Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Kako bi ocenil-a to zgodbo?

1
0%
 0%  [ 0 ]
2
50%
 50%  [ 1 ]
3
50%
 50%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 2


Avtor Objave
 Gost








2.0 šold/e

objavaObjavljeno: Pet 28 Nov, 2003 19:07     Naslov sporočila:  Ana in Tina Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ana in Tina

Tako kot vsak teden, sem se odpravljal v sluzbo. Delam v neki tovarni, kjer izdelujemo neke procesorje za racunalnike. S prijatelji smo bili na malici, klepetali smo o svojih zenskah. Vsak je povedal priblizno enako zgodbo, nic kaj posebnega in razburljivega. Lepo bi bilo, ce bi nekdo povedal vsaj eno dobro eroticno zgodbo, ki se mu je pripetila. Pocasi je bilo konec malice in kmalu tudi sluzbe. Odpravljal sem se proti domu, ko kar naenkrat srecam dve prijateljici, katere sem spoznal nekoc pred leti na morju. Bili sta Ana in Tina. Povedali sta mi, da sedaj stanujeta blizu mojega doma ter da sta me ze veckrat videli. Zacela je teci beseda o tem in onem nakar smo prisli do povabila, da si pridem ogledat njuno novo stanovanje. Seveda sem takoj potrdil. Ko smo se razsli, sem med voznjo v avtu razmisljal, kaksno nakljucje me je presenetilo, da srecam dve prijateljici, ki sta mi bili vedno vsec. Imeli sta idealno postavo o kateri sanja vsak moski. Ana je imela krasne joske, dolge noge in lepo oblikovano zadnjico. Tina pa ni cisto nic zaostajala.
Prisel je dan, ko sem prisel pogledat stanovanje. Prinesel sem jima majhno darilo. Tina mi je takoj v zahvalo dalo poljub, ki je bil nekaj posebnega in mi nekaj hotela z njim povedat, vsaj tako se mi je zdelo. Malo smo se pogovarjali nakar smo odsli v dnevno sobo. Ana in Tina sta se vseskozi otipavale, kar me je kar malo vzburilo. Na trenutke sem bil malo nervozen in to sta tudi opazile. Ana mi je prinesla neko pijaco po kateri sem bil kar dobre volje. Usedla se je zraven mene in mi prisepnila, da si neskoncno zelita, da si jih ogledujem. Pricela me je nezno masirati. Pocasi je prispela do zadrge, mi jo odpela in mi zacela pocasi vleci kozico iz mojega penisa. Tina je bila nasproti mene in me gledala kako me Ana vzburja. Zelo mocno mi je ze stal ko mi ga je z bradavicami otipavala cisto pocasi, in ga kasneje nesla v usta. Komaj sem cakal, da bi ga prijel v roke in ga zdrkal do konca. Tega mi ni pustila. Zlezla je z mene in mi roke dala za hrbet. Odsla je do Tine in ji potegnila dol tangice ter jo zacela z enim prstom draziti po scegetavcku. Pocasi sta se cisto slekli in Ana je odsla v spalnico po vibrator, katerega ji je porinila v odprtino, jaz pa sem sedel z rokami na hrbtu in pokoncnim rdecim penisom polnim sline od Aninih ust. Obcutek sem imel kot da mi bo vsak cas prislo. Ko sta se navelicali igranja z vibratorjem sta prisli k meni in se me zaceli dotikati z joski po obrazu. Lizal sem jima bradavice, nato pa sta mi ga prijeli vsaka z eno roko in mi ga zaceli drkati. Bilo je precudovito. Tina se je pomikala proti mojemu penisu ter v usta nesla eno modo. Sesala ga je in lizala, potem pa se pocasi po moji nabrekli glavici in to samo s konico svojega jezika. Komaj sem se zadrzeval, da mi ne bi prislo. Mocno sta se zaceli poljubljati in dotikati z njihovima mucama. Bili sta cisto obriti. Tina mi je dovolila, da sem si ga lahko prijel v roke in se zacel samozadovoljevati. Rekel sem jima, da mi bo prislo. To sta cakale ves vecer in takoj sta mi odrinili roke ter ga z usti spravili do konca. Sperma je spricala vsepovsod. Bili sta cisto mokri od moje sperme po laseh, po joskah in obrazu. Obliznile sta si mojo semensko tekocino in si jo razmazali po celem telesu. Tako sta ostali se nekaj minut ter se z mojo pomocjo zadovoljile do vrhunca. Noznica je bila delno pokrita tudi z mojo spermo, katero sem jima lepo obrisal ter dejal, da je bilo precudovito in nepozabno.

Eros, Ljubljana

Vir: hometown.aol.com




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97380 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6736s ][ Queries: 43 (0.3581s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.