Pero Piše

Bla Bla Bla - recikliranje tem

sapramish - Ned 18 Feb, 2007 18:31
Naslov sporočila: recikliranje tem
se vam zdi to smiselno? a res ne premoremo/premorete vec domisljije?
Terminatorka - Ned 18 Feb, 2007 18:55
Naslov sporočila:
Obstajajo tudi novi uporabniki. In če odpirajo nove iste teme, vam ni prav. Stari pa se itak skoz samo nekaj ku...rcite. Kot da vas kdo sili, da morate vztrajat na forumu, ki ga očitno sovražite. A ste podpisali kakšno pogodbo al kaj??
sapramish - Ned 18 Feb, 2007 19:02
Naslov sporočila:
js mam obcutek d si ti tukaj ze bla... in odpiram nove teme, ki zamrejo. ocitno je nekej narobe tlele.
Terminatorka - Ned 18 Feb, 2007 19:04
Naslov sporočila:
Ja eni v dveh letih ne spremenijo mnenja, drugi pa si o določeni temi v dveh letih lahko ustvarijo mnenje. Kaj je s tem narobe?
sapramish - Ned 18 Feb, 2007 20:18
Naslov sporočila:
nic. samo sprasujem se nasmeh
Terminatorka - Ned 18 Feb, 2007 23:03
Naslov sporočila:
Dokler se človek sprašuje, pomeni, da mu ni vseeno. To je dober znak. nasmeh
sapramish - Ned 18 Feb, 2007 23:58
Naslov sporočila:
mene zanima kako to d sveze teme zamrejo, ce niso lih povod kreganja in zmerjanja pomežik
Bassman - Pon 19 Feb, 2007 00:17
Naslov sporočila:
Ja to tud mene zanima?
Mojsa - Pon 19 Feb, 2007 11:38
Naslov sporočila:
Kitajci za spostitev jeze hodijo v neke lokale kjer pol lahko vse razbijejo, mi pa znašamo svojo jezo in fustracije v forumih. In če nismo jezni ali nas kaj ne obremenjuje ne pišemo toliko ker smo srečni in raje v tej sreči delamo kaj druga. Kadar smo jezni je fajn če maš še to nad nekom za znest in pol se pač mal še skregaš na forumu, da to srostiš. Zato teme, kjer ni konflikta tako hitro zamrejo. Po moje no. Jaz temo odprem samo če sem totalno zafustrirana hehehe
Terminatorka - Pon 19 Feb, 2007 12:19
Naslov sporočila:
No, jaz nisem zafrustrirana, mi je pa iz določenih razlogov zadnje čase mal dolgčas. Mislim, da šefe to ve, zakaj sem jaz tukaj. (vsekakor en zaradi želje po moderatorstvu) nasmeh
In ko mi ne bo več dolgčas, me ne bo več (toliko) tukaj. če bom pa bolj srečna takrat... vprašanje.
Bassman - Pon 19 Feb, 2007 12:24
Naslov sporočila:
Terminatorka @ Pon 19 Feb, 2007 11:19 am Napisal/a:
No, jaz nisem zafrustrirana, mi je pa iz določenih razlogov zadnje čase mal dolgčas. Mislim, da šefe to ve, zakaj sem jaz tukaj. (vsekakor en zaradi želje po moderatorstvu) nasmeh
In ko mi ne bo več dolgčas, me ne bo več (toliko) tukaj. če bom pa bolj srečna takrat... vprašanje.


Pol te bomo pa pogrešali pomežik
Terminatorka - Pon 19 Feb, 2007 12:26
Naslov sporočila:
Brussman @ Pon 19 Feb, 2007 11:24 Napisal/a:
Terminatorka @ Pon 19 Feb, 2007 11:19 am Napisal/a:
No, jaz nisem zafrustrirana, mi je pa iz določenih razlogov zadnje čase mal dolgčas. Mislim, da šefe to ve, zakaj sem jaz tukaj. (vsekakor en zaradi želje po moderatorstvu) nasmeh
In ko mi ne bo več dolgčas, me ne bo več (toliko) tukaj. če bom pa bolj srečna takrat... vprašanje.


Pol te bomo pa pogrešali pomežik


Yeah, right! Ni treba bit tako vljuden, no. Sem velika punčka, prenesem resnico. nasmeh
Bassman - Pon 19 Feb, 2007 13:40
Naslov sporočila:
sej zato sem ti napisal resnico!
Shajtana - Pon 19 Feb, 2007 15:10
Naslov sporočila:
Jaz se pa strinjam s tem da se stare teme ozivijo, ze tko jih je ogromno in vec jih je bolj nepregledno rata in se stvari ponavlajo al pa zgublajo.
Terminatorka - Pon 19 Feb, 2007 17:08
Naslov sporočila:
Brussman @ Pon 19 Feb, 2007 12:40 Napisal/a:
sej zato sem ti napisal resnico!


Glede prihodnosti resnica še ne obstaja. Samo az sedanjost in preteklost.
Mogoče pa vas bom tako ob živce spravla, da boste veseli in komaj čakali, da se poberem stran. nasmeh
Bassman - Pon 19 Feb, 2007 17:58
Naslov sporočila:
Terminatorka @ Pon 19 Feb, 2007 4:08 pm Napisal/a:
Brussman @ Pon 19 Feb, 2007 12:40 Napisal/a:
sej zato sem ti napisal resnico!


Glede prihodnosti resnica še ne obstaja. Samo az sedanjost in preteklost.
Mogoče pa vas bom tako ob živce spravla, da boste veseli in komaj čakali, da se poberem stran. nasmeh


Verjamem, da si tudi tega sposobna! smeh
Terminatorka - Tor 20 Feb, 2007 00:34
Naslov sporočila:
Mogoče boste pa potem spet bolj enotni
Bassman - Tor 20 Feb, 2007 08:59
Naslov sporočila:
Terminatorka @ Pon 19 Feb, 2007 11:34 pm Napisal/a:
Mogoče boste pa potem spet bolj enotni


V to pa zelo dvomim!
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB