Pero Piše

Bla Bla Bla - Saška Lendero - ne grem na kolena

Bassman - čet 01 Feb, 2007 14:58
Naslov sporočila: Saška Lendero - ne grem na kolena
Evo saška Lendero v tujem jeziku


Link
Antigona - čet 01 Feb, 2007 17:26
Naslov sporočila:
prekleta psica neumna histerična.
Anonymous - čet 01 Feb, 2007 17:52
Naslov sporočila:
fuj in fej, ne prebavlam je, tud tega komada nisem mogla celega poslušat
chukerchek - čet 01 Feb, 2007 18:05
Naslov sporočila:
Antigona @ Thu 01 Feb, 2007 16:26 Napisal/a:
prekleta psica neumna histerična.


Mislim kaj če bi zate kdo to govoril? Ne vem no kok so te doma vzgajal da žališ vse kar leze in gre...

Men bejba tut ni všeč. Tko vizuelno kot tut njen glas. Na videz mi deluje mal puhloglava, ampak ker je ne poznam ne mislim sodit.
Antigona - čet 01 Feb, 2007 18:28
Naslov sporočila:
To, kar človek dela, človek je. In ona je puhloglava pr¤¤¤¤¤ histerična. Moji so mi doma dali vsaj neke kriterije, da sem kritičn a do največjih slovenskih kretenov. OZ katerihkoli. Sram me je, saša lendero je sramota slovenske populacije. In ne mi s tem STVAR OKUSA, bljak!!!!!!!!!! Kurčeva pr¤¤¤¤¤ neuna, sramota je to in nč druzga in ne bom tolerirala tega sploh in mam tud pravico to povedat.
Mojsa - čet 01 Feb, 2007 20:15
Naslov sporočila:
Men je full dober komad, mal sem bla razočarana da je priredba, to sem ugotovila že nekaj časa nazaj, sam pač kaj zdaj. Glavno da jaz lahko doma plešem na ta komad, druga me ne briga....
little pumpkin - čet 01 Feb, 2007 21:39
Naslov sporočila:
Pa pustite to ubogo žensko pr miru, očitno se ji je zagablo življenje, da je taka in ima takšno denarno glasbo!
Mojsa - čet 01 Feb, 2007 23:25
Naslov sporočila:
Antigona @ čet 01 Feb, 2007 17:28 Napisal/a:
To, kar človek dela, človek je. In ona je puhloglava pr¤¤¤¤¤ histerična. Moji so mi doma dali vsaj neke kriterije, da sem kritičn a do največjih slovenskih kretenov. OZ katerihkoli. Sram me je, saša lendero je sramota slovenske populacije. In ne mi s tem STVAR OKUSA, bljak!!!!!!!!!! Kurčeva pr¤¤¤¤¤ neuna, sramota je to in nč druzga in ne bom tolerirala tega sploh in mam tud pravico to povedat.



To kar človek govori, to človek je. A ne Antigona? Malo bi pa lahko na svoj besedni zaklad gledala pr tvojih letih. Saj če boš rekla, da se ti zdi njena glasba in ona neumna, bomo vsi razumeli kaj si htela povedat. Confused No sej piši kar češ, svoboda govora, jaz ti dajem sam malo opazko.
Antigona - Pet 02 Feb, 2007 05:32
Naslov sporočila:
Mojsa @ Thu 01 Feb, 2007 22:25 Napisal/a:
Antigona @ čet 01 Feb, 2007 17:28 Napisal/a:
To, kar človek dela, človek je. In ona je puhloglava pr¤¤¤¤¤ histerična. Moji so mi doma dali vsaj neke kriterije, da sem kritičn a do največjih slovenskih kretenov. OZ katerihkoli. Sram me je, saša lendero je sramota slovenske populacije. In ne mi s tem STVAR OKUSA, bljak!!!!!!!!!! Kurčeva pr¤¤¤¤¤ neuna, sramota je to in nč druzga in ne bom tolerirala tega sploh in mam tud pravico to povedat.



To kar človek govori, to človek je. A ne Antigona? Malo bi pa lahko na svoj besedni zaklad gledala pr tvojih letih. Saj če boš rekla, da se ti zdi njena glasba in ona neumna, bomo vsi razumeli kaj si htela povedat. Confused No sej piši kar češ, svoboda govora, jaz ti dajem sam malo opazko.


Kaj pa je narobe z mojim besednim zakladom? Po mojem je še kar bogat! Pa zakaj b i rekla NEUMNA, če mislim da je histerična
In da se gre slačit odkar si je povečala joške - to pomen da je pr¤¤¤¤¤, po mojem.
BTW ful je skopirala vse
A V SPOTU STE VIDL KOK SO ENE STVARI CHEAP - NPR. OSVETLJAVA bruh!!!!
Bassman - Pet 02 Feb, 2007 09:52
Naslov sporočila:
P.S. a misliš, da kdo od tipov gleda karkol drugega kot babo?
A misliš, da ktera od žensk gleda karkol drugega kot babo?
diskretni - Pet 02 Feb, 2007 10:14
Naslov sporočila:
Antigona najbolje da se ti preimenuješ v psico ali prasi... zelo si izobražena ne vem kje živiš da te ne ukradejo.... fakiè
Zlobko - Pet 02 Feb, 2007 10:30
Naslov sporočila:
Mal ste zašli s teme....
Bassman - Pet 02 Feb, 2007 10:55
Naslov sporočila:
Prosim, da se malo umirite z napadanji drug drugega, kljub temu, da je tema v bla bla bla, prosim da komunicirate na normalni ravni, drugače bom temo zaklenil.
sapramish - Pet 02 Feb, 2007 12:47
Naslov sporočila:
se en dokaz kako je slovenska glasbena industrija v zatonu pomežik
Antigona - Pet 02 Feb, 2007 12:48
Naslov sporočila:
diskretni @ Fri 02 Feb, 2007 09:14 Napisal/a:
Antigona najbolje da se ti preimenuješ v psico ali prasi... zelo si izobražena ne vem kje živiš da te ne ukradejo.... fakiè


?????

Izobražena? Kdo pa je kej tazga omenjal, AHAHAHA!


Boss, ti praviš, da folk gleda sam babo. Men se pa zdi,da če so stvari cheap, da to zmoti in naredi stvar neprepričljivo. Tko je men ta spot totaln shit, da ne omenim njenih operiranih joškov, k jih je začela ven metat, prej je bila do vratu zapeta...A se je sploh spomnite izpred 6 let? Al kolk, neki tko... Jaz gledam včas spote, ker jih tud snemam in sm pogruntala, da se njej žal kljub operaciji in kopiranju in vsemu skupaj ni spremenilo nič v glavi. To pomeni, da je to poden od podna v slovenski sceni, prosim lepo, še Štajerski Mišo je boljši, vsaj je pristen, če ne drugega.

Boss, jaz nisem nikogar napadla, izgleda da pa so tukaj nekateri hitro ogroženi, če poveš svoje mnenje, s katerim se ne strinjajo. Moram rečt, da me to ne preseneča, no jaz bom še vseeno povedala, kar mislim, tudi če me boš opozarjal...spet se ne čutim nič krivo - sej menda ni provokacija, če govorim o nekom, s katerim nimate nič skupnega.
diskretni - Pet 02 Feb, 2007 13:06
Naslov sporočila:
saj nisi nič kriva samo slabo vzgojo si imela ker si brezobrazna.....Saška je pa že vredu...lep pozdrav
Antigona - Pet 02 Feb, 2007 13:09
Naslov sporočila:
ne razumem - slabo vzgojo sem imela, ker sem brezobrazna? A se hecaš, al kaj? Sploh ne razumem, kaj si hotu povedat!
sapramish - Pet 02 Feb, 2007 13:10
Naslov sporočila:
off topic: kok sovrazim besedo brezobrazen. a smo hrvati?! kaj se je zgodilo z besedo neobziren? sm pogledala v sskj in je sicer brezobrazen zastarelo, sam vsen, dejte mal pazit ta nas cudoviti jezik pomežik
diskretni - Pet 02 Feb, 2007 13:15
Naslov sporočila:
imaš dober besedni zaklad
Antigona - Pet 02 Feb, 2007 13:15
Naslov sporočila:
sapramish @ Fri 02 Feb, 2007 12:10 Napisal/a:
off topic: kok sovrazim besedo brezobrazen. a smo hrvati?! kaj se je zgodilo z besedo neobziren? sm pogledala v sskj in je sicer brezobrazen zastarelo, sam vsen, dejte mal pazit ta nas cudoviti jezik pomežik


ja...strinjam se.
Shajtana - Sob 03 Feb, 2007 00:41
Naslov sporočila:
Mislm ok men tud ona ni nek biser...pa sj ni misljen da je, niti ne dela zarad tega..sam s psico pa s prasico je pa ni treba zmerjat no. Ne vidm poitna v tem..al sm pa to pac jaz k morm met zloooo tehten razlog da neko zensko oznacim s prasico.
Zlobko - Sob 03 Feb, 2007 16:52
Naslov sporočila:
Image
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB