povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:13     Naslov sporočila:  Najbolj impresivni film Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:
Kateri film vas je najbolj impresioniral??




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hector Napisal/a:
Solzice
Lessie se vrača




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

miss.blue Napisal/a:
hm, najbolj sm se zamislila ob dead man walking
drugač so pa fletni:
govori z njo
bloody sunday
matrix
matrix reloaded




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:
Mene je impresioniral AI




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hector Napisal/a:
Pa da samorastnikov ne pozabim (črno bel film ampak ti gane dušo oz ti jo stiska kot ožemalnik limono)




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Igra, kjer igra Michael Douglas... pa uni film... hm... Igra Brad Pitt... Seven, pa od istega igralca film Fight club...

V glavnem filmi za katere ne morem vnaprej vedeti vsebine, filmi ki me presenečajo s tem kako se stvari odvijajo, filmi ki nimajo nujno srečnega konca, v glavnem ki so mi zanimivi in nepredvidljivi!




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
Hmmm, težka bo, ker zadnje čase sploh več ne vem, kateri film sem gledala in katerega ne.

Recimo:

- Intervju z vampirjem (zelo dobra zasedba, kostumografija in sama vsebina)
- Identiteta (psihološka zadeva)
- Instinkt
- Face of
- Ocean's eleven
- Catch me if you can
- Krog (definitivno)
- Seven
- Stigmata
- Mož, ki je tožil Boga
- Film z Brad Pittom, ko se gre neki o opicah. Mislim, da je naslov 12 opic ali kaj...?
- Pavijanovo srce oz. Neiztrohnjeno srce
- Kačji pastir
- The green mile
- Smrtna obsodba (Letter form a death row - vredno ogleda))
- Pa recimo, če lahko še risanko omenim; Ice age. Tu ni potreben komentar

Več se ne spomnim....

LP




   
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Dec, 2003 14:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zelo zelo rad si ogledam kvaliteten film katerega koli žanra, najrajši mam seveda Grozljivke Twisted Evil

Zelena milja
Kaznilnica odrešitve
Ime rože
Poltergeist I in II
Exorcist
itd nasmeh

Aja, the others mi je bil zelo všeč smeh

G




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Frfetka




Pridružen/-a: 21:24, 28-Nov-2003
objave: 52
Teme: 1

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

objavaObjavljeno: Pon 22 Dec, 2003 07:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Braveheart, Gladiator, Pirati s Karibov.... mam bolj rada tak zanr.




    NI na linijiOsebna Galerija od FrfetkaPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Dec, 2003 12:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm zdele se spomnim samo 2 izmed filomv k sta name naredila velik vtis:
1.Jaz pa tebi mamo (Y tu mama tambien)
2.Pasja ljubezen




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Dec, 2003 12:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Stigmata




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Jan, 2004 16:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne joči peter smeh




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Jan, 2004 10:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zadnje čase..
Božje posredovanje
Božje mesto




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Gašileæ Šamo
Neznanec
Neznanec



Pridružen/-a: 15:43, 02-Avg-2004
objave: 26
Teme: 0

63.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 31 Avg, 2004 04:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eraserhead - predvsem zaradi atmosfere ki jo ima. Predstavi depresijo na najboljši možni način - skozi zvok čez celi film.




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od Gašileæ ŠamoPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 31 Avg, 2004 11:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmmm....

Jah v bistvu so mi impresivni filmi,ki so mi najbl všeč...
Eni me impresionirajo z zgodbo,drugi z igralsko zasedbo al kaj jz vem s čim še vse.

V bistvu loh napišem par filmov,ki so mi naj,ne po vrstnem redu.

Terminator 2
Braveheart




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97372 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4087s ][ Queries: 41 (0.1252s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.