povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Jul, 2005 20:39     Naslov sporočila:  Melodije Morja in Sonca Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj tako katastrofalnega pa še v življenju nisem slišal.
Poslušal sem rebeko, pa še ene 3 nastopajoče.
Katastrofa!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 garfield
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 57
Pridružen/-a: 21:43, 28-Dec-2004
objave: 70
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
1688.2 kinta/e
0.0 šold/e
39.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Jul, 2005 22:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dobr si. če ti je uspelo clo tko dolg zdržat.
Laughing Laughing Laughing




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od garfieldPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Jul, 2005 22:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem takrat v Ljubljani poslušal odličen koncert vokalno-jazz skupine Manhattan transfer, v Križankah, (4000 obiskovalcev!), bilo je noro.....!!




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 17 Jul, 2005 22:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moja malenkost pa bila v portoroškem avditoriju. Na žalost.




   
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Jul, 2005 23:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tebe bi bolj pričakoval v Križankah...!!




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 17 Jul, 2005 23:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nasmeh višja sila...




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 18 Jul, 2005 09:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej slovenska glasba tko nima več nobenega smisla in se mi zdi izgubljanje besed na to temo, karkoli že .....
Kar se tiče Melodij m.s. pa so tako že lani pokazali kako jih pojmujejo....če spada Atomik harmonik med melodije morja in sonca naj me koklja brcne. To meni bolj paže na izbor za najboljšo polko in valček!




   
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 18 Jul, 2005 10:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mene ful dolgo ni bolela glava. Ampak res, zagotovo več kot mesec dni ne. No, v soboto ob polnoči me je pa fulll. Poln kufer sem že imela teh hojladri komadov, še najbolj pa mi gre na živce, da je ta festival, ki je bil včasih na primorskem kar priljubljen postal čisti poden odkar ima pravice za prenos Net TV od Stojana Auerja. Potem se pa po odru šetajo vsi z oddaje Idol, z Rebeko Dremelj na čelu, Mariborčan Domen Kumer pa mu potem neke hvalnice poje na koncu, tako da bo najbrž še on postal inventar tiste oddaje. Pa v Avditoriju se več kot polovici ljudi ni ljublo it v tisti gužvi dol do neke skrinjice odnest glasovnico. So pa to seveda storili Domnovi feni, ki so še nekaj poplesavali pred odrom in tako rešili njegovo kariero za aktero se že nekaj časa ve, da je visela na nitki. Skratka, meni je bilo vse skupaj kot ena velika štajerska kuhinja, začinjena s par Ljubljančani. Recimo, če je Patrik Greblo, ki je sodeloval z Mariovo oddajo direktor Avditorija, potem mora kakšno nagrado dobit tudi tisti smrkavc Dežan iz njihove bitke talentov. Baroviču mora tudi politična promocija uspet, zato so mu dali nagrado za najboljše delo (avtorju komada, ne njemu), Januš in Rebeka, zaščitna znamka Idola pa morata tudi kaj odnest. Mislim... brez veze. Da o pomanjkanju parkirnih mest v Portorožu niti ne govorimo. Bi bilo res bolje če bi šla v Križanke.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Jul, 2005 10:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dobr da sploh nism vedla da je tole ta vikend..no pa sj vseen ne bi gledala nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Jul, 2005 14:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In kdo je zmagal?




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Jul, 2005 18:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

bass....a si nisi ogledal nastopa svojega omiljenega benda SKUTER na melodijah morja in sonca ??

matr..pa gospa ko fajn poje...nasmeh..nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Jul, 2005 08:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem, ampak je izpadlo katastrofalno.
čeprav še vedno trdim, da ima ženska dober glas in da bo uspela!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 19 Jul, 2005 10:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Predpostavljam, da imata v mislih plavolaso pevko Katjo Lesjak, eno od 'odkritij' (tako kot še polovica nastopajočih na letošnjem MMS) oddaje Idol.
Meni je že na prvih oddajah Idol padla v oči in se strinjam, da bo uspela v zabavni glasbi, ker ima v bistvu vse, kar rabi v tem poslu. Me je pa mal motlo, da me je ful spominjala na hrvaško pevko Danielo; tako po načinu petja, mimiki, mal tudi po izgledu... Tako da mi na momente mal hiperaktivna izpade na odru, ampak za petje na raznoraznih veselicah je tudi to potrebno.
Drugače pa mislim, da pevski talent tudi ima, ni pa zdaj njen glas nekaj ful posebnega (bolj je posebna cela njena pojava), da bi vsi rekli Waw, ko jo slišjo. Po mojem je to pevka, ki paše točno tja, kjer trenutno je, v lahkotnejšo glasbo. Jaz je pa v vlogi pevke, ki bi prepevala kaj bolj zahtevnega, nikakor ne vidim. Nima te globine oziroma potrebnega patosa. Je mal preveč glasbeno preprosta, kar pa po drugi strani pomeni, da bo prav zaradi tega bolj blizu 'množicam' in bo na nastopih bolj kot h glasbenemu užitku pripomogla k temu, da bo dober žur. Neka varianta pevk ala Natalia Verboten, Saška Lendero in podobne... kar pa ni ravno moja priljubljena glasba. nasmeh




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Jul, 2005 10:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je pa tale komad v resnici full všeč
ovo je Zemlja Snova




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Jul, 2005 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

men se zdi pa skoda glasu helene blagne, za tiste lahne komadice, namest kakega resnega petja...




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97374 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4122s ][ Queries: 41 (0.0430s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.