Pero Piše

Bla Bla Bla - Nesreča

Bassman - Tor 18 Dec, 2007 13:02
Naslov sporočila: Nesreča
Tole sem videl zjutraj, ja, kar precej je gorelo.
Folk očitno ne zna vozit, s tem, da je kultura itak na psu.

Nesreča
LORIS - čet 20 Dec, 2007 20:06
Naslov sporočila:
Tako zapletene avtomobilske nesreče še pa ne... Pa BMW, pa VW, pa Megane, pa Kia, pa tovorno vozilo... Sploh ne kapiram in si ne znam predstavljat... velke oke
badabum - Pet 21 Dec, 2007 14:23
Naslov sporočila:
nezapletena bi bila kako? pet komadov belih renolt cliov 1.2 al' karkoli je že slovensko nacionalno vozilo? pomežik

pred leti sem blizu Milana pomagal vleči folk iz 43 vozil (v megli, itak). na koncu sem jih preštel, ena panda se je skrila med dva kamiona. tipu pa nič, ne morš verjet (ok, gležnje je imel polomljene, nič posebnega, pande bilo ne s-p-l-j-o-h). smeh

sploh pa prometne nesreče niso zapletene, zapleteni so miselni vzorci debilov, ki jih povzročijo.
Bassman - Pet 21 Dec, 2007 14:27
Naslov sporočila:
Pa ti miselni vzorci, mislim da sploh niso zapleteni, ker če bi bili miselni vzorci, po moje ne bi bilo nesreče, ker bi vsak razmišljal, kakšne posledice so lahko zaradi njihovih dejanj!
badabum - Pet 21 Dec, 2007 14:43
Naslov sporočila:
sam menim, da posameznikovo upravljanje z vozilom precej natančno prikazuje njegov/njen karakter.

egocentričnih debilov je seveda enormno veliko.

jeb¤¤¤¤.
Bassman - Pet 21 Dec, 2007 15:09
Naslov sporočila:
badabum @ Pet 21 Dec, 2007 1:43 pm Napisal/a:
sam menim, da posameznikovo upravljanje z vozilom precej natančno prikazuje njegov/njen karakter.

egocentričnih debilov je seveda enormno veliko.

jeb¤¤¤¤.


ma ne jst pa mislim da ne.
Jst pa mislim da je takih bolj malo.
PAč pa da je posnemovalcev le teh ogromno.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB