Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Jan, 2005 18:27     Naslov sporočila:  TV? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Koliko časa na teden preživite pred televizijo?

Redno se dogaja,da se pojavljajo teme o tem,kdo je kaj po TVju rekel,ker je kako mim usekal,kdo se je pojavil na TVju in podobno in me pač zanima (glede na to,da ste res obveščeni o tem,kaj je po TVju) kok časa na tedn gledate TV?

Jaz približno 2-3h na teden in še to samo zaradi tega,ker gledam košarko in to je to.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Jan, 2005 18:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dnevnik to je 7x30 min = 3,5 ure Včasih preverjeno, če je kaka zanimiva tematika...

Kak film, CNN, discovery..no ja pa včasih še kje kaj vmes ujamem..

Po moje folk gleda ( morm pogledat v spored :rdec: ) E+
No pa sej marsikaj zveš tudi v zadnjih petih minutah 24 ur, kva je že tist...pop in??




 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Jan, 2005 19:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma po moje niti 3 ure na teden ne...več sem pred računalnikom ( pogledam 24 ur pa siolove novice) sicer pa več poslušam radio.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 18 Jan, 2005 21:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nimam časa za bedarije, trenutno sem polno zaseden, dopoldan v službi popoldan in zvečer pa z blondinkama :loveit:




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 18 Jan, 2005 22:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kadar sem doma, se navadno spravim za računalnik (govorim o prostem času) tv imam pa zraven prižgan na glasbenem programu, da muziko poslušam, pa včasih me pol potegne kaka zanimiva oddaja o znanih glasbenih zvezdah, pa mal pogledam.
Drugače pa redko kdaj pogledam še kak film in to bo to.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 19 Jan, 2005 09:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja no dons je treba gledat ekstra k bo Fredi. pomežik Mogoce bo se Zlobko kje na posnetku Razz

Drgac pa cez vikend pa ce je slabo vreme pa glih nimam kej ful za fax delat pol pogledam kr dost stvari...med tednom pa ponavad dnevnik (ce sm doma) pa kksno nadaljevanko pol al pa kej..




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97383 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4632s ][ Queries: 34 (0.2665s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.