Pero Piše

Bla Bla Bla - Razgledanost!

Antigona - Tor 27 Feb, 2007 11:48
Naslov sporočila:
cuker, razgledanost ni isto kot inteligenca...
chukerchek - Tor 27 Feb, 2007 12:27
Naslov sporočila:
Antigona @ Tue 27 Feb, 2007 10:48 Napisal/a:
cuker, razgledanost ni isto kot inteligenca...


Hvala bogu da mamo tebe da nam razvetljuješ obzorja vsakič znova.. Rolling Eyes
Antigona - Tor 27 Feb, 2007 12:44
Naslov sporočila:
chukerchek @ Tue 27 Feb, 2007 11:27 Napisal/a:
Antigona @ Tue 27 Feb, 2007 10:48 Napisal/a:
cuker, razgledanost ni isto kot inteligenca...


Hvala bogu da mamo tebe da nam razvetljuješ obzorja vsakič znova.. Rolling Eyes


Ja, bi blo zlo dobr, da razmišljaš, preden kaj napišeš. Poleg tega ti ni treba biti tko popadljiva...
chukerchek - Tor 27 Feb, 2007 13:33
Naslov sporočila:
Antigona @ Tue 27 Feb, 2007 11:44 Napisal/a:
chukerchek @ Tue 27 Feb, 2007 11:27 Napisal/a:
Antigona @ Tue 27 Feb, 2007 10:48 Napisal/a:
cuker, razgledanost ni isto kot inteligenca...


Hvala bogu da mamo tebe da nam razvetljuješ obzorja vsakič znova.. Rolling Eyes


Ja, bi blo zlo dobr, da razmišljaš, preden kaj napišeš. Poleg tega ti ni treba biti tko popadljiva...


umira od smeha Jst res ne vem kaj teb ni jasn umira od smeha Jst mam možgane v obliki in velikosti grahka torej? Kaj mi zdej težiš če sm itak neumna pa mam opravičilo za to? Dobr da so na svetu še take svetle izjeme kot si ti umira od smeha
Mojsa - Tor 27 Feb, 2007 15:36
Naslov sporočila:
Razgledanost je relativna! In ti čist nič ne pomaga če si razgledan in butast hkrati!
Bassman - Tor 27 Feb, 2007 15:51
Naslov sporočila:
Mojsa @ Tor 27 Feb, 2007 2:36 pm Napisal/a:
Razgledanost je relativna! In ti čist nič ne pomaga če si razgledan in butast hkrati!


kako si lhko razgledan in butast?
to me pa res zanima?
Mr. Green
Mojsa - Tor 27 Feb, 2007 16:24
Naslov sporočila:
Ja seveda si lahko. Si razgledan v tej smeri da obvladaš vse informacije tega sveta in veš vse kaj se okol tebe dogaja in butast v tej smeri, da tega ne znaš uporabit in si socialni invalid, ki te noben ne mara ker si tečen in dosaden in nasploh arogantno neznosen. Se dogaja, believe me!
Bassman - Tor 27 Feb, 2007 16:26
Naslov sporočila:
ma to skor ne morem verjet, da to gre skupi.
Po moje ne no!
Terminatorka - Tor 27 Feb, 2007 16:32
Naslov sporočila:
Se spomnim mojih prvih izkušenj z internetom, ircanjem in podobnim sranjem. Bila sem pred davnimi, davnimi leti prej ženska izjema kot pravilo na netu. No in razni tipčki, ki so bili gor, pa so pogosto zelo ustrezali opisu, ki ga je navedla Mojsa. nasmeh
Mojsa - Tor 27 Feb, 2007 16:38
Naslov sporočila:
Gre gre, pa veš zakaj? Ker razgledanim včasih malo stopi v glavo da so razgledani, pol pa postanejo razgledano vase zagledani! hehehe
Morska - Tor 27 Feb, 2007 16:45
Naslov sporočila:
Razgledanost sama po sebi ne more vsebovati "butastih primesi". Le ta namreč vključuje tudi sposobnost uporabe različnih podatkov, kar pa če si butast, ne moreš. Razgledanost pomeni tudi neko razumevanje dogajanja, ne samo konrektnih dogodkov v smislu politike, gospodarstva in podobno, temveč tudi čisto življenskih reči.
Inteligenca pa... njo pa lahko razložimo na toliko načinov, da se na koncu raje odrečeš uporabi tega termina kot pa da ga skušaš uokviriti.
Antigona - Tor 27 Feb, 2007 19:47
Naslov sporočila:
Mojsa @ Tue 27 Feb, 2007 14:36 Napisal/a:
Razgledanost je relativna! In ti čist nič ne pomaga če si razgledan in butast hkrati!


ni relativna. al en veliko ve al pa ne ve veliko, to ni nič relativnega. mogoče je relativno samo to, kako ga ti oceniš. Posebej, ker bi mogla bit ti razgledana, da bi nekoga ocenila, kok je on. Tko da te ocene so tko bolj....
sapramish - Tor 27 Feb, 2007 23:48
Naslov sporočila:
razgledanost je, vsaj zame, vedno splosna... za ircarje v terminatorkinem primeru bi prej rekla d so poznavalci podrocja...
loh si pa razgledan sam mas custveno inteligenco tok nizko d ti razgledanost nic ne koristi...
Terminatorka - Sre 28 Feb, 2007 00:11
Naslov sporočila:
Ne, ne moj post ni imel nobene zveze s temo o razgledanosti. Se je nanašal samo na zadnji opis od Mojse. Me je spomnilo na tiste čase. Sami pametni fantiči, ampak brez tipkovnice mrzli.

O razgledanosti in inteligenci se mi v bistvu niti ne da pisat. S tem sem zaključila še v času psiholigije na faksu in se mi ne da obujat spomine na, vsaj zame, tisočkrat prežvečeno temo. Sem z veliko muke delala eno duhomorno seminarsko na to temo. Rolling Eyes
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB