povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 26 Maj, 2004 10:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Rokovnjac : :plosk :smeh :plosk




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 quentin
Amater
Amater


Starost: 64
Pridružen/-a: 20:25, 26-Sep-2004
objave: 172
Teme: 0

1967.0 kinta/e
10022.9 šold/e
80.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Okt, 2004 20:39     Naslov sporočila:  Bolečine Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Došao čovjek doktoru i kaže da ga boli penis.
"Oprostite, biste li mi mogli reči, jeste li vi oženjeni?"
"Da. Jesam. Oženjen sam."
"A, molim Vas, koliko često vodite ljubav sa svojom ženom?"
"Pa, oko pet puta tjedno."
"I je li to sve?"
"Pa, znate, živi s nama ženina sestra, a jadnica se nije udala, pa moram malo i s njom."
"Pa koliko često to radite s njom."
"Pa, oko tri puta tjedno."
"I je li to sve?"
"Pa, znate, kod nas živi i prognanica iz Vukovara, muž joj je umro."
"Koliko s njom?"
"Pa, oko tri puta tjedno."
"I je li to sve?"
"Znate moja tajnica na poslu, ona Vam je izuzetno privlačna žena."
"I koliko puta s njom to radite."
"Pet puta tjedno."
"I je li to sve?"
"Znate imam i ljubavnicu."
"I koliko puta to radite s njom?"
"Pa, oko četiri puta tjedno."
"E pa od toga vas boli."
"Ah, dobro. Znate več sam mislio da je to od dr¤¤¤¤."




 Rak Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od quentinPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Okt, 2004 21:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

aaaaaa....narodnjaki....FUJ!
SM šu včer v Papa Joe v Trzinu,k mij e dost folka rekl,da je tm ql pa tko,pa je blo treba it pogledat in pridm ke in full narodnjaki šopajo...sm se mal razgledu in pobegnu...FUJ! Očitno je mel DJ slab dan.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 10 Nov, 2004 08:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pride Mujo po nekaj letih iz Nemčije: oooo Fata kdje si mi, a kdje su djeca???
Fata: na Engleskom
Mujo: Fata where ere the children?




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Nov, 2004 09:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga jaz sm bla 1x pa so bli narodnjaki v spodnjem stuku zgori pa malo mesano.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Nov, 2004 09:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej...sam gor je blo prazno,sodi pa totalna gužva.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 03 Feb, 2005 09:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pitao Mujo kolege s posla kako da provjeri da li ga Fata voli. "Kada dodjes doma pravi se mrtav pa ces vidjeti kako Fata reagira."

I tako dodje Mujo doma otvori vrata i slozi se na
pod. Vidje to Fata pa ga preskoci potrcavsi prema susjedu

Hasi vicuci:
"Hasooo, evo ga rikno Mujo!"
Dodje Haso pa gleda. Pita Fata:
"U cemu da ga pokopam?"

Kaze Haso:
"Pa u onom odijelu sto ste ga kupili u Italiji!"
"Ma to ces ti obuci, njega cemo obuci u onu staru Nike trenirku," kaze Fata. "A sta da mu obujemo?" pita Fata. "One talijanske kozne cipele". kaze Haso "Ma te cipele obuj ti, njemu cemo na noge one stare Adidastene", kaze Fata. I tako dodje dan sahrane pa Fata onako reda radi pocne
naricati:

"EEE, mooooooooooj Muuuuuuujo kamo te noseeeeeeeeeeeeeee!" Dize se Mujo iz kovcega pa kaze: "NA OLIMPIJADU, p**** TI MATERINA!"




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 15 Feb, 2005 10:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaže Haso Fati:
* Ajde da ti zadam jednu zagonetku, pa ako pogodiš, vodicemo ljubav, ako ne pogodiš, necemo.
* Ajde - kaže Fata.
* Šta je to: crno je, ima cetiri noge i rep, lovi miševe i vrapce, jauce i pije mleko? - pita Haso.
* To je, krokodil - kaže Fata.
* Pa ti, Fato, uvek pogodiš.


Došao Haso kod lekara:
* Doktore, imam problema sa seksualnim životom!
* Kad si poslednji put spavao sa Fatom?
* Ne secam se, doktore.
* Evo telefona, pozovi Fatu i pitaj.
* Halo, Fato, kad smo poslednji put vodili ljubav?
* A s kim to pricam?


Vecerali Fata i Haso. Fata se ufleka kecapom, pa kaže:
* Jao, izgledam kao sv¤¤¤¤¤!
Haso ce na to:
* Da, a još si se i uflekala.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 15 Feb, 2005 16:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman Napisal/a:


Vecerali Fata i Haso. Fata se ufleka kecapom, pa kaže:
* Jao, izgledam kao s¤¤¤¤¤!Haso ce na to:
* Da, a još si se i uflekala.


Kaj tist gor piše ?




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 15 Feb, 2005 23:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Od pujsa ženkica je to!




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 16 Mar, 2005 10:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaže Mujo Hasi:"Namjeravao sam odputovati u Englesku, ali sam odustao."

"Zašto?" pita ga Haso.

"Tamo voze lijevom stranom ceste.Probao sam vježbati od Tuzle do Zenice,
skoro me ubili!"




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 16 Mar, 2005 14:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mali Haso zacne v Ljubljani hoditi v prvi razred. Zacuda nosi domov same petke in konec leta je odlicnjak. Odlicnjak je tudi v drugem, tretjem in cetrtem razredu. Pravzaprav je dalec najboljci ucenec na soli. Zato se vodstvo sole in obcine odloci, da ga nagradijo. Zadnji dan v cetrtem razredu, ko dobi spricevalo, mu podelijo slovensko drzavljanstvo in mu ime spremenijo v Janez. Ponosen pride domov in pove ocetu Mujotu : "Jaz nisem vec Bosanec Haso. Dali so mi slovensko drzavljanstvo in ime, sedaj sem Slovenec in ime mi je Janez !". Mujo popizdi in ga zacne mlatiti kot vola. Haso-Janez med jokom uspe pobegniti na cesto in sreca socolca, ki ga vpraca, kaj se je zgodilo. Haso-Janez : "Zdaj vas pa razumem. Komaj eno uro sem Slovenec, pa ze imam probleme s cefurji."




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 18 Mar, 2005 11:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Grejo Mujo in njegova dva sinova na lov.
Pa vidi mlajši sin jastreba, kako kroži, pa reče Mujotu:
"Daj pušku tata, da ga ubijem !"
Mali ustreli in počaka, da se dim od puške razkadi.
Vidi, kako jastreb še vedno kroži nad njimi.
Pa vzame starejši sin puško pa reče:
"Loši si mi ti, braco, loši !"
Nameri in ustreli.
Počaka, da se razkadi, pogleda začudeno in vidi jastreba, kako še vedno kroži. To Mujota razjezi pa reče: "Da vama tata pokaže kako treba !!" Pomeri, ustreli, počaka da se razkadi - jastreb še vedno kroži. Pa reče: "Ne mogu da verujem !Mrtav, a još leti !!"




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Mar, 2005 14:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Otišli Mujo i Haso na godišnji odmor u Afriku.
I tako oni postavili šator i legli da spavaju.
U 2 po ponoèi, u šator pogleda lav i čuje se: "Grrroaarrr!"
Probudi se Mujo i počne da budi Hasu:
Haso, Haso, probudi se, počinju crtièi!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Ajgor



Starost: 58
Pridružen/-a: 11:43, 12-Apr-2005
objave: 3
Teme: 0

158.0 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Apr, 2005 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Trije psi pri veterinarju v kletkah se pogovarjajo:
Vpraša drugi prvega:"Ti zakaj si pa tukaj?"
Pa reče drugi."Moj gospodar je kupu čist novo orientalsko preprogo,pa ko je šel drugi dan v službo se nisem mogel premagat,pa sem se usrov gor in zdaj me je dal ubiti"
Pa vpraša prvi drugega:Zakaj si pa ti tukaj?"
"Moj gospodar je kupu novo korveto kabrio,pa sva se šla peljat,se nisem mogu zadržat pa sem mu poscal čist nove leder zice,pa me je dal ubit"
Pa vpraša prvi tretjega:Zakaj si pa ti tukaj?"
Tretji:Moja gospodarica ima tako navado,da naga po stanovanju sesa,pa se je zadnjič sklonila,da bi posesala pod kavčem,pa sem izkoristil priliko,pa sem jo naskočil."
Pa reče drugi:In zato te je dala ubiti?"
Trtji"Ne, samo krempeljčke mi bojo mal skrajšal."




 Lev Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od AjgorPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97372 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.4038s ][ Queries: 37 (0.9956s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.