Forum: Poezija Tma: Notranji sovražnik. ---------------------------- Brooke Skillz: Resnične laži, določajo, notranje skrivnosti, prave vrednote, dovoljujejo, vendar nikoli, ne pridejo blizu, pretekla zgodovina, spominja, na globok obup, ko mi je poslal, zaposlenega, njegovega tabora, z namenom, da bi uničil in ubil, vse, za kar je trdo delal, da bi se znebil, mehke golobice, stkane v svoji sreči. Habitualno privzgojena načela, so se izkazala za prazna, znotraj veličastnega bitja, hotel jo je doseči, poskušal demoralizirati, kaj je bilo lepšega, oblikovanega z občutkom, poskušal je odvzeti, vendar se ga nisem bala, poskušal je uničiti, vse, kar ga je obkrožalo, borila sem se, trdo borila, ker ni mogel ostati, v moji bližini, zato je poslal zaposlenega, da bi se mi približal, da bi uklonila, ujela v spone, njegove usode, osvobodila sem se, njegove bolečine, ostala, ker me ni mogel ujeti, ni zmogel razmotati, besed, časa, spominov, zapletal se je v laži. Nekoč je bil, priklenjen na moje srce, nisem ga spustila, četudi, me je trgal narazen, nisem mogla, kajti oblast, sem prepustila čustvom, da bi lebdel, nisem popustila, brez njega, bi bila nemočna, ker bi me uničil, rad bi me videl na tleh, križano v višavah, zatirala sem mnenje, glas, ki me je prizemljil, ko sem padala, tik pred uničenjem, sem postala močnejša, borila, proti vsem možnostim, lahko uničiš telo, vendar uma nisi zmožen. Brooke Skillz: ....se opravičujem, šele sedaj sem opazila, da je podforum s poezijo malce višje, zato lepo prosim, če bi se dalo tole premakniti. Hvala. :oops: