Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Edina Ljubezen

Thunderlight - Ned 14 Dec, 2003 23:00
Naslov sporočila: Edina Ljubezen
Verjamete v eno in edino pravo ljubeze.
Pazite na njo, da je ne zgrešite?
Shajtana - Pon 15 Dec, 2003 09:25
Naslov sporočila:
Pravzaprav ne wem, ampak ne verjamem v idealizirano verzijo ljubezni.Mislim da je na svetu več ljudi s katerimi imaš lahko res dobro zvezo vendar z nekaterimi bolj z nekaterimi manj.
Je pa res da sama nisem tak tip človeka da bi bla rajši kar z nekom samo da ne bi bla sama...tko da mogoče res čakam na pravo ljubezen. pomežik
EnigmA - Pon 15 Dec, 2003 10:25
Naslov sporočila:
Niti ne, ker sem po malem že prerasla tisti ideal in bla bla bla. In zato, ker mi je razmišljanje o tem prineslo več škode kot pa koristi.
Bolj verjamem samo to, da bom nekoč zaživela življenje s prijateljem, ki mi bo "stal ob strani", ki bo razumevajoč, mi pustil svoj zrak.... in da bo domačo nalogo opravljal tako kot treba Laughing
Pa sej veste....vse skupaj je skoraj eno in isto; tista prava ljubezen ali pa partner, ki je tvoj najboljši prijatelj.
ZMAJA - Pon 15 Dec, 2003 18:27
Naslov sporočila:
Ne. Verjamem v to, da je več možnosti za pravo ljubezen. Pri tem pa ni vse odvisno le od sreče.
-Naya- - Tor 16 Dec, 2003 11:37
Naslov sporočila:
Ne. Najbrž je več ljubezni tistih pravih, odvisno je le ob katerem času pridejo. Katera se uspe obdržati.

Pazim da ne zgrešim ljubezni, ja... Vendar je to samo začetek - to je najlažje, težje je ljubezen obdržati.
srèica - Sre 17 Dec, 2003 21:10
Naslov sporočila:
jaz verjamem v pravo in edino ljubezen ker sem jo že našla in jo mislim obdržati.
LadyNera - Pon 22 Dec, 2003 01:02
Naslov sporočila:
Mhh....ja no...mislim da se ljubezen rojeva vedno znova. Enkrat sme bla prepricana, da se mi ne bo nikoli vc zgodila, ampak vcasih je res potrebno, da ti sonce pade v kroznik, da ga opazis.

LP
ankh - Pon 29 Dec, 2003 12:33
Naslov sporočila:
verjamem, vendar nič več ne pazim nanjo, ker je nisem dovolj trdno držal v teh rokah...
Piky - Sob 10 Jan, 2004 20:09
Naslov sporočila:
kako došla, tako otišla! Sad
Nicoletta - Pon 26 Jan, 2004 10:08
Naslov sporočila: Re: Edina Ljubezen
Thunderlight Napisal/a:
Verjamete v eno in edino pravo ljubeze.
Pazite na njo, da je ne zgrešite?
Jaz verjamem v eno,edino in pravo ljubezen.Pravzaprav...ne....ne vem,kako bi povedala.....noro sem bila zaljubljena v prvega fanta,v drugega in tretjega malo manj,v tega,ki ga imam zdaj že tretje leto sem pa spet noro zaljubljena.Ko sem jaz noro zaljubljena,me zlepa ne popusti.Sicer pa jaz vsakemu svojemu partnerju dajem pravo in edino ljubezen.
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 10:46
Naslov sporočila:
Ja jst verjamem v edino in pravo ljubezen. Vendar se mi lahko to mišljenje kaj hitro tudi spremeni. Upam da ne!!!
Piky - Pon 26 Jan, 2004 11:48
Naslov sporočila:
edine in prave ljubezni NI!!!

preizkušeno!!!
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 12:00
Naslov sporočila:
povej primer
Piky - Pon 26 Jan, 2004 12:03
Naslov sporočila:
če začnem, bo kompjuter zabrejku, tolk bi blo vsega tega!!!
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 12:05
Naslov sporočila:
a si v kompjuter zaljubljen?
Piky - Pon 26 Jan, 2004 12:06
Naslov sporočila:
ha ha ha...

ZLO SMEŠNO!!!
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 12:10
Naslov sporočila:
dej bodi malo za humor
smeska - Pon 23 Feb, 2004 20:28
Naslov sporočila:
ja pri svojih letih se vedno verjamem v tisto ta pravo in edino ljubezen pomežik
vendar moram priznati, da se vcasih vprasam.. kako sploh to zgleda? je to tista zatrapanost, ki preide v ljubezen ali gre zgolj za.... kaj pa jaz vem..
ma bom ostala se kar naprej naivna, ce se temu tak rece nasmeh
deviènik - Tor 24 Feb, 2004 10:33
Naslov sporočila:
Edina in prava ljubezen obstajata. Edina je vsaka, saj je vsaka zase nekaj posebnega. Vsaka je unikatna.
Prava ljubezen pa je ljubezen do človeka, ki ga brezpogojno ceniš, spoštuješ in ljubiš. Vem, da obstaja. Upam, da ni bila edina.
-Naya- - Tor 24 Feb, 2004 13:35
Naslov sporočila:
Ampak a ni prava samo ena?
Poklièunga - Tor 24 Feb, 2004 13:57
Naslov sporočila:
Mah...sej pravjo,da če je prava je itaq usojena in če je usojena se ne more zgrešit in pride sama po sebi,torej je ni treba iskat,pazit,da je ne zgrešiš in ne vem kaj še vse!

Jz sicer ne vrjamem v usodo,ampak ker večina ljudi pravi,da je to tako,sem tako napisal...ni pa to moje mišlenje!

Jz mislm,da če se z nekom ujemaš,če imata iste misli,načrte,če je fizična privlačnost ... potem je to to in take osebe se je treba držat!!!
Anonymous - Tor 24 Feb, 2004 20:53
Naslov sporočila:
Jaz mislim, da je edina prava jlubezen tista, ki jo daješ nekomu in nič ne zahtevaš v zameno, ko ne postavljaš pogojev tu in tam; kako naj se oblači, kako naj se vede, kaj posluša, govori... Torej mora biti ljubezen BREZPOGOJNA.
ankh - Tor 24 Feb, 2004 22:17
Naslov sporočila:
naj dodam še en bolj teoretičen pogled na to temo. teoretičen zato, ker je ta izraz primeren, ker sta edina in prava ljubezen seveda zgolj teorija. torej, če si izposodim mojstra terapij medsebojnih odnosov garyja chapmana, bi lahko dejal, da je edina in prava ljubezen tista, ki govori nam enako zaporedje jezikov ljubezni.
Piky - Pon 01 Mar, 2004 20:58
Naslov sporočila:
edina prava ljubezen, je tista ljubezen, ki daje toliko kot jemlje, ki je soodvisna od dveh, ne od enega!!!
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB