Pero Piše

Bla Bla Bla - Letališče

Bassman - Ned 02 Sep, 2007 13:42
Naslov sporočila: Letališče
Glupo ime za letališče smeh

Letališče
Terminatorka - Ned 02 Sep, 2007 17:57
Naslov sporočila:
Ah, glupo je, kako in v kakšnih okoliščinah so letališče preimenovali. Kr neki na vrat na nos. Samo ime je glupo predvsem zato, ker ga nismo navajeni in je padlo kot strela z jasnega v našo realnost. Drugače pa je moje osebno mnenje, da bi se Pučniku lahko oddolžili (če že majo slabo vest) s kakšno ulico ali trgom, letališče pa bi lahko ostalo Brnik, če že nimamo kakšnega velikega bivšega predsednika države, da bi po njem tako kot Američani poimenovali tistih par pristajlnih stez, ki jih Slovenija premore.
Kar zadeva pa samega Pučnika, pa mislim, da so mu s tem naredili medvedjo uslugo in da zaradi tega spomin nanj ne bo nič večji in nič lepši.
Kar med drugim dokazuje tudi pričujoči video. Joseph Sputnik, Russia and communism. nasmeh Zadeva je bila itak zaigrana, ampak vseeno. Preden so se odločili za preimenovanje, bi morali v razmislek vzet tudi takšne morebitne prigode, provokacije, pomisleke, predsodke...
Shajtana - Tor 04 Sep, 2007 19:39
Naslov sporočila:
Po Pučniku je že poimenovan inštitut...kar se mi zdi tudi bolj primerno.
Sploh pa zdj tale sprememba ne bo prnesla nč dobrega..tujci ne bojo znal izgovorit, mi bomo pa večinoma še vedno govoril Brnk.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB