Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Jan, 2005 17:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa dobro, jaz sem pač samo po pesmi sklepala. Nisem pa rekla, da je s tem kaj NAROBE. Ok? Rolling Eyes




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Feb, 2005 23:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najbolj všeč sta mi Phil Collins in pa skupina Air Suply, ful mi imajo dobre komade. Take na izi, romantične nasmeh




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 2:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Feb, 2005 02:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hm moji so pa tko wyclef jean, tupac, lauryn hill, fugees, metallica, pink floydi, deep purpli, bob marley, ana pupedan, josipa lisac,coldplay, balaševič,DMX,beatsteaks, green day, iron maiden, pa še bi se najdl pomežik nelly furtado, da ne pozabm pomežik pa system of a down.




 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Feb, 2005 09:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

se sploh zavedate kako neumen je naslov te teme? meni je denimo všeč baročna glasba in skladatelj johann sebastian bach, ki je že stoletja mrtev.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 2:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Feb, 2005 12:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja in sej ni npisan, da ne sme bit mrtu, sej pr men je tud tupac mrtu. Pač to sprašuje keri so ti naj tuji izvajalci, pa ni važn al je stoječ al ležeč. Kaj pol bitle ne smeš napisat, k so itak že vsi skor kaput? Jst pač ne vidm problemov pomežik drgač pa ankh ti še prbiji take, ker učas se res nasmejem smeh




RUF AN, SEM TAKA IN ONAKA,
SEJ NE DA NISI LEPA SAMU LAŽEŠ KU SRAKA,
IMAŠ SEXI GLAS, AMPAK MENI SE ZDI,
DA NA DRUGEM KONCU ŽICE GRDA BABA SEDI.


 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Feb, 2005 13:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tudi če ne bi bil mrtev, izvajalec svojih del je bil redko. kaj pa je tukaj tako smešnega, pač ne vem.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 2:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Feb, 2005 13:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

uredu pol pa kul si lepo povedu, kar pač nism vedu pomežik glede smešnosti, pa nism mislu v tej temi, ampak v ostalih, kjer pač prbijaš nasmeh

brez zamere smeh




RUF AN, SEM TAKA IN ONAKA,
SEJ NE DA NISI LEPA SAMU LAŽEŠ KU SRAKA,
IMAŠ SEXI GLAS, AMPAK MENI SE ZDI,
DA NA DRUGEM KONCU ŽICE GRDA BABA SEDI.


 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Feb, 2005 13:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no, to je pa že bolj razumljivo.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Feb, 2005 15:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hm... matchbox20 (zacuda mam vse v originalih), vaya con dios (nikol se jih ne navelicam), prvi album od jewel, bregovic (rocks)... ma ogromn je tega... ah pozabla... xavier naidoo (definitivno zakon :loveit:)
drgac je pa moja zbirka polna svega i svasta...tko d res ne vem smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 starman
Amater
Amater



Pridružen/-a: 14:19, 05-Avg-2004
objave: 196
Teme: 3

5217.1 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 24 Feb, 2005 08:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

U2
Pink Floyd
Dire Straits




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od starmanPošlji zasebno sporočilo
 volkulja
Neznanka
Neznanka


Starost: 36
Pridružen/-a: 21:40, 20-Apr-2005
objave: 54
Teme: 1

1474.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 24 Apr, 2005 13:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

westlife, blue, enrique iglesias, richard clayderman, george zamfir, scooter,modern talking, ATC itd




Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, ne kupuje,marvec daruje!


 Strelec Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od volkuljaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97380 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3978s ][ Queries: 37 (0.1507s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.