Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 20:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Feb, 2005 16:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no še ena... širok smeh


sharon2.JPG: 835 krat Pregledano, 118.22 KB

sharon2.JPG

Klik here or on the thumb to look at it in real size






 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 20:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Feb, 2005 16:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no malo si poglejte...res je blo kul


koncert.JPG: 860 krat Pregledano, 101.31 KB

koncert.JPG

Klik here or on the thumb to look at it in real size






 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 47
Pridružen/-a: 17:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Feb, 2005 17:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Saj lepo da si se potrudla dat gor fotke, ampak a nimaš ničesar boljše kvalitete. In vpit na uporabnike z tolkimi klicaji ti tudi ni treba, ker mislim da en klicaj čisto zaleže.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 20:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Feb, 2005 17:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

klikni gor ne??
ne morm pomagat...razkurli ste me Sad




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 11:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Feb, 2005 20:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

TYGER -> šolani glasbeniki so tisti,ki so naredili glasbeno šolo. To v končni fazi ni povezano s tem kako glasbo oni špilajo.
Razni garažni bendi in ne vem kaj še vse so VEčINOMA nešolani muzikantje,samo vseeno lahko zelo dobro glasbo ustvarjajo,pa vseen NISO šolani glasbeniki.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 16:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 01 Mar, 2005 14:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj te veš da niso šolani. Kaj če so....Se jaz tut nea vem ne al so al niso šolani. Ampak verjetno so ne, če so na sceni pa če znajo igrat ne Laughing




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 20:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 02 Mar, 2005 17:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
TYGER -> šolani glasbeniki so tisti,ki so naredili glasbeno šolo. To v končni fazi ni povezano s tem kako glasbo oni špilajo.
Razni garažni bendi in ne vem kaj še vse so VEčINOMA nešolani muzikantje,samo vseeno lahko zelo dobro glasbo ustvarjajo,pa vseen NISO šolani glasbeniki.


kaj pa veš če so hodli v glasbeno šolo...si jih vprašal mogoče?? Neutral Confused




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 x3me



Starost: 35
Pridružen/-a: 13:06, 07-Sep-2007
objave: 1
Teme: 0

30.0 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Sep, 2007 13:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Šolani al pa nešolani to ploh nima veze, kdor zna ta zna in v temu primeru so Within Temptation carji, ker majo eno izmed najboljše produkcije v evropi, da ne govorimo o tehničnem znanju, ki ga pri večino evropskih skupinah kronično primankuje. oèala




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od x3mePošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Sep, 2007 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no prlimi kak spot gor, da slišmo to!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Sep, 2007 16:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O, WT - moj priljubljen bend. Sem tudi že kak spot prilimala na ta forum, sam ni bilo posvečeno bassu, pač pa kot se za moj ego spodobi - meni sami nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 9:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Sep, 2007 19:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

WT.....no ja okusi so različni, men osebno tisti visoki piskajoči vokal blazno najeda tko da...jih v moji zbirki definitivno ne bo nikoli.




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 12:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja Sharon ima res hud naraven, nešolan, sopran. Se strinjam, da ni za vsako uho. V kakšnem komadu bi jo tudi jaz raje slišala peti pol oktave nižje. nasmeh
Je pa res, da so meni zanimivi prav zaradi njenega vokala in razmeroma dobre produkcije, ki pa je vseeno zelo komercialna. To je treba priznati. Druga zadeva pa je, da veliko pozornosti posvečajo tudi "kostumografiji", saj je pevka modna oblikovalka in je bila, preden se je posvetila samo bendu v katerem je z njenim tipčkom vse od njegove ustanovitve, zaposlena v modni industriji.
No, med podobnimi bendi so mi bili vseeno Nightwish ljubši od WT, čeprav morda bolj z bivšo kot pa sedanjo pevko. Ampak jaz sem človek, ki posluša najrazličnejšo musko, tako da se v moji zbirki najde tudi kaj, kar mi pravzaprav ni všeč, menim pa, da je prav, da poznam. Imam pač bolj analitičen pristop do tega. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5047s ][ Queries: 39 (0.1807s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.