Pero Piše

Računalništvo, Audio in TV - Gmail

Bassman - Tor 25 Jan, 2005 16:43
Naslov sporočila: Gmail
Ali kdo uporablja Gmail.
Mislim totalna fora, sploh to, da ga lahko dobiš, sam če te kdo povabi.
Druga fora 1G maila NE rabiš!
razen, če si pošiljaš filme po mailu, ampak za to so bolj primerne druge zadeve!
lucka - Tor 25 Jan, 2005 16:45
Naslov sporočila:
Jst mam Gmail...a ga rabiš šefe smeh REč ti pošljem povabilo
Bassman - Tor 25 Jan, 2005 16:46
Naslov sporočila:
ne ne rabim, hvala, mam povej.net, ki mi je več kot dovolj
pomežik
palèica - Tor 25 Jan, 2005 16:46
Naslov sporočila:
Men je pa dobr da je velik placa ...pa tud konkurenca je tuki bistvena, sploh ne kaj rabiš in kaj ne
Godfather - Tor 25 Jan, 2005 20:07
Naslov sporočila:
Hja... jaz sem glih zdej en dan delu čistko in pred njo sem mel 350 mb gor... tko da če ne bi delu čistke bi minil še kakšen mesec ali dva in bi blizu 1GB... enostavno se nabere...

Zlp
Shajtana - Pet 28 Jan, 2005 09:53
Naslov sporočila:
Jaz mam tud gmail..men je super..na hotmailu nikol 3/4 majlov nism mogla dobit al bi mogla pa vse zbrisat pa se pol ne bi..zdj pa lohk tud vec slik dobim pa to..glih z novoletne zurke nase sm zdj en filmcek dubla..pa tko. nasmeh Drgac pa ce kdo rab mam jaz se tud 3 vabila pomežik
sapramish - Pet 28 Jan, 2005 22:59
Naslov sporočila:
jah js mam yahoo k ma zdej 250M pa je kul. moj hotmail je ze zlo bogi, ostala dva mi pa tud kul sluzta širok smeh ne rabim se petga meila
Poklièunga - Sob 29 Jan, 2005 06:00
Naslov sporočila:
VATEVR!!!!

Jz ne rabm nč tazga....itaq ne dobivam večjih mailov od 5mb in še te mi pač pobere iz neta prek outlooka,tko da se takoj zbrišejo in je 100mb čist dost placa za vse,tko da....vatevr!
Nannna - Ned 30 Jan, 2005 20:43
Naslov sporočila:
Imam gmail in sm zadovoljna z njim, saj mi ni treba nič pošte brisati.
Uporabljam pa tudi notifier za firefox, tko da me vedno opomne kdaj imam novo pošto.
Bassman - Tor 01 Feb, 2005 10:51
Naslov sporočila:
No ja, to je precej zavajajoče.
Ker pošta se nabira, brišeš nič, potem pa ko se predal zabaše imaš dela uro ali več, da izbrišeš 1Gb mailov.
Shajtana - Tor 01 Feb, 2005 10:52
Naslov sporočila:
Bass po mojem mnenju pretiravas...tko al tko poklikas mejle hitr pol pa brisi..in pod drugo lohk jih ze prej zbrises a ne..tko da ne tle neki kao zavajajoce no Razz
Bassman - Tor 01 Feb, 2005 10:54
Naslov sporočila:
no ja, pokaž mi 1, ki jih sproti briše?
pa verjem mi, da ko klikaš 1Gb mailov, klikaš precej časa, preden vse poklikaš.
Shajtana - Tor 01 Feb, 2005 11:01
Naslov sporočila:
Jaz jih brisem sproti..sm pac tko navajena..kr je hudih jih pa spravim. Mislm ne wem no..men je ful dobr k je tok placa..mi k delamo kksne seminarske za fax pol si jih pa posiljamo da jih damo skp pa prevermo pa pol pride ful verzij pol pa se predstavitev v power pointu pa take zadeve..se nabere no..pa dobr je da mas se na mejlu ker enkrat nam je racunalnik na faxu dve disketi unicu in bi moral it dam iskat k nekomu pa ni blo vec casa ker smo mogl met predstavitev pa smo pol hitr z mejla pobral.
srèica - Tor 01 Feb, 2005 19:32
Naslov sporočila:
Bassman Napisal/a:
no ja, pokaž mi 1, ki jih sproti briše?
pa verjem mi, da ko klikaš 1Gb mailov, klikaš precej časa, preden vse poklikaš.


jaz sproti brišem maile. nimam gmaila, ker imam druge maile in ne rabim tako velikega prostora, ker sproti brišem maile.
sapramish - Tor 01 Feb, 2005 23:41
Naslov sporočila:
js tud sprot brisem... ceprov mam pa tud kake mejle k so stari 6 let širok smeh
Nannna - Pet 04 Feb, 2005 13:27
Naslov sporočila:
Meni so včeri podarili 50 invajtov, je še kdo jih dobil toliko?
Sploh ne vem več kaj naj s temi invajti, ker sm jih že vsem, ki jih poznam poslala Neutral
Shajtana - Pet 04 Feb, 2005 13:33
Naslov sporočila:
ja men tud pise kao 50 invites left..hehehe. pomežik Pa sm sam enim parim poslala k ostali itaq ze majo...
Bassman - Pet 04 Feb, 2005 14:21
Naslov sporočila:
ma to je samo reklamna poteza.
Tko kot bi tukaj naredu foro, pa bi se lahko gor prjavu samo tako, da te nekdo povabi, k je že prjavljen.
Shajtana - Pet 04 Feb, 2005 15:06
Naslov sporočila:
ja pa nared ane.. pomežik vse je lohk marketinska poteza a ne pomežik tko kt je pr teb to lahko uno razvrscanje poznani, clan druzine itd. itd.
lucka - Sob 05 Feb, 2005 15:06
Naslov sporočila:
Brisanje neželene elektronske pošte povzroča milijardno škodo

http://racunalnistvo.SIOL/novice/rac_clanek.asp?page_id=1&article_id=210502050816050


Meni so tudi dali 50 invajtov...poleg tega sem pa opazla, da VEDNO ko sem pokurila prejšnje 4 invajte sem naslednji dan imela spet na voljo 4 invajle...kje je pol tuki fora ??? Rolling Eyes

Ampak še vedno je pa gmail veliko boljši kot email...kjer so mi vedno po določenem času skurli račun...pa čeprav je bil še prejšnji dan uporabljan...poleg tega na moje posredovanje zakaj mi meil ne dela nikoli nisem dobila nobenega odgovora... Evil or Very Mad
Bassman - Tor 26 Apr, 2005 12:39
Naslov sporočila:
a mi lahko kdo pošlje gmail vabilo?
kr na mail info@povej.net
Bassman - Tor 26 Apr, 2005 12:46
Naslov sporočila:
hvala za povabila.
smeh
Shajtana - Tor 26 Apr, 2005 13:20
Naslov sporočila:
Ej zdj sm pa prepozna..sm ti hotla se jaz poslat pomežik
Rok-11 - Sre 04 Maj, 2005 13:48
Naslov sporočila:
ALi mi lahko prosim kdo pošlje vabilo za gmail?

Na rok_j@hotmail.com

Sem se pogovarjal z enimi kolegi, ampak nimajo vabil. Izgleda, da se delijo le med naključno izbrane člane...

Hvala!
Shajtana - Sre 04 Maj, 2005 14:04
Naslov sporočila:
Poslano :c8l:

ja, ja 15 znakov pa to...
Rok-11 - Sre 04 Maj, 2005 14:40
Naslov sporočila:
Dobil! Najlepša hvala!

Pa seveda moram še mal...15 znakov...
sapramish - Sre 04 Maj, 2005 19:37
Naslov sporočila:
zdej ma yahoo tud 1G placa tko d ne rabim menjat širok smeh
Nannna - Sre 04 Maj, 2005 22:00
Naslov sporočila:
Gmail ima zdej 2 GB Laughing

Imam vabila, če bi še kdo potreboval.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB