povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Apr, 2008 08:27     Naslov sporočila:  Big brother in alkohol Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No v big brotherju se je tip pokazal, kakšen je, ko se ga napije.

Zanima me kaj mislite, ali alkohol res pokaže pravi karakter človeka?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Apr, 2008 10:14     Naslov sporočila:  Re: Big brother in alkohol Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Tue 22 Apr, 2008 08:27 Napisal/a:
No v big brotherju se je tip pokazal, kakšen je, ko se ga napije.

Zanima me kaj mislite, ali alkohol res pokaže pravi karakter človeka?


Ker tip?

Pravi karakter kva jst vem. Pomoje da ja, vsaj če gledam iz sebe k je tko k da bi mi dal serum resnice. Nimam se pod kontrolo, in ven mi butne vse tist kar mi manjka. Primer: Mi s fantom neki ne štima, grem zurat spoznam kazga hudga deca, me osvaja n se jst komi nazaj zadrzim da ga ne zapnem. Trezna bi se verjetno umaknila, pijana pa enostavno ne gledam na posledice (čeprav zgoraj nastetega primera nism naredla, je bilo pa zelo blizu...) in bi se samo mela fajn pa potešila tist po čemer po tiho hrepenim pa si zatiskam oči.

Kar se karakterja tiče jst sm preveč gobčna, samozavestna, dol mi visi za vse, ipd. Sam v resnic ne bi rekla da sem lih taka. Boljš bi blo če bi rekla da alko iz mene izvabi mojo drugo plat mene, katera je sicer bolj free ampak se ne ozira na čustva drugih.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Apr, 2008 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A ti si pol principu ženska pijana pi.. prodana Razz




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Apr, 2008 11:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Tue 22 Apr, 2008 11:12 Napisal/a:
A ti si pol principu ženska pijana pi.. prodana Razz


Tok hudo lih ni... če pa najdeš nekoga k ti je res všeč (kar je pri meni kr problem k sm zbirčna) se pa tezko nazaj drziš kar pa tut ne pomen nujno da se. če sm samska defenitivno zapnem, sam sexam s kom pa res redko. POnavad se zaustavi že pri lupčkanju k mi to zlo velik pomeni zarad mene če je tip najlepši na svetu ampak če pri lupčkanju nisva kompatibilna potem tut pri sexu ne bova. Izguba časa in energije. Včasih sem vztrajala in se tolažla da pač ni nujno da bo sex tut slab- po nekaj preizkusih sem začela uporabljat to metodo inu se je izkazala za zlo resnično.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 27 Apr, 2008 21:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm. Zanimiv ta letošnji BigBrother. Izkristalizirala se je cena človekovega dostojanstva. V Sloveniji je torej cena sužnja 350 evrskih tisočakov na leto. To je denar, za katerega lahko od posameznika zahtevaš, da pobere smeti z dvorišča, se obleče v psa in se pusti sprehajati po parku, ali pač okopa v mlaki krvi... morda še kaj bolj absurdnega. Več izveste v nasvetih za shopping, s katerimi vam rade volje postreže Nina Osenar.

Mi pa pri temu opevanemu zapletu z alkoholom nekaj smrdi... Kolikor je meni znano je uživanje alkoholnih pijač po naši delovno-pravni regulativi prepovedano. Enako omogočanje uživanja alkoholnih pijač. če so torej nastopajoči v BigBrother-ju v kontekstu delovnopravne zakonodaje kržili zakone, zakaj tega nihče ne sankcionira?

Naslednja stvar, ki mi nekako niti najmanj ni jasna, je odnos ekipe do zadeve same. Praviloma v nočnih lokalih, kjer so alkoholni izbruhi stalnica, ponavadi nasilje apriori preprečijo z odstranitvijo "motečih elementov" še preden je prepozno. Zakaj so člani ekipe BigBrother-ja čakali do kritičnega trenutka???

In nenazadnje... Kolikor sem zadnje čase videval dotične posnetke, nisem uspel zaslediti elementov fizičnega nasilja tega fanta, ki je zapustil show. Ne da bi bil zloben, mirne vesti lahko rečem, da je dekle jezikalo na vse pretege in žal ni dobilo tistega, kar ji je pripadalo. Ker se v pričujoči situaciji napadeni fant ni imel možnosti umaniti, je pač odreagiral agresivno, vendar nikakor ne nasilno. Nakar je menda dostojanstveno po lastni presoji show zapustil.

Ne poznam vseh podrobnosti, a zdi se mi, da ves ta cirkus samo še enkrat potrjuje, kako nizko smo uspeli pasti kot družba. Za takšne ekscese bi po moje moral nekdo odgovarjati in (najmanj) začasna prepoved nadaljevanja "delovanja" BB-ja bi morala biti takojšnja.

Hawk! Govoril sem.




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97368 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5298s ][ Queries: 37 (0.2855s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.