjo isces


No, pa pravijo, da sem se zatipkal...??
tipka
Bassman - Sre 25 Maj, 2005 07:46
Naslov sporočila:
senior Napisal/a:
Citat:
Sej važno da ga mi vidimo... je pa lepo da si se zjokal, s tem si pokazal da si nežna moška dušica .


Ja, pa res kar uganeš, sploh se mi zdiš, da kar dobro obvladaš sceno, kar je samo !!
Mislim, da v Sloveniji takih punc vse manj primanjkuje....!!!??


po vsej verjetnosti si kliknil na Ignore user avatar ikonco spodaj, pa zato ne vidiš več avatarja.
senior - Sre 25 Maj, 2005 08:05
Naslov sporočila:
Res je, najlepša hvala, šefe!!!

Kot vidiš, punce bi se samo hecale....!? (kar pa tudi ni slabo!!)
Bassman - Sre 25 Maj, 2005 08:15
Naslov sporočila:
Ja naše punce so za hecem edin kadar se gre za sex, takrat so pa resne.
širok smeh

drgač ma pa forum velik funkcij, 2 sta tudi ignore, z eno ignoriraš uporabnika totalno, ti tudi ZS sporočil ne more pošiljat več.
Z drugo pa ignoriraš samo njegov avatar in podpis.

Potem je še ikonca, kjer daš nekoga med prijatelje.
senior - Sre 25 Maj, 2005 10:19
Naslov sporočila:
Citat:
Ja naše punce so za hecem edin kadar se gre za sex, takrat so pa resne.


Se strinjam s tabo, samo niso pa vse take, sem jih že malo "prebral" !!

Ja, funkcij ima kar dosti, sem opazil, v redu je to !!!
lucka - Sre 29 Jun, 2005 14:27
Naslov sporočila:
Šefe zakaj vse na forumu ful hitro dela ZSje pa pošilja 30 sec dolg predno ga odpošlje? Prej je blo to hitreje....en dva tri in je blo poslano, zdej pa melje in melje?
Page generation time: 0.5857s (PHP: 86% - SQL: 14%) Tak da to nima veze, ker ostale strani na forumu res hitro odpre kot šus sam tile ZSji me pa ob živce spravljajo.
Bassman - Sre 29 Jun, 2005 14:31
Naslov sporočila:
ne vem, to sem tudi jst opazil, da ZSji počas laufajo
bo treba preverit.

a mi lahko kdo sporoči, kdaj je to opazil, da se je začelo pojavljat, da tko počasi delajo ZS.

Zadevo bom poizkušal odpraviti jutri.
Hvala za razumevanje.
Bassman - čet 30 Jun, 2005 10:17
Naslov sporočila:
zdej naj bi zadeva delovala, neki je bil problem pri arnesu
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB