Pero Piše

Poezija - Ženske...

Sneaky Bear - Tor 27 Jul, 2004 14:10
Naslov sporočila: Ženske...
Nežna ženska ostrina, mamljiva mehka vrlina.
Naravna brhka vzpetina, ob njej gladka nižina.
Od narave stvarjena, moškemu dodeljena.
Ženska je zdaj TO prebrala, smeh na usta priklicala. smeh

(Tole sm poslou 5 frendicam, pa mislm, da sm naredu napako. Vsaj glede na odziv 2 od njih. Prva me je clo napizdila z "Pa kva ti je?! Dej odjebi!" Laughing :shock:)
Anonymous - Tor 27 Jul, 2004 22:05
Naslov sporočila:
S tabo ni nič narobe, ker si tole čist lepo v vrstice spravu. Očitno so une deklce mal omejene, al pa nisi ta pravim poslal.
ankh - Tor 27 Jul, 2004 22:17
Naslov sporočila:
dragi mladeniæ, s tabo je nekaj hudo narobe. namesto rime bi jim moral poslati sebe, odpeti mednožno zadrgo in jim ponuditi svoje mednožno premoženje, na katerega si pred tem navezal mašnico darilnega traku.

zapomni si, sin moj, ženske na besede nič ne dajo. moški smo darilo ženskam. poslušaj izkušenega mačka ankha.
Sneaky Bear - Sre 28 Jul, 2004 00:16
Naslov sporočila:
Vseh 5 je na različnih koncih Slovenije, vsaj dve imata zagotovo tipa, torej... pomežik
Shajtana - Sre 28 Jul, 2004 07:40
Naslov sporočila:
Torej je bla pesmica prov gotovo boljsa izbira kot pentljica pomežik pa sploh ne wem kaj se tok razburjajo...
ankh - Sre 28 Jul, 2004 08:09
Naslov sporočila:
ah shy, ti si še tako mlada. saj veš, da danes razmerje fant-punca ne pomeni nič. če nismo poročeni, lahko fu¤¤¤¤ s komurkoli. pa še, ko smo poročeni, predvsem moške čebelice rade pristajajo na različnih cvetovih.

vsekakor pa sem ob kliku na to temo pričakoval temo o ženskah, njihovi lepoti, vložkih, poporodnih težavah, kozmetiki in badmintonu, ne pa tožbe nekega mladenièa, ki namesto, da bi masiral joške, pošilja smse.
Shajtana - Sre 28 Jul, 2004 08:18
Naslov sporočila:
Seveda sm mlada...in pac vidm kaj lahko ena nedolzna prijateljica naredi enemu razmerju...kok ljubosumja lohk povzroci in vsega tega..pa ce razmerje fant-punca pomeni kaj al pa ne.
mity - Sre 28 Jul, 2004 08:43
Naslov sporočila:
Shaj, manj glej okol sebe pa vec deli!! Wink
Mijau - Sre 28 Jul, 2004 09:46
Naslov sporočila:
ankh... največji problem zadrtosti današnjega sveta je posploševanje!
ankh - Sre 28 Jul, 2004 10:02
Naslov sporočila:
največji problem današnjega ankha je, da ga boli k¤¤¤¤¤ za netiketo.
največji problem današnje mijau je, da forumsko branje vzame za sveto.

nehote sem napisal gazelni verz, ko smo že pri pesmicah.
Shajtana - Sre 28 Jul, 2004 10:04
Naslov sporočila:
Mity kaj se pa ti usajas? pomežik
Mijau - Sre 28 Jul, 2004 10:35
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
največji problem današnjega ankha je, da ga boli k¤¤¤¤¤ za netiketo.
največji problem današnje mijau je, da forumsko branje vzame za sveto.

nehote sem napisal gazelni verz, ko smo že pri pesmicah.


nasmeh mogoče se pa ankh v lastno past ujame?
Sicer pa ej če majo ženske tipa.. je zlo subjektivno (glede na to kakšni frendi ste) kako odreagirajo na poezijo:) sploh če ni od dragega...
mogoče pa sploh niso razumele?
Anonymous - Sre 28 Jul, 2004 21:51
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:


zapomni si, sin moj, ženske na besede nič ne dajo. moški smo darilo ženskam. poslušaj izkušenega mačka ankha.


Dragi izkušeni maček ankh, še sanja se ti ne, kok dajo ženske na besede. Seveda potem tisto darilo vaše moškosti ni nezaželjeno, a vseeno si mora utret pot z besedami.
Poklièunga - čet 29 Jul, 2004 12:46
Naslov sporočila:
jz sm pa mislu,da so sejanja tisto,kar nekaj velja...
Mijau - čet 29 Jul, 2004 13:34
Naslov sporočila:
jagoda Napisal/a:
ankh Napisal/a:


zapomni si, sin moj, ženske na besede nič ne dajo. moški smo darilo ženskam. poslušaj izkušenega mačka ankha.


Dragi izkušeni maček ankh, še sanja se ti ne, kok dajo ženske na besede. Seveda potem tisto darilo vaše moškosti ni nezaželjeno, a vseeno si mora utret pot z besedami.


No, jaz sem ženska, ampak po pravici na besede ne dajem nič. Govorit je tako lahko...nasmeh
Se ti ne zdi?.
Pa tut poezija po SMS- ej neokusno (vsaj meni, a verjetno mnoge uživajo bv tem). poezija VEDNO na navaden papir z lastnoročno pisavo.
To pa je neki- put efford in it:)
Sneaky Bear - čet 29 Jul, 2004 14:29
Naslov sporočila:
Mijau, torej bi mogu js po tvoje ceu dan furat po Sloveniji, da bi 5 frendicam in znankam izročil lično spisanih nekaj vrstic "poezije"...? Laughing širok smeh
Anonymous - čet 29 Jul, 2004 14:34
Naslov sporočila:
Ma že to je dost bedno, da si petim eno in isto poslal. če bi to vedle, bi bil odziv še bolj buren. smeh Twisted Evil Laughing
ankh - čet 29 Jul, 2004 14:36
Naslov sporočila:
medo, tistega, kateremu pišeš poezijo, moraš v živo videti, se ga dotakniti in po¤¤¤¤¤. smsi so patetični. star si 21 let, pa pošiljaš smse. kot najstnik. sram naj te bo!

nekoč se mi je zgodilo, da sem rekel: "čakaj malo, te bom potem naprej hojlarijacupcup, pravkar sem se spomnil izvrsten konec soneta."
Sneaky Bear - čet 29 Jul, 2004 14:39
Naslov sporočila:
ankh, ta "poezija" je bla mišljena splošno za ženske in ni bila namenjena nobeni posebej. Tisti, k se je zlo burno odzvala (včer pa mi začuda poslala nadvse prijazen mejl Laughing), sm to tud povedu. Porka flek, ampak ene ženske so pa res za na Luno...ma kaj za na Luno, za na Pluton, da se mau shladijo... Razz širok smeh
In ne, SMSi niso patetični. Patetično je tvoje ozkogledo mišljenje.

prue, teb bom pa poslou eno luštkano pesmco, kr na mejl. smeh p.s.: A lahk, ne boš jezna? Twisted Evil
Anonymous - čet 29 Jul, 2004 14:44
Naslov sporočila:
Sneaky Bear Napisal/a:
prue, teb bom pa poslou eno luštkano pesmco, kr na mejl. smeh p.s.: A lahk, ne boš jezna? Twisted Evil

ni treba...mi bo pritisk narastel. Laughing

Sorry, ampak meni se res to bedno zdi, da eno in isto pošiljaš večim osebam pa tudi če je splošno mišljeno. Ampak ok...to je samo moje mnenje.
Mijau - čet 29 Jul, 2004 14:45
Naslov sporočila:
ankh, kaj vse se tebi dogaja:)

Ti medo, saj ni nč slabga- je pa res, da odvisno od tega, kakšni so (bili) tvoji nameni.... in kot sem že rekla- v kakšnih odnosihsi s temi ženskami.

Pa tudi bejbe smo si različne, meni pač ne bi pasalo. Zame je SMS uporaben če si v tujini in neki sporočiš nekomu ker je pač tko cenej.

PS: A za Pošto si že slišu?
Sneaky Bear - čet 29 Jul, 2004 14:46
Naslov sporočila:
Hja, pač mi več oseb pomeni enako in me pol zanimajo njihovi odzivi. smeh
Hm, če bom kdaj izdal kako zbirko "pesmi", jo bo prebralo še več deklet... Laughing

Lej, k pa vem, da ne maraš osladnosti, bo not velik "trdih" besed. Sam paz, da se nauš ustrašla. širok smeh

Mijau, tele verze sm js pisu sred noči. pomežik Ka res mislš, da se mi je dal obleč in obut ter it do kaslca... :shock:
Moji odnosi s temi dekleti - hmmm, js mislm, da se ve, kaj pomen "prijateljica" ter kaj "znanka". (Je pa res, da so vse njama hama. Razz)
Mijau - čet 29 Jul, 2004 14:51
Naslov sporočila:
Ej, srček kolk tipov znanke in prjatlce poriva? To pomen, da pač ne vem kaj teb znanka pomen.
Ja sej testiru si babnce in po kepi dobu svoje:)

Ti ni isto kot če bi zganjal romantiko.

Jaz bi te tudi zlo čudne pogledala če bi bla frenda in bi mi ti začel Petrarco recitirat. Al pa SMSat.

To pa da nimam osladnosti pa ti sploh ne veš. Jaz mam sladke zadeve rezervirane za 'posebne' ljudi.
Sneaky Bear - čet 29 Jul, 2004 14:54
Naslov sporočila:
Pardon, tole o osladnosti je blo namenjen prue. pomežik
Aja, Petrarce ti pe ne bi recitiru, ker ni moj stil. smeh
Mijau - čet 29 Jul, 2004 14:55
Naslov sporočila:
pardon- oprosti:)
Anonymous - čet 29 Jul, 2004 14:57
Naslov sporočila:
Sneaky Bear Napisal/a:
Hja, pač mi več oseb pomeni enako in me pol zanimajo njihovi odzivi. smeh
Hm, če bom kdaj izdal kako zbirko "pesmi", jo bo prebralo še več deklet... Laughing

Tisto, če izdaš zbirko je drugo.

Nima veze...se ne da nč dopovedat. Laughing Meni je popolnoma razumljivo, zakaj je bil tak odziv kot je pač bil. Laughing
Shajtana - Pet 30 Jul, 2004 08:09
Naslov sporočila:
Jaz sm ugotovila da kokr so ze pac fantje ki zanjo uporabljat besede lohk prikupni itd. v koncni fazi je treba najdet enga ki besede udejanja oz. sploh ne uporablja nekih hudih besed ampak samo nardi kr je treba...pa da ne bo s5 tole ni letelo samo na sex tko da ankh zadrz se.
ankh - Pet 30 Jul, 2004 08:46
Naslov sporočila:
niti nisem pomislil na fu¤¤¤¤¤, shy. ne vem zakaj ljudje mislijo, da ankh misli samo na hojlarijacupcup?

pomislil sem na to, kako sem bil vedno preveč dober do žensk, jih ubogal in se jim prilagajal, nazaj sem dobil polomljeno govorico jezikov ljubezni in sitnobo.

morda sem pa res zbiral prelepe.


mijau, zopet posplošujem?
Mijau - Pet 30 Jul, 2004 10:30
Naslov sporočila:
mah ne da posplošuješ ampak sam sebe zanikaš... večina tvojih postov je o f¤¤¤¤¤
in drugič: v tvojih postih še nisem zasledila tvoje pre-dobrote:)

sicer pa.. a ni vseen?
ankh - Pet 30 Jul, 2004 10:52
Naslov sporočila:
mijau, da bi poznala ankha, se moraš zavedati, da je razdeljen na neukrotljivega obsedenca s fu¤¤¤¤, ki si sebično podredi ženske za svoje sužnje, na eni, in večnega občudovalca ženskega telesa, kiparja in pesnika, čustveno predanega ljubimca, na drugi strani.

vseeno je. za virtualo.
Mijau - Pet 30 Jul, 2004 11:16
Naslov sporočila:
se pravi popolnema zmedeni stvor...
vidiš kako malo besed se lahko porabi za opis...nasmeh
pa a ti ni zaj¤¤¤¤¤¤ žvet?
ankh - Pet 30 Jul, 2004 12:12
Naslov sporočila:
mijau, život mi je res zaj¤¤¤¤¤¤. sam s sabo imam toliko za opraviti, da umazana posoda sameva v pomivalnem koritu že teden dni.
Mijau - Pon 09 Avg, 2004 15:39
Naslov sporočila:
blak!!!
Shajtana - Tor 10 Avg, 2004 08:07
Naslov sporočila:
Svetujem ti da si nabavis pomivalni stroj..tako se bos lahko naprej v miru iskal posoda pa ne bo plesnela. pomežik
ankh - Tor 10 Avg, 2004 08:42
Naslov sporočila:
saj imam pomivalni stroj.

nabavil pa sem ga zato, ker mi je nekoč, dolgo tega, partnerka dejala, ko sem skuhal kosilo in je pomila posodo, zvečer pa sem se stisnil k njej, da zaradi majhnega kavnega krožnika ne bo prižigala pomivalnega stroja.


no, če sem nekoliko bolj resen pri nadaljevanju teme o ženskah.

sem tip moškega, ki živim špartansko, ko živim sam. jem iz loncev, pijem iz steklenice in podobno. ko moje stanovanje blagoslovi obisk ali skupno življenje z žensko, te navade postanejo bolj kultivirane, barvane in čustvene. npr. še posebej rad opazujem žensko v kopalnici.

saj taki smo vsi moški, kajne? mijau, posplošujem zato, da ne bi izgubil upanja nad sabo, in da moji posti ne bi izpadli preveč egocentrirani, čeprav je prav to moj namen zaradi nekakšnega literarnega eksperimentiranja.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB