Pero Piše

Film/TV/Glasba/Literatura - naj filmi erotike

palèica - Pet 14 Jan, 2005 08:28
Naslov sporočila: naj filmi erotike
http://www.SIOL/dogodki/Zima/default.asp?page_id=120&article_id=14512004112920295485
lucka - Pet 14 Jan, 2005 23:03
Naslov sporočila:
Sej verjetno so dobri filmi, samo noben film ni tolk dober,če ga moraš gledat sam. To najbolš gledat v objemu svojga lubija.
Bassman - Pet 14 Jan, 2005 23:30
Naslov sporočila:
Nikol mi ni uspelo gledat tak film več kot 5 minut, seveda z žensko ob sebi!
Poklièunga - Ned 16 Jan, 2005 23:03
Naslov sporočila:
Men so pa taki filmi večinoma bedni,ker je vse nekako polovičarsko.
lucka - Ned 16 Jan, 2005 23:31
Naslov sporočila:
Kaj pa domišljija, sej pa ta dela milijon na uro.
Bassman - Pon 17 Jan, 2005 09:16
Naslov sporočila:
lucka Napisal/a:
Kaj pa domišljija, sej pa ta dela milijon na uro.


eh jeb¤¤¤¤ domišljija, ko moraš full študirat, medtem, ko maš vso kri u drugi glavi.
Bolš dat film gor!
palèica - Pon 17 Jan, 2005 09:31
Naslov sporočila:
Problem je pr dveh glavah očitno ...
mity - Pon 17 Jan, 2005 13:42
Naslov sporočila:
Ah kakor za koga..jaz sem par teh vidu in so bolsi od vseh www.povej.net...ima vsebino, igro, kup erotike.....men to zakur domislijo in me zrajca do neba Smile
palèica - Pon 17 Jan, 2005 13:45
Naslov sporočila:
Men so erotični filmi všeč ...definitivno bolj kot pa www.povej.net ....
Pa filing mi jih je gledat v dvoje, drgač niso preveč zanimivi širok smeh
lucka - Pon 17 Jan, 2005 13:48
Naslov sporočila:
YES.
No sej se še najde kak moški, ki mu ni problem gledat mal več erotike, namesto samega nabijanja.
Klasični www.povej.net so že dolgočasni, itak vse veš kaj se bo naredlo. TUUGA. Najprej fafing, pol fu¤¤¤¤, pol špricing, pa še vse pol bejbe ven pljunejo Sad ..
Naslednji isto... vse po istem kopitu.

Bolš taki z mal več erotike. pa mal manj nabijanja, pa da domišljija dela..pol se pa začneš počas dotikat..pa božat...mmmm
Bassman - Pon 17 Jan, 2005 14:05
Naslov sporočila:
lucka Napisal/a:

Klasični www.povej.net so že dolgočasni, itak vse veš kaj se bo naredlo. TUUGA.


Pr erotičnih filmih je isto, samo da je precej raztegnjeno in razvlečeno, to kar si že opisala.
ali po domače brezpotrebno nategovanje, da pridemo do bistva!
širok smeh

Sicer pa je res, da bi se ženske rajcale do nezaveti in še naprej, pa sploh ni treba sexa, samo da se rajca je ženski dovolj oz. več kot sex sam.
mity - Pon 17 Jan, 2005 14:34
Naslov sporočila:
Jah Bassman ni isto..pr www.povej.net res 90% ves kaj se bo zgodil...pr eroticnem nikol...in to men daje car temu...velik bolj zivljenski so kot www.povej.net.....
Hmmm..a ni rajcanje lih najbolsi del sexa?!?....Cutnice imajo velik vec od tega, da se z rajcanjem pripeljes do tik pred orgazma kot ce do tja prides z mehanskim postopkom.....ko pa ze z belim gledas je pa itak pol ze vseeno Smile
Bassman - Pon 17 Jan, 2005 14:58
Naslov sporočila:
mity Napisal/a:
Jah Bassman ni isto..pr www.povej.net res 90% ves kaj se bo zgodil...pr eroticnem nikol..

To ni res, tudi pri erotičnem filmu se vedno posexajo, sam da to traja 1/2 filma preden pride do tega.

mity Napisal/a:

Hmmm..a ni rajcanje lih najbolsi del sexa?!?....Cutnice imajo velik vec od tega, da se z rajcanjem pripeljes do tik pred orgazma


Ampak posexata se pa ne, ker ženska noče in takih je ogromno, ki bi se samo rajcale sexale pa ne.
Pol lahko samo popizdiš, ker te testisi tok bolijo, da je za znort.
palèica - Pon 17 Jan, 2005 15:04
Naslov sporočila:
Za erotičen film ni pogoj sam akt sex-a, medtem, ko za www.povej.net film je.
V temu je bistvena razlika med enim in drugim.
To bi pa že lahko vedel, dragi Boss.
palèica - Pon 17 Jan, 2005 15:05
Naslov sporočila:
Bassman Napisal/a:

Ampak posexata se pa ne, ker ženska noče in takih je ogromno, ki bi se samo rajcale sexale pa ne.
Pol lahko samo popizdiš, ker te testisi tok bolijo, da je za znort.


Morda zato, ker nam ženskam ni pomembno sam tisto nabijanje ven pa not, ampak še kaj drugega ....

Ja včasih je komu to težko razumet, kaj šele sprejet.
mity - Pon 17 Jan, 2005 15:07
Naslov sporočila:
Pa tud ce prevzames idejo, da se isto posexata, je pot do tam pri eroticnem filmu mnogo bolj zanimiva...
Ja to pa ne gre tko...na sreco jaz takih skor ne poznam Smile....odresitev pa vsem tem rajcu pa ze mora pridet na koncu, drgac gres lahk v Polje Razz
lucka - Pon 17 Jan, 2005 15:43
Naslov sporočila:
Ja to se tud jst strinjam. Odrešitev moram bit. Ker kak smisel pa ma pol vse to rajcanje, če na koncu ni tiste nebeške odrešitve smeh Sej se ti zmeša smeh

Ne ne odrešitev mora definitivno bit...drgač to ni to smeh
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB