Pero Piše

Bla Bla Bla - Je poljub res crknil?

chukerchek - Pon 15 Sep, 2008 10:35
Naslov sporočila: Je poljub res crknil?
Ve kdo kej o tem?

Je www.poljub res crknil?
Blisk - Pon 15 Sep, 2008 10:41
Naslov sporočila:
Ja najbrž je res crknil, ali pa jim je zmanjkalo denarja za podaljšanje domene.

Men sam tole vrže ven.

The domain poljub has expired. If you owned this domain, please contact your domain registration service provider for further assistance. If you need help identifying your service provider, visit http://domainhelp.tucows.com.
Arbi - Pon 15 Sep, 2008 14:49
Naslov sporočila: Forum poljub???
Lepo pozdravljeni, Arbiter govori hihi,

če kdo ve kaj se godi pri konkurenčnem forumu(poljub), kjer se že od nekdaj čudne stvari godijo, bi bil zelo vesel?
Že 5 dni forum ni dostopen in vse kaže, da nikoli več ne bo.
Morda vem zakaj, morda pa ne, zato pa vprašam insajderje.

LP,Arbi
Blisk - Pon 15 Sep, 2008 15:34
Naslov sporočila:
Mogoče zato, ker je ves folk, ki je držal vso stvar pokonci bil odgnan, izteran, banan in še kaj?

Samo na glas razmišljam širok smeh
Arbi - Pon 15 Sep, 2008 16:01
Naslov sporočila:
Jah, če psihoti vodijo stvar mora iti vse u k. Hihi.
Mislim, da so mene imeli poln k., ker sem jim vzbujal preveč sramu in krivde. Nisem kriv, če se napihujejo.
Kaj čemo. Zdaj sem tukaj in mi bo tudi lepo. Tako ti je, kot si narediš pravijo. Kajne Eve?

LP,Arbi
Bassman - Pon 15 Sep, 2008 16:08
Naslov sporočila:
Vedno je bilo tako kot si narediš.


P.S. zdaj maš čas, da si v profilu nalimaš gor en hot avatar širok smeh
Terminatorka - Pon 15 Sep, 2008 21:01
Naslov sporočila:
Hehe, a bo spet nov val beguncev?
No, potrudte se, da baskotov povej ne bo sam forum v tranzitu. nasmeh
chukerchek - Pon 15 Sep, 2008 22:22
Naslov sporočila:
Joj pa ne Arbi noooooooo... umira od smeha Jst upam da je vse skupi hudič uzel k itak masta tm zmer prov samo EVE pa HEAD vsi ostali smo bukseljni. Pa naj imata svoje navidezno igrišče...
badabum - Tor 16 Sep, 2008 12:33
Naslov sporočila:
vprašanje je, kedaj se una dva genija sploh lahk ukvarjata drug z drugim, ko pa tam gori tako pametujeta.

mrbit jima je pa družinski terapevt zabičal, d morta forum ukint in mal več fu¤¤¤¤?
Bassman - Tor 16 Sep, 2008 18:21
Naslov sporočila:
Arbi je zmrznu, kr ni ga več.
Arbiiii???
Arbi - Tor 16 Sep, 2008 18:51
Naslov sporočila:
Saj jaz nisem zlonameren človek, ampak če mi pa kdo na žulj stopi, potem pa postanem pasji včasih. Ta dva kekca sta res, ampak čisto zares, motena in pri tem naj poudarim, da sem jaz tudi moten, vendar jaz vem zakaj gre pri meni in se izboljšujem vsak dan. Ona dva trotla pa gonita isto že 5 let najmanj. Tam bo enkrat hudo počilo.
Veliko dreka se je nabralo v teh dveh in to dokazujeta vedno znova in znova in vedno znova Arbi pokaže na drek in reče : EVO POGLEJ! TU JE DREK! Ne zato, da bi ga "žrtev" pojedla, kot navadno to razumeta ta patrona, ampak, da bi se popravila.
Slišal sem, da se Headroom nekje skriva in ga ni nikjer. Ne vem zakaj je dobro, da si skrit, ampak če mu tako paše.
Eve pa bo tudi eksplodirala od nakopičene negative. Verjetno zato, ker s psihičem živi.
Kar naj me toži, če me upa. Kekec. Bliska je baje fu¤¤¤¤ iz foruma, ker je pokazal njegov obraz. V bistvu je Headroom velik strahopetec bi rekel.
Ma ko ga jebe.

LP,Arbi
Arbi - Tor 16 Sep, 2008 18:54
Naslov sporočila:
Na psihoterapijo naj gresta oba čimprej. Seks ju ne bo rešil.

LP,Arbi
Blisk - Tor 16 Sep, 2008 19:05
Naslov sporočila:
Arbiter_universale @ Tor 16 Sep, 2008 6:54 pm Napisal/a:
Na psihoterapijo naj gresta oba čimprej. Seks ju ne bo rešil.

LP,Arbi


Arbi ne se jezit, vse je tako kot mora biti.
Mene je res fu¤¤¤¤ samo zato, ker sem ga pokazal, ko je nastopal v oddaji, pa še to sem ga pokazal na tem forumu.

Ampak nič ne zamerim, prav hvaležen sem mu.
Ker drugače bi še vedno bluzil po tistem forumu.

Tako pa sem se posvetil drugim stvarem.
Tukaj pa tako vlada 100x večja demokracija. So pa prav tako pravila, ki se ne smejo kršit, ker na osebni ravni se ne obračunava po forumu to se nardi na privat.

Arbi vsaka čast, da poveš kar misliš.
Arbi - Tor 16 Sep, 2008 19:08
Naslov sporočila:
Zakaj pa ne bi?
Misliš, da sem se jaz ustrašil napihovanja tistih dveh psihotov?
Najmanj en od njih je psihopat, če ne kar oba.
Mislim pa, da Eve ni psihopat, ker sem že bral kako jo je krivda mučila. Oni trot pa je zelo sumljiv. Samo videti bi morali kakšna privat sporočila sem dobival od tega klopa. Hihi.
Kot, da bi govoril s skalo in ne s človekom. Vse imam shranjeno in lahko pokažem kjerkoli.
Tako, da Headič...FUCK OFF in skrij se v mišnico.

LP,Arbi
Blisk - Tor 16 Sep, 2008 19:14
Naslov sporočila:
Ne rabiš razlagati, kaka sporočila sem dobila, ker sem jit tudi jaz.

Vsi, ki niso on, so neumni, zabiti in itak nevredni tuzemeljskega življenja.

Zelo rad se tudi skriva za nikom moderator.

Ampak nima veze, naj se igra v svojem peskovniku, ta forum tukaj bo živel z ali brez poljuba. Živel bo z veliko skupino ljudi, ali pa z malo in konstruktivno, kjer ti ne bo nihče očital, da si bebec.
Bassman - Tor 16 Sep, 2008 19:15
Naslov sporočila:
Za vse tiste, ki ste se že veselili, ena žalostna novica.
Poljub še deluje.

Viva a poljub pomežik

P.S. ni straha za begunce. čeprav bi jih prenesli, veliko lažje, kot bi si kdo želel rožice dam
Arbi - Tor 16 Sep, 2008 19:21
Naslov sporočila:
Značilni manipulativni psihopat.
Saj bo ostal sam revček. Vem kako se počutijo psihiči.
Prazno. Naj igrajo še tako dobro, naj si prigrabijo karkoli v svojo bližino, naj imajo denarja za eno goro, naj imajo najboljšo žensko na svetu (to očitno ima izgleda in ji je glavo sfukal do amena), OSTAJAJO PRAZNI,PRAZNI IN PRAZNI.
Za razliko od nas ljudi, ki se počutimo varni in nam je lahko toplo v duši, ko vidimo domač obraz, ko vidimo žensko, ki jo ljubimo in ne samo natepavamo do onemoglosti.

LP,Arbi
100mark - Tor 16 Sep, 2008 20:00
Naslov sporočila:
Arbiter_universale @ Tor 16 Sep, 2008 19:21 Napisal/a:
Značilni manipulativni psihopat.
Saj bo ostal sam revček. Vem kako se počutijo psihiči.
Prazno. Naj igrajo še tako dobro, naj si prigrabijo karkoli v svojo bližino, naj imajo denarja za eno goro, naj imajo najboljšo žensko na svetu (to očitno ima izgleda in ji je glavo sfukal do amena), OSTAJAJO PRAZNI,PRAZNI IN PRAZNI.
Za razliko od nas ljudi, ki se počutimo varni in nam je lahko toplo v duši, ko vidimo domač obraz, ko vidimo žensko, ki jo ljubimo in ne samo natepavamo do onemoglosti.

LP,Arbi


to si pa zelo dobro napisal
Terminatorka - Tor 16 Sep, 2008 23:03
Naslov sporočila:
Hmm ok. Vseeno pa ne razumem, zakaj tisti portal vsi tako zelo osebno dojemate. če ti nekaj ni všeč, te pač ni tam. In lastnik ima vedno prav (ane basko? nasmeh )
Tudi jaz sem tja prišla, videla, se ne strinjala in odšla. Daleč od tega, da bi se še sekirala. nasmeh
Arbi - Tor 16 Sep, 2008 23:25
Naslov sporočila:
Včasih se splača malo posekirati. če bi 7 let hodil nekam in bi se delal, kot da me tam ni, potem bi bil še bolj bolan, kot je Headroom. Zato, ker sem človek pa mi kapo gor rukne.
če greš enkrat tja in dobiš po zobeh, potem je to špas. če pa si 5 let tam in ne dobiš nič drugega, kot po zobeh, potem pa samo čakaš kdaj boš vzel bezbolko. In vendar sem dokaj stoično prenašal vse skupaj, ker sem imel druge interese in potrebe.

Skratka. če imaš kaj pametnega za povedati boš dobil po zobeh na poljub, ker ne morejo prenesti pameti. Le zakaj ne? Ker jim je primanjkuje. Blodijo v nekih srednješolskih blodnjah, stari pa so že, koliko?, 26, 27, 28???!!!
Get real dragi Head in prešaltaj konkretno navzgor in zlezi iz srednje šole nekam.

LP,Arbi
badabum - Sre 17 Sep, 2008 03:16
Naslov sporočila:
Arbijevi posti so preveč jezni in špartanski, da bi jih vsi vzeli resno, zato mi dovolite, da zadeve dodatno obrazložim. boxer

Headvoidova psihoslika je pravzaprav zelo klasična (Janšini vzorci so zelo podobni and I kid you not, tudi on je sociopat Rolling Eyes ). Ste opazili, da so največji psihopati ravno tisti, ki konstantno blebetajo o čustvovanju, načelih, poštenosti, samozavesti in podobnem, torej o vsem, česar sami niso sposobni oziroma ne premorejo? Zaničevalen attitude do okolice je seveda posledica nizke samozavesti in nezadostnosti.

Sumim, da so ga v ranih letih vrstniki v šoli/družbi (vedno je stal bolj ob strani, pussy pač) konstantno maltretirali (tudi fizično), doma pa so ga starši tolažili s pavšalnimi "Ti si najboljšejši, fovš so ti, na, vzemi čokolado, pridn si" in podobnim, kar mu je nudilo (trenutno in hitro minljivo) tolažbo. Najbrž je izstopal z debelostjo ali čem podobnim, otroci pa tako hitro najdejo šibko točko. Roko na srce tudi danes ni ravno slok in tega se tudi zaveda, četudi se ukvarja s športom. Prasice od kil ne gredo dovolj dol pa če se jebeš, šit! Izdaja ga klasičen sindrom špeha v mladosti - podbradka v starosti.

Obenem mu starši niso nudili dovolj telesnega stika, začenši s prehitro odstavitvijo od joške. Mati je gotovo s pozornostjo obsedena zafrustrirana hohštaplerka (v omari ima vsaj kos ali dva garderobe s tigrastim in/ali leopardjim vzorcem. Pogumna, a?) in povešene joške pač niso modne.

Zanjo bi kar stavil, da ni doma iz mesta, dedek je bil najbrž kak manjši vaški obrtnik v proizvodnostoritveni dejavnosti, saj veste, krojač, čevljar ali kaj podobnega, babica gospodinja/kmetica. Mamica je nato doštudirala, se kot ekonomistka zaposlila v trgovskem podjetju ali pa zlezla v prosveto (tam je lažje prosperirati, je bolj pridna, ambiciozna in zagrizena ter zvita kot brihtna) in nato pridno lezla proti vrhu. Moža je najbrž spoznala v sosednji pisarni. "Tako rad mi nosi kavico, kar vzela ga bom!" Obenem je mommy gotovo močnejši partner v starševsko-partnerskem odnosu, očka je skorajda zagotovo copata. Možu najbrž še danes izbira obleke, "Da boš za med ljudi, kmet, vse moram storiti namesto tebe, nč ni od tebe". Pobič je na ta način seveda vsrkal kar nekaj nepravih miselnih vzorcev. Dobra in edina prava ženska je mati, vsi moški pa so v bistvu manjvredni. Dopuščam možnost, da je oča mati varal, tudi on je potreboval ventil in samopotrditev. In tako je mulo fasal doživljenske komplekse. Ups.

Še manj je prejel pristne čustvene podpore in ljubezni (razen na deklarativni ravni). Z njim so se radi hvalili pred drugimi, naš sine gor naš sine dol, ZARES pa z njim nikoli niso komunicirali. Vse skupaj je seveda rezultiralo v kompenziranju, zato se je v želji po samopotrditvi udeleževal vseh bralnih značk/vegovih tekmovanj in podobnega. Roko na srce, na šolskih krosih gotovo ni blestel, pri telovadbi je solidne rezultate dosegal kvečjemu pri suvanju krogle ali rokoborbi (tu mu je kilaža prišla prav).

Punc se je dolgo bal (žal ni vedel, da niso vse tako težke, kot je njegova mati), nato je, tam nekje na začetku dvajsetih, prebral kakšno samopomoč knjigo ali podobno newage crap, tako ali drugače načrtno ubil čustva (torej strah pred ženskami/neuspehom/posmehovanjem) in si rekel: "Vam bom že pokazal!!!"

Pridno je študiral, doštudiral ter pričel služiti fičenke, takrat ali malce kasneje je spoznal (bolj verjetno kasneje, dokler ni imel denarja sam pred seboj pač ni bil frajer, ergo ni upal do bejb) precej brihtno, a nesamozavestno punco (bejba gotovo ni najstarejši otrok v družini), ravno pravšnjo žrtev za prodajanje naštudiranih for, s katerimi ji je kojci spodnesel tla pod nogami in jo, kot materin surogat, postavil na piedestal. Bejbi se je seveda takoj ftrgalo, "Wuiiiiii, tip me nosi po rokah, pa tako tough je, nepopustljiv in močan in samo mene vidi". Žal se ni spoznala na govorico telesa, poba v javnosti še dandanes ne kontrolira rok, pa če zraven drži še tako neizprosno izklesan samozavesten ksiht. Ona je najbrž nežna dušica (tako kot on, da ne bo pomote, zunanji znaki agresije so tako ali tako le obrambni refleks), pri njej doma je bil najbrž glavni oča, če ima (starejšega) brata je njemu namenjal vso pozornost, njej pač ne.

Obenem jo solidno poriva, torej neegoistično, saj je vendarle nadomestek mamice, zanjo pa je potrebno potrpeti in storiti čisto vse. Ironično je seveda, da se mu telesni stik pravzaprav gabi (ker ga ni prejel v mladosti). Vse za kompenzacijo, le zadovoljen ne bo nikoli, česar še ne ve. Pššššt, ne mu povedat, naj se še malo matra in liže njemu osebno smrdečo češpljo...

Bejbe mi je trenutno rahlo žal, a me ne skrbi, slej ko prej bo spoznala, da je tip debil, ob takem ali drugačnem dogodku se bo izkazalo, da je reva in takrat se ji bo podrl svet. Ob njenem morebitnem nedolžnem flirtanju bi se mu zagotovo ftrgalo.

Eh, sj se mi ne da več, uporabimo raje alternativni konec: in tako sta do konca svojih dni srečno živela v Potemkinovi vasi poškodovanih duš.



Za pogumnejše še mental challenge: si upate predstavljati psihosliko njunih morebitnih otrok? oke


P.S. Ej Bassman, brez filtra sočnejših besed bi bil umjetnički dojam zgornjega športanja dosti boljši. Mislm res no, dlje sem popravljal kot pisal. guns
Arbi - Sre 17 Sep, 2008 07:35
Naslov sporočila:
Pa to je neverjetno. Sem mislil, da jaz res veliko vem o psihologiji, potem pa doživim tak hud udarec, hihi.
Za kaj takega bi še jaz švic izstisnil iz sebe. Badabum je zelo napredoval ali pa ni napedoval in je ostal isti in nikoli pokazal svojo zares zanimivo plat.

LP,Arbi
badabum - Sre 17 Sep, 2008 11:57
Naslov sporočila:
Bolj to drugo, labilnim posameznikom jasno predstavljene pshioslike praviloma resno zdrmajo svet (nevarnost samopoškodb), zato sem se jim na poljubu preventivno izogibal (četudi materiala definitivno ni primanjkovalo).

Tokrat pa... izjema potrjuje pravilo. pomežik
Terminatorka - Sre 17 Sep, 2008 12:02
Naslov sporočila:
LOL Očitno vam omenjani gospodič res ni pri srcu.

Sam zakaj imam vtis, da vam gre nekam silno v nos njegova draga? Pa menda ja niste tudi vi (ali vidva) šmirali okrog nje? nasmeh
badabum - Sre 17 Sep, 2008 12:48
Naslov sporočila:
Ne razumem, meni je občasno prav simpatična, zna imeti iskrive pripombe, morda mi je je prav zato rahlo žal. Drgač pa pojma nimam, kako zgleda, še n'kol vidu. Povej, je fu¤¤¤¤? Pikčrz pliz, bomo najdl enga, k se bo žrtvoval za splošni blagor in mu jo pred nosom kresnu, bo bolje za oba. smeh
Terminatorka - Sre 17 Sep, 2008 14:11
Naslov sporočila:
Jaz nimam pojma kdo sta onadva. Ok, njegovo ime mi je sicer poznano, kaj več pa res ne vem. Je pa Arbiter nekaj omenjal neke najboljše ženske na svetu... nasmeh
Arbi - Sre 17 Sep, 2008 16:20
Naslov sporočila:
Seveda sem mu neskončno fauš in ravno zato ga psujem, kot psa, ker ima NAJLEPŠO ŽENSKO na svetu.
če je to vse kar si pobrala in ti tako pravi ženska intuicija, potem se...MOTIŠ. Hihi.
Da ne bom še tebe počasi začel obdelovati s svojo Sherlockovo psihološko lupo.
Očitno ni zelo gerda baba bi rekel. Nobena gerda baba se ne obnaša, kot visokost. Ona pa se obnaša, kot visokost. Zato pač ni gerda baba sklepam in tudi gospodič Headroom si ne bi gerde babe navlekel na že tako ali tako preobremenjena ramena.
Mogoče pa tudi ti nisi gerda baba?
Bomo videli.

LP,Arbi
Terminatorka - Sre 17 Sep, 2008 17:09
Naslov sporočila:
Joj, ne zdaj še mene vpletat sem. Mam že tako preveč problemov sama s sabo. In drugi z mano. Daleč sem jaz od ideala. nasmeh

No sej druge opisane stvari sem tudi absorbirala. Rahel dvom se mi je pojavil samo v zvezi s to žensko zadevo, pa sem iz previdnosti mal pofirbcala kako stvari stojijo. Glede na to, da je kdaj zaradi kakšne ženske prišlo že do vojn pa to...
Bassman - Sre 17 Sep, 2008 18:21
Naslov sporočila:
badabum @ Sre 17 Sep, 2008 3:16 am Napisal/a:
Arbijevi posti so preveč jezni in špartanski, da bi jih vsi vzeli resno, zato mi dovolite, da zadeve dodatno obrazložim. boxer

Headvoidova psihoslika je pravzaprav zelo klasična (Janšini vzorci so zelo podobni and I kid you not, tudi on je sociopat Rolling Eyes ). Ste opazili, da so največji psihopati ravno tisti, ki konstantno blebetajo o čustvovanju, načelih, poštenosti, samozavesti in podobnem, torej o vsem, česar sami niso sposobni oziroma ne premorejo? Zaničevalen attitude do okolice je seveda posledica nizke samozavesti in nezadostnosti.

Sumim, da so ga v ranih letih vrstniki v šoli/družbi (vedno je stal bolj ob strani, pussy pač) konstantno maltretirali (tudi fizično), doma pa so ga starši tolažili s pavšalnimi "Ti si najboljšejši, fovš so ti, na, vzemi čokolado, pridn si" in podobnim, kar mu je nudilo (trenutno in hitro minljivo) tolažbo. Najbrž je izstopal z debelostjo ali čem podobnim, otroci pa tako hitro najdejo šibko točko. Roko na srce tudi danes ni ravno slok in tega se tudi zaveda, četudi se ukvarja s športom. Prasice od kil ne gredo dovolj dol pa če se jebeš, šit! Izdaja ga klasičen sindrom špeha v mladosti - podbradka v starosti.

Obenem mu starši niso nudili dovolj telesnega stika, začenši s prehitro odstavitvijo od joške. Mati je gotovo s pozornostjo obsedena zafrustrirana hohštaplerka (v omari ima vsaj kos ali dva garderobe s tigrastim in/ali leopardjim vzorcem. Pogumna, a?) in povešene joške pač niso modne.

Zanjo bi kar stavil, da ni doma iz mesta, dedek je bil najbrž kak manjši vaški obrtnik v proizvodnostoritveni dejavnosti, saj veste, krojač, čevljar ali kaj podobnega, babica gospodinja/kmetica. Mamica je nato doštudirala, se kot ekonomistka zaposlila v trgovskem podjetju ali pa zlezla v prosveto (tam je lažje prosperirati, je bolj pridna, ambiciozna in zagrizena ter zvita kot brihtna) in nato pridno lezla proti vrhu. Moža je najbrž spoznala v sosednji pisarni. "Tako rad mi nosi kavico, kar vzela ga bom!" Obenem je mommy gotovo močnejši partner v starševsko-partnerskem odnosu, očka je skorajda zagotovo copata. Možu najbrž še danes izbira obleke, "Da boš za med ljudi, kmet, vse moram storiti namesto tebe, nč ni od tebe". Pobič je na ta način seveda vsrkal kar nekaj nepravih miselnih vzorcev. Dobra in edina prava ženska je mati, vsi moški pa so v bistvu manjvredni. Dopuščam možnost, da je oča mati varal, tudi on je potreboval ventil in samopotrditev. In tako je mulo fasal doživljenske komplekse. Ups.

Še manj je prejel pristne čustvene podpore in ljubezni (razen na deklarativni ravni). Z njim so se radi hvalili pred drugimi, naš sine gor naš sine dol, ZARES pa z njim nikoli niso komunicirali. Vse skupaj je seveda rezultiralo v kompenziranju, zato se je v želji po samopotrditvi udeleževal vseh bralnih značk/vegovih tekmovanj in podobnega. Roko na srce, na šolskih krosih gotovo ni blestel, pri telovadbi je solidne rezultate dosegal kvečjemu pri suvanju krogle ali rokoborbi (tu mu je kilaža prišla prav).

Punc se je dolgo bal (žal ni vedel, da niso vse tako težke, kot je njegova mati), nato je, tam nekje na začetku dvajsetih, prebral kakšno samopomoč knjigo ali podobno newage crap, tako ali drugače načrtno ubil čustva (torej strah pred ženskami/neuspehom/posmehovanjem) in si rekel: "Vam bom že pokazal!!!"

Pridno je študiral, doštudiral ter pričel služiti fičenke, takrat ali malce kasneje je spoznal (bolj verjetno kasneje, dokler ni imel denarja sam pred seboj pač ni bil frajer, ergo ni upal do bejb) precej brihtno, a nesamozavestno punco (bejba gotovo ni najstarejši otrok v družini), ravno pravšnjo žrtev za prodajanje naštudiranih for, s katerimi ji je kojci spodnesel tla pod nogami in jo, kot materin surogat, postavil na piedestal. Bejbi se je seveda takoj ftrgalo, "Wuiiiiii, tip me nosi po rokah, pa tako tough je, nepopustljiv in močan in samo mene vidi". Žal se ni spoznala na govorico telesa, poba v javnosti še dandanes ne kontrolira rok, pa če zraven drži še tako neizprosno izklesan samozavesten ksiht. Ona je najbrž nežna dušica (tako kot on, da ne bo pomote, zunanji znaki agresije so tako ali tako le obrambni refleks), pri njej doma je bil najbrž glavni oča, če ima (starejšega) brata je njemu namenjal vso pozornost, njej pač ne.

Obenem jo solidno poriva, torej neegoistično, saj je vendarle nadomestek mamice, zanjo pa je potrebno potrpeti in storiti čisto vse. Ironično je seveda, da se mu telesni stik pravzaprav gabi (ker ga ni prejel v mladosti). Vse za kompenzacijo, le zadovoljen ne bo nikoli, česar še ne ve. Pššššt, ne mu povedat, naj se še malo matra in liže njemu osebno smrdečo češpljo...

Bejbe mi je trenutno rahlo žal, a me ne skrbi, slej ko prej bo spoznala, da je tip debil, ob takem ali drugačnem dogodku se bo izkazalo, da je reva in takrat se ji bo podrl svet. Ob njenem morebitnem nedolžnem flirtanju bi se mu zagotovo ftrgalo.

Eh, sj se mi ne da več, uporabimo raje alternativni konec: in tako sta do konca svojih dni srečno živela v Potemkinovi vasi poškodovanih duš.



Za pogumnejše še mental challenge: si upate predstavljati psihosliko njunih morebitnih otrok? :OO


P.S. Ej Bassman, brez filtra sočnejših besed bi bil umjetnički dojam zgornjega športanja dosti boljši. Mislm res no, dlje sem popravljal kot pisal. guns


Eh stari, kaj naj rečem, več kot odlična ocena, če bi bila ocena 10 najvišja bi ti lahko dal gotovo kako 11 ali celo 12.

Kar se tiče filtra, zarad tega je blo kr neki pripomb, pa ni sekirancije, napišeš tako kot misliš, ne popravljaš, spodi pa napišeš V PROFILU SI UGASNITE FILTER.

Vsak si lahko sam izklopi filter v profilu in tako bere tiste najbolj sočne besede.
Seveda takih z veliko holesterola ne priporočam izključitev tega filtra ;)

P.S. v tem forumu filter tako sploh NE sme delovati.
Terminatorka - Sre 17 Sep, 2008 20:14
Naslov sporočila:
Spet firbec. A Arbiter in badabum še nista banana pri sosedovih? nasmeh
chukerchek - Sre 17 Sep, 2008 20:19
Naslov sporočila:
badabum @ Wed 17 Sep, 2008 11:57 Napisal/a:
Bolj to drugo, labilnim posameznikom jasno predstavljene pshioslike praviloma resno zdrmajo svet (nevarnost samopoškodb), zato sem se jim na poljubu preventivno izogibal (četudi materiala definitivno ni primanjkovalo).

Tokrat pa... izjema potrjuje pravilo. pomežik


Now you scare me...
Bassman - Sre 17 Sep, 2008 21:05
Naslov sporočila:
Terminatorka @ Sre 17 Sep, 2008 8:14 pm Napisal/a:
Spet firbec. A Arbiter in badabum še nista banana pri sosedovih? nasmeh


Seznam je iz dneva v dan daljši, sam ne vem pa točno kdo je in kdo ni.
Arbi še menda ni.
Predvidevam pa da bo zdaj, ker nekateri hodijo sem gledat, kaj mi tukaj sploh delamo.
smeh
Arbi - čet 18 Sep, 2008 07:50
Naslov sporočila:
Mislim, da se trenutno Headroom ukvarja s tem, kako bi banal ljudi na povej.net forumu. Tako sem videl v svoji arbitrovski psihološko preroški krogli. Na koncu bo še res ostal čisto sam na poljubu in potem bo ironično forum namenjen ljubezni postal forum namenjen popolnemu egoizmu. Ta pojav že dolgo opazujem in mi ni prav nič všeč.

LP,Arbi
Bassman - čet 18 Sep, 2008 08:05
Naslov sporočila:
Arbiter_universale @ Čet 18 Sep, 2008 7:50 am Napisal/a:
Mislim, da se trenutno Headroom ukvarja s tem, kako bi banal ljudi na povej.net forumu. Tako sem videl v svoji arbitrovski psihološko preroški krogli. Na koncu bo še res ostal čisto sam na poljubu in potem bo ironično forum namenjen ljubezni postal forum namenjen popolnemu egoizmu. Ta pojav že dolgo opazujem in mi ni prav nič všeč.

LP,Arbi


Ah to je že poizkušal nekajkrat, zato je tudi ta forum v fazi prestavitve na nov server. So pa bili poizkusi vdora na ta forum, seveda neuspešno.
Kdo je to počel o tem raje sploh ne bi.
Arbi - čet 18 Sep, 2008 09:55
Naslov sporočila:
Ja jebela no! Potem pa je čisto zares psihopat ta izvošček.
Sem ga kar dobro pogruntal torej. Res uboga tista njegova Evica. Lahko bi prišla kdaj k meni na obisk, da bi jo potolažil. Mr. Green

LP,Arbi
Bassman - čet 18 Sep, 2008 10:06
Naslov sporočila:
Arbiter_universale @ čet 18 Sep, 2008 9:55 am Napisal/a:
Ja jebela no! Potem pa je čisto zares psihopat ta izvošček.
Sem ga kar dobro pogruntal torej. Res uboga tista njegova Evica. Lahko bi prišla kdaj k meni na obisk, da bi jo potolažil. Mr. Green

LP,Arbi


P.S. prej nabavi robo, preden jo vabiš.
http://www.portia-erotica.com/usnjena-maska-glavo-pi-442.php
http://www.portia-erotica.com/usnjen-seskalnik-srce-pi-446.php
http://www.portia-erotica.com/usnjen-bic-roka-pi-445.php
badabum - čet 18 Sep, 2008 11:49
Naslov sporočila:
lol. Dvomim. Headvoid je v svojem lajfu control freak, ergo je v postelji šefica kar lepo ona. pomežik
Bassman - čet 18 Sep, 2008 12:14
Naslov sporočila:
badabum @ čet 18 Sep, 2008 11:49 am Napisal/a:
lol. Dvomim. Headvoid je v svojem lajfu control freak, ergo je v postelji šefica kar lepo ona. pomežik


Ja sej, zato pa rab opremo, da ga bo spenkala smeh

P.S. fantje ne se hecat, vas bojo banali na poljubo.
badabum - čet 18 Sep, 2008 14:01
Naslov sporočila:
lol. bilo bi fino, moja prošnja po izbrisu profila ni bila nikoli uslišana.
Terminatorka - čet 18 Sep, 2008 14:16
Naslov sporočila:
Bi bilo fajn, ja, da če že nekoga banajo, da potem tudi pobrišejo njegov profil ali pa blog, če ta oseba to želi oziroma večkrat izrazi to željo. Sploh če dokazano nimajo težav z brisanjem nekaterih drugih postov in blogov. Sam jih boli k... za to, pa še vse zapise tam si lastijo, vključno z avtorskimi pravicami. Malce bolano vse skupaj. Posledično se jim seveda tudi znižuje nivo zapisov, ali pa vsaj starost piscev.
Bassman - čet 18 Sep, 2008 14:24
Naslov sporočila:
Ja zato pa ima vsak tukaj možnost, da si sam zbriše profil.
Terminatorka - čet 18 Sep, 2008 16:18
Naslov sporočila:
Bassman @ čet 18 Sep, 2008 14:24 Napisal/a:
Ja zato pa ima vsak tukaj možnost, da si sam zbriše profil.

Ja to smo tukaj že prakticirali. Večkrat. nasmeh
Sam to ne reši problema drugje. Prav tako je tudi težko pričakovati, da bo ta forum ustrezno nadomestilo vsem, ki ne morjeo ali nočejo več sodelovat na onem drugem. Nekako imam vtis, da je tisti forum tam precej bolj ff in da ga to vseskozi drži pokonci. nasmeh
Arbi - čet 18 Sep, 2008 16:48
Naslov sporočila:
No, jaz nisem contol freak in pošast, da bi potreboval kazen-ergo špenkanje po ritki.
Jaz bi ji stisnil eno kmečko okoli kepe, potem pa bi ji nataknil najbolj tanek korzet na trup, jo zvezal, pol ure klofutal na koncu pa jo še malo dušil z pi pi pip.
Takole bi ona odslužila svojo tlako, ker je bila poredna punca. Bad bad girl!

LP,Arbi
Bassman - čet 18 Sep, 2008 17:14
Naslov sporočila:
Terminatorka @ čet 18 Sep, 2008 4:18 pm Napisal/a:
Bassman @ čet 18 Sep, 2008 14:24 Napisal/a:
Ja zato pa ima vsak tukaj možnost, da si sam zbriše profil.

Ja to smo tukaj že prakticirali. Večkrat. nasmeh
Sam to ne reši problema drugje. Prav tako je tudi težko pričakovati, da bo ta forum ustrezno nadomestilo vsem, ki ne morjeo ali nočejo več sodelovat na onem drugem. Nekako imam vtis, da je tisti forum tam precej bolj ff in da ga to vseskozi drži pokonci. nasmeh


ja res je premalo FF imamo širok smeh
Bassman - Tor 24 Mar, 2009 09:05
Naslov sporočila:
Je ali ni?
Arbi - Tor 24 Mar, 2009 16:13
Naslov sporočila:
Ni.

LP, Arbi
Bassman - Sre 25 Mar, 2009 08:40
Naslov sporočila:
Kako veš, da ni?
A si še aktiven tam?
Arbi - Sre 25 Mar, 2009 10:31
Naslov sporočila:
če pa sem bil tam včeraj in danes in danes sem videl, da so spremembe.
Možno je, da je tvoj IP zaradi grozljive nemogočnosti nedobrodošel v njihovi hiši. Kaj pa vemo?

LP, Arbi
Bassman - Sre 25 Mar, 2009 13:28
Naslov sporočila:
Zelo verjetno nasmeh
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB