Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 17 Mar, 2008 11:30     Naslov sporočila:  Big Brother Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Samo za nekaj trenutkov sem videl tale naš novi Big Brother.
Sprašujem se do kam gre poneumljanje ljudi?

Kaj vse si bodo izmislili totalno psihotnični producenti.
Do kam bodo pripralvjeni iti igralci v tej psiho debilni igri.

Ljudje gredo tukaj preko sebe, zamo zaradi denarja.

Kaj vse so sploh nekateri priravljeni narediti za denar?

Vse, čisto vse?

Kam gre ta svet?

Tisti, ki pa to gledate, pa jih podpirate.
Ali res tisti čas človek nima kaj bolj pametnega počet?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 13:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Mar, 2008 11:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

glej, ne bodi tolk kritičen, vsak ma svoje razloge zakaj gre. jaz bi tud šla zarad dnarja. teb mogoče dnar ne pomen veliko ker ga imaš dovolj. jaz recimo, ko mam še 500 evrov, pa nimam trenutno ne šihta, ne podpore, pa ne vem kaj bom naslednji mesec, je pa drugače. Pol je pa še druga stvar ki se imenuje izkušnja, mene bi tud recimo zanimala taka izkušnja, samo brez kamer. tko da mal širše poglej na zadevo!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4075s ][ Queries: 37 (0.1851s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.