Pero Piše

Zgodbe in Poezija - 02 zavitost v rjuho

ankh - Sob 05 Mar, 2005 21:39
Naslov sporočila: 02 zavitost v rjuho
zavitost v rjuho
larin dnevnik, 05.03.2005


spala sem bolj slabo. in še takrat, ko sem zaspala, me je prebudila nočna mora. sanjala sem kako sem ankha pripeljala na urgenco. tam so ga strpali v neko majhno sobo. panično sem začela letati po bolnišnici in iskati zdravnike, da bi mu pomagali, pa ni bilo nikjer nikogar.

odprla sem vrata, polkno in sedla na balkon. spremenila sem se. bojim se ljudi, smrti pa ne. bila sem ji priča, ta dogodek me je pretresel in zaznamoval. začela sem jo spoštovati in se je več nisem bala. občudovala sem prijateljevo moč v boju z njo in pozabila na užitek v življenju, ki mi lepša gotovost smrti. začela sem manj zajemati življenje in več razmišljati.

prav tako me je spremenil razvrat, v katerega se je podal ankh. živel je življenje, v katerem je veliko f¤¤¤¤¤, kadil in pil. tina mi je zaupala, da je bil tudi na koki in marihuani ter da se ju ni mogel otresti. ko je izvedel za neozdravljivo bolezen, je prenehal z nezdravim življenjem in se zaprl sam vase.

pogledala sem v nebo, v zvezde, k sreči je bil del neba jasen.
"hvala ti, da si me posvaril pred mojim načinom življenja."

ura je bila 11:04, ko je na telefonu zaigral bryan adams.
"nina."
seveda me je zbudila, pi¤¤¤¤¤ smotana.
"kje si, stara?"
"na morju."
"f¤¤¤¤¤š?"
"ne, sama sem."
"sama?"
"ja. pa ti?"
"se spomniš uroša?"
"odvetniški pripravnik z majhnim ku¤¤¤¤¤ in velikim fotrom?"
"ahahaha. v kazino v portorož me pelje."
nina se je smejala kot hijena. čeprav je bila moja duševna dvojnica, je bila v bistvu kurjasta pi¤¤¤¤¤. na njej sem najbolj cenila le to, da sva padali oziroma imeli okus za različne tipe. skupaj sva drug drugi ščitile hrbet in doživeli veliko avantur. in orgazmov. ok, nekajkrat sva po¤¤¤¤¤ kakšnega tipa, ki je bil obema dober. pa kaj?
"kdaj pa bosta?"
"ja dans."
"ej stara..." si je želela nadaljevati pogovor. čutila je, da je bilo nekaj narobe v mojem glasu.
"kaj?"
"ah nič, se slišiva, ko bom dol. ciao!"
"pa pa!"

v spodnji kafič sem šla na kavo in listala men's health. toliko kretenskih člankov na enem mestu v življenju še nisem videla. kot bi bili moški otroci. te članke gotovo piše neka zafrustrirana pi¤¤¤¤¤, ki je mož ni po¤¤¤¤¤ že pol leta.

pojedla sem pol zavitka jaffa piškotov, pi¤¤¤¤¤ so zjutraj dobri, in poklicala mateja.
"kje si f¤¤¤¤¤č?"
"ma glej jo senjorino! kaj si v piranu?"
"ja, a prideš kaj na obisk?" sem ga vabila na nekaj, kar mi je bilo nerodno priznati.
"aaa, hočeš, da ti skuham kosilo."
"jaaaaa!" sem proseče tulila v slušalko.
"alora, pridem ob treh, ma ne mi umret do takrat!"
"super si. cmooka zate!" sem bila sladka.

medtem sem spraznila še drugo polovico zavitka piškotov, spila liter julijane - nadvse zdrava kombinacija - in odšla na sprehod ob morju. sprehodila sem se do bernardina in se odpravila nazaj. ko sem se vrnila, sem lase ovila v brisačo in stopila pod tuš. vrnila sem se prerojena, kmalu zatem je bil matej že na vratih.

poljubila sem ga na lice in povabila naprej.
"sit sem rib..."
"jaz tudi." sem potrdila njegovo željo.
"pa sem mislil, da bi danes jedla skutine štrukle."
"super!"
prinesel je prt, testo, skuto, smetano, tekočo čokolado in jajca; ne le svoja. vse ostale sestavine, tudi refošk za spremljavo, sem že imela. lotila sva se priprave kosila.

testo sem dala na z moko potresen prt, ga še malo razvaljala in namazala ter razvlekla. na koncu sem ga obrezala po robovih. matej je medtem pripravljal nadev. zdrobil je za poln majhen krožnik sveže odtečene skute, primešal dva rumenjaka, dodal četrt litra smetane, dve žlici sladkorja in trd sneg dveh beljakov. bil je tako prekleto hiter, da sva vsak svoj del komaj pripravila skupaj. tisti moment je spominjal na dober fu¤¤¤¤¤: oba sva bila prepotena in prišlo nama je skupaj. testo je namazal z nadevom in zadevo rahlo zavil, jo položil na prtič in vanj prav tako rahlo zavil pripravljeno dobrino. bil je nežen kot kipar z glino. končni izdelek je povezal z vrvico in dal kuhat v slano vodo. štruklji so se kuhali pol ure. medtem sva pila refošk, se pogovarjala in stepla sladko smetano za prilogo, jo dala na krožnika in nadgradila s črtami tekoče čokolade. kmalu so se tej sladki dekoraciji pridružili tudi koščki štruklja s potresenim sladkorjem.

medtem, ko sem ga opazovala med jedjo, kako je v usta dajal koščke štrukljev, sem postala potrebna. matej je bil eden mojih najbolj zanesljivih ljubimcev. ni bil pretiroma dobro grajen, je pa znal dobro fu¤¤¤¤ in kuhati. to sta bili značilnosti, ki sem jih pri moških brez denarja najbolj cenila. ko sva pojedla prvo serijo kosov, sem vstala, ga prijela za ovratnik in zakričala:
"po¤¤¤¤¤ me!"

odrinila sem ga do dnevne in padel je na kavč. skozi zadrgo sem mu pofafala ku¤¤¤¤¤. jajca je imel obrita, njegov neobrezan k¤¤¤¤¤ pa me je spominjal na slonji rilec. smešno, ha? kmalu me je že f¤¤¤¤¤ od zadaj. dolgo nisem porivala in moja pi¤¤¤¤¤ je bila tako vlažna, da ga v sebi nisem več čutila tako kot sem si želela.
"tako mi ne bi nikoli prišlo." sem sebično pomislila.

spomnila sem se trika, ki me ga je naučil nek španec, ko sem bila na absolventskem izletu v barceloni. prava pr¤¤¤¤¤ sem, ko sem pohotna. stekla sem v kuhinjo, vzela tisti prt in mu z njim ovila ku¤¤¤¤¤, ter si ga spet potlačila v pi¤¤¤¤¤. sedla sem nanj in fu¤¤¤¤¤ sva počasi. občutek je bil božanski. dr¤¤¤¤ me je. o pi¤¤¤¤¤ kako mi je prišlo! prt se je dodobra navzel mojih sokov, sem prenehala migati, se oprla na koleni, segla po prt in ga vlekla počasi naprej in nazaj. hvaležno sem ga gledala v oči. užival je, pr¤¤¤¤¤, ko sem s prtom dr¤¤¤¤ njegovo glavico. gotovo ga je peklo kot prej mene.
"a te dr¤¤¤¤, pr¤¤¤¤¤?" sem za trenutek prenehala in ga zagrabila za vrat.
"pi¤¤¤¤¤ je to dobr!" se mi je zahvaljeval.
vstal je, si ga naprej dr¤¤¤¤ sam, nato pa se spustil po mojem grlu. tako veliko sperme v življenju že dolgo nisem pogoltnila.

očedila sva se, se gola vrnila v kuhinjo in nadaljevala z refoškim in štruklji.
"s seksom sva kalorije več kot pokurila." je vljudno pripomnil.
matej je zelo redko uporabljal vulgarizme. bil je dobro vzgojen, za njegovo vzgojo pa je skrbela njegova vdovela nona, ki je na svoja stara leta kuhala župniku.

ura je bila pet, ko me je poklicala nina:
"pri kopru sva, stara, a se dobimo čez eno uro v andantu? midva skočiva še nekaj kupit v merkator."
"nisem sama, ja ne vem..." sem odlašala in gledala mateja.
"delat moram it." sem prebrala iz njegovih šepetajočih ustnic.
"oooo, a te je matej nafilal?" je kokodakala nina.
"v andantu čez eno uro." sem se izvlekla iz nerodnosti.
"gut."
"pa pa."
"lupčka."

z matejem sva se še stuširala, nato pa sva se poslovila. on je šel kuhat, delat, sama pa sem se uredila in odšla na sprehod, da bi se srečala s kokošjo in kretenom.

ta teden sem bila pridna. smrt prijatelja je v meni rodila vest in postajala sem vedno bolj odgovorna za svoja dejanja. odgovornost pa človeka boli v samemu sebi.

sicer še nisem prenehala kaditi, sem pa število cigaret na dan prepolovila. glede na to, da tudi bolj malo f¤¤¤¤¤, opravljam prekleto dobro delo. prav tako mi je dovolj, da sem samska.
"dobiti moram resnega tipa."
poslušala sem kako soseda fu¤¤¤¤.
"aha, tokrat ne bom gledala na denar in zunanjost!"
trdno sem bila odločena, ko sem se pogovarjala s ceneno van goghovo imitacijo na steni.

kako je bilo v nadaljevanju današnje sobote, je pa že čtivo za naslednjič, se vam ne zdi?
lucka - Sob 05 Mar, 2005 23:01
Naslov sporočila:
Ankh :plosk :plosk

Emmmm...a si ti siguren da nisi pi.čka ujeta v moškem telesu??

Drugače pa .... ŠE... :rdec:
Poklièunga - Ned 06 Mar, 2005 00:06
Naslov sporočila:
lucka....sj zato se mu pa pi¤¤¤¤¤ tok nastavlajo,ker ima svojo ženstvenost tako močno razvito.
lucka - Ned 06 Mar, 2005 00:35
Naslov sporočila:
Pokličunga a si mu ti slučajno kej fauš Twisted Evil Zdej veš na čem je treba delat, da boš dobil kako bejbo
Zlobko - Ned 06 Mar, 2005 15:37
Naslov sporočila:
Poženščeni tipi, fuj, ogabno.
Ankh ni poženščen, pogruntal je kaj ženske rade slišijo in to z veseljem izkoristi.
Pokličunga, začni delat na tem, in ni vrag da se tudi tebi ne bojo kr same metale pod noge, v naročje....mah kamorkoli že.
Za vzgled si vzemi starosto Ankha.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB