Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Apr, 2007 21:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

berem tisoc in eno noc... za seminarsko in je kul Cool




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Apr, 2007 08:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Berem Rest in pieces - Rita Mae Brown
Pol me caka pa Marquez.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Jun, 2007 10:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

George R.R. Martin:
Igra prestolov




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Jun, 2007 21:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Oliver Razac : Ekran in živalski vrt

Trenutno pa žvečim izbrana poglavja debele knige zogromno slikami z naslovom Svetovna umetnost.


Zlobko @ Ned 03 Jun, 2007 10:17 Napisal/a:
George R.R. Martin:
Igra prestolov


Je res boljši od Tolkiena?




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Jun, 2007 21:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antoine Luzy, V tvojem pogledu je skrita moč..

kathryn Labm Dekleta so s saturn, fantje pa z Jupitra

Prva knjigca mi je full všeč..




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Jun, 2007 10:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Sun 03 Jun, 2007 21:27 Napisal/a:
Oliver Razac : Ekran in živalski vrt

Trenutno pa žvečim izbrana poglavja debele knige zogromno slikami z naslovom Svetovna umetnost.


Zlobko @ Ned 03 Jun, 2007 10:17 Napisal/a:
George R.R. Martin:
Igra prestolov


Je res boljši od Tolkiena?


Odvisno, pri Martinu ni vilincev in čarovnikov. Dovoli pa si tudi to, kar si drugi pisci ne upajo, namreč, da meni nič tebi nič tu in tam žrtvuje in umori enega od glavnih protagonistov.

za nekoga nedvomno je, jaz osebno pa ne bom sodil o tem, meni osebno sta oba vrhunska mojstra fantazijske tematike. Res pa je, da je Martin še živ in bomo ahko ljubitelji te zvrsti uživali še kar nekaj let.




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 10 Jun, 2007 21:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No....pri meni se zadeva od mojega zadnjega obiska tuki ni spremenila...še vedno je zadnja prebrana knjiga ista kot takrat in niti ne vem kera.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 14:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Anthony Burgess: Peklenska pomaranča

Pretekli vikend sem šla v našo hišno knjižnico si nabrat knjige za moj skorajšnji dopust. Ker moja velezaposlena mat zadnje čase knjige kupuje nekako v razmerju 1:100, seveda v prid kupovanja ne pa branja, se za nasvet ne moreš več obrnit nanjo. Tako sem ob izbiranju še mal listala in brala po knjigah in se je zgodilo, da me je roman Peklenska pomaranča (mimogrede, prevajalec Branko Gradišnik zagovarja bolj naslov Mehanična oranža) tako pritegnil, da sem ga potem kar celega prebrala (je dokaj tanka knjigica).
Govori pa, poenostavljeno povedano, o konformistični družbi, ki ne prenese delovanja posameznika (prevzgoja enega fanta v zaporu itd. ). Posebnost romana je tudi jezik Nadsat. Brez slovarčka na koncu knjige je seveda mal težko se prebijat skozi tekst.

Aja, tistim, ki raje gledate filme kot pa bereta, pa priporočam ogled istoimenskega Kubrickovega "prepovedanega" filma.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Emona Devil
Neznanec
Neznanec


Starost: 33
Pridružen/-a: 17:33, 17-Jun-2007
objave: 39
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
1019.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 15:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Knjige nisem že kako leto prebral. Raje gledam filme. Nazadnje prebrana je bila v 1. letniku srednje šole. Emm William Shakespear-Romeo In Julija.




My Nasty Reputation Takes Me Everywhere


 škorpijon Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Emona DevilPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 15:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, ti, Devil pa Peklenske pomaranče raj ne beri, glede na to, da še nisi polnoleten pa tudi film lahko gledaš sam v spremstvu staršev. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Emona Devil
Neznanec
Neznanec


Starost: 33
Pridružen/-a: 17:33, 17-Jun-2007
objave: 39
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
1019.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 15:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Sre 20 Jun, 2007 16:38 Napisal/a:
No, ti, Devil pa Peklenske pomaranče raj ne beri, glede na to, da še nisi polnoleten pa tudi film lahko gledaš sam v spremstvu staršev. nasmeh


Kaj pa je takega v filmu, da ne bi bilo primerno zame? Sex? Ubijanje? Kri? Vse to že gledal po TV-ju in nič takega, kar bi prvič videl. Very Happy če je sex zraven pa tudi ne vidim zakaj bi bilo neprimerno zame saj nisem nedolžen fantek. Razz




My Nasty Reputation Takes Me Everywhere


 škorpijon Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Emona DevilPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 15:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

si v takšnih letih, da ti lahko postane všeč na napačen način. čeprav dvomim, da bi se danes kak 16-letnik "drogiral" z mlekom. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Emona Devil
Neznanec
Neznanec


Starost: 33
Pridružen/-a: 17:33, 17-Jun-2007
objave: 39
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
1019.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 15:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se raje "drogiram" s seksom.




My Nasty Reputation Takes Me Everywhere


 škorpijon Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Emona DevilPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 17:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Emona Devil @ Sre 20 Jun, 2007 14:33 Napisal/a:
Knjige nisem že kako leto prebral. Raje gledam filme. Nazadnje prebrana je bila v 1. letniku srednje šole. Emm William Shakespear-Romeo In Julija.


A v SŠ ne obstaja več domače branje, da bi bilo treba kakšno knjigo prebrat?
čeprav jaz se spomnem , da smo vsako leto imeli eno knjigo na izbiro in nas je večina brala Victorio Holt in podobne zadeve Embarassed




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Emona Devil
Neznanec
Neznanec


Starost: 33
Pridružen/-a: 17:33, 17-Jun-2007
objave: 39
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
1019.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 10:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka @ Sre 20 Jun, 2007 18:37 Napisal/a:
Emona Devil @ Sre 20 Jun, 2007 14:33 Napisal/a:
Knjige nisem že kako leto prebral. Raje gledam filme. Nazadnje prebrana je bila v 1. letniku srednje šole. Emm William Shakespear-Romeo In Julija.


A v SŠ ne obstaja več domače branje, da bi bilo treba kakšno knjigo prebrat?
čeprav jaz se spomnem , da smo vsako leto imeli eno knjigo na izbiro in nas je večina brala Victorio Holt in podobne zadeve Embarassed


Ja no v 1. letniku sem se še silil brati, v 2. letniku pa tudi ene knjige nisem prebral.




My Nasty Reputation Takes Me Everywhere


 škorpijon Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Emona DevilPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2795s ][ Queries: 37 (0.0666s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.