povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 14 Okt, 2004 17:24     Naslov sporočila:  Instrumenti Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kateri instrument igrate, zakaj vam je všeč, kaj vam najbolj ugaja? če ga ne, zakaj, kaj vam je všeč...




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 bubabaya
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 16 Okt, 2004 13:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

igram blok flavto, zvončke (oz.ksilofon) in klavir, ker smo pač to morali igrati v srednji šoli in me še čaka zdaj an faxu. Da bi pa bila nad temi instrumenti navdušena, to pa ne Rolling Eyes




   
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 16 Okt, 2004 22:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nobenega instrumenta ne igram. Sem si pa vedno želela igart klavir... kitara mi je sicer tudi fajn zvok, vendar nisem imela te želje da bi se jo učila... skratka... ne znam nič Embarassed




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 17 Okt, 2004 11:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sama sem se učila igrat sintesizer, sam ni blo volje za dvoročno učenje, pa še not se mi ni dal študirat, ker sem vsak komad kar hitro sama skapirala in ga zaigrala kar po posluhu. Igrala sem kljunasto flavto, imam pa tudi čudovito akustično kitaro, na katero se ne spravim dlje z učenjem, kot do akordov. Problem je namreč, ker moraš imet za igranje kitare kratke nohte, jaz pa kot frizerka ne znam delat če mam čist postrižene mnohte, ker sem pol tok štorasta da je joj.




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Okt, 2004 11:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V Osnovni šoli sem se kar sma nekaj učila igrati sintisajzer in ko je mama rekla, če bi kupi večjega ter da grem v glasbeno šolo, sem jaz hotela imeti rolarje.
Kasneje mi je kupila kitaro in še to s kovinskimi strunami in seveda sem obupala, ker so me prsti boleli ko s****. Zej imam pa dolge nohte in mi jih je malo škoda....kitara pa leži v kotu.

Drugače pa mi je bil vedno všeč še saksofon.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Okt, 2004 12:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz pa ne rabim, ne dolgih ali kratkih nohtov!!!!!!! smeh
Igram bobne, a se mi ni problem učiti not. :bobni
Uči me Marko Soršak iz Granne. He is the best!!!!!!




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 17 Okt, 2004 15:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja pa kaj pol. Moj stric ma pa tut ceu bend pa še šef benda je. Ha!!!!!




   
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Okt, 2004 18:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kul, Zlobko!!!
Kerega benda???
Pa kak kaj špilajo?? band




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 17 Okt, 2004 21:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dickswithoutpussies
špilajo pa tr00 br00tal d00m balck death speed trash metal.
stric igra balalajko in pa sitar




   
 quentin
Amater
Amater


Starost: 64
Pridružen/-a: 20:25, 26-Sep-2004
objave: 172
Teme: 0

1967.0 kinta/e
10022.9 šold/e
80.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Okt, 2004 21:20     Naslov sporočila:  HA Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

HA ma, pred tisoč leti sem hodil na klavir in pol mi je kr prou pršlo, ker smo se preselili in sem imel "kao" izgovor širok smeh tako, da ne znam nič igrat, tud učenje kitare je bilo neuspešno ...itaq
so me preveč silili, menda...

No, klavir imamo še doma, ma ga ne uporabljam nič, sicer je antikvat in ni primeren za instrument nasmeh

ga pa uporabljajo otroc, ta mali npr. za black metal ha ha in namest zemplanja...itaq

Q.




 Rak Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od quentinPošlji zasebno sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Okt, 2004 15:50     Naslov sporočila:  Re: Instrumenti Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nobenega instrumenta ne igram... ceprav bi mi bil vsec klasicni piano, kitara in pan flauta.

ko sem bila zelo mala, mi je oce kupil domace elektricne orgle... in je mislil, da ko bom pokazala zanimanje za igranje, da bi me v solo poslal... tako pa sem samo malo plonkala naokoli, nic pravega, edino dve otroskih pesmi sem se naucila, pa ni bilo dovolj, da bi me res v glasbeno solo dal... in sem vedno brez ostala... ko sem bila na gimnaziji mi je kupil zvezke z notami znanih skladb... sem se celi zvezek naucila, brez ene pomoci... pa spet ni bilo dovolj...

po njegovem mnenju mi ne bi bilo potrebno solo, ker sem se znala sama uciti, kao... in sploh pa kao nisem imela dovolj interes do tega, saj bi se potem ze se naprej ucila... izgubila sem pa vedno voljo, kadar sem naletela na en komad, ki je le bil pretezek zame in to so vedno bili klasicni... kateri bi me najbolj zanimali.

kitaro pa moj oce sam igra... se je teh par akordov tudi sam naucil... edino stric mu je na zacetek pokazal snovi... potem je pa oce meni tu pa tam malo kaj pokazal, a sem tudi izgubljala vedno voljo takrat, ko nisem po urci vaje prisla dalje... ne vem... ali nisem bila dovolj potrpezljiva ali pa mi ni dovolj pokazal.

se danes bi imela zeljo za glasbeno solo a se je trenutno ne morem privosciti... tako, da sem le pri petju ostala... in upam, da bom v mojem okolju tu v sloveniji tudi nasla kaksen zborcek ali pocen ucitelja za petje, da bom lahko nadaljevala.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Okt, 2004 17:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz za bobne ne bi šla v glasbeno, ker tam igraš vsa tolkala in tudi bolj brezveze je. x




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Okt, 2004 17:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kul. Nobeden od mojih sorodnikov ni nič kaj takega... Sad
Zanima me kaj je to sitar pa balalajka.

Jaz sama špilam kitaro. Zaenkrat še akustično, sam se nikol ne ve, kdaj me bo vtrgalo za električno... širok smeh
Naš učitl od glasbe je špilal električno kitaro.
In še za TYGER:
Mene pa uči Jernej iz GRANNE!!!! Jernej is the best!!!!!!




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 Smooth
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 119
Pridružen/-a: 13:26, 08-Okt-2004
objave: 311
Teme: 5
Kraj: Monaco
6641.7 kinta/e
0.0 šold/e
151.1 flika/e

monaco.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Okt, 2004 18:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej Tyger - le poglej moj instrument. Za CHERRY mam pa tudi eno pan flauto! Cool




Don't lose the grip on the dreams from the past,
you must fight just to keep them alive



 1 opozoril pred Izključitvijo! Dvojček Spol:Moški Zmaj
NI na linijiOsebna Galerija od SmoothPošlji zasebno sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Okt, 2004 12:34     Naslov sporočila:  Re: Instrumenti Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

barabaja... al bambina, kaksn nik ze mas... dvomim, da bi tko lepo piskala, kokr je men vsec.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97373 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3310s ][ Queries: 37 (0.0864s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.