Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Jan, 2004 19:13     Naslov sporočila:  kanibali d.o.o. Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

BOBEN
Ljudožerci so ujeli Angleža, Francoza in Bosanca in jih pripravili, da jih skuhajo za kosilo. Pred odločilnim dejanjem pa so vsakemu obljubili, da mu bodo izpolnili eno željo.
"Jaz bi se rad dobro najedel!" je rekel Anglež.
Dali so mu obilo hrane, da se je najedel, nato so ga pa odrli s kože, ga spekli in pojedli, iz njegove kože pa so naredili boben.
"Jaz bi pa želel seksati še zadnjič v življenju!" se je oglasil Francoz.
Poglavar mu je dal svojo lepo hči, po seksu pa so Francoza odrli iz kože, ga spekli in pojedli, iz kože pa napravili boben.
"Jaz bi pa rad vilico!" se je oglasil Bosanec.
"Vilico?" so se začudili, toda kljub temu jo je takoj dobil. Ko jo je prijel v roke se je začel pikati po celem telesu in vpil:
"No, zdaj pa naredite boben iz moje kože, če morete!"

NADOMESTILO
Kanibal starejši in njegov sin lačna sedita na zidu ob vaški poti in opazujeta mimoidoče. Mimo pride debeluška in sin reče:
"Očka, pojejva jo!"
"Ne, sinko, ta je premastna, mastno meso pa ni zdravo."
Nato pride mimo suhica.
"Očka, pojejva jo!" reče sinko.
"Ne, sine, saj so jo same kosti in si lahko poškodujeva zobe."
Kasneje pride mimo lepotica 90- 60-90, z oblinami ravno na pravem mestu. Sinko zakriči:
"Očka, ta bo prava. Pojejva jo!"
"Ne sinko, tole bova odpeljala domov in raje pojedla mamo."

BOKSAR
"Kadar moram na hitro pripraviti kosilo spečem kar boksarja, po možnosti težkokategornika," je rekla kanibalinja svoji prijateljici. "Njih pred peko ni potrebno mehčati!"

EKSPLOZIJA
Nad afriškim pragozdom je eksplodiralo letalo in treščilo na tla. Mali kanibalček je tekel na kraj nesreče, toda mama ga je zadržala:
"Počakaj malo, zdaj so še prevroči!"

MOLITEV
Kanibal pri molitvi: "Ti ljubi Bog, ti edini na svetu, pošlji mi še enega mastnega in mesnatega misijonarja, kakršen je bil tisti, ki me je naučil moliti!"

INDIJANCI
Kanibal vpraša drugega kanibala:
"Kako to, da v zadnjem času ješ samo še Indijance?"
"Zdravnik mi je rekel, da mi primanjkuje rdečih krvnih telesc!"

PRIHAJA
Kanibala sta se odpravila v hribe. Eden reče:
"Tvoja žena je pa že skoraj čisto na vrhu!"
"Kako? Moja žena? Nič ne vidim!"
In prvi je rignil.

CIGAN
Ljudožerci so ujeli Cigana in ga strpali v kotel, da ga skuhajo. Poleg kotla je poglavar plemena postavil vojaka, da bo varoval kosilo. Ko je šel čez nekaj časa poglavar mimo kotla je videl stražarja, kako tolče s kuhovnico po kotlu.
"Kaj pa delaš?" ga je vprašal.
"Sploh ne vem več, kaj naj storim! Cigan nam bo pojedel vso zelenjavo in makarone!"

POVABLJEN
V plemenu ljudožercev reče hčerka poglavarja svojemu očetu:
"Oče. Srečala sem čudovitega fanta. Močan je, vljuden in zelo pameten. Pripeljala ga bom na kosilo."
"Prav, razen če ni preveč žilav."

KONZERVA
V šotor poglavarja plemena kanibalov je s puško v roki vstopil član raziskovalne odprave in zagrozil kanibalu:
"Včeraj so tvoji ljudje odpeljali mojo ženo. Takoj jo hočem nazaj!"
"Prav, toda vsaka konzerva stane deset dolarjev!"

METEOROLOG
Mali kanibalček je vprašal očeta:
"Očka, ali bo jutri vzšlo sonce, če pojem meteorologa?"




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 19 Nov, 2006 19:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Da cigansko dekle ostane nedolžno morajo biti izpolnjeni trije pogoji:

1. da je močnejša od mlajšega brata
2. da je hitrejša od starejšega brata in
3. da je foter v zaporu




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97361 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2092s ][ Queries: 41 (0.0639s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.