Pero Piše

Pohvale, pripombe in pritožbe - RTV SLO - UKINJA RISANKE

Anonymous - čet 16 Sep, 2004 23:10
Naslov sporočila: RTV SLO - UKINJA RISANKE
Podpišite, peticijo če vam je kaj mar...

PETICIJA!!
palèica - čet 16 Sep, 2004 23:43
Naslov sporočila:
evo...jest sm podpisala
Poklièunga - čet 16 Sep, 2004 23:53
Naslov sporočila:
Mah,sej če je gledanost res premala,pol naj bo tako. Ja ja,sej vem,tradicija,sam k¤¤¤¤¤ pa tradicija,če dela samo zgubo. No,sam vseen pa mislim,da je boljša kaka fajn risanka,kot pa razne oddaje in nadaljevanke,ki se jih spravlajo snemat pri nas...žalostno!

No ja...risank je že neki cajta nazaj blo konc...grem spat!
Godfather - Pet 17 Sep, 2004 10:32
Naslov sporočila:
No ja, tud risanke dons niso več to kar so ble, tko da če je gledanost mejhna, čist razumem zakaj so se odločili za kej tazga...
EnigmA - Pet 17 Sep, 2004 11:22
Naslov sporočila:
Pa naj malo bolj kvalitetne risanke predvajajo pa bo zihr gledanost večja. Ker tole kar dons sučejo je čisti crap.
Anonymous - Pet 17 Sep, 2004 18:18
Naslov sporočila:
Odkar ni več madžarskega Gustava risank sploh več ne gledam.
Shajtana - Pon 20 Sep, 2004 09:38
Naslov sporočila:
Ja..ene risanke so ble legendarne. nasmeh
Npr. Cigo Žarko in Medo Marko...pa Palček Smuk..pa A je to..pa da Strippya sploh ne omenjam. smeh
Bassman - Pon 20 Sep, 2004 09:55
Naslov sporočila:
men so ble všeč barbapapa.
Pa gustav
pipi in melkijad.
sapramish - Pon 20 Sep, 2004 10:02
Naslov sporočila:
ja sej... na cartoon networku so risanke za vecje (18+)... te na tvslo so pa dost kjut kokr sm vidla. tko en nauk majo... uno ste pozabl... kaj je blo simonov zaliv al skoljcni zaliv... k sta bla robi pa rozi pa en ostarel mornar... pa gasilec samo smeh
palèica - Pon 20 Sep, 2004 10:04
Naslov sporočila:
Men je bla pa Barbapapa všeč ....
Anonymous - Pon 20 Sep, 2004 10:19
Naslov sporočila:
A na smrkce ste pa pozabl!!! Pa čebelica Maja, pa Snorčki, pa Škorenjčki, pa modri dirkač,...
Godfather - Pon 20 Sep, 2004 13:40
Naslov sporočila:
Jah včasih so vsaj ble normalne risanke, dons je pa večina crap da večjega ni... Sem pa dons nekje celo prebral, da naj bi ukinjal večerne risanke zato, ker je baje zaradi njih gledanost TV Dnevnika manjša, saj otroci gledajo risanke, starši pa ne morjo gledat Dnevnika... kr neki...
Shajtana - Pon 20 Sep, 2004 13:55
Naslov sporočila:
Ja pa sej je risank na RTVS ze konc k je dnevnik?!
Godfather - Pon 20 Sep, 2004 15:04
Naslov sporočila:
Sej vem ja... Ne vem no, jaz sem to nekje prebral, in tud men je čudno...
Logi - Ned 07 Nov, 2004 20:13
Naslov sporočila:
Evo podpisal sem peticijo
Poklièunga - Pon 08 Nov, 2004 09:35
Naslov sporočila:
Ja sam najbl bad je pa to,ker ne bom vedu kdaj morm it spat in bom pol kr bedel in bedel,če ne bo risank. ;o(
Smooth - Pon 08 Nov, 2004 13:20
Naslov sporočila:
Risanke so ok, sploh ce naletis na kaksno starejso na SLO1 in takoj te preletijo lepi spomini. Ja verjetno danasnje generacije bolj gledajo tale Cartoon, mi ZIV ZAV generacija pa se raje spomnimo na Smrkce, Biskvitke, Barbapapo, ja pa Stripi-kako se je un smejal heeeeeheeeeeheee, pa oni Modri dirkac, pa ona dva bedacka " A je to", pa oni mi je bil dober, ko ga je stari s svincnikom risal, pa mu na koncu crto zbrise in pade dol he he he he Ja podpisujem peticijo ....... :sail
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB