Pero Piše

Film/TV/Glasba/Literatura - Dobri filmi

Bassman - Pet 09 Jan, 2004 16:48
Naslov sporočila: Dobri filmi
Katere filme priporočate, da si jih je vredno ogledat.
Zraven še napište zakaj in žanr filma, ne pa vsebine.
-Naya- - Pet 09 Jan, 2004 17:37
Naslov sporočila:
- The game, Michael Douglas - nepredvidljiv
- Fight club, Brad Pitt - nepredvidljiv
- Gospodar prstanov, 1.del - pravljični, pustolovski, zanimiv (2.del malo slabši, komaj čakam da grem gledat 3.del)

Za ostale pa sem pozabila naslove Embarassed

Gladiator - zanimiv, pustolovski

Butec in butec, Jim Carry - smešen
The cable gay (ali kaj je že naslov), Jim Carry - še bolj smešen

Seven, Brad Pitt - grozljivka, nepredvidljiv


Kva je že tisti film... ko so bejbe delale za šankom, full je bil hit, pa špricale so folk z vodo........ - sexy, žurerski (konec zanič)
Piky - Pet 09 Jan, 2004 18:10
Naslov sporočila:
ej!!!

naya!!!

pa ni "gay"! he he

c c c c...
Piky - Pet 09 Jan, 2004 18:11
Naslov sporočila:
aja, un je pa "coyote ugly". pomežik
-Naya- - Pet 09 Jan, 2004 18:31
Naslov sporočila:
UPS Embarassed Laughing

Ja, ja Coyote ugly cool
Piky - Pet 09 Jan, 2004 18:36
Naslov sporočila:
vsak kdo se kdaj pa kdaj zmot. pomežik

he he
palèica - Pet 25 Jun, 2004 13:56
Naslov sporočila:
Za tele deževne dni sem si sposodila Gospodarja prstanov.....bo pasal mal sedet pred TVjem....
1del pogledala ..lep film ...predvsem dobro narejen ...pa v bistvu simpatična pravljica...
EnigmA - Pet 25 Jun, 2004 14:31
Naslov sporočila:
No sama si rada pogledam kak dober psiho triler, kot so: Telefonska govorilnica, Identiteta, recimo Dar, Seven, Šesti čut....

Ali pa kako komedijo; Dogma, Bruce Almighty...
EAGLE-1 - Pet 25 Jun, 2004 14:36
Naslov sporočila:
-Naya- Napisal/a:
-
Seven, Brad Pitt - grozljivka, nepredvidljiv)

Tole je laž ''Seven'' ni grozljivka, temveč je psihološki triler, ki se poglobi v zavest in načine morilca, kako na bolan način ''sprejme'' sedem smrtnih grehov in jih demonizira v praksi. Vsekakor pa niti žanrsko, niti ''gledljivo'' ne spada v grozljivke, temveč je zelo dober primerek psiho-trilerja

-Naya- Napisal/a:
- Kva je že tisti film... ko so bejbe delale za šankom, full je bil hit, pa špricale so folk z vodo........ - sexy, žurerski (konec zanič)

Tole mislim da je nekaj v zvezi s Kojotom smeh Kul filmček Razz
Anonymous - Pet 25 Jun, 2004 22:30
Naslov sporočila:
Let nad kukavičjim gnezdom - Jack Nicholson (zelo zabaven film)
Henry V - Kenneth Branagh ( najboljša filmska priredba Shakespearjevega dela)
Y Tu Mama Tambien - odličen evropski(španski)film
Vsem ki pa premorete izredno bober želodec, pa en Japonski mazohističen film "Ichi The killer" - Krut, in svinski film.
Poklièunga - Pet 25 Jun, 2004 22:39
Naslov sporočila:
Hmmmm...

Za na izi se smejat kak EVOLUTION.
Kaka najstniška komedija bi lahko bila primerna SHRIEK (ne Shrek!)
Pa še par ql filmov:
- Remember The Titans
- K-Pax
- Wrong Turn
- Azumi (men najbolši film leta 2003)
- The Butterfly Effect

Mah,full je še teh NE TOK ZNANIH filmov,ki so full v redu,sam da bi zdj vse kle naštevu...preveč!
EAGLE-1 - Pon 28 Jun, 2004 17:32
Naslov sporočila:
DarkSteel Napisal/a:
Let nad kukavičjim gnezdom - Jack Nicholson (zelo zabaven film)

Za vse, ki še premorejo kaj intelektualnih drobtinic v sebi, bi toplo priporočal raje knjigo...je neprimerneje kvalitetnejše doživetje zgoraj omenjene mojstrovine!

Grega
Shajtana - Tor 29 Jun, 2004 07:12
Naslov sporočila:
Dark Steel se strinjam da je Y tu mama tambien hud film.
mity - Tor 29 Jun, 2004 08:34
Naslov sporočila:
Generalno mi je alter evropska produkcija dosti boljsa od Ameriske...
Shajtana - Tor 29 Jun, 2004 09:32
Naslov sporočila:
Aja pa da ne pozabim se Pasja ljubezen.
Men se par dni ni blo nc jasn k sm ta film gledala.Ful priporocam , samo je tezek film.
Poklièunga - Tor 29 Jun, 2004 10:14
Naslov sporočila:
Amores Perros...nč posebnga v bistvu.Ja,sej je zanimiv film in prepletanje dogodkov,sam ni pa glih wow.
No ja,če ste boljše filme že vse vidl,pol si morte pa tud tega ogledat,to je pa res ja.

Pa če govorimo o južno ameriški produkciji ne smemo pozabt City Of Gods oz. Cidade de Deus...tudi mehiški film.
Shajtana - Tor 29 Jun, 2004 10:15
Naslov sporočila:
Tega sm pa jaz hotla it gledat sam mi ni znesl..si ga pa nameravam 1x ogledat ja. pomežik

Ma ne wem men je pasja ljubezen hud film pa tko k je iz treh strani pa to prepletanje pa to..pac kako lohk dogodki vplivajo.
Anonymous - Tor 29 Jun, 2004 12:19
Naslov sporočila:
Pokličunga Napisal/a:

Pa če govorimo o južno ameriški produkciji ne smemo pozabt City Of Gods oz. Cidade de Deus...tudi mehiški film.


Emmmm....tole pa ne bo držal...film je Brazilski.
Anonymous - Tor 29 Jun, 2004 12:28
Naslov sporočila:
Zarad takih, k ne ločjo španskega jezika od portugalskega, bojo spet uvedel tako Španci kot Portugalci, INKVIZICIJO. :bic
Shajtana - Tor 29 Jun, 2004 12:36
Naslov sporočila:
Em Poklicunga sorry ampak ne mors napisat vatevr ce te nekdo opozori da si naredu napako. Pac napis ja bom vedu za drugic pa je to to.
Gašileæ Šamo - Pet 06 Avg, 2004 02:50
Naslov sporočila:
Abre Los Ojos (po njem bi naj bil posnet Vanilla Sky, tega sicer nisem gledal tko da nebi vedel)
Poklièunga - Pet 06 Avg, 2004 08:46
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:
Em Poklicunga sorry ampak ne mors napisat vatevr ce te nekdo opozori da si naredu napako. Pac napis ja bom vedu za drugic pa je to to.


vatevr!

Drugač je pa tak luškan film recimo še Ella Enchanted,pol mate francosko kriminalko Crimson Rivers,Remember the Titans (film o srednješolski ekipi ameriškega nogometa,ko se ekipi pridružijo črnci v 60' in so pač razne štale),fajn risanka Titan A.E. pa še marsikaj bi se našlo no.

Se mogoče še kj oglasim,če se kj res finga še spomnim.
Anonymous - Pet 06 Avg, 2004 10:37
Naslov sporočila:
Ogleda je vreden film Jaz pa tebi mamo- ni tolk nov, pa vendar je marsikaj zanimivega v njem

Sicer pa Zlobna dekleta je potrebno pogledat tistim, ki so preveč zaljubljeni sami vase!!

fajn pa je gledat psihološke filme!
Mijau - Pet 06 Avg, 2004 13:54
Naslov sporočila:
zlobna dekleta??? dej no... men je bil pa dolgcajt.
Holivudska produkcija filmov ki so luštni za pogledat Bourne suprimacy, Van Helsing, Girl next door, čakam Village in sma to je to bolj k videospot- kej velik ne potegneš ven. Nad Garfildom sem razočarana, za pogledat Za vedno Lilija sam meni preveč depresiven, Scorcheed nč posebnega kot tudi Spiderman 2-le da ma res dobre efekte, Za bruhat Catwoman (če odštejemo H. Berry v usnju) itd...

Še vedno pa so mi pri srcu:
Kung Pow in Kung Faux in Fat Pizza ter Na Kitajskem jedo pse- k so za znoret blesavi - res za tiste k mamo mau bolan humor Gospodar prstanov deli so mi kul Matrica tut
resni filmi hm.... Veter nas bo odnesel s seboj, Mali čung, Pomlad, poletje, jesen, zima, ... in pomlad enega boljših -naslova pa se ne morem spomnit je pa tematika Pakistanci in Židje- življenje na meji (par različne vere se zaljubi)
grozljivke- recimo Ring mi je bil kul, pa Mistic river k ni grozljivka ajde...
filmi nad katerim sem bila presenečena- Butterfly effect, Memento, Requiem for a dream, Dracula (od Coppole- old time favourite), potem pa dva filma oba SF katerih imen se ne morem spomniti - En je project neki (kaj bi bilo, če bi se račnalniški virusi lahko prenašali med ljudmi in drugi - egipčanski bog pride na zemljo kjer išče mutatna posebne raseda bi zaplodil potomca- scenarij nč posebnega ampak zlo dobr narjen).

recimo
pa veliko sem pozabla - k filme mam rada
Gašileæ Šamo - Pet 06 Avg, 2004 15:36
Naslov sporočila:
Ah meni se pa ne zdijo dobri efekti v Spidermanu. Ne vem no verjetno se bodo temu filmu za 10 let vsi smejali ker ima tako slabe efekte ...
primoza - Pet 06 Avg, 2004 16:26
Naslov sporočila:
Jakobova lestev groze, žanr vojni filmi.
Shajtana - Pon 09 Avg, 2004 08:03
Naslov sporočila:
jacqueline se strinjam s tem da je treba videt Jaz pa tebi mamo.
ankh - Pon 09 Avg, 2004 14:04
Naslov sporočila:
big european natural tits, žanr www.povej.net filmi.
ankh - Pon 09 Avg, 2004 14:39
Naslov sporočila:
sicer pa vidim, da ste pri tej temi hudo resni. ankhu najboljši žanr filmov je zgodovinska fantastika. pri tem je na prvem mestu prvi film o barbaru konanu zaradi izredne zgodbe. gre za nekakšen v film ujet ep. kaj in koliko kdo verjame, je pa njegov problem. nadalje bi rad izpostavil bratovščino prstana, torej prvi del gospodarja prstanov. scenarij, napisan po tolkienovih romanih, temelji na nordijskih legendah in božanstvih. ko smo ravno pri teh, bi izpostavil še film trinajsti bojevnik. od spektaklov, ko smo že pri antičnih legendah, bi omenil še trojo, ki pa je nekoliko preveč posladkana in kičasta. ahil je bil namreč biseksualec.

taki filmi so mi zelo všeč, našlo pa bi se lahko tudi kaj iz drugih žanrov. omenil bi še 'the good, the bad and the ugly' kot najboljšo in najbolj zabavno kavbojko vseh časov. sicer pa berem, da ima mijau dober okus. tudi sam imam zelo rad nenavadne komedije, sam pa tudi oboževalec angleškega in srbskega humorja.

sicer pa sem se že dokaj kmalu srečal z divisionx filmi in si uredil tudi manjšo zbirko le-teh. neglede na čas, ki ga nimam na pretek, sem si v svojem življenju ogledal že na tisoče filmov. in ker pri ogledu filma ne prisegam na podnapise, saj motijo, sem omejen na ameriške, kanadske, avstralske, angleške, avstrijske in nemške filme.
Mijau - Pon 09 Avg, 2004 15:02
Naslov sporočila:
Conan-barbar k arni igra?

BTW. Vidla The Prophecy -vse tri dele, priporočam tistim ki jim je tak žanr všeč, če jih še niste vidli in gledat je treba po vrsti. Priporočam pa zato ,ker se mi zdi, da je zasedba fenomenalna. Christopher Walker (Walken?) igra Gabriela -nadangela pa tudi nad Hudičem boste presenečeni.
sicer filmi niso masterpeace- jim neki manjka ampak so kr lušztno razvedrilo.
Raising Hellen sploh ni slab.

Spiderman II- jah no men so bli edin efekti všeč.
sapramish - Pon 09 Avg, 2004 20:22
Naslov sporočila:
trinajsti bojevnik ma za moj okus prevec divje akcije... knjiga je miljonkrat boljsa... poleg tega bi pa lahko nasli koga, ki dejansko govori svedsko
drugace pa... skagerrak (sladke sanje), super film... die krieger und die kaiserin, jalla jalla,... evropska produkcija... poljski filmi so kul... nemski.
angleski so taki d je treba humor postekat (men so d best). recimo love actually ma precej zgresene podnapise (al pa folk ni razumel pointa), ker smo se v dvorani 4je smejal...
filmi so d best...
uuu... pianista pozabla... ibr hud film (ce po ljubljansko povem)
Godfather - Sob 28 Avg, 2004 13:26
Naslov sporočila:
- Butterfly Effect
- The Shawshank Redemtpion
- Equilibrium

Pa še kej bi se našlo smeh
Nannna - Sob 28 Avg, 2004 23:24
Naslov sporočila:
Love story (klasika)
A walk to remember
She's all that
Mijau - Ned 29 Avg, 2004 11:41
Naslov sporočila:
Godfather Napisal/a:
- Butterfly Effect
- The Shawshank Redemtpion
- Equilibrium




Collateral-kr oki, pa Stepfordske ženske- zlozlo zanimiva zgodba....
Poklièunga - Pon 30 Avg, 2004 11:39
Naslov sporočila:
Jz sm pa včer gledu Redemption. Mi je bil kr všeč film.Film govori o človeku,ki je v bistvu ustanovil Cribse.To je največja banda (gang) v Ameriki oz na svetu. Kr dobra zgodba ja.
Gašileæ Šamo - Ned 05 Sep, 2004 04:43
Naslov sporočila:
primoza Napisal/a:
Jakobova lestev groze, žanr vojni filmi.

Jacob's ladder je res odličen film. V bistvu temelji na "Tibetanski knjigi mrtvih" in vsebuje ogromno religiozne tematike kjer povezuje judeo-krščanske in budistične simbolizme. V glavnem film bi opredelil kot filozofski, religiozni, vojni predvsem pa psihološki žanr.
Anonymous - Ned 05 Sep, 2004 10:25
Naslov sporočila:
El Espinazo del diablo (The devil`s backbone) Odličen španski film, boljši kot kakšen ameriški horror.
Vsekakor vreden ogleda.
Režija: Guillermo del Toro
tiger - Sob 25 Sep, 2004 18:08
Naslov sporočila:
Filmov je dosti zato je res težko izbrat najbolšega:
KNJIGA MRTVIH- zanimiv, naj bi bil grozljiv ampak meni je ful fajn. Pred tedni je bil na televiziji.
MIB-Oba dela- akcija, humor vsega po malo
Misija na Mars, Armagedon...
BLADE, HUDIčEVA ZALEGA- ful dobra filma
:evil
Pa še bi se jih našlo. če se jih spomnim jih še neštejem nekaj.
CHEETAH - Pet 01 Okt, 2004 19:59
Naslov sporočila:
KNJIGA MRTVIH je ful ful grozljivka!!!! Twisted Evil
XXX(ali kako že)
GODZILA
JURSKI PARK (vsi deli)
MISIJA NA MARS
MARS ATTACK
ZORRO
MOŽ Z ŽELEZNO MASKO
ŠOLA ROCKA
MUMIJA
če se še kaj spomnim bom naštela.
CHEETAH - Ned 03 Okt, 2004 19:47
Naslov sporočila:
Aja! Pa še:
DUHOVI Z MARSA!!!!!!!!!! :evil
:grr
quentin - Ned 10 Okt, 2004 15:36
Naslov sporočila: Acid House
HA, mal prej sem se spomnil, na en dober film širok smeh

Acid House, režiserja Paila-a Mc Guigan-a

"to" mora videt vsak ljubitelj filmov "z Otoka" širok smeh

Q.
Godfather - Ned 10 Okt, 2004 16:45
Naslov sporočila:
Dons sem gledu "In Enemy Hands" in je kr dobr film nasmeh
TYGER - Ned 10 Okt, 2004 19:55
Naslov sporočila:
Za mene je DOBER (res dober) I, ROBOT!!!!!!!!!!
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB