Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 06:47     Naslov sporočila:  Rich Bitch Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali je kdo videl tale video.
Video je narejen profesionalno, medtem ko kako je to ona zapela, bi se dalo diskutirat.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 10:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

? ne vem ker to




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 11:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A od Nine Osenar?
Jaz videa nism vidla, sm pa slisala komad...k mi ni vsec.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja od Nine Osenar.
Zapeto je tko kot bi pršu Indijc v Ameriko in zapel po angleško!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 11:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

fak ojoj. no rada bi vidla---bom probala




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 11:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma ka vse še ne bo spravla delat, brezveze komad, pet pa tud ne zna preveč, naj gre na kake inštrukcije
itak pa take dolgočasne muzke ne poslušam




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 47
Pridružen/-a: 17:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 13:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh





Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 13:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aha si ga našla, TNX, jst ga nisem našel.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 10:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 16:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Fak sploh nism ne morm do konca pogledat k.. adijo pamet. Tok so oglaševal po vseh medijih kok bo hud video kva pa je hudga?? Styling that's all. Mislim da poje za svoj glas malce previsok.. Color grading u ku¤¤¤¤¤.. Lahk bi Osenarco mal lepš pokazal če mene vprašaš k vizuelno ni tok napačna.. Se vid da Okorn nima blage kaj je sexi..

Aja pa Brussko profesionalno? Ti opravičim ker ne poznaš Okorna. On ni zmožen spelat projekta profesionalno..




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 13:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 17:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz bi tudi bla Rich Bich, al pa samo Rich če že ne druga. Video... hmm...hmm... saj ni slab, pesem glih ni nekaj no, sam video je ok recimo, glede na naše ostale videje.
Okorn? Nič ne vem o njegovem delu sam to vem, da bi ga tini takoj ukradla če bi lahko ker je cuker!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 10:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 17:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Mon 02 Apr, 2007 18:13 Napisal/a:
Jaz bi tudi bla Rich Bich, al pa samo Rich če že ne druga. Video... hmm...hmm... saj ni slab, pesem glih ni nekaj no, sam video je ok recimo, glede na naše ostale videje.
Okorn? Nič ne vem o njegovem delu sam to vem, da bi ga tini takoj ukradla če bi lahko ker je cuker!


KVAAAAAAAAAAAA??????zid A ti to resno??? MOdel je tak egocentrik pa ma tok fucking težek karakter da jst vsakič k ga vidm bi mu najrajš šamar stislna pa sm zelo potrpežljiv človk. A si že vidla kdaj kazga mjhnga froca k je u iber razvajen in teži za vsak drek? No that's him, predstavlji si ga v najhujši obliki. PA sej zdej je prost k ga je Tina u k¤¤¤¤¤ poslala tko da go ahead... Mr. Green Pa pol se jav pr men boš povedala če je še zmer taaaaaak cukr... umira od smeha Povrh vsega da ne zgleda ma tok gnil karakter da.. u lajfu nism srečala človeka (pa mam kr neki pacientov okrog sebe) k bi bil tok hinavski, nehvaležen, izkoriščevalski, wanna be star in se kiti s stvarmi za katere so nekateri mogl presneto garat k je tok neprofesionaln in nesposobn da je zgledal kul- pa povrh vsega še svoja "frenda" ni omenu npr. v medijih ampak sam na svojo rit gleda, matko bi prodal, tečn k triper je pa res da ma jajca, sam je k¤¤¤¤¤ k to vedno terja žrtve... On pa se vedno kiti na tujih žulih. Do you want him still?????

Men nau nikol jasn kaj je Tina z njim počela.. No sej to pove tut neki o njej a ne?

Ampak ok ti kr mej svoje iluzije jst sm ga mela priložnost gledat in poslušat like 2 leti... če bi bla jst na mestu šefa bi že zdavni tok letu čez okn ne čez vrata, pa pomoje bi bi mu spraskala obraz...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 18:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Spot je za slovenske apriori neprofesionalne razmere in pod taktirko "neprofesionalnega" režiserja narejen nadpovprečno profesionalno.
Jasno je, da pri nas vedno primanjkuje denarja tako za filme kot videospote, tako da je vse skupaj ena huda amaterska scena.

Kar zadeva Okorna pa je po do sedaj videnem samo zelo iznajdljiv amater, ali človek, ki iz svoje, že po defoltu amaterske pozicije zna veliko ven potegnit. In potem je to avtomatično smatrano za uspeh. Ker je nekakšne čudež. Mislim, jasno da je čudež, če je mlad mulo k večini stvari, ki jih je delal, vedno pritegnil svoje zastonjkarske frende.
Me je pa vedno zanimalo kaj bi ta razvpiti amater, človek, ki dela nizko proračunske čudeže, naredil z visokim proračunom. Ko bi se moral lotiti teme, ki mu ni blizu. In kjer se ne da ponucat frende.
Test je bil že ta spot za Nino, kjer je bilo v igri malo več denarja kot ga je rdečekapi režiserček vajen. In je študiral, študiral, in ugotovil, da ga Nina spominja na krvavo darkerico. Potem si je pa še ene stokrat zavrtel film Sin city (ma kaj 100x, 200x) in tukaj imate neizviren, polprofesionalen zmazek. Narejen za, seveda spet slovenske razmere, ogromno denarja.
Moje mnenje: lahko bi bilo boljše.
Aja, pa uni bad guys v spotu so bili spet eni od frendov frendi ipd.


Drugače sme pa ajz pred par dnevi Okorna še videla skupaj z Gorenjakovo. Ni bilo videti kot da je "na čevlju". nasmeh


Kar pa azdeva sam komag od Osenarce, pa še vedno boljše poslušat to kot pa njeno fušanje v živo. Ima pač idejo, da je dobra rnb pevka. Ne vem sicer kdo ji ej to vtepel v glavo. Ziher kdo, ki jo je hotel spravit v posteljo.

Pa ni mi jasno niti to, zakaj vse te neke izi slači bejbe v vseh komadih nekaj pojejo kako so super in oh in sploh, kako so boljše od tam ene tretje, kako vsi tipčki sanjarijo o njih in namestoda bi gledalis voje punce gledajo njih itd. A je to kakšen njihov autogeni trening al kaj? Imajo tako nizko samopodobo in samozavest, da res potrebujejo to? Meni se zdi, da potem sam še bolj cheap izpadejo, če si prepevajo nekaj v stilu I'm a rich bitch.
če bi bila jaz njihov producent, bi jim odsvetovala take butaste tekste in bi najela enega kvalitetnega tekstopisca, ki bi napisal kaj manj patetičnega. Že zato, ker mislim, da taki komadi pri večini potencialnih poslušalcev (vsaj v kombinaciji tega teksta in te osebe) ustvarjajo odpor do tega izvajalca.

Tipičen primer je Sanja Grohar, ko v enem komadu poje o nekem svojem uspehu bla bla pa neki "Pričakujete moj apdec?". Mislim, meni je to čist adijo. Da lahko padeš, moraš najprej nekam prilezt. In da ti je lahko nekdo fouš, moraš najprej nekaj konkretnega bit. Groharci pa je kvečjemu alčhko fouš sam kakšna soseda pa kakšna sosšolka iz srednje šole. Nekaj v tem stilu. Večini ostale Slovenije e pa ena nepomembna frkljica in zato njen komad recimo izpade smešen in neumen in ustvarja odpor.

če že dela kdo zanič musko, potem vseeno boljše, da prepeva neutralno neumna besedila ala Atomik Harmonik kot pa osebno smešna in neumna besedila.




I'll be back!



Nazadnje urejal/a Terminatorka Pon 02 Apr, 2007 18:33; skupaj popravljeno 1 krat

 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 13:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 18:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

J a saj sem rekla, jaz okorna ne poznam in si ga tud ne želim rekla sem samo da je vizualno cuker in zato bi ga ukradla tini, kak je pa njegov karakter pa pojma nimam, pa je tud vseeno. sam pač moj tip moškega je to je vse.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 18:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mlad je še. če ne bo tako zaletav, kot je zdaj, bo mogoče še daleč prilezel. Pa če ne bi bil tak egič, bi bil še bolj simpatičen. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 10:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Apr, 2007 21:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Mon 02 Apr, 2007 19:26 Napisal/a:
Spot je za slovenske apriori neprofesionalne razmere in pod taktirko "neprofesionalnega" režiserja narejen nadpovprečno profesionalno.
Jasno je, da pri nas vedno primanjkuje denarja tako za filme kot videospote, tako da je vse skupaj ena huda amaterska scena.

Kar zadeva Okorna pa je po do sedaj videnem samo zelo iznajdljiv amater, ali človek, ki iz svoje, že po defoltu amaterske pozicije zna veliko ven potegnit. In potem je to avtomatično smatrano za uspeh. Ker je nekakšne čudež. Mislim, jasno da je čudež, če je mlad mulo k večini stvari, ki jih je delal, vedno pritegnil svoje zastonjkarske frende.
Me je pa vedno zanimalo kaj bi ta razvpiti amater, človek, ki dela nizko proračunske čudeže, naredil z visokim proračunom. Ko bi se moral lotiti teme, ki mu ni blizu. In kjer se ne da ponucat frende.
Test je bil že ta spot za Nino, kjer je bilo v igri malo več denarja kot ga je rdečekapi režiserček vajen. In je študiral, študiral, in ugotovil, da ga Nina spominja na krvavo darkerico. Potem si je pa še ene stokrat zavrtel film Sin city (ma kaj 100x, 200x) in tukaj imate neizviren, polprofesionalen zmazek. Narejen za, seveda spet slovenske razmere, ogromno denarja.
Moje mnenje: lahko bi bilo boljše.
Aja, pa uni bad guys v spotu so bili spet eni od frendov frendi ipd.


Drugače sme pa ajz pred par dnevi Okorna še videla skupaj z Gorenjakovo. Ni bilo videti kot da je "na čevlju". nasmeh


Kar pa azdeva sam komag od Osenarce, pa še vedno boljše poslušat to kot pa njeno fušanje v živo. Ima pač idejo, da je dobra rnb pevka. Ne vem sicer kdo ji ej to vtepel v glavo. Ziher kdo, ki jo je hotel spravit v posteljo.

Pa ni mi jasno niti to, zakaj vse te neke izi slači bejbe v vseh komadih nekaj pojejo kako so super in oh in sploh, kako so boljše od tam ene tretje, kako vsi tipčki sanjarijo o njih in namestoda bi gledalis voje punce gledajo njih itd. A je to kakšen njihov autogeni trening al kaj? Imajo tako nizko samopodobo in samozavest, da res potrebujejo to? Meni se zdi, da potem sam še bolj cheap izpadejo, če si prepevajo nekaj v stilu I'm a rich bitch.
če bi bila jaz njihov producent, bi jim odsvetovala take butaste tekste in bi najela enega kvalitetnega tekstopisca, ki bi napisal kaj manj patetičnega. Že zato, ker mislim, da taki komadi pri večini potencialnih poslušalcev (vsaj v kombinaciji tega teksta in te osebe) ustvarjajo odpor do tega izvajalca.

Tipičen primer je Sanja Grohar, ko v enem komadu poje o nekem svojem uspehu bla bla pa neki "Pričakujete moj apdec?". Mislim, meni je to čist adijo. Da lahko padeš, moraš najprej nekam prilezt. In da ti je lahko nekdo fouš, moraš najprej nekaj konkretnega bit. Groharci pa je kvečjemu alčhko fouš sam kakšna soseda pa kakšna sosšolka iz srednje šole. Nekaj v tem stilu. Večini ostale Slovenije e pa ena nepomembna frkljica in zato njen komad recimo izpade smešen in neumen in ustvarja odpor.

če že dela kdo zanič musko, potem vseeno boljše, da prepeva neutralno neumna besedila ala Atomik Harmonik kot pa osebno smešna in neumna besedila.


Hm kaj bi naredu če bi imel večji budget? do sedaj se vedno fura na sceno: ni blo denarja.. Kaj pa ko je denar? zadeva je precej podobna ker mulo doseže le do neke stopnje in če ne bi blo filmov in videospotov od katerih kopira ne bi naredu nič, ker za moje pojme na zna mislt s svojo glavo. Kr poglejte vse njegove videospote in v vseh najdeš podobnost od ameriških izdelkov. Kot režiser tut ni bog ve kaj ker je tok prepotenten da se mu zdi da vse zna- posledično se mu ne da nič naučit in če bi folk vidu kaj dejansko pride v montažo kjer se stvari popravljajo in preobdelujejo bi kozlal- ne bi bil več slovenska zvezdica.. Ja sej na fredih se fura in tisti k pa niso frendi jih pa stiska z dnar in pač ma to srečo da vedno najde kake neumneže ki bi delal za referenco- folk ki bi se rad pokazal in na pol zastonj. Seveda on to izkoristi kukr je pač možno. Mislim človek zarad njegovih napak dela like 14 dni u kosu- na pol zastonj, non stop kar vključuje tudi nočna dela na koncu pa ko je on že na pol mrtu od dela al pa zboli, bi on neki spremenil in je sposoben človeka ganjat pa tut če bo umru zarad njega sam da bo on imel dokončan spot. Na koncu v zahvalo pa za hrbtom pljuva po njem in ga opravlja in oh in sploh kok model nič ne zna.. (seveda ne zna rečt niti hvala) - za ta dejanja bi mu najrajš jst lastnoročno velikokrat vrat zavila...

Nazadnje sm jst pred parimi meseci slišala da sta šla narazen. Možno da sta spet skupi.. Ne vem.

Najbolj smešn pr tem besedilu je dejstvo da ona poje I'm a rich bitch pa ni niti približn... umira od smeha Ja je bolj wanna be rich bitch...

Sej kako bodo ti izdelki od raznih groharc in osenarc dobri če same plavajo po plitvinah tako kot njihovi komadi- sej kaj jim je pa najbolj pomembno u lajfu- dnar, dorb tip, lepota in slava. Rajš poslušam Brizgalno brizgo- ta gre vsaj u ušesa... umira od smeha

Sicer je pa dans že vsak kekec pevc sam da kukr tok dobr zgleda in Slovenija je iz tega vidika najboljši primer.. Kar je izjemno žalostno. Še bolj žalostno pa je dejstvo da folk to celo posluša.

S takim odnosom kot ga ima ne bo prilezel daleč ker so redki ljudje ki še želijo delati z njim... če bo spremenil sebe mogoče. Drugač bo pa slej ko prej potegnu kratko...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96742 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3889s ][ Queries: 41 (0.0566s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.