Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Po videzu idealn partner?

Poklièunga - čet 20 Maj, 2004 13:34
Naslov sporočila: Po videzu idealn partner?
No,kle me pa zanima,kako bi zgledu vaš idealn partner.Ne kak bi bil,kako bi se obnašu,kak bi bil do vas in tko,ampak samo KAKO BI ZGLEDU?
Nč ni treba komplicirat pa nč...

Primer pač...
165cm , 60kg, kratke rjave lase,zelene oči...bla bla bla...kar vam je najbl všeč recimo.

Men osebno bi idealna deklca tko na grobo zgledala nekako takole:
175cm, 55kg, rdeče lase do ram, joške take,ki mi lepo v dlan pašejo...
Tko na grobo.

Pa da dam še par primerov RES DOBRIH deklc,takih,ki se zlo približajo tistmu ta pravemu,pa čeprov niso nič od zgoraj naštetega...važn je kako zgleda kot celota!

Keira Knightley
Image

Shiri Appleby
Image

Natalie Portman
Image

Evo,to so recimo 3 deklce,ki jih jz uvrščam med top5 oz te tri so kr med top3!

Sej sm hotu dat manjše slike,sam nism najdu manjših,pa da dobr zgledajo...če bi dal take slike,da še bolš zgledajo k na teh,bi ble slike še večje in bi dial.upi ornk zakašlal...

Ja,nobena ni rdečelasa pa tko,sam so vse full zakon. Rdečelase mene drugač full prtegnejo,sam jih je zlo mal.
Shajtana - čet 20 Maj, 2004 13:49
Naslov sporočila:
Hm...
Visok , lasje mi niso niti tok vazni ..barva mislm...modre al pa zelene oci..bl suha postava ..ne maram unih napihnjenih misic.
Ma ne wem to je tko tezko napisat.
Poklièunga - čet 20 Maj, 2004 13:51
Naslov sporočila:
Sej zato pa lahko poiščeš kakega manekena,igralca,pevca... pa nalimaš gor slikce,take,ki so recimo približek tistemu.

No,ker kle neki noče slik kazat al kako je zdj to...
Recimo una na jumbo plakatih za intimissimi k so zdj povsod po LJ je tud zelo primerna...ZELO!
Shajtana - čet 20 Maj, 2004 14:04
Naslov sporočila:
Ja no un Paul neki k je igral v 2 fast and 2 furious pa Brad Pitt...sam vcas zdj v tem filmu je prevec nabit zame ceprov ucke pa znable ma pa se zmer hude.
Poklièunga - čet 20 Maj, 2004 14:08
Naslov sporočila:
Paul Walker

Image
Shajtana - čet 20 Maj, 2004 14:10
Naslov sporočila:
Ja on ja. Mnjam! smeh
palèica - čet 20 Maj, 2004 14:16
Naslov sporočila:
Moj ideal.....
Da je večji od mene ( vsaj 180 cm) , temnolas, kratkolas, temnejše polti ...izrazite poteze obraza ....poraščen po prsih ( njami)...zele učke al pa rjave ....
Ma kaj vem ....k je tok drugega kar me vleče noooooo....
Shajtana - čet 20 Maj, 2004 14:21
Naslov sporočila:
Aja sm pozabla da so men vsec bl nekosmati pomežik
Bassman - čet 20 Maj, 2004 14:45
Naslov sporočila:
evo moje lepotičke
Image
ankh - čet 20 Maj, 2004 15:06
Naslov sporočila:
men je pa tale zajčica najbl gut, čeprou ma črne oči, kar sicer ne maram:
http://carmella.webcindario.com/page_01.htm

sicer je vse v photoshopu polepšan, sam vseen. če bi se ob tako srnico zahakljal na cesti, bi pozabil na vse svoje kreposti in omejitve.

ob predpostavljanju zdrave mere nesramne ženske fiziologije se višinomer meni priljubljenega dekleta nahaja nekje med 170 in 190 centimetri, tehtnica pa odvisno od višine med 50 in 70 kg. brunetka, črnolaska, svetlih oči, blede polti.
EAGLE-1 - čet 20 Maj, 2004 18:40
Naslov sporočila:
Bog mi je poklonil možnost izgube nedolžnosti z najlepšim dekletom kar so ga kdaj videle moje oči. Popolna manekenka, popolna postava. Vse popolno. Celo tako zelo, da sem pozabil na dejstvo da je poročena. Mnogi ste jo tudi videli, zato je ne bom opisoval.

Lepota...precej dolgo sem rabil da sem odkril da lepota nikakor in nikoli ni vse...saj je lepo namočiti svojo žlico v najslajši med, ampak človek mora ohraniti tudi dostojanstvo pravega moiškega in imeti ob sebi žensko ki VE kaj hoče,ne?

G
Poklièunga - čet 20 Maj, 2004 20:22
Naslov sporočila:
palčka...kaj pa kosmata rit in hrbet...a to ni sexy?

Ah IGL-1...ni bilo tako vprašanje,temveč pa,da poveš samo kaj ti je FIZIčNO všeč,kako naj bi zgledala ženska ... če bi si jo lahko naročil na e-bayu recimo!?
Sej vsi vemo,da more bit v vseh pogledih ql,ne samo fizično,samo jz sm vprašu samo ideal (kokr je to pač možno) po videzu! Sej ni težko a ne?
palèica - Pet 21 Maj, 2004 08:06
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
palčka...kaj pa kosmata rit in hrbet...a to ni sexy?


bljakkkkkkkkkkkkkkk Rolling Eyes




Tole mal izven ....ampak copy paste pa dela ....



Idealen moški ali kako izgleda seznam, ki ga ženska pričakuje :


Originalni seznam (sestavljen pri starosti 22 let)

Dobro izgleda
šarmanten
finančno neodvisen
odličen poslušalec
inteligenten
v odlični kondiciji
se dobro oblači
ceni lepe stvari
pripravlja prijetna presenečenja
je fantastičen in romantičen ljubimec


Predelan seznam (sestavljen pri starosti 32 let)

Kar v redu izgleda (ima vsaj nekaj las na glavi)
mi odpre vrata in pridrži plašč
ima vsaj toliko denarja, da me povabi na večerjo
več posluša kot govori
se smeje mojim vicom
brez težav nosi vrečke z nakupov
poseduje vsaj eno kravato
ceni domače kosilo
se spomni na moj rojstni dan in obletnice
je vsaj enkrat na teden romantičen


Predelan seznam (sestavljen pri starosti 42 let)

Ni preveč zoprn (tudi pleša je v redu)
ne odpelje, še preden se vsedem v avto
stalno zaposlen (ampak ne z basanjem s hrano)
prikimava, medtem ko govorim
se spomni vsaj to, kako se vici, ki jih pripoveduje, končajo
je v takšni kondiciji, da je sposoben pomagati pri opremljanju in obnovi stanovanja
nosi srajco, ki pokrije trebuh
ve, da šampanjec odpreš z odpiračem
spusti pokrov od stranišne školjke
se ob koncu tedna večinoma še obrije



Predelan seznam (sestavljen pri starosti 52 let)


Si redno striže dlake v ušesih in nosu
V javnosti ne riga in se ne praska po svojih intimni organih
si ne sposoja denarja kar naprej
ne zaspi, takoj ko spregovorim
istih vicev ne pripoveduje prepogosto takoj enega za drugim
ima takšno kondicijo, da lahko ob koncu tedna občasno vstane s kavča
večinoma nosi na levi in desni nogi nogavice iste barve, ter si občasno zamenja spodnje perilo
pohvali doma pripravljeno večerjo, ko jo je na kavču pred TV
občasno se spomni, kako mi je ime
občasno se obrije tudi v soboto in nedeljo



Predelan seznam (sestavljen pri starosti 62 let)


majhni otroci ne bežijo v grozi, ko ga zagledajo
se spomni, kje se nahaja kopalnica
stroški njegovega vzdrževanja so nizki
smrči čisto malo
se še spomni, zakaj se ravno smeje
ima tako kondicijo, da lahko še sam stoji
se zna obleči v še kaj drugega kot domačo haljo
rad je mehko kuhano
se spomni, kam je odložil zobe
se spomni, da je konec tedna




Predelan seznam (sestavljen pri starosti 72 let)



diha
pocilja straniščno školjko


To sam dokaz, da se z leti vse bolj in bolj spreminjamo in da kar cenimo danes, nam čez leta niti ni več tako zelo pomembno....
mity - Pet 21 Maj, 2004 08:23
Naslov sporočila:
Ankh, Decesare rules !!!!
Pokličunga.....imas dober okus, moram priznat....
Drgac pa..kaj vem...jaz nimam tako fiksnih predstav....me pa mika recimo tko....kaksna sladka zenskica...kaka ammm..taka...cimetova cokolada..Wink
cherry - Pet 21 Maj, 2004 08:24
Naslov sporočila: Re: Po videzu idealn partner?
poslus bejb... kaj ce b mene ozenu???

rudece lase do ramen :shock: lih pofarbala sm si jih v nedeljo... drgac mam pa take barve k tele frcafele na slikah... ej pa do ramen jih mam... uzen meeeeeeeeeeee :kss

oky ma.... nimam te mere... sm majhn krumper proti telim... ampak vsejen me uzen a prou objemèek

ammmm joske... no... ce ti kaksna kosarkaska zoga slucajn lih ne pase lepo v dlan... bodo tud lih taprave zate... se prav me bos uzenu ane ane sexata

kr zment se pejt na obcino a prou pušèica gor
Bassman - Pet 21 Maj, 2004 08:25
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
men je pa tale zajčica najbl gut, čeprou ma črne oči, kar sicer ne maram:
http://carmella.webcindario.com/page_01.htm

sicer je vse v photoshopu polepšan, sam vseen. če bi se ob tako srnico zahakljal na cesti, bi pozabil na vse svoje kreposti in omejitve.

ob predpostavljanju zdrave mere nesramne ženske fiziologije se višinomer meni priljubljenega dekleta nahaja nekje med 170 in 190 centimetri, tehtnica pa odvisno od višine med 50 in 70 kg. brunetka, črnolaska, svetlih oči, blede polti.


fajno piško ma tale bejbika k si dal link, edin ena stvar me moti, če že govorimo o idealnih, ampak ne bomo o tem zdej.
cherry - Pet 21 Maj, 2004 08:29
Naslov sporočila:
prou... a ankhja bi tud morala se zrasti... sam barvo oci pa res naom mogla spremenit...

ja porkadija a poj smo rujavelaske tle prlublene... da best hehe...

tud ce nismo vlke pa suhe ampak mjhne pa mal bl za prjet hehehe.
cherry - Pet 21 Maj, 2004 08:30
Naslov sporočila: Re: Po videzu idealn partner?
cherry Napisal/a:
poslus bejbo, poklick... kaj ce b mene ozenu???

rudece lase do ramen :shock: lih pofarbala sm si jih v nedeljo... drgac mam pa take barve k tele frcafele na slikah... ej pa do ramen jih mam... uzen meeeeeeeeeeee :kss

oky ma.... nimam te mere... sm majhn krumper proti telim... ampak vsejen me uzen a prou objemèek

ammmm joske... no... ce ti kaksna kosarkaska zoga slucajn lih ne pase lepo v dlan... bodo tud lih taprave zate... se prav me bos uzenu ane ane sexata

kr zment se pejt na obcino a prou pušèica gor

Poklièunga - Pet 21 Maj, 2004 08:40
Naslov sporočila:
čeri... košarkarska žoga mi SPLOH ne paše v dlan,ker je prevelka...velik prevelka,kaka rokometna bi bla že bol,pa še vseen malenkost prevelka...
Lasje so pa rdeči res fajn ja,taki zažigalni hehehe Ja,pa lepš mi je pofarbana rdeča,kot naravna rdeča,čeprov mi je marsikera naravna rdečelaska prov fletna s tisto bledo poltjo in pegicam...

Nč se ne bom še poroču...še kr neki let ne... (če si to men pisala seveda!)

palčica...in spet nisi pisala o VIDEZU!
mity - Pet 21 Maj, 2004 08:42
Naslov sporočila:
hehe..a teb pa ni vsec cokolada, Pokličunga?
Shajtana - Pet 21 Maj, 2004 08:43
Naslov sporočila:
Uh se spomnim k sm mela jaz rdece lase...oz. rdece pramene..ampak to tko semaforsko rdece...ja no res me ni blo za zgresit pomežik
Poklièunga - Pet 21 Maj, 2004 08:51
Naslov sporočila:
Še par zelo rpimernih,ki sem jih hotel dat sem,pa nekak ni delal tole vse skp...

Une deklce prej so ble bl pure and nice ,zdj pa kaka www.povej.net igralka,ki jo je res škoda za ta biznis in bi jo mel raj jz v svoji sobi!

Jade Hsu
Image

Luna Lane
Image

Kobe Tai
Image

No,pri teh treh je seveda zelo vprašliva tudi resničnost njenih imen...sam zgledajo pa fajn ja!

Pa še bivša Playboyeva zajčica.
Sung Hi Lee
Image

No,pa še en fotomodel,običn fotomodel in ne kak erotičn al kj podobnga....blondinka,da ne boste rekl,da diskriminiram!

Adriana Sklenarikova
Image[/img]
mity - Pet 21 Maj, 2004 08:53
Naslov sporočila:
Sung He Lee....njamiiiiiii...ampak cimetova cokolada je vseen tud cool Wink
Shajtana - Pet 21 Maj, 2004 09:03
Naslov sporočila:
Unale Luna Lane mi je prov tko cudna...no ne wem ne zanm opisat ni mi pa tud una blondinka ne...Una Tai je pa taka huda ja.

Mity jaz ne wem no..cimetova cokolada a ti to iz kje uvazas al kaj? pomežik
mity - Pet 21 Maj, 2004 09:06
Naslov sporočila:
Ne, ne to je avtohtona ljubljanska sorta,zapisi o prvih sledeh te vrste pa porocajo iz krajev malo bolj vzhodno od Ljubljane Razz
Poklièunga - Pet 21 Maj, 2004 09:22
Naslov sporočila:
če me sprašuješ o cimetovi čokoladi kot sladkariji mi je zelo po godu...

Sam predvidevam,da to tvoje vprašanje ni bilo tako in ker ne vem na kaj točno cilaš bi te prosu,da to mal bl obrazložiš in nehaš pisat v nekih kodah!
palèica - Pet 21 Maj, 2004 09:25
Naslov sporočila:
Mity....to čokoladna barva pomen barva kože, cimet pa njen vonj?

K na cimet jest prec padem ......
mity - Pet 21 Maj, 2004 09:26
Naslov sporočila:
Govorim o deklici,ki je malo temnejse polti ( ne crnka ali mulatka), temnih las in uck...taka mene spominja na cokolado in imam fantazijo,da ima njena koza okus po cimetu...Smile
Poklièunga - Pet 21 Maj, 2004 09:32
Naslov sporočila:
Jah glede na to,da si omenu nek vzhod,bi pomislu na to,da ciljaš na kako Indijko al kj tazga?!

Jah...so tud kr primerne ja...ne glih moj "ideal",sam so pa zelo lepe deklce tm ja...tko na splošno...
Shajtana - Pet 21 Maj, 2004 09:34
Naslov sporočila:
ja ja Indijke so pa men ful lepe zenske.
mity - Pet 21 Maj, 2004 09:35
Naslov sporočila:
Hmmm...men majo indijke prevec "dolge" obraze, pa prevec "frjolcaste" ustnice... Govorim bolj o kakem rahlo ,rahlo ciganskem genetskem ozadju npr...
ankh - Pet 21 Maj, 2004 10:13
Naslov sporočila:
ah, folk! lepi, simetrični ljudje majo to napako, da so itaq vsi skurbani in ne znajo fu¤¤¤¤. povejte mi, kdo se lahko brani številnih fu¤¤¤¤ komplimentov in zalivanja njihove vedno suhe samozavesti?

poznam cca. ducat res lepih ljudi. vezani ali ne, vedno so skurbani. hvala ku¤¤¤¤¤, da sem nesimetričen, in da dobim fu¤¤¤¤ enkrat na let.
Poklièunga - Pet 21 Maj, 2004 10:14
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:
Poklicunga kok ti nenatanco beres: Mity je napisu avtohtona ljubljanska sorta ti si prsu pa do Indije. pomežik


Ne ne...jz sm kr dost natančno prebral,sa mi ni blo jasn,kam točno je cilu,pa sm pol kr za Indijke napisu,k se mi zdijo pač dokaj lepe ženske.

Admin...a ne vidš,da je zadovoljna sam,če vleče muska na jug...še od Agropopa se je spomnla samo na en komad,k kao vleče na jug...
Shajtana - Pet 21 Maj, 2004 10:15
Naslov sporočila:
Poklicunga kaj cs..drgac pa verjem da poznam od agropopa se mrskej..ker sm pac taka da en komad sam 2x slism pa ga znam ze na pamet..juzen , slovenski , angleski..nima veze.
Poklièunga - Pet 21 Maj, 2004 10:22
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
poznam cca. ducat res lepih ljudi. vezani ali ne, vedno so skurbani. hvala ku¤¤¤¤¤, da sem nesimetričen, in da dobim fu¤¤¤¤ enkrat na let.


Veš kaj ... jz nism pa prov nč skurban!
ankh - Pet 21 Maj, 2004 10:34
Naslov sporočila:
mity Napisal/a:
Hmmm...men majo indijke prevec "dolge" obraze, pa prevec "frjolcaste" ustnice... Govorim bolj o kakem rahlo ,rahlo ciganskem genetskem ozadju npr...



kolega,
dobro je, če ima dekle veliko in mehko spodnjo ustnico ter jezik, poln hrapavih burbončic.

šifra: oboževalec položaja 69.
ankh - Pet 21 Maj, 2004 10:36
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
ankh Napisal/a:
poznam cca. ducat res lepih ljudi. vezani ali ne, vedno so skurbani. hvala ku¤¤¤¤¤, da sem nesimetričen, in da dobim fu¤¤¤¤ enkrat na let.


Veš kaj ... jz nism pa prov nč skurban!



welcome to the club, ugly dude!
Poklièunga - Sob 22 Maj, 2004 17:21
Naslov sporočila:
Yea yea...i know u want me!
Anonymous - Ned 23 Maj, 2004 22:53
Naslov sporočila:
Men idealni moški je za pogledat Brad Pitt, Duncan iz skupine Blue, kar se tiče svetlih. Od temnih mi je všeč nov svež obraz na filemskih platnih Orlando Bloom- to so res taki baby face tipčki, ampak se mi tak look dopade zelo. Potem je pa še drug stil moškega, ki se ne branim pogleda nanj, šarmantni George Cloony, Kevin Costner, Mel Gipson in da sploh ne govorim o Bruceu Willisu(upam da sem use prav napisala, v nasprotnem prim. oprostite).
Vse kar sem naštela so znane osebnosti, ker v resničnem življenju si ob sebi ne predstavljam takega tipa, ker so mi druge stvari bolj pomembne, a o teh tu v tej temi ne govorimo.
Shajtana - Pon 24 Maj, 2004 08:23
Naslov sporočila:
A Duncan je un blond? No ce je se pridruzujem mnenju da je hud...sam je tko ze prov prevec lep in itaq samo za gledat k ce se ga dotaknes mu itaq frizuro pa make-up unics. pomežik
Poklièunga - Pon 24 Maj, 2004 09:05
Naslov sporočila:
LOL

Sam a vi deklce gledate sam faco al kaj,postave pa nč al kako?

Ja no,večina vas itaq govori,da ne marate nekih "nabitih" tipov pa tko,ko pa na plaži šeta kak nabit tip,pa vse ženske tok obrača,da je kr konc...tipični dokaz za...misli eno,govori drugo,dela tretje.
Shajtana - Pon 24 Maj, 2004 09:12
Naslov sporočila:
Ce si ti spoznal eno zensko to se ne pomen da vela za vse..tko kt vi pi¤¤¤¤¤ ce zenska rece da ste vsi prasci. Tko da przanes nm s tem.

Pac men res niso vsec ful nabiti tipi...cist vsi keri so mi bli do zdej tko res ful so bli suhi, sj so bli misicasti k tipi ste itraq misicasti ful bl..ampak ne tko fitness misicasti.
Poklièunga - Pon 24 Maj, 2004 09:30
Naslov sporočila:
Ne govorim jz zdj o bilderjih,k ti so res grdi,ampak o tipih,ki pač hodjo na fitnes,pa se jim pač mal bl vidjo mišice,kot ostalim.

Drugač pa to ne govorim samo zaradi ene ženske ampak kr zarad ene 10ih,ki sm pri njih to vidu,slišu,opazu...
cherry - Pon 24 Maj, 2004 11:18
Naslov sporočila:
poklick... zakaj me noces zent ce sm pa po videzu skor taka k tele bejbe no.
Poklièunga - Pon 24 Maj, 2004 11:24
Naslov sporočila:
Ker pač ni vse v videzu!

Samo za po¤¤¤¤¤ je videz dost,sam za kj več pa pač ne.za ženst pa sploh ne...za to je treba par let "skupnga lajfa" pa tko...
Bassman - Pon 24 Maj, 2004 13:38
Naslov sporočila:
pa ne sam par let skupnega lajfa ampak tud taprav filing za to, da bi ostal skupi.
Anonymous - Tor 25 Maj, 2004 00:26
Naslov sporočila:
Se strinjam.
Shajtana, ja un ta blond je Duncn, a ni dobr noooo???
Pokličunga, sej tisti k sem jih jaz naštela, majo vsi dobre geštele. To, kok je pa tip lih prou nabildan, je pa tok relativno, da je težko določit, do kje je še lepo. Men je všeč, da se mal vid izdelan prsni koš( to mi je ibr sexy), rame in roke. Sam res tist, da ni sama kita, ampak, da je lepo oblikovan ta del telesa. Je pa tuki še ritka , k je nadnaravno sexy, če je lepo izbočena in napeta.
cherry - Tor 25 Maj, 2004 01:16
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
Ker pač ni vse v videzu!

Samo za po¤¤¤¤¤ je videz dost,sam za kj več pa pač ne.za ženst pa sploh ne...za to je treba par let "skupnga lajfa" pa tko...


popa pjva zdej skup zivet...
ankh - Tor 25 Maj, 2004 07:54
Naslov sporočila:
pokličunga, cherryka je luštkana bejbika. dej spoki kufre pa se used v tvoj mobille pa pejt u berlin se mal žent pa to.
Poklièunga - Tor 25 Maj, 2004 09:41
Naslov sporočila:
jagoda...zakaj pa ti mene kle opisuješ,ko omejaš,kaj je sexy? ;o)

ankh...nimam mobilla,tko da ne morm it...

cherry...pa bi hotla met tipa,ki je revn k crkvena miš in zato nikol ne dobi fu¤¤¤¤ in zaradi tega posledično niti nima izkušenj,da bi lahko eno žensko primerno zadovoljil?
Anonymous - Tor 25 Maj, 2004 09:57
Naslov sporočila:
Sej sem ti sam podrobneje opisala, kok sklesan telešček mi je všeč. če sem pa opis ujela s tvojim geštelom pa ne vem, k nisem še mela priložnosti videt tvojih golih izklesanin. če je tko, mi lohk rewčeš hvala za kompliment.
Poklièunga - Tor 25 Maj, 2004 10:57
Naslov sporočila:
Hvala za kompliment hehehe
Anonymous - Tor 25 Maj, 2004 12:09
Naslov sporočila:
No vidš sej štekaš če hočeš. Sem vedla da bo se neki kvalitetnga s tebe hahahahaha
Poklièunga - Tor 25 Maj, 2004 12:53
Naslov sporočila:
Oh ja..kvaliteta pa kr seka od mene na vse strani,sam je dost neopazna,ker se ne hvalim dost,tko kot ostalo dobro blago,ki se samo hmvali...mogoče pa zato ne dobim fu¤¤¤¤?!?
palèica - Tor 25 Maj, 2004 12:58
Naslov sporočila:
Še zmer nis dubu??????
Pa tale tema je že kr neki dni kle gor .....
Matr dej se mal zamisl......sej nis ne grd pa ne preveč tečka.....
Poklièunga - Tor 25 Maj, 2004 13:00
Naslov sporočila:
Jah...nimam dnarja,niti nism kurbir,tko da pogorim na celi črti!
Anonymous - Tor 25 Maj, 2004 20:06
Naslov sporočila:
Pa sej to, da nis kurbir, najbl pali. To da nis pun keša, se pa da odlično skrit za tok časa, dokler bejbi ne ugotovi, da si še marskej veš, kokr visok športni tip.
cherry - Tor 25 Maj, 2004 20:31
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
jagoda...zakaj pa ti mene kle opisuješ,ko omejaš,kaj je sexy? ;o)

ankh...nimam mobilla,tko da ne morm it...

cherry...pa bi hotla met tipa,ki je revn k crkvena miš in zato nikol ne dobi fu¤¤¤¤ in zaradi tega posledično niti nima izkušenj,da bi lahko eno žensko primerno zadovoljil?


revna sm tud jst tko da sm navajena skromn zivet, f**** si sigurn ze vec k jst, tko da b me lahk se kj naucil... zadovoljil b me pa ze k nism zahtevna, le samo nepotesena, hahaha...

tko da navaliiiiiiiiiiiii...

ankhc... ce me pa un ne bo hotel... pa ce sm ti tok vsec pa TI mene dej... ce si bolj mobiln k on... hahaha

pjta dirkat do berlina... prvi dubi nagrado.

sam da mu ne bo zal, k ni taka kot je pricakoval.

cmokje obema a prou pomežik
Poklièunga - Tor 25 Maj, 2004 22:33
Naslov sporočila:
Že v redu no...recimo!

To da si revna je bad,ker sm jz tud in to nekak nebi šlo...jz računam na to,da bom dobu deklco,k ma več k jz,tko da bo nekak šlo -

To,da si neizkušena je bad,ker sm jz tud in bi blo pol bl borring,edino,če rada gledaš www.povej.netče in posnemaš po njih,tko da bi loh mal skp se učila in eksperimentirala,kar je pa VELIK +

Nepotešena? To pa ja! ++

To,da si že v naprej pedenaš rezervo je -

Da bi dirkala? No,kle pa itaq takoj zvisim,ker pač nimam s čim dirkat kot z nogam,ki so pa trenutno itaq čist v podnu,ker mam totalno zjeban kolen,tko da kle --

če se mi kolen poštima (upam,da ne bo potrebna operacija za to),pol bova itaq z akno špilala basket in bi lahko bila to pol nagrada,namest,da bi dirkala. No,ker vem,da bi/bom zmagu je to pol +

No in če sm prov seštel te znakce mislim,da prideš glih na ničlo ( 0 ) kar niti ni kj preveč dobr in ni to,kar bi si jaz želel. To lahko popraviš zdj edino še,če si podobna kaki od unih,ki sem jih pokazal v topicu "Idealn partner..."
palèica - Tor 25 Maj, 2004 22:39
Naslov sporočila:
Skratka Cherry...nimaš šans.....nasmeh
Anonymous - Sre 26 Maj, 2004 00:22
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
To lahko popraviš zdj edino še,če si podobna kaki od unih,ki sem jih pokazal v topicu "Idealn partner..."
Laughing Sej to je ta topic. Pa še tko ti ves čas govori, da je podobna unim. Laughing
Jst ne vem, kaj se je tok braniš. Laughing

No, jaz pa nimam glih enih strogih kriterijev za ideal po videzu. Sem opazla, da se zlo razlikuje... No sam to pa zihr vem, da mi po vsej verjetnosti ne bo všeč nekdo, ki je majhen ali pa kakšne bradice tud ne.
Pa mogoče imam en rahel fetiš.. na popolnoma črne lase.

lp
Anonymous - Sre 26 Maj, 2004 08:40
Naslov sporočila:
Prue pol pa še dobr, da smo frizerji na svetu, da ti bomo fetiš izpolnil
cherry - čet 27 Maj, 2004 14:15
Naslov sporočila:
ja pruuueee navijaj zameeeee... hehe

palci se ne bom tko hitr oddala...

poklick... smvedva da bos men dal minus k sm si vzela rezervo... kaj cm pa druzga, k si tok zbircn ane ane... se prav da sm prav nardila...

ce sm tistim tepkam pa podobna pa... ju nevr nou...

sm mislila da si bl za hec... bimbo... kaj pa je to kj tazga se virtulan ozent... je virtualna locitev tud velik bl enostavna... a se me tok bojis haha.
Anonymous - čet 27 Maj, 2004 22:56
Naslov sporočila:
Kdo bo pa priča??
ankh - čet 27 Maj, 2004 23:07
Naslov sporočila:
loh sm jst, k sm glih mojga bratca poroču pred slabimi 14 dnevi...
Poklièunga - Pet 28 Maj, 2004 08:51
Naslov sporočila:
jagoda Napisal/a:
Kdo bo pa priča??


ankh Napisal/a:
loh sm jst, k sm glih mojga bratca poroču pred slabimi 14 dnevi...


Kdo se bo pa poroču?
A loh tud jz pridm na poroko,k je full dobr na porokah?? Full rd hodm na poroke!
Anonymous - Pet 28 Maj, 2004 10:56
Naslov sporočila:
Dej se finga delat, sej veš da vsi o teb govorimo, k se bo čeryka prelomila tok se ogol tebe suka ti pa nič!
ankh - Pet 28 Maj, 2004 11:03
Naslov sporočila:
trenutek resnosti in čutnosti. čerikino srce je s smrtjo njene mame ostalo v sloveniji. kdo bi ga lahko negoval bolje od slovenskega fanta?
Poklièunga - Pet 28 Maj, 2004 11:36
Naslov sporočila:
Sej se ne delam finga,sam ne spomnm,da bi kdaj zaprosu za roko,al pa da bi privolil v poroko...
cherry - Pet 28 Maj, 2004 11:41
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
trenutek resnosti in čutnosti. čerikino srce je s smrtjo njene mame ostalo v sloveniji. kdo bi ga lahko negoval bolje od slovenskega fanta?


kuko ankhc ve rožice dam kaj je men vsec...


ej poklick... nc skrbet... sj t nc nism hotla... sm sam mislila, da se bos znal tud ti mal pohecat pa zgleda da ni ratal... nc bat, sj te bom zj pr mer pustila... da si ne bos domisljal da te jagam haha... ma ni men tega treba... sorry ce s mel kaksnih nocnih mor zarad mene zadnje dni... sj bo bolj ane ane
Poklièunga - Pet 28 Maj, 2004 12:00
Naslov sporočila:
Ah...pa glih sm počas začel razmišlat o ponudbi,zdj si jo pa umaknkla....ah...

Ne ne,nočnih mor pa nism mel,sm kr lepo sladko spančku.

Pol pa men govorijo,da se zmer prehit predam.
cherry - Sob 29 Maj, 2004 01:03
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
Ah...pa glih sm počas začel razmišlat o ponudbi,zdj si jo pa umaknkla....ah.



nc ti ne verjamem... zdej si upas tko govort k sm ti ze dala kosaro... nc... prepozn si... ni poti nazaj...

pridn bit a prou
Poklièunga - Sob 29 Maj, 2004 15:13
Naslov sporočila:
As you wish my lady!
LadyNera - čet 03 Jun, 2004 21:00
Naslov sporočila:
Se bom vzdrzala komentarja. Ni vse zlato kar se sveti. Se posebi ce na koncu odkrijes da ima perje v glavi. Twisted Evil

LP
Poklièunga - čet 03 Jun, 2004 23:43
Naslov sporočila:
aaaaaaaaaa.....

Nera,a si sploh brala kj?

čE bi blo vse idealno v glavi in duši,srcu...povsod,kar si loh zmisliš...kako bi taka oseba IZGLEDALA?

Samo videz sm vprašu,nič drugega!
LadyNera - Sob 05 Jun, 2004 17:04
Naslov sporočila:
Poklicunga...ma nisem brala vsega. Pa tud moj post se ni nanasal na uvodnega.

Drugace pa...kaj pa vem...moj idealn...huh...v bistvu skorda nimam pojma kaksn nej bi bil. Nej bo...temnih las, temnih oci. Solidna postava...ne s vampom ali kasn zavaljen, niti ne suh kot palicnjak. To je pa tud vse kar vem. S tem se v bistvu niti ne ubadam.

LP
pikica - Ned 12 Sep, 2004 09:22
Naslov sporočila:
Ahoj...
Ceprav moj ideal že nekako poznas ti še enkrat povem:
velik nad 185, temen, rjave oči, rjavi lasje, nabit, poroaščen po prsih, športnik, intelektualec, po možnosti zaposlen s faksom in začetkom magisterija...No ja..pa še kaj bi se našlo...recimo, da ima v glavi vse pošlihtano, da ima visoke cilje, da je urejen in ve kaj hoče od življenja in kako bo to dobil...torej hočem odločnega, urejenega dečka, ki pa mora še dobro zgledati.
ha ha ha !!!

hej,ves...te tvoje deklce, ki si proložil slike so sicer res lusne, ampak čisto shirane!!! Razz

Aja...pa ko so nejde moj ideal...lahko poklice!!!
ha ha ha

no ja...itak mislim, da ga ni! Sad
Anonymous - Ned 12 Sep, 2004 13:58
Naslov sporočila:
Pikica, lepo da si nodločna, kar se tiče idealov, čeprav je ponavadi treba potem vsen kak kompromis sklent. Ampak važno je, da je ta prav za tvoje srce in oči.

Idealke od Pokličunga so pa res mal shirane ja!
sapramish - Ned 12 Sep, 2004 14:27
Naslov sporočila:
joj poklicunga... keira knightly?! slab okus to... druge dve sta miljonkrat bols Cool
idealn tip... nad 185, plave oke, plesast al pa vsaj blont, d ma take fajn roke, d te mas filing d te tip drzi ko te prime... am ne presuh ne predebu, se prav lih prov... smeh tko nekak. takle k tale spodi... k tole sliko vidm se mi bivsga zlusta Razz najlepse roke in noge na svetu ach ja... to so bli cajti
sapramish - Ned 12 Sep, 2004 15:35
Naslov sporočila:
dodajam freddieja ljungberga... on je idealka :evil (za tiste ki ne veste, je fuzbaler pr arsenalu) pa sved (kar je tud dodatna stvar pr idealnem tipu) Razz uno prej je pa benno fuhrmann, nemski igralec
Poklièunga - Pon 13 Sep, 2004 09:37
Naslov sporočila:
Nč niso shirane,glih prave so. Mah...

sapramish....noben od teh dven ni ne plešast ne blond. hmmmmmmm...
sapramish - Pon 13 Sep, 2004 10:39
Naslov sporočila:
ljungberg je blond pa plesa se mu tud dela širok smeh
Poklièunga - Pon 13 Sep, 2004 13:00
Naslov sporočila:
čist tko informativno vprašanje,ki to v bistvu ni.

Zanč en dan sm se neki pogovarju z eno deklco in mi je rekla,da sm full drobcan.Sam smejat sm se začel hehe...

A sem lahko drobcen,glede na to,da sem 188 cm visok in imam okoli 88kg. Je možno,da me deklca (ki ima manj kot 50kg) označi kot drobnega?

Sam enostavno nisem mogel narediti drugega,kot :shock: Laughing
ankh - Pon 13 Sep, 2004 13:13
Naslov sporočila:
moj idealen partner? ne vem, če sem že odgovoril na to vprašanje. 180cm, 60kg, mere 90-60-90, prsi 75d ali e, temnih dolgih las, svetlih, po možnosti sivih oči, ne preveč temne polti, prej blede kot zagorele, nafitnesiranega telesa. pač taka ženska, ki bi tudi mene gnala k športanju in zdravemu načinu življenja, h kateremu se zopet vračam.

vsa čas sapramish. sem goreč gunner, navijač arsenala.
pikica - Pon 13 Sep, 2004 13:27
Naslov sporočila:
čist tko Pokličunga...
midva dobr veva, kaj in kako je bilo..
žal... te res ni ne vem koliko,
to kar priznaj...
o kaki hudi nabitosti ni ne duha ne sluha...
sicer sej ne , da bi to rabila...
samo mi gre na živce, ko moški hočejo, da je deklca taka pa taka..
sami pa niso boh ve kaj...
sam tolk, da pojasnim zadevo...
sej drgač si pa ful ok fant!nasmeh
Anonymous - Pon 13 Sep, 2004 13:33
Naslov sporočila:
Hahaha....evo identifikacije...
ankh - Pon 13 Sep, 2004 13:52
Naslov sporočila:
pikica, moram malo obranit pokličungo. saj tudi sam pišem o hudi bejbi, pa sem v bistvu grd zavampan pleško in me nobena taka ne mara. sicer pa je to tema, v kateri pišemo o idealni partnerki.
pikica - Pon 13 Sep, 2004 17:10
Naslov sporočila:
oh...sej ni panike...
sam kdaj boste fantje dojeli, da, če ti partner po videzu ugaja - in je po vaše "po videzu idealen parrtner!, da to še ne pomeni, da skupi funkcionirata tako kot je treba - oziroma, da ponavadi videz itak ne igra take vloge.
Res pa je, da sem tudi sama zelo zahtevna do videza mojega fanta - mi je pa bolj kot mere pomemben karakter in to, da sem jaz njemu všeč taka kot sem in mi to tudi pokaže!!!
ankh - Pon 13 Sep, 2004 17:39
Naslov sporočila:
pikica, vse lepo in prav, da misliš praktično, toda ta tema je teoretična. ne govorimo o karakternih značilnostih ampak o videzu.
Poklièunga - Pon 13 Sep, 2004 20:00
Naslov sporočila:
Kot je že ankh napisal...tema je teoretična in če si si prebrala prvi post oz. začetek teme,si lahko videla,kako je ta tema mišljena.

Govora naj bi bilo IZKJLUčNO SAMO o videzu.
Napisano je celo nekako v smislu..."če bi bil partner oh in sploh po karakterju in pameti,kako bi zgledal tak partner v teoriji oz. sanjah" -> neki tazga no.

Sej glede tega,kar si napisala,da je pomembno se pa itaq vsi strinjamo,tko da....
sapramish - Pon 13 Sep, 2004 21:38
Naslov sporočila:
sej... ponavad koncam s crnolasimi kreteni širok smeh ideal je pa ideal...
quentin - Sre 06 Okt, 2004 21:52
Naslov sporočila: Po videzu
če govorimo o videzu, ma, zgolj o videzu, je idealna partnerka tale punca:
ankh - Sre 06 Okt, 2004 22:22
Naslov sporočila:
o p.i.z.d.a., quentin, a nisi mogel dobiti nobene njene fotke z umitimi in razpuščenimi lasmi?
quentin - Sre 06 Okt, 2004 22:26
Naslov sporočila:
HA ma jaz "wem", da je ženska z dolgimi lasmi lepa, s kratkimi pa neizmerno sexy .. zdej, če se že ne gre postričt, allora naj si jih pač spne v umetelno pričesko širok smeh
ankh - Sre 06 Okt, 2004 22:31
Naslov sporočila:
joj! samo prosim, ne ženskam, ki so meni všeč, las strišt. največji fetiš so dolgi temni lasje.
quentin - Sre 06 Okt, 2004 22:44
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
joj! samo prosim, ne ženskam, ki so meni všeč, las strišt. največji fetiš so dolgi temni lasje.


ja, glih zato sem bil pripomnil, da je bolje, ko si jih spne širok smeh
Bassman - Sre 06 Okt, 2004 22:54
Naslov sporočila: Re: Po videzu
quentin Napisal/a:
če govorimo o videzu, ma, zgolj o videzu, je idealna partnerka tale punca:


dobra piška, ni kej, kdo pa je to??
quentin - Sre 06 Okt, 2004 23:47
Naslov sporočila: Re: Po videzu
Admin Napisal/a:
quentin Napisal/a:
če govorimo o videzu, ma, zgolj o videzu, je idealna partnerka tale punca:


dobra piška, ni kej, kdo pa je to??


O, to je Carrie Anne Moss iz Matrice
Poklièunga - čet 07 Okt, 2004 08:01
Naslov sporočila:
Mislm...a ti je res ona NAJ al kaj?

No ja...vsake oči majo svojga malarja.
ankh - čet 07 Okt, 2004 08:13
Naslov sporočila:
meni je idealna carmen luvana iz serije www.povej.netčev carmen goes to college. le na črno bi se morala pobarvati lase, pa bi si na svojo rito tetoviral njeni inicialki.
Bassman - čet 07 Okt, 2004 10:30
Naslov sporočila:
Ankh odpri temo v članski kategoriji in daj njeno sliko gor, da vidmo, kdo je to???
Shajtana - čet 07 Okt, 2004 10:37
Naslov sporočila:
Ja sj...eni se pac ne spoznamo na www.povej.net zvezde. pomežik
Poklièunga - čet 07 Okt, 2004 11:46
Naslov sporočila:
Admin...kaj točno si hotu povedat?
Mal se ti je jezik (prsti) zapletu...

ankh... Luvana kr vredu miga ja. I LIKE!
Samo ona je BLOND (ok,to si že pokomentiru),pa še mala je. Ne more met več kot 165cm. Torej ni niti črnolasa,niti dolgonoga...ma pa vsaj velke boobs...kar se tvojih "kriterijev" tiče.
ankh - čet 07 Okt, 2004 13:02
Naslov sporočila:
pokličunga, to sem kar tako napisal. lahko bi napisal tudi crystal steel, ki je višja, ali pa asia carerra, ki je najboljša f¤¤¤¤¤.
quentin - čet 07 Okt, 2004 13:06
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:
Mislm...a ti je res ona NAJ al kaj?

No ja...vsake oči majo svojga malarja.


Izmed tujerodnih (znanih) gospodičn smeh Da

Izmed domačih (znanih gospodičn), pa ne smem napisat, da me ne bi kakšen pristaš nasprotne opcije-oponent po tikvi širok smeh

Q.
ankh - čet 07 Okt, 2004 15:55
Naslov sporočila:
quentin Napisal/a:
Izmed domačih (znanih gospodičn), pa ne smem napisat, da me ne bi kakšen pristaš nasprotne opcije-oponent po tikvi širok smeh
saj nam lahko poveš katera od sester je. daphne?
quentin - čet 07 Okt, 2004 23:03
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
quentin Napisal/a:
Izmed domačih (znanih gospodičn), pa ne smem napisat, da me ne bi kakšen pristaš nasprotne opcije-oponent po tikvi širok smeh
saj nam lahko poveš katera od sester je. daphne?


ni, ni Daphine, je punca, katera je nedavno tega stopila v politične sfere-vodé...zato... ha ha
Poklièunga - Pet 08 Okt, 2004 12:51
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
pokličunga, to sem kar tako napisal. lahko bi napisal tudi crystal steel, ki je višja, ali pa asia carerra, ki je najboljša f¤¤¤¤¤.


:shock:
Mmmmmmmmmm.....
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....
Aaaaaarrgghhhhhhhhh...

Sline kr tečejo ja...evo,to je ženska z MENI najboljšo ritjo,kar sem jih videl...v živo ali ne.
tajc - čet 13 Jan, 2005 15:26
Naslov sporočila:
lahk bi dala eno realno fotko gor od nekoga... ampak bom rajs skocila v svet bolj znanih in dala gor eno drugo fotko...
Poklièunga - čet 13 Jan, 2005 17:27
Naslov sporočila:
Svet znanih?
In kera znana oseba je to?? Ne poznam.
Anonymous - čet 13 Jan, 2005 19:32
Naslov sporočila:
Kdo hudiča je pa to. To najbi bil idealni partner.
Pa sej še fredi bolj vredi zgleda.
sapramish - čet 13 Jan, 2005 20:41
Naslov sporočila:
to je nick moz od jessice simpson smeh za nevedne
Shajtana - Pet 14 Jan, 2005 10:52
Naslov sporočila:
No ja vsak ma svoj okus fantje ne zdj sitnart. pomežik
Bassman - Pet 14 Jan, 2005 11:02
Naslov sporočila:
No ja sam tud ta tip se včasih za glavo prime, ko Jessica spusti kakšno močno!
Shajtana - Pet 14 Jan, 2005 11:15
Naslov sporočila:
Ja verjamem..mislm jaz bi se tud.Po eni strani prov ne wem kako zdrzi z njo..a je on tud bl glup pa se pol postekata..al mu pa pac sede da je pametnejsi od nje in tko..po mosko pac. pomežik
palèica - Pet 14 Jan, 2005 11:20
Naslov sporočila:
Nasprotja se privlačijo.............
-Naya- - Pet 14 Jan, 2005 22:16
Naslov sporočila:
Uf... dober tip ja Twisted Evil
Poklièunga - Ned 20 Feb, 2005 01:01
Naslov sporočila:
No ja...sam tko sm ta post sm vrgu,da sm temo naprej porinu,da zvemo še kako konkretno mnenje od kake/ga,ki še ni sodeloval/a v tej temi.
cuker - Ned 20 Feb, 2005 01:06
Naslov sporočila:
A vi tukaj partnerje merite po videzu???

Kaj pa kemija, energija, šarm, tiste malenkosti ki naredijo vsako osebo nekaj posebnega, a to pa nič ne velja??

A v današnjem času pri ženskah res vsi fantje gledate samo na zunanji izgled??
lucka - Ned 20 Feb, 2005 01:08
Naslov sporočila:
Očitno veliko fantov misli da je življenje www.povej.netč...sex in hude bejbe.
Poklièunga - Ned 20 Feb, 2005 01:15
Naslov sporočila:
Dejta si vidva prebrati TEMO,se pravi PRVI ( 1. ) post v tej temi.... Rolling Eyes
accord - Ned 20 Feb, 2005 16:25
Naslov sporočila:
Imageevo ena

Imageevo tri favoritke nasmeh

Image
Poklièunga - Ned 20 Feb, 2005 16:48
Naslov sporočila:
Z Nelly Furtado se kr strinjam,da je všečna ja.
Smooth - Pon 21 Feb, 2005 14:06
Naslov sporočila:
Nema veze, samo da je lukna :basket .....joke... Zanasam se na svoj delikaten okus.....seveda pa brez inteligence ne gre. Pa dobro mora kuhat, ker gre pot do mojega srca skozi zelodec :lakota ...
PikiPoki - Sre 18 Maj, 2005 23:23
Naslov sporočila:
no moj idealn tip pa je tak: temni lasje, temen oci (obvezno), mal vecji od mene (od 170 gor), pa suh mora bit, mogoce mal misic (ampak res mal)..to je po videzu, po karakterju pa ne bom opisovala ker ni casa smeh

evo par mojih lusnih tipckov (zanimivo je to da noben od njiju nima temnih oci.. :shock: ): :heart:
Bassman - čet 16 Nov, 2006 22:36
Naslov sporočila:
Evo še eno sem našu širok smeh

Image

pa full dobre oči

časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB