Pero Piše

Film/TV/Glasba/Literatura - Moj komad iz reklame!

Terminatorka - Sob 03 Nov, 2007 15:51
Naslov sporočila: Moj komad iz reklame!
Hočeš nočeš so reklame postale sestavni del našega življenja. Zapomnimo si tako tiste sila inovativne in zanimive kot tudi tiste nadvse butaste, ob katerih bi najraje zabrisali televizijski sprejemnik skozi okno. No, zadnje čase pa si mnoge reklame zapomnimo tudi po glasbi. Kar nekaj mladih, pred tem neznanih izvajalcev, je zaslovelo prav po zaslugi reklam v katerih so bile uporabljene njihove pesmi. Nekatera podjetja že načrtno izbirajo mlade glasbene talente za svoje reklamne kampanje, spet druga pa želeni učinek dosežejo z obujanjem že pozabljenih starih hitov.
Glede na to, da je en moj znanec nedavno poizvedoval za pesmijo iz reklame za kinder bueno, pa tudi sicer ljudje kar pogosto želijo vedeti kdo neki izvaja določeno pesem v kakšni reklami, menim, da bi bilo dobro, da posebno temo namenimo prav pesmim iz TV reklam.


Torej, da končno zaključim ta uvod (ki je 5-kratnik vseh Basovih uvodov v temo nasmeh ), tukaj lahko pripopate pesem svoje priljubljene, lahko že stare in preživete reklame (zaželena je navedba izvajalca in naslova pesmi) ali pa preprosto zgolj povprašate, kdo neki izvaja katero od pesmi iz reklam. Več glav več ve, pravijo. nasmeh


No, za uvod ena malce čudna Levi's ovaizvedba komada Tanited love od Soft cell.


Anonymous - Sob 03 Nov, 2007 19:31
Naslov sporočila:
Torej, da končno zaključim ta uvod (ki je 5-kratnik vseh Basovih uvodov v temo nasmeh )

tup Very Happy
Bassman - Sob 03 Nov, 2007 23:14
Naslov sporočila:
lisa @ Sob 03 Nov, 2007 6:31 pm Napisal/a:
Torej, da končno zaključim ta uvod (ki je 5-kratnik vseh Basovih uvodov v temo nasmeh )

tup Very Happy


Ne vem, ali sem zgrešil tvoj komad iz reklame?
Zlobko - Ned 04 Nov, 2007 10:54
Naslov sporočila:


THE RONETTES : Be My Baby
Anonymous - Ned 04 Nov, 2007 12:00
Naslov sporočila:


no ta komad je mobitel imel v neki reklami, sam je ne bom iskala, je komad dovolj dober, drugače je pa ta song bil na plati za film romeo in juliet v glavni vlogi pa leonardo dicaprio in claire danes, al nekaj takega, to je to

bass, zdej ga ziher ne boš zgrešil
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB