Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Kdaj to veš

Thunderlight - Sre 03 Mar, 2004 11:30
Naslov sporočila: Kdaj to veš
Po kolikem času, ko pač začneš hodit z neko novo osebo, potem ugotoviš, da je ta oseba zate, tako resnično zate, da si želiš za vedno ostati z njo/njim!
Poklièunga - Sre 03 Mar, 2004 11:36
Naslov sporočila:
Emmmmm....
To se pa ne da določt.To je odvisno od osebe do osebe.

Sej zato maš ene,k se poročijo po 2 mescih ko so skp,pa maš ene,k se poročijo po 5 letih...

To je čist odvisno.
Sej,največje vprašanje je ALI SPLOH UGOTOVIŠ TO!

To je tko kot vprašanje,kdaj si pripravljen začet sexat...to je vse tok relativno in od tolkih različnih dejavnikov odvisn in pri vsaki osebi drugače...

NE DA SE!
palèica - Sre 03 Mar, 2004 11:44
Naslov sporočila:
Mogoče prideš do tega, da si z to osebo želiš nekaj več...ustavriti nekaj skupnega, imeti morda naraščaj. Preprosto začutiš, da je vredno poizkusiti.
Poklièunga - Sre 03 Mar, 2004 11:56
Naslov sporočila:
Ja to je res,to si res komot zaželiš in čutiš,da bi to rad,samo ne moreš pa bit prepričan v to,da si boš to osebo VEDNO želel,kot je on vprašal...se ne da!

Sej ne veš,kaj ti bo life prnesu,kaj boš doživu in tko...NE MOREŠ!
Ja,lahko v danem trenutku čutiš in resnično misliš tako,samo to ni sigurno.Nikoli ne veš,KAJ BO...
Piky - Sre 03 Mar, 2004 12:34
Naslov sporočila:
to sem enkrat vedel, že prej, da sem začel hoditi z njo...

PA SEM SE MOTIL!!! PREKLETO MOTIL!!!

nikoli ne veš tega, lahko samo misliš da veš in to je vse!
EnigmA - Sre 03 Mar, 2004 12:55
Naslov sporočila:
Nekako veš...čutiš....pa vseeno tvegaš.
Poklièunga - Sre 03 Mar, 2004 13:01
Naslov sporočila:
Ja to pa itaq...kdor ne riskira ne proftira.
-Naya- - Sre 03 Mar, 2004 13:44
Naslov sporočila:
Nimam pojma... jaz vedno falim Sad
Piky - Sre 03 Mar, 2004 13:46
Naslov sporočila:
Citat:

Nimam pojma... jaz vedno falim


pa sej nisi edina!!!

P.S.:slaba tolažba, ampak ponavad pomaga, če veš da nisi sam ti tak pomežik
Poklièunga - Sre 03 Mar, 2004 13:48
Naslov sporočila:
Ja jz sm tud očitno do zdj še vedno falil.
Mah,sej sm še mlad...hvala bogu,da sm falil v bistvu.Mah...

Sam nima veze to...ko se imaš z nekom res fino in tko,zakaj nebi bil s to osebo in se imel lepo,zakaj bi se obremenjeval z prihodnostjo po nepotrebnem.
No ja,ko bom pa enkrat star 30 pol pa zih ne bom več mel interesa,da bi falil...takrat bom pa NAJBRŽ hotu eno resno in za skoz...i guess...
Bassman - Sre 03 Mar, 2004 14:07
Naslov sporočila:
Ma ne vem, sej na začetku kr ne morš vedet.
Lahk pa potem čez kak mesec 2 vidiš, ali ti ta oseba res ustreza tko, da bi bil stalno z njo.
Edin problem je tuki, da se lahk v tem času eden noro zaljubi v drugega, kar zna bit zlo boleče.
Poklièunga - Sre 03 Mar, 2004 14:09
Naslov sporočila:
No,jz sm to vidu šele po dobrem letu dni in nič prej.
Ona je pa toprej vidla in pol očitno ne več...

Zelo različno se to dogaja...od osebe doosebe.
Piky - Sre 03 Mar, 2004 14:10
Naslov sporočila:
ja ja, ta hudičev krog!

ko ljubi eden, drug ne, ko ljubi drugi, eden ne več!

jej jej jej...
Snežka - čet 04 Mar, 2004 12:26
Naslov sporočila:
Ne morem določiti časa , po katerem lahko veš da je partner ta prava oseba s katero si želim biti do konca življenja.
misliš lahko...100% ne moreš biti nikoli... samo če nekoga ljubiš, se imaš fajn z njim in uživata...potem misliš da veš da je to to.

lp
cherry - čet 04 Mar, 2004 15:01
Naslov sporočila: Re: Kdaj to veš
Thunderlight Napisal/a:
Po kolikem času, ko pač začneš hodit z neko novo osebo, potem ugotoviš, da je ta oseba zate, tako resnično zate, da si želiš za vedno ostati z njo/njim!


zelo razlicno thundi... eden me je "cakal" tri leta, drug skoraj 4 mesece... eden me pa se zdaj caka, zgleda... pa do zdaj se se ni izkazalo, da bom z enemu od teh ostala za vekomaj ane... Sad bomo vidl...
Anonymous - Pet 05 Mar, 2004 22:44
Naslov sporočila:
Vedet tega ne moreš nikoli. Lahko pa si z nekom in ga ljubiš, živita življenje, ki oba osrečuje in čutita, da se v danem življenskem obdobju resnično dopolnjujeta in to srečo okronata s poroko.
Ni pa nujno, da bo to trajalo večno. A še vedno ostane en čudovit odlomek življenja, ki ga nikoli ne pozabiš, če ga le doživiš.
SNEGULJÈICA - Ned 07 Mar, 2004 20:52
Naslov sporočila:
Citat:

Ja jz sm tud očitno do zdj �e vedno falil.
Mah,sej sm �e mlad...hvala bogu,da sm falil v bistvu.Mah...

Sam nima veze to...ko se ima� z nekom res fino in tko,zakaj nebi bil s to osebo in se imel lepo,zakaj bi se obremenjeval z prihodnostjo po nepotrebnem.
No ja,ko bom pa enkrat star 30 pol pa zih ne bom več mel interesa,da bi falil...takrat bom pa NAJBR� hotu eno resno in za skoz...i guess...

Ja kako bo¹ pa pr 30-ih vedu da je to to, da je ta taprava oz. da nov¹ falil? Tut js bi rada vidla da bi blo tko.
Drugač pa mislm da tle starost nima nč zraven, razen za tiste k se let bojijo, sam te se po mojem mnenju bojijo da ne bodo ostali sami. Pa si pol kr na hitr poi¹čejo nekoga , da si bodo z njim ustvarili skupno ¾ivljenje.
Bassman - Sob 10 Feb, 2007 16:46
Naslov sporočila:
No to mene še vedno zanimaš, kdaj veš, da si s to osebo pa želiš ostati za vedno?
chukerchek - Sob 10 Feb, 2007 17:44
Naslov sporočila:
Brussman @ Sat 10 Feb, 2007 15:46 Napisal/a:
No to mene še vedno zanimaš, kdaj veš, da si s to osebo pa želiš ostati za vedno?


Preprosto veš in ne čutiš dvomov. Sm nekje prebrala da zaljubljenost traja tut do 2,5 let tko da nikol ne moreš vedet. Poslušaš sebe in svoje občutke pa si na konju. Zase lahk trdim da se vidim s svojim fantom v prihodnosti in si želim preživet še ogromno časa z njim, sam nikol pa ne vem kaj bo jutr, kdaj se bodo najina mišljenja in poti razšle... Na žalost ni dost če maš nekoga rad, zdej je velik stvari brez katerih ljubezen dveh ne more funkcionirat. Ni garancije v vezi, na žalost.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB