Pero Piše

Bla Bla Bla - Otroci

Bassman - Tor 12 Jun, 2007 19:03
Naslov sporočila: Otroci
Staršem, ki tole delajo iz otrok, bi morali otroke vzet!
rose22 - Tor 12 Jun, 2007 19:29
Naslov sporočila:
To so za mene tolk bolani ljudje
Shajtana - Tor 12 Jun, 2007 20:39
Naslov sporočila:
Se strinjam, to je bolano na vec nacinov...pod prvo zagotovo spodbuja pedofilijo, pod drugo te puncke nimajo nobenga otristva in pod tretje se jim vcepi da vse kr so, so lepe, da je lepota edina pomembna in nazadnje se poistivetijo samo s tem..kr je pa pol hud problem kasnej..ker nimajo ne zanimanj, ne hobijev..ne nč.
Anonymous - Tor 12 Jun, 2007 20:44
Naslov sporočila:
mal je hudo to, ja
Terminatorka - Tor 12 Jun, 2007 20:54
Naslov sporočila:
A to so jih v vrtcu za pusta fotkali? Hecam se.

Že ko sem tak holivudski nasmešek s stisnjenimi zobmi gledala pri bivši sošolki fotomodelu, me je vedno kar zmrazilo, kaj šele pri teh deklicah.
Nič čudnega, da je imel film Little miss sunshine tak uspeh.
Bassman - Pet 15 Jun, 2007 11:18
Naslov sporočila:
Si kar predstavljam kakšna bo njihova prihodnost.
Totalno zadrogirane, ali pa z hudimi psiho problemi!
rose22 - Pet 15 Jun, 2007 12:26
Naslov sporočila:
Te deklice majo že zdej hude psiho probleme same s sabo.Sem gledala enkrat en dokumentarc.Men je blo kr slabo
chukerchek - Pet 15 Jun, 2007 12:39
Naslov sporočila:
dej poišč filmče.. ja boge ja. jst ne bi mogla tkoel svojmu otroku ukrast otroštvo in na njem služit...
rose22 - Pet 15 Jun, 2007 12:44
Naslov sporočila:
Chukerchek ne vem če je na netu.Jaz sem to gledla na discovery al real tv.Pojma nimam
rose22 - Pet 15 Jun, 2007 12:46
Naslov sporočila:
Našla!!! Very Happy









rose22 - Pet 15 Jun, 2007 12:49
Naslov sporočila:
Vem da tole ne paše pod to temo,ampak vseen bom prlepla.če pa admine moti pa naj prestavijo.

Jaz sem jokala zraven ko dež Crying or Very sad


Terminatorka - Pet 15 Jun, 2007 13:56
Naslov sporočila:
Ma eni ljudje si rek, da so otroci naše največje bogastvo, mal napačno razlagajo. In lastne otroke dobesedno izkoriščajo za to, da b izplavali iz finančne stiske.
V revnejših državah jih tako recimo silijo v prostitucijo, v beračenje, ali pa jih (denimo v Albaniji) kar prodajo "agentom", za to, da bi potem delali oz. večina deklic pozneje pristane v prostituciji.
Kaj ima to skupnega z otrokimi missicami v Ameriki? Veliko. Problem je isti, samo način je drug, pač pogojen z okoljem iz katerega ti starši izhajajo.
Sicer pa imaš podobne absurde tudi pri nas. Znanka, mamica luškane 6-letnice, je tako enkrat po večkratnem prigovarjanju kolegice, ki se giba v modnih krogih, odzvala njenim prigovarjanjem, da bi deklico lahko pripeljala na snemanje za predstavitev otroških oblačil. Pa je ob prihodu na prizorišče snemanja doživela rahel šok, saj je bilo tam vse polno staršev, za katere je bilo že an prvi pogled jasno, da živijo na robu preživetja, otroci so bili pa vsi smrkavi, nekaj na silo urejeni. In ti starši so dobesedno trepetali n si grizli nohte, da bi bil za fotkanje ja izbran prav njihov malček.
Seveda se je samo obrnila in odšla od tam. Mogoče ji je pogled na to bedo dal misliti, da angažiranje otroka za takšne projekte, ni fer do otroka, saj je to na nek način tudi otroško delo, čeprav z zakonom v tej obliki ni prepovedano.
Bassman - Pet 15 Jun, 2007 14:01
Naslov sporočila:
Ja menda v ameriki obstaja že neka organizacija, ki ščiti otroke proti takemu izkoriščanju, točno ne bi vedel povedat o tem kaj dost.
chukerchek - Pet 15 Jun, 2007 19:05
Naslov sporočila:
Rose jst sm mislna filmček na temu ung dokumentarca, ampk ok sej vseen. Tisti filmčki in otroški nasmehi so čist preveč crepy in scary... tretjega filmčka pa moj comp sploh ne zazna.. vidim sam nek krizec...
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB