povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Dec, 2007 19:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Thu 06 Dec, 2007 16:21 Napisal/a:
a une iz measarije pa rastejo na drevesu? Odrasti malo cukerček


1. ne jem mesa

2. gre se za to da se s tem promovirajo. Sori ne morjo tm eni bebci k še nikol u lajfu niso ubil zivali potem to delat... sori pač kura brez glave leta po dvorišču zato ker je ne znajo prav ubit, da o uboju zajčkov rajš ne govorim, ker si niti predstavljat ne upam kaj vse so počeli z njimi. In tut realno. Koliko mesa se vrze stran v trgovinah? Koliko zivali potemtakem za bz umre? in kle se vse to dogaja za en beden šov, spet zato da bo nekdo obogatel, nastradajo živali in to kravavo mesarjenje kažejo po tvju. Pa kaj ste nori vsi po vrsti?????? Da o ubogih zajčkih ne govorim.. pa pretepeni kravi, ki JE bila vidno poškodovana... Sej verjetno se vsem zdi: ah sej je bla sam kura.. ah sej je sam krava. Sam to točno kaže na vašo neumno plitkost in dejstvo da ste navadne ovce brez srca. Ovce k ta shit dejansko gledate!

3. tuki se gre med drugim tut zato da nekateri člani izživljajo svoje frustracije nad njimi!!!! In to tv promovira!!!! Kakšna sramota. Nastradal ne bo nihče. No sej jst se bom bunla tok časa dokler ne bom česa dosegla k tole pa ni več ničemur podobno. Le kako bi gledali če bi se folk tm med sabo klal a? Ja seveda to je pa nezaslišano.

4. to gledajo tudi otroci. Le kakšen vzgled je to? Podpihovanje da ubijanje zivali ni prav nič sramotnega oz. nehumanega? dej no... In vsa leta boja proti mučenju živali gredo z eno ku¤¤¤¤¤ oddajo v nič. Zarad enih polpismenih kretenov.

Sej lahk mi rečeš da sem naivna naj odrastem.. pa ne bom! Ker še vedno imam srce in sočutje in dokler lahk neki v zvezi s tem naredim bom tok časa tezila da mi bo ratal. Vsaj neki dobrga lahk naredim... nisem ena izmed tistih ki si zatiskate oči kvazi sej je vse u redu... Sam škoda da sm revna dijakinja k če bi mela kej keša bi jih tok stožla in verjem da bi tožbo dobila. In tut upam da bo tista novinarka izpolnila svoje groznje in zadevo dala naprej.

Grozn ej.. ampak nekaterim se še vedno zdi vse kul.. to mi je pa najbolj fascinantno. K da ste vsi mrtvi od znotri.. zivi mrliči sej nč čudnga da je svet tak kakršen je.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Dec, 2007 23:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz nisem za ubijanje živali itak ne, sama ne jem skor nič mesa, še posebej pa ne kakih konjičkov, žrebičkov in kaj vem, samo vem pa, da recimo če bi jaz mogla ubit zajca bi se tudi spravljala zraven kot lačna srat ker bi mi blo težko in bi ziher zjac bolj trpel ko če bi ga en mesar ubil. Tako da ok, mogoče so res delali vse skupaj kot da so mal prtišjeni, samo tako pač je. Ljudje nismo navajeni več elegantno ubijat živali ker vse nardijo to ostali za nas. Tako da jaz nikogar ne sodim če ne zna živali ubit in zraven kriči in kaj vem ker je jaz tudi ne znam. Sem pa zadnjil gledala oddaja na tujem tv kanalu in so morali tudi sami ubit morskega prašička in ga skuhat in pojest in so tudo zraven cvilili omedlevali in kaj vem kaj vse. Kakorkoli če greš tja za denar al ne, to pač moreš naredit če nočeš pač lahko greš domov.


Kar se pa tiče stran metanja mesa in koliko je lačnih in bla bla, je pa tule itak brezveze jamrat, smo dali to že stokrat skozi. Tud v makdonaldsu mečejo hrano stran in v vseh restavracija in bi človek popizdu, samo tule jamrat kako ti gre vse na k¤¤¤¤¤ in bi vse tožila je samo eno drekanje. če ti je res do česa pejt ven, pa prosi po restavracijah za hrano, pa nesi unim k jo rabjo in ne gnjavi nam kak je svet nepravičen. To vemo vsi. Samo razlika je da eni sam klobasajo, drugi so pa tiho pa dejansko kaj nardijo. Revna ali ne, marsikaj lahko nardiš, seveda če to v resnici hočeš, če ni to samo tvoje prepričevanje same sebe kak si dobra.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Dec, 2007 23:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma kolikor je meni znano je na Kmetiji zajec crknil ker je bil bolan al imel zajedalce al ne vem kaj točno. Ostale so pa pozenje ubijali. Eno kuro so kar tako po pomoti ubili, krava je bila ena itak že na pol živa, ta drugo so pa potem nekaj poškodovali itd. Ne vem no, meni je to brezveze. Ker ta šou ni in ne bo odraz realnega življenja na kmetiji in je vse skupaj kr neki. Jaz to lahko razumem, da da par ljudi, ki nikoli ni videlo žive krave pred sabo, ne ve kje se je lotit ali pa kako zaklat prašiča itd. ne vem pa kaj je treba Popu to Kmetijo oglaševat z najbolj krvavimi prizori. Itak je oddaja vnaprej posneta, torej bi lahko zmontirali tudi kakšne malo manj krvave prizore. Saj še marsikaj drugega niso pokazali, pa jih ne bi vrag vzel, če ne bi gledalcem glih kazali tam eno kuro kako brez glave teče naokrog.
sicer ej pa moje mnenje o vseh resničnostnih oddajah isto. Beda.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Dec, 2007 23:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Thu 06 Dec, 2007 22:01 Napisal/a:
Jaz nisem za ubijanje živali itak ne, sama ne jem skor nič mesa, še posebej pa ne kakih konjičkov, žrebičkov in kaj vem, samo vem pa, da recimo če bi jaz mogla ubit zajca bi se tudi spravljala zraven kot lačna srat ker bi mi blo težko in bi ziher zjac bolj trpel ko če bi ga en mesar ubil. Tako da ok, mogoče so res delali vse skupaj kot da so mal prtišjeni, samo tako pač je. Ljudje nismo navajeni več elegantno ubijat živali ker vse nardijo to ostali za nas. Tako da jaz nikogar ne sodim če ne zna živali ubit in zraven kriči in kaj vem ker je jaz tudi ne znam. Sem pa zadnjil gledala oddaja na tujem tv kanalu in so morali tudi sami ubit morskega prašička in ga skuhat in pojest in so tudo zraven cvilili omedlevali in kaj vem kaj vse. Kakorkoli če greš tja za denar al ne, to pač moreš naredit če nočeš pač lahko greš domov.


Kar se pa tiče stran metanja mesa in koliko je lačnih in bla bla, je pa tule itak brezveze jamrat, smo dali to že stokrat skozi. Tud v makdonaldsu mečejo hrano stran in v vseh restavracija in bi človek popizdu, samo tule jamrat kako ti gre vse na k¤¤¤¤¤ in bi vse tožila je samo eno drekanje. če ti je res do česa pejt ven, pa prosi po restavracijah za hrano, pa nesi unim k jo rabjo in ne gnjavi nam kak je svet nepravičen. To vemo vsi. Samo razlika je da eni sam klobasajo, drugi so pa tiho pa dejansko kaj nardijo. Revna ali ne, marsikaj lahko nardiš, seveda če to v resnici hočeš, če ni to samo tvoje prepričevanje same sebe kak si dobra.


Ma ti si fu¤¤¤¤ majke mi... Ok tožit jih lih ne morem- ker nimam keša, sem pa ŽE poslala pritožbo na Društvo za zaščito živali in čakam na njihov odgovor- na odgovor kaj sploh lahko naredimo oz. če sploh kaj. Ker pop tv je dost močna produkcija... Pripravljena sem zadevo poslati tudi na evropsko društvo, če tu ne bo nič zaleglo.. In defenitivno ne bom tiho. Poznam dovolj folka ki me bodo tudi podprli in mi pomagali kaj spisati, če bo potrebno in nisem edina ki jih je to zmotilo. Zbrskala bom tudi članek o oni novinarki in ji poslala mail. Ne ti men da nisem nič naredila. Sem kolikor je v moji moči in tudi bom v bodoče. Tko da ne utresi za bz in me nehi žalt. Pa btw noben ni govoril o lačnih- vsaj jst nisem. Nauč se brat!




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 00:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, no, cukr, pomiri se. Sej proti Pop Tv so glede Kmetije že stekli določeni postopki. Mislim da s strnai Društva proti mučenju živali, Društva za osvoboditev živali in Društva Peta. Med drugim so jih prijavili tudi na VURS.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 00:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Thu 06 Dec, 2007 23:14 Napisal/a:
No, no, cukr, pomiri se. Sej proti Pop Tv so glede Kmetije že stekli določeni postopki. Mislim da s strnai Društva proti mučenju živali, Društva za osvoboditev živali in Društva Peta. Med drugim so jih prijavili tudi na VURS.


ja halo kdaj poveš?? nasmeh Jst morm pa kle živce zgubit. Sej ravn to je problem, ker jst kot en ubogi drzavljan kle ne morem lih velik narest oz. zlo mal niti ni nujno da te kdo resno vzame. Me pa moti to da če povem svoje mnenje ki se zavedam da je zelo vročekrvno, ker me je tole res razpizdil, da sem VSAJ nekaj naredila, četudi ni nujno da bo zadeva padla na plodna tla . In pol se najde nekdo ki ni niti tolk truda pripravljen vložit da bi skušal dognat u čemu je fora in me na konc obtoži da kle neki javskam in se delam kok sm jst zdej dobra...

pritožbo sem poslala še preden sem tukaj zajavskala!




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 00:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim pa, da je Vurs ugotovil, da kao z unim klanjem prašiča ni bilo nič narobe oz. da je bil omamljen. Sam kolikor je meni znano niso oszali pri tem in delajo na zadevi.
Sej če tako pogledaš, če jim prinesejo "iz zunanjega sveta" bonbone, čokolado, sladkor, moko, kavo, šampon... bi jim pa lahko tudi zrezke. Tako da tukaj ni dileme, da klanje povečuje gledanost oz. da ne gre za golo preživetje tekmovalcev. Moje mnenje je, da je za resničnostni šov dovolj velik zalogaj že to, da morajo tekmovalci skrbet za toliko živali in da je njihovo klanje v tem kontekstu povsem odveč. Ampak očitno bodo šli s temi reality showi tako daleč 8ne mislim sam Slovenijo) dokler ne bo dejansko nekje prišlo do kakšne hude piz... ko bo kdo koga ubil ali kaj podobnega.
BTW, vsem, ki vas relity showiše niso obsedli, priporočam v branje knjigico Olivera Razaca - Ekran in živalski vrt.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 09:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej men je to jasno, da je to vse po sistemu iger in kruha.
Seveda kruha je bolj malo, zato so igre bolj gledane.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 15 Dec, 2007 23:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaka glupača je izpadla tale Voditeljica pri dvoboju Daše in Biljane s tistim zavlačevanjem pravilnega odgovora, mislim, res bjonda!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 16 Dec, 2007 10:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kako ste sicer zadovoljni z zmago Daše?

Jst trdim, da je zmagala, čist zaradi ljubosumja tipov eden na drugega, kar so ženske spridoma izkoristile.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3595s ][ Queries: 41 (0.1422s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.