Pero Piše

Zanimivosti - Nasvet samskim moškim

EnigmA - čet 26 Avg, 2004 11:33
Naslov sporočila: Nasvet samskim moškim
Knjige Harryja Potterja lahko kar pospravite s polic, kajti strokovnjaki opozarjajo, da z njimi ne boste naredili vtisa na ženske.

Pravzaprav je študija, ki so jo izvedli raziskovalci založbe Penguin, pokazala, da fantazijski romani "odganjajo" dekleta. Izkazalo se je, da sta med ženskami najmanj priljubljena oba hita zadnjih let: Harry Potter in Gospodar prstanov.

Tako raziskovalci priporočajo, da moški vzamejo s seboj na dopust nekaj resnejših romanov. Največ uspeha bodo imeli ob prebiranju knjig Nicka Hornbya in Emily Bronte.

Vir: Svarog
sapramish - čet 26 Avg, 2004 12:05
Naslov sporočila:
jah mene neb nic motil ce bi mel tip potterja doma - bi si ga se sposodla ce bi bil v anglescini smeh itak mi pa d best zgleda ce ma tip ful knjig doma, tud ce je haidi al pa zupancicevi mehurcki
Poklièunga - čet 26 Avg, 2004 12:32
Naslov sporočila:
No evo,še dobr,da nimam knjig v sobi...itaq ma vse knjige mat.če bi hotu,bi loh sobo totalno zafilu s knjigami,tko pa mam sam 2 knjigi v svoji sobi in to nista ne Harry ne Lord.
accord - Pet 20 Maj, 2005 00:32
Naslov sporočila:
hehe edine knjige k so v sobi so : priručnik za lekare; simptomi, znaki in zdravljenje bolezni; zdravstvena nega; zgodovina;alternativna medicina; Vohun in pa en kup avtomobilističnih revij:D to je pa to smeh
lucka - Pet 20 Maj, 2005 00:41
Naslov sporočila:
A hranoslovja, prve pomoči pa kakega anatomskega atlasa pa nimaš pomežik
accord - Pet 20 Maj, 2005 00:46
Naslov sporočila:
lucka Napisal/a:
A hranoslovja, prve pomoči pa kakega anatomskega atlasa pa nimaš pomežik
mam samo je v škatli tko da ni na vidnem mestu smeh mam tud farmakologijo, zdravstvena terminologija...smeh
Shajtana - Pet 20 Maj, 2005 08:43
Naslov sporočila:
Pr men tko najbl impresivna kniga k je v sobi..pa tko ful se jo vid pa se taka velika in debela je..Samuelson&Nordhaus - Econimics...oh yeah smeh
Bassman - Pet 20 Maj, 2005 10:40
Naslov sporočila:
No jst mam ene knjige ki zlo impresionirajo ženske

Jamie oliver

širok smeh
lucka - Pet 20 Maj, 2005 11:07
Naslov sporočila:
Ah kaj ti rabijo knjige, treba je pokazat da znaš tud skuhat kot Oliver, ne da se sam prah nabira na knjigah. Ampak ...hej ...vse za impresioniranje....kaj je vredno več kot občudojoč pogled ženske, ki vidi kaj imaš na policah. Jst ne premorem nč knjig ....mam vse fotokopirano in vezano. Knjižnica ruls
Bassman - Pet 20 Maj, 2005 11:09
Naslov sporočila:
no to bodo pa drugi potrdili!
sapramish - Pet 20 Maj, 2005 11:09
Naslov sporočila:
js mam doma knjigo ki se imenuje cokoladne sanje...je raj ne odprem k se mi koj sline cedijo Razz
Rok-11 - Pet 20 Maj, 2005 11:37
Naslov sporočila:
Nekaj takega imam pa tudi jaz (Jamieja Oliverja mislim)... + Cooking with scotch whiskey, Thai side dishes,...
Drugače se mi pa po stanovanju valjajo razne "Iluzije", Preroki, Štoparski vodniki, Zgodovine filozofij, Razvoj civilizacij, Garfieldi, stripi Corto Maltese, Fulghumove knjige,...
Anonymous - Ned 22 Maj, 2005 16:26
Naslov sporočila:
Bossman Napisal/a:
No jst mam ene knjige ki zlo impresionirajo ženske

Jamie oliver

širok smeh



Ja to je pa res in jaz sem mu tooook folš ker jih jaz nimam Sad

Pa skuhat tud zna dobr, tko da nima knjig sam za okras pomežik
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB